PC vs. PS3 vs. PS4??

poruka: 90
|
čitano: 39.634
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
PC vs. PS3 vs. PS4??

Situacija je ovakva.

 

-Imam oko 5000kn.

-PlayStation 4 izlazi krajem 2013.

-Gta 5 izlazi 17.9.2013. za PS3 i X360.

-PS3 je na kraju životnog vijeka.

-Imam stari PC iz 2007. pa prema tome ne vrti nikakve igre, nemam konzolu, pa prema tome nemam na čemu igrati a toliko dobrih naslova izlazi ove godine.

 

Moje pitanje je: Da uzmem gamerski PC ili PS3 i hrpu igara (sve naslove ove godine uključujući GTA 5) ili da pričekam PS4? Vidim da će grafika na PS4 biti odlična, a u startu će doći nekoliko super igara. Nemam baš strpljenja čekati godinu dana, PS3 je na kraju životnog vijeka ali barem bi mogao odigrati sve igre koje nisam u zadnjih 2 godine, a PC, za te pare mogu dobiti nekakvi AMD procesor, HD 7850, 4GB RAM, itd. Eto zbilja neznam, pa vas molim da me prosvijetlite svojim mišljenima. Hvala.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PC vs. PS3 vs. PS4??

PS3 nađeš za 1500kn (slim, velik HDD) sa par igara. U roku mjesec dana mijenjaš, prodaješ, kupuješ i odigraš nekoliko fantastičnih naslova (eksluziva) pa prodaš. Naravno da ćeš izgubiti na vrijednosti.

 

PC kupiš i za 3 godine ćeš pokretati sve na medium vrlo vjerojatno. PS4, kao i PS3, ne ide bez full HD TV-a, tj. besmisleno je uzeti jedno bez drugog, nije pravi užitak. Na PS4 pričekaj, savjetujem PC i PS3, mada ne znam što ćeš složiti za cca 3500kn (5-1500 PS3).

Hvala ti Bože što sam RIJEČANIN!
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PC vs. PS3 vs. PS4??

Pc je uvijek u prednosti i nikad ti neće dosaditi...dok na ps3 možeš igrat samo igre ito na onom nerednom gamepadu

Izvan WC-a ne trpim druženje s govnima...
Moj PC  
17 16 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PC vs. PS3 vs. PS4??

Ako hoces samo za igre onda PS3 ili čekaj PS4.

Moj PC  
0 5 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PC vs. PS3 vs. PS4??

Ako uzmes modificirani Slim PS3 za 1500kn sigurno neces nista izgubit, ugl bit ce sigurno 2000kn jeftinija barem nego PS4 a imas gro odlicnih ekskluziva i free igara, i da, grafika nista ne zaostaje.

 

Tako da. A kasnije, ak ti se svidi, lagano prodas Slim PS3 i uzmes lijepo PS4 i bok!

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PC vs. PS3 vs. PS4??

tu po meni nema dileme,definitivno PS4,jer uzimati sad PS3 pa ga za pola godine opet prodavati nema smisla ako PS4 dolazi u 12 mjesecu.a za tih 5000 bez problema ubodeš PS4 koji će tada biti najmoćnija mašina na tržištu.

Moj PC  
0 8 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PC vs. PS3 vs. PS4??
ddd3 kaže...

tu po meni nema dileme,definitivno PS4,jer uzimati sad PS3 pa ga za pola godine opet prodavati nema smisla ako PS4 dolazi u 12 mjesecu.a za tih 5000 bez problema ubodeš PS4 koji će tada biti najmoćnija mašina na tržištu.

 

Ali mu je praktički beskorisan ako ne bude backward kompatibilan. Ne znam ima li što o tome, ne pratim uopće. Nepotrebno je davati sav novac čim izađe, tek toliko da ga imaš 1., 34. ili 120. u Hrvatskoj kad će bit tri igre za njega tada, a od te tri jedna može proći, dvije fuš.

 

Mene je na kupnju PS3 natjerao GTA IV (izašao 4/2008, PS3 kupio 7/2008), a u tom trenutku je već bilo dosta kvalitetnih naslova za njega, Uncharted 1 i MGS npr.

Hvala ti Bože što sam RIJEČANIN!
11 godina
neaktivan
offline
PC vs. PS3 vs. PS4??

.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.3.2013 22:40 (Quest).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PC vs. PS3 vs. PS4??

Ako imaš te pare uzmi si nekog fx-a proca  i radeonku i doviđenja,nemaš šta tu razmišljat,na steam-u su ti stalno neke rasprodaje,igara na pretek...imao sam dva play stationa i dva xboxa360,i dok to sve zbrojiš i pogledaš ipak rađe uzmi komp,to ti je moja filozofija!

Moj PC  
3 3 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PC vs. PS3 vs. PS4??
lazicki88 kaže...

Ako imaš te pare uzmi si nekog fx-a proca   i radeonku i doviđenja,nemaš  šta tu razmišljat,na steam-u su ti stalno neke rasprodaje,igara na pretek...imao sam dva play stationa i dva xboxa360,i dok to sve zbrojiš i pogledaš ipak rađe uzmi komp,to ti je moja filozofija!

  Pogledaj moj post pa pogledaj TU i TD...

Izvan WC-a ne trpim druženje s govnima...
11 godina
neaktivan
offline
Re: PC vs. PS3 vs. PS4??
ha?
12 godina
neaktivan
offline
Re: PC vs. PS3 vs. PS4??

sve to stoji,ps3 je fantastična konzola,to nema sumnje ali za mene je novo ipak novo i tu se ne radi o tome da netko želi imati konzolu 1,2 ili 122 već o tome da PS3 ipak neće moći parirati PS4 što je i logično jer je nova konzola.a i svi naslovi koji dođu iduće godine će izaći i za PS4 tako da vrhunskih naslova uz vrhunske performanse sigurno neće nedostajati.

11 godina
neaktivan
offline
PC vs. PS3 vs. PS4??

?

18 Play Station 3
11 Play Station 4
70 PC
Izvan WC-a ne trpim druženje s govnima...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PC vs. PS3 vs. PS4??
ddd3 kaže...

tu po meni nema dileme,definitivno PS4,jer uzimati sad PS3 pa ga za pola godine opet prodavati nema smisla ako PS4 dolazi u 12 mjesecu.a za tih 5000 bez problema ubodeš PS4 koji će tada biti najmoćnija mašina na tržištu.

Valjda obratno. Imat će nadograđeni low-end CPU, nema nadogradivu grafiku, nema nadogradivu memoriju, a i ono što ima dijele CPU i grafika (što je značajan korak nazad u odnosu na PC arhitekturu).

 

16 godina
offline
Re: PC vs. PS3 vs. PS4??

I ja sam za PS3.

Kupi jeftino, odigraj neke stvarno nezaboravne naslove koje sad možeš kupiti za bagatelu.

Ne moraš ni puno kupovati, aktivno je tržište razmjena PS3 igara, pa se malo trejdaj i nećeš požaliti.

Znam da je ovo BUG forum i da se tu većinom zagovara PC, te se po konzolama pljuje, ali kad probaš Heavy Rain, Little Big Planet, Uncharted, inFamous, Red Dead Redemption, God of War, Journey i druge igre, nećeš požaliti ni najmanje.

Dapače, ostat će tu u lijepom sjećanju zauvijek.

14 godina
offline
PC vs. PS3 vs. PS4??

Uz ovo što si rekao, PS3 se onda čini kao logičan korak.

I possess a skill to google.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PC vs. PS3 vs. PS4??

Dobijes sad dosta jeftino PS3 na Njuškalu, jeftinije nego jedna HD 7850, a i bolje igre ima PS3 nego PC.

Moj PC  
4 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PC vs. PS3 vs. PS4??

Imas 5000kn

 

Na tvojem mjestu ja bi sad uzeo PS3 neki jeftini do 1400kn,ostane ti ajde 3500kn...do kraja godine odigras sve odlicne ekskluziive (mjenjas igre kad predjes,kupujes jeftine itd.)

 

Kad dodje kraj godine,prodas na brzinu ps3 (ako ce ti falit para),kupis ps4 i uzivas :)

Potpis
Moj PC  
2 2 hvala 0
13 godina
offline
PC vs. PS3 vs. PS4??

za te novce može dobiti i5 + hd 7870

Moj PC  
6 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PC vs. PS3 vs. PS4??
zuper kaže...

za te novce može dobiti i5 + hd 7870

koji nece ni izbliza durati kao jedan ps4

Potpis
15 godina
offline
PC vs. PS3 vs. PS4??

imaš 5 tisuća uzmi si novi komp nemaš  što razmišljat.

služiće te najmanje 3-4 godine bez beda,u tom vremenu pojeftinić če i ps4 ,pa ako želiš kupiš si ga.

Moj PC  
8 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PC vs. PS3 vs. PS4??

Ako imas posten TV, onda si uzmi PS3.

Igraj ekskluzive, prodaj, neces skrozo nista izgubit posto ce PS4 biti skup i ne s velikim fondom igara.

 

Ako zelis uzmes onda PS4 kad malo pojeftini i nista ne izgubis, pogotovo oroci tih 3500kn i dobit ces jos 120kn na racunu hehe.

 

 

Ako imas 24" monitor i nemas neki 32" 42" TV, onda si uzmi neki PC, malo slabiji proc i relativno jak GPU i bok!

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PC vs. PS3 vs. PS4??

@bencic123,, ti si to najbolje rekao i najbolji savjet{#}

12 godina
offline
PC vs. PS3 vs. PS4??

Kao sta ti je ekipa rekla, uzmi si PS3. Pa do PS4 lako skupis lovu i jos dok prodas PS3 ( ako zelis ) imas za novu konzolu. Mada je ona beskorisna u pocetku zbog cijene i igara koje ce kostati ko suho zlato. A bogami Sony se nije bas proslavio sa prvim modelima svog PS.a uvijek neka frka. Tako da se po meni uopce ne isplati.

 

Kupis si PS3 gejmas sta ima. A PS3 nece jos dugo odsluzit svoje. Pogledaj samo PS2 kolko je trajo. A i sve igre koje ce izlazit za PS4 sigurno budu dostupne i na PS3. 

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: PC vs. PS3 vs. PS4??
SimeKZ kaže...

Kao sta ti je ekipa rekla, uzmi si PS3. Pa do PS4 lako skupis lovu i jos dok prodas PS3 ( ako zelis ) imas za novu konzolu. Mada je ona beskorisna u pocetku zbog cijene i igara koje ce kostati ko suho zlato. A bogami Sony se nije bas proslavio sa prvim modelima svog PS.a uvijek neka frka. Tako da se po meni uopce ne isplati.

 

Kupis si PS3 gejmas sta ima. A PS3 nece jos dugo odsluzit svoje. Pogledaj samo PS2 kolko je trajo. A i sve igre koje ce izlazit za PS4 sigurno budu dostupne i na PS3. 

izjavili su da ce ps3 igre kostati najvise 60$

Potpis
11 godina
neaktivan
offline
Re: PC vs. PS3 vs. PS4??
bancic123 kaže...
SimeKZ kaže...

Kao sta ti je ekipa rekla, uzmi si PS3. Pa do PS4 lako skupis lovu i jos dok prodas PS3 ( ako zelis ) imas za novu konzolu. Mada je ona beskorisna u pocetku zbog cijene i igara koje ce kostati ko suho zlato. A bogami Sony se nije bas proslavio sa prvim modelima svog PS.a uvijek neka frka. Tako da se po meni uopce ne isplati.

 

Kupis si PS3 gejmas sta ima. A PS3 nece jos dugo odsluzit svoje. Pogledaj samo PS2 kolko je trajo. A i sve igre koje ce izlazit za PS4 sigurno budu dostupne i na PS3.

izjavili su da ce ps3 igre kostati najvise 60$

  Znači umjesto dvije ps3 igre možeš kupit Phenom II x4,zanimljivo...

Izvan WC-a ne trpim druženje s govnima...
12 godina
offline
Re: PC vs. PS3 vs. PS4??
bancic123 kaže...
SimeKZ kaže...

Kao sta ti je ekipa rekla, uzmi si PS3. Pa do PS4 lako skupis lovu i jos dok prodas PS3 ( ako zelis ) imas za novu konzolu. Mada je ona beskorisna u pocetku zbog cijene i igara koje ce kostati ko suho zlato. A bogami Sony se nije bas proslavio sa prvim modelima svog PS.a uvijek neka frka. Tako da se po meni uopce ne isplati.

 

Kupis si PS3 gejmas sta ima. A PS3 nece jos dugo odsluzit svoje. Pogledaj samo PS2 kolko je trajo. A i sve igre koje ce izlazit za PS4 sigurno budu dostupne i na PS3. 

izjavili su da ce ps3 igre kostati najvise 60$

Pa uvijek moze naci ekipu na nekom forumu da skupa kupe nesto, a i lako se zamjeni sa nekim. Ne mora u full cijeni kupovat. Sad dolaze dvije odlicne igre GTA V i ona sa ono dvoje sta prezivljavaju ne mogu se nikako sjetit.

13 godina
neaktivan
offline
Re: PC vs. PS3 vs. PS4??
7kunac kaže...
bancic123 kaže...
SimeKZ kaže...

Kao sta ti je ekipa rekla, uzmi si PS3. Pa do PS4 lako skupis lovu i jos dok prodas PS3 ( ako zelis ) imas za novu konzolu. Mada je ona beskorisna u pocetku zbog cijene i igara koje ce kostati ko suho zlato. A bogami Sony se nije bas proslavio sa prvim modelima svog PS.a uvijek neka frka. Tako da se po meni uopce ne isplati.

 

Kupis si PS3 gejmas sta ima. A PS3 nece jos dugo odsluzit svoje. Pogledaj samo PS2 kolko je trajo. A i sve igre koje ce izlazit za PS4 sigurno budu dostupne i na PS3.

izjavili su da ce ps3 igre kostati najvise 60$

  Znači umjesto dvije ps3 igre možeš kupit Phenom II x4,zanimljivo...

Možeš i PS3 jailbreakat.

11 godina
neaktivan
offline
Re: PC vs. PS3 vs. PS4??

Ja bi uzeo PS4 :)

15 godina
offline
PC vs. PS3 vs. PS4??

PC i kupis si joystick/gamepad/etc s usb prikljuckom.

A PC koji imas sada proslijedis bratu/sestri/roditeljima i svi sretni.

 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice