Nintendo Switch izdvojena tema

poruka: 1.429
|
čitano: 590.156
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Nintendo Switch

Ne želim zvučati kao neki fanboy i ne volim se uključivati u temu rasprave DexCut itd. pa ću probat što kraći bit hahaha.

Smanjen broj dostupnih Pokemona je s ciljem competitive balance-a tako da taj competitive dio bude zanimljiviji i izazovniji (različita meta itd.). Osobno čak i podržavam tu odluku jer sam se htio iskušati u tom aspektu igre pa ćemo vidjeti kako će to sve izgledati.

 

Što se tiče usporedbe s BOtW (grafika i priča) to su baš i ciljali da zadovolje fanove zbog toga, Wild area je "BOtW" dio, a reviewi od strane drugih koji su probali igru stvarno daju dobre ocjene i najavljuju da će bit najbolja igra u serijalu. Živi bili pa vidili isto :D

Senior IT Consultant
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
nex987 kaže...

evo kome treba SD kartica za Switch

 Ja imam 64gb karticu e sad kad bi uzeo ovu treba to sve prebaciti na neku foru na novu.. hm a odlicna ponuda..

Doduse cak i ako trebam izbrisati neku igru igre su do max 15gb pa ono nije problem skinut ponovo kad zatreba u roku odmah..Mislim da je super smash mi najveca.

Zeldu imam na kartici

Bnet: mNik987#2148
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
GreenDevil kaže...

Ne želim zvučati kao neki fanboy i ne volim se uključivati u temu rasprave DexCut itd. pa ću probat što kraći bit hahaha.

Smanjen broj dostupnih Pokemona je s ciljem competitive balance-a tako da taj competitive dio bude zanimljiviji i izazovniji (različita meta itd.). Osobno čak i podržavam tu odluku jer sam se htio iskušati u tom aspektu igre pa ćemo vidjeti kako će to sve izgledati.

 

Što se tiče usporedbe s BOtW (grafika i priča) to su baš i ciljali da zadovolje fanove zbog toga, Wild area je "BOtW" dio, a reviewi od strane drugih koji su probali igru stvarno daju dobre ocjene i najavljuju da će bit najbolja igra u serijalu. Živi bili pa vidili isto :D

 A koliko ce ih biti?

pa ja imam ovaj pokemon na switchu gdje je stotinjak pokemona pa sam uzivao.

na 2dsu imam moon i tamo ih ima ko blata... nisam ih jos sve niti otkrio niti blizu.. odusto sam u jednom trenu.

Bnet: mNik987#2148
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nintendo Switch
Mislim da možeš samo kopirati sve. Ili ima neka caka, ali može se, znam da sam čitao po netu.

Inače, što se ponude tiče, cijena jest niska, ali ima i bržih kartica na 100-ak kn više.
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
MrBlc kaže...
Mislim da možeš samo kopirati sve. Ili ima neka caka, ali može se, znam da sam čitao po netu.

Inače, što se ponude tiče, cijena jest niska, ali ima i bržih kartica na 100-ak kn više.

 Ima li vecih za 100kn vise :) ?

Bnet: mNik987#2148
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nintendo Switch
256 GB se da naći za 350 kn, znači, za 200 kn više, ali ove jeftinije su i sporije. Ok, sa sporijom ne bi trebalo biti problema u toku igranja, ali bi učitavanje moglo biti sporije.
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
6 godina
offline
Re: Nintendo Switch
toxic kaže...
GreenDevil kaže...

Ne želim zvučati kao neki fanboy i ne volim se uključivati u temu rasprave DexCut itd. pa ću probat što kraći bit hahaha.

Smanjen broj dostupnih Pokemona je s ciljem competitive balance-a tako da taj competitive dio bude zanimljiviji i izazovniji (različita meta itd.). Osobno čak i podržavam tu odluku jer sam se htio iskušati u tom aspektu igre pa ćemo vidjeti kako će to sve izgledati.

 

Što se tiče usporedbe s BOtW (grafika i priča) to su baš i ciljali da zadovolje fanove zbog toga, Wild area je "BOtW" dio, a reviewi od strane drugih koji su probali igru stvarno daju dobre ocjene i najavljuju da će bit najbolja igra u serijalu. Živi bili pa vidili isto :D

 A koliko ce ih biti?

pa ja imam ovaj pokemon na switchu gdje je stotinjak pokemona pa sam uzivao.

na 2dsu imam moon i tamo ih ima ko blata... nisam ih jos sve niti otkrio niti blizu.. odusto sam u jednom trenu.

 Nisam 100% siguran ali negdje sam vidio da se broj dostupnih Pokemona u 'dex-u vrti oko 400-tinjak (zbog competitive balance-a) tako da je negdje 400-500 izostavljeno od ukupnog broja. Biti ćemo sigurniji kada igra izađe ( 6 days and counting :D )  

Senior IT Consultant
14 godina
offline
Nintendo Switch

Ovi novi Pokemoni izgledaju kao igra sa Nintendo Wii. Užas. A kakav potencijal je tu. Switch ima neke igre koje izgledaju jako dobro tako da nije do hardvera nego do lijenosti developera. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Nintendo Switch

Ako vrti Zeldu botw, onda može i pokemone. Mogli su ih samo ubaciti u botw svijet

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Nintendo Switch

Sword jogurt verzija  već vani

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
I kako igrati jogurt verziju?
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Gogy7 kaže...
I kako igrati jogurt verziju?

 ne znam ja koliko ce biti igriva jogurt verzija jer pola stvari doslovno treba online komunikacija... a ako nema nekih stvari onda to vise nije to...

 

kak ce se spajati u raid, trejdati i igrati s drugim igracima je upitno do bola...

Bnet: mNik987#2148
13 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Malo sam se zainteresovao oko ove konzole i privuklo me to sto se moze moze prikljuciti na tv i igrati bez tv-a,ako sam na putu recimo. Zanima me da li u njoj vec ima nekih igrica predinstalirano ili se bas sve mora kupovati?

 

Sta je bolje pazariti ovo ili PS4?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Nintendo Switch

Pa krenimo

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Casper86 kaže...

Malo sam se zainteresovao oko ove konzole i privuklo me to sto se moze moze prikljuciti na tv i igrati bez tv-a,ako sam na putu recimo. Zanima me da li u njoj vec ima nekih igrica predinstalirano ili se bas sve mora kupovati?

 

Sta je bolje pazariti ovo ili PS4?

 Igrica nema instaliranih ako kupuješ novu konzolu, i igre su dosta skupe

Ovisi što voliš od konzole i koji tip igara, PS4 je čak jeftiniji

15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
nex987 kaže...
Casper86 kaže...

Malo sam se zainteresovao oko ove konzole i privuklo me to sto se moze moze prikljuciti na tv i igrati bez tv-a,ako sam na putu recimo. Zanima me da li u njoj vec ima nekih igrica predinstalirano ili se bas sve mora kupovati?

 

Sta je bolje pazariti ovo ili PS4?

 Igrica nema instaliranih ako kupuješ novu konzolu, i igre su dosta skupe

Ovisi što voliš od konzole i koji tip igara, PS4 je čak jeftiniji

 ako igra ko ti nista mu nije skupo :)

Bnet: mNik987#2148
12 godina
offline
Nintendo Switch

Heh da ispadne malo jeftinije ali ipak je dosta skupa konzola

bubam cijene na pamet

Konzola 2500

Pro controler 600

još 2 joycona 600

micro sd 512gb 900

 

Da ne spominjem da sam još dobio pokeball plus na poklon koji je 500kn

i da mi je otišao jedan joycon, a nema ih odvojeno znači još 600kn

(igre koje sam kupio prije nego što sam prešao na  neću ni spominjati)

 

Mislim ne trebaju ti sve te stvari ali eto to je moj trošak

i sad vidiš PS4 pro sa par igara na njušci za cca 2200kn

 

Ja svoj switch ne bi mijenjao za ništa ( igre) i mogućnost nošenja sa sobom (noćne smjene od 12 sati)

no za običnog korisnika koji će većinom igrati doma pred tv-om, PS4 je puno bolji izbor

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
nex987 kaže...

Heh da ispadne malo jeftinije ali ipak je dosta skupa konzola

bubam cijene na pamet

Konzola 2500

Pro controler 600

još 2 joycona 600

micro sd 512gb 900

 

Da ne spominjem da sam još dobio pokeball plus na poklon koji je 500kn

i da mi je otišao jedan joycon, a nema ih odvojeno znači još 600kn

(igre koje sam kupio prije nego što sam prešao na  neću ni spominjati)

 

Mislim ne trebaju ti sve te stvari ali eto to je moj trošak

i sad vidiš PS4 pro sa par igara na njušci za cca 2200kn

 

Ja svoj switch ne bi mijenjao za ništa ( igre) i mogućnost nošenja sa sobom (noćne smjene od 12 sati)

no za običnog korisnika koji će većinom igrati doma pred tv-om, PS4 je puno bolji izbor

 al moze i switch uzeti polovni...

ja imam doma i ps4 pro.. ovisi o igri konzole igram nekako podjednako... ali mi je switch def. draza konzola...

 

Bnet: mNik987#2148
9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Bas gledam recenzije Sworda i mogu reci da mi jako smeta pop-up koji je na jako maloj udaljenosti. Prakticki 2m ispred lika iskacu pokemoni i ljudi. Zar je switch toliko slab da mora imati takav popup? Nisam to primjetio na lets go igrama
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Gogy7 kaže...
Bas gledam recenzije Sworda i mogu reci da mi jako smeta pop-up koji je na jako maloj udaljenosti. Prakticki 2m ispred lika iskacu pokemoni i ljudi. Zar je switch toliko slab da mora imati takav popup? Nisam to primjetio na lets go igrama

 Ako Witcher 3 radi na konzoli onda nije do konzole. Sve mi se čini da je ideja za ove nove Pokemone prvo bila da izađu na 3DS-u i da je rađena za taj hardver. Onda su se poslije predomislili i radili upscale. Ali vidi se da je igra zapela u prošloj generaciji. Sve animacije su iste kao u igrama na 3DSu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 19:55 (antimadridista).
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
antimadridista kaže...
Gogy7 kaže...
Bas gledam recenzije Sworda i mogu reci da mi jako smeta pop-up koji je na jako maloj udaljenosti. Prakticki 2m ispred lika iskacu pokemoni i ljudi. Zar je switch toliko slab da mora imati takav popup? Nisam to primjetio na lets go igrama

 Ako Witcher 3 radi na konzoli onda nije do konzole. Sve mi se čini da je ideja za ove nove Pokemone prvo bila da izađu na 3DS-u i da je rađena za taj hardver. Onda su se poslije predomislili i radili upscale. Ali vidi se da je igra zapela u prošloj generaciji. Sve animacije su iste kao u igrama na 3DSu.

 Ma zaista nebitno kakva je grafika. Slazem se da su je mozda mogli malo bolje napraviti ali grafika je u switchu uvijek sekundarna stvar dok je prioritet na igrivosti u ti se Nintendo uvijek razlikovao od konzola koje žele postati pc

 

Vidio sam razne recenzije i ona sranja s dexit i nacionalnim dexom itd... rage na najjace... s druge strane ign, gamespot i mnogi veliki recenzenti su igru ocijenili kao najbolju u serijalu..

Igra nije napravljena za iskljucivo SP nego je smisljena da bude na kompetitivnoj razini i ovo što vidim je zaista tako...

 

Ja cu svoj konacni sud moci reci tek u subotu ili u petak navecer za sada po ovome sto vidim meni se svida..

 

Kada se vec sudi na prvu, pa igra ce sigurno dobiti patch kroz dan\dva a mozda i day one...

jbte gledam call of duty novi igra ima hebenih 108gb skines igru isti dan patch od 8gb, slijedecih par dana jos par patcheva po 7gb i ne rejga se niti blizu i ne pljuje ko po ovoj igri.. a sve iz razloga dexit... zajednica je toxicna za popizdit.

 

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.11.2019 7:54 (toxic).
15 godina
offline
Nintendo Switch

Vec mi doso Steelbook iz UK-a :)

 

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Kad si bio narucio?
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Gogy7 kaže...
Kad si bio narucio?

 08.11 sam kupio igru online i odmah isti dan narucio da mi dode besplatno iz UK

danas doslo.

 

 

Bnet: mNik987#2148
9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Meni uvijek treba barem 2 tjedna da mi stigne iz uk.
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Gogy7 kaže...
Meni uvijek treba barem 2 tjedna da mi stigne iz uk.

 Eto supruga poslikala pa da nebi bilo :)

Bnet: mNik987#2148
14 godina
offline
Re: Nintendo Switch
toxic kaže...

 Ma zaista nebitno kakva je grafika. Slazem se da su je mozda mogli malo bolje napraviti ali grafika je u switchu uvijek sekundarna stvar dok je prioritet na igrivosti u ti se Nintendo uvijek razlikovao od konzola koje žele postati pc.

 

 Nije toliki problem grafika koliko je loše dizajniran svijet i srezani featuri. Jednostavno se vidi da igra nije rađena za Switch u originalu. Gradovi izgledaju odlično a van gradova "wild area" izgleda toliko dosadno i prazno da je to nevjerojatno. 

Makli su oko 150 TM-ova iz igre. Stavili limit da se ne mogu loviti Pokemoni koji su dosta veći level ako se ne osvoji pojedini badge. Exp. share se ne može isključiti itd. Sve to nema nikakvog smisla. Da igra koja prijeđe sa prijenosne na jaču, kućnu konzolu je siromašnija što se tiče featurea.

 

Da ne govorim koliko je debilno da i dalje u Pokemonima nakon svih tih silnih godina nema različitih difficulty levela igre. Da to nema u jednoj RPG igri poput ove je fascinantno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.11.2019 14:18 (antimadridista).
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
antimadridista kaže...
toxic kaže...

 Ma zaista nebitno kakva je grafika. Slazem se da su je mozda mogli malo bolje napraviti ali grafika je u switchu uvijek sekundarna stvar dok je prioritet na igrivosti u ti se Nintendo uvijek razlikovao od konzola koje žele postati pc.

 

 Nije toliki problem grafika koliko je loše dizajniran svijet i srezani featuri. Jednostavno se vidi da igra nije rađena za Switch u originalu. Gradovi izgledaju odlično a van gradova "wild area" izgleda toliko dosadno i prazno da je to nevjerojatno. 

Makli su oko 150 TM-ova iz igre. Stavili limit da se ne mogu loviti Pokemoni koji su dosta veći level ako se ne osvoji pojedini badge. Exp. share se ne može isključiti itd. Sve to nema nikakvog smisla. Da igra koja prijeđe sa prijenosne na jaču, kućnu konzolu je siromašnija što se tiče featurea.

 

Da ne govorim koliko je debilno da i dalje u Pokemonima nakon svih tih silnih godina nema različitih difficulty levela igre. Da to nema u jednoj RPG igri poput ove je fascinantno.

 Ma daj, ko da citam onog lika koji je popljuvo sve uzdus i porijeko a nije probo igru..vani je krekana verzija i kako se uopce moze znati da su texture lose ili nisu? To ce tek za koji sat Australci moci potvriditi.

 

Sto se tice onog lovljenja jacih pokemona pa zar to nije logicno ? Pazi shemu ulovis jaceg pokemona npr lvl 31 i one hitas sve zivo..to tek nebi imalo smisla... 

Igra je radena za natjecateljske rezime i zato su kresali pokemone e ne zato sto je netko naveo zbog boljih animacija itd...

dosta sam proucavao u zadnje vrijeme sto se dogada i jednsotavno je prelose da se toliko kritizira a nisu niti krenuli igrati... 

 

cini mi se da pratis taj trend? 

dopusti da ti drugi ne usade neko misljenje vec sam donesi neki zakljucak... ne kazem ja da sam u pravu ili ti u krivu no zaista mi zvuci ko da si c/p onog idiota koji je na par stranica popljuvo sve zivo a igru probo nije... radio je print screenove raznih streamova itd....

 

ne kuzim sta su ovi iz ign-a gamespota i ostalih idioti da ne mogu sami napraviti neki zakljucak?

a kolko vidim po recenzijama igra je i vise nego dobra.

Bnet: mNik987#2148
14 godina
offline
Nintendo Switch

Da čujem kako ćes obraniti GameFreak za ovo. Obećane su nove animacije za sve Pokemone koji su ostali u igri i nisu srezani i izbačeni iz igre. To su naveli kao razlog zašto su toliko Pokemona izbacili iz igre.

Kad ono, animacije Pokemona koji su ostali u igri su copy/paste iz Sun & Moon. Dakle, LAGALI su igračima.

 I ne, nisu svi reviewovi pozitivni. Dosta ih kaže da je igra zaostala na prošloj generaciji konzola i da se mora više i bolje sa svim tim potencijalom koji imaju Pokemoni. 

 

Ne kažem da će igra biti loša ali kad nije napravljen nikakav napredak prelaskom sa slabasnog 3DSa na Switch koji je kućna konzola. GF je ili lijen ili ne zna bolje.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.11.2019 14:35 (antimadridista).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
antimadridista kaže...

Da čujem kako ćes obraniti GameFreak za ovo. Obećane su nove animacije za sve Pokemone koji su ostali u igri i nisu srezani i izbačeni iz igre. To su naveli kao razlog zašto su toliko Pokemona izbacili iz igre.

Kad ono, animacije Pokemona koji su ostali u igri su copy/paste iz Sun & Moon. Dakle, LAGALI su igračima.

 

I ne, nisu svi reviewovi pozitivni. Dosta ih kaže da je igra zaostala na prošloj generaciji konzola i da se mora više i bolje sa svim tim potencijalom koji imaju Pokemoni.

Ne branim ja ništa... znam zašto su srezani pokemoni a to nije sigurno isključivo zbog animacija... i ne mogu komentirati animacije na krekanim igrama, jednostavno si to ne mogu dozvoliti..

Ne mogu reći da niti jedna igra nije imalo bugove kod izlaska, sta mislis da je ova igrat odmah na 100% out of the box? 

 

i na kraju da je ova igra izasla i za 3ds opet bih je uzeo... ne brine me grafika niti najmanje.... zanima me igrivost to je jedino sto me zanima... 

 

Bnet: mNik987#2148
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice