Nintendo Switch izdvojena tema

poruka: 1.429
|
čitano: 586.706
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Hexfire kaže...

Znači da rezimiramo. Imat ćeš smećaste PS3 i X360 verzije koje svake godine kupuju samo budale. Switch će biti nešto sitno bolji od toga, ali s obzirom na limitacije u snazi, ne puno. I onda imaš ove 3 punokrvne verzije igre "in all its glory", na koje će ljudi prelaziti, ako im se igra donekle svidi na Switchu.

 

 

 

Dobro, iskustvo je potpuno u PS4 verziji. Prihvacam.

 

No, usporedimo video igre s filmovima. Znas koji medij pruza potpuno iskustvo gledanja filmova? Blu-Ray. Ali eto, neide mu bas u zadnje vrijeme. Zasto? Zato sto ljudi vise vole streamati filmove. Prakticnije im je. Kvalitata streamanog filma je sasvim ok (ako imas dobru internetsku vezu), ali je definitvno inferiorna Blu-Ray-u. No, ljudima to ne smeta, jer se mogu logirati u Netflix i gledati filmove na laptopu, mobitelu, smart TV-u—gdje god pozele. I zato je streaming “bolji” od Blu-Raya-a. Filmofili kupuju Blu-Ray, a svi ostali preferiraju streaming.

 

Jednako tako ce FIFA za Switch “bolja” od PS4 verzije. PS4 je ogranicen na jednu lokaciju i jedan TV. Za prosjecnu osobu to znaci da ne moze igrati dok nije doma ili dok mu cura/dijete gleda nesto drugo na TV-u. Switch mozes igrati bilo gdje. Ako je TV slobodan, mozes igrati u docked modu u punoj rezoluciji. U svim ostalim slucajevima, igras na mobilnom ekranu koji je odlican (720p IPS). Za vecinu ljudi ovo je optimalno, i zato, ponavljam, je Switch verzija najbolja. “Igrofili” potput tebe mogu kupovati PS4, jednako kao sto neki kupuju Blu-Ray-ove, gramofonske ploce, i ostale medije za potpuni dozivljaj.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo Switch

Čuj, ja za obitelji s jednim televizorom znam jedino iz bakinih priča. Prošlo je vrijeme kad ljudi imaju jedan televizor, uvijek imaš negdje nešto gdje mozes u miru igrati PS4, vjerojatno ga tako i svatko tko ga kupuje pozicionira. Da igram nešto u tramvaju, gradu ili ne znam gdje? Fala ne bi, čak niti ne igram na mobitelu nešto jer ne podnosim kad netko vrišti, pa onda netko žamori, drugi gleda preko ramena kaj radim. Ta nije gaming, gaming je kad se doma zavališ u fotelju pred velikim ekranom i igraš kako Bog zapovijeda, a ne da pokušavam igrati nešto na nekakvom inferiornom ekrančiću.

 

Usporedba između Netflixa i Switcha je nešto gluplje što sam čuo jer Netflix ima gotovo istu kvalitetu sadržaja kao BluRay, razliku između 40 i 10 mbps bitratea je vrlo teško primijetiti. Netflix također ima kvalitetan sadržaj vlastite produkcije za gotovo svaku publiku dok Switch nema sadržaj za nikakvu publiku osim Mario fanova. Dok na Switchu ćeš igrati PS3 igru, dobro se sjećam kakva je bila FIFA na PS3 i nakon što probaš PS4 to je neigrivo.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
16 godina
offline
Nintendo Switch

Doma imam jaki PC i to mi je primarni uređaj za igranje. Imao sam i Xbox One i PS4, ali nakon nabavke Nintendo Switcha, prodao sam ostale konzole. Xbox i PS su previse slicni PCu koji ih jede na svim poljima. Nintendo je nesto sasvim drugacije, mala sarmantna konzola koja se niti u jednom trenutku ne pokusava natjecati sa "glavnim" konzolama ili PC-jem. Samo npr. jedna Zelda, sa svojim inovacijama u gameplayu, moze konkurirati top igrama a po meni ih pobjeđuje u svim kategorijama. Da ne govorimo tu o Mario Kartu i drugim igrama koje tek stizu za Switch. Sad, dal je Fifi mjesto na Switchu, bas i nisam siguran. Ako planirate igrati offline modove, onda definitivno da, ali ako ste ovisnik o FUTu, mislim da su bolji izbor PC ili aktualne konzole. Ako nista drugo onda zbog baze igraca. Nadam se da sam u krivu...

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Slažem se s činjenicom da PS4 i Xbox one žele sa ovom novom verzijom konzola direktno konkurirati PC segmentu, da su pomalo naslovi isti između tih takmaca ... nintendo tu nudi jedno jedinstveno iskustvo koje možeš imat jedino na njihovom hardweru. Igranje bi trebalo bit jedinstveno iskustvo za bilo koju konzolu a ne da su jedna drugog preslik.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nintendo Switch

Zaspamali ste temu bzvz... bdw 

koje nadolazece naslove ce te uzest 

2 Spaltoon2
4 Mairo + rabbids
0 Sonic mania
0 Metroid:samus return
0 Sine mora EX
0 Pokemon DX
1 FIFA 18
10 Super Mario Oyssey
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.7.2017 13:03 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nintendo Switch

Obzirom da ne mogu glasati za više (a na Splatoon 2 sam prvo kliknuo) - svakako ću uzeti i Mario Odyssey, Mario + Rabbids, Metroid, Pokemone... jbg, volim Nintendove naslove, kao razbibrigu od "ozbiljnijih" igri kojima se bavim na PC-u/PS4 :)

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Nintendo Switch

tak i ja isto bas odmor od aaa igara 

 

baci svoj sw...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nintendo Switch
4mal kaže...

baci svoj sw...

 Nismo li se dodali pred cca tjedan - dva? Moguće preko HCL-a (Tanelorn) :)

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
13 godina
offline
Nintendo Switch

Sta, nije vam napet Xenoblade Chronicles 2?

 

Meni je pored Zelde glavni razlog zasto sam uzeo Switch. :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nintendo Switch

njega sam zaboravio stavit u listu 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nintendo Switch

Ako nekoga zanima Super Mario Kart 8 Deluxe za Nintendo Switch neka se javi u inbox. Moze i zamjena za neku drugu Switch igru

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nintendo Switch

Za razliku od PS4 teme ova tema je slabo aktivna :-)

Evo prije 10ak dana kupio i ja Switch i oduševljen sam. Jučer došao Mario Kart 8 Deluxe za klince i danas došla Zelda za mene ;-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Eto, napokon i ja naručio, dolazi u ponedjeljak. Koliko je velik zero day update, da li da ga palim prije sveobiteljske prezentacije?
Misliti je drek znati. I. Kušan, Ljubav ili smrt
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Jonny_Quest kaže...
Eto, napokon i ja naručio, dolazi u ponedjeljak. Koliko je velik zero day update, da li da ga palim prije sveobiteljske prezentacije?

 

Ma brzo se updejta. I igre isto začas.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
16 godina
offline
Nintendo Switch

ekipa koja misli nabavit NS nek kupi sto prije pa nek sakrije do Bozica HW wat eva jer ce biti nestasice radi slabe proizvodnje JOY-CONA 

tako da nemojte cekati zadnji cas 

 

bitanga oce imat svoj ac ili samo klinci i oboje.... da te dodam 

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.9.2017 13:05 (4mal).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
4mal kaže...

ekipa koja misli nabavit NS nek kupi sto prije pa nek sakrije do Bozica HW wat eva jer ce biti nestasice radi slabe proizvodnje JOY-CONA 

tako da nemojte cekati zadnji cas 

 

bitanga oce imat svoj ac ili samo klinci i oboje.... da te dodam 

 

Ja imam svoj, a klinci svoj. Poučen glupim PSN child accountima, ovaj put sam im kreirao prave adult accounte :-)

Poslat ću ti kasnije dok nađem onaj friend ID ili kak se već to dodaje :-)

 

Da fascinantno je kako ameri jedva da mogu nabaviti switch, kod nas ima za kupiti bez beda.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.9.2017 15:04 (Bitanga).
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
I stigao je NS, točno po prognozi. Kako dobro pogođena stvarčica, zasad sam vrlo zadovoljan. Mario Kart je fenomenalan, gospođa i ja smo bacili odmah tabletop partiju 😀 Trebao bih za klince otvoriti dakle normalne acc? Što preporučate kao slijedeću kupovinu?
Misliti je drek znati. I. Kušan, Ljubav ili smrt
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nintendo Switch

Čestitke na NS-u :-)

 

Glede iduće nabave, ovisno što te interesira ali po meni sa novom Legend of Zelda: Breath of the Wild nećeš profulati  :-)

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
14 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Pozdrav svima!

 

Zanima me da li se na Nintendo Switch konzoli mogu downloadati stariji Wii i Wii U naslovi (New Super Mario Wii & U, Donkey Kong Returns, Donkey Kong Freeze, Super Mario 3D World)?

 

Da li je netko kupovao konzolu preko interneta, ako je, je li zadovoljan sa isporukom tj. paketom? Je li došlo sve u ispravnom stanju?

 

Hvala puno!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nintendo Switch

Igre od Wii i Wii U na žalost nije moguće downloadati i igrati na Switchu.

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo Switch

Šteta...Hvala na odgovoru!

 

 

12 godina
offline
Nintendo Switch

jel ima naznaka  igara

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Jel itko nabavio Doom? kakvo je iskustvo, odnosno koliko je podnošljivo? 

 

Nisam pretjerano zagrijan, ali prošlogodišnji Doom koji šljaka na tabletu(!)

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2017 0:25 (joora).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nintendo Switch

Nabavio i ja sam sebi ovo cudo

 

ako tko hoce nek me doda mNik987

 

za sada imam Super Mario Odyssey i Mario&Rabbits : Kingdom Battle

nadam se da ovdje ima ljudi koji bi se mijenjali za igre ili posudili jedan drugome, nisam nasao neke grupe na fejsu niti sam vidio na njuskalu da se prodaju igre pa eto..

 

Nadam se da cu ih zavrsiti u nekom roku te da ce se naci dobra dusa da se kak bi rekli trampamo.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nintendo Switch

Čestitke za nabavku nove igračke :-) Da bi te drugi mogli dodati, moraš napisati svoj Switch code (počinje sa SW...). :-)

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
16 godina
offline
Nintendo Switch

skupih nakon 2. mj 250 moonova u SMO i otkljuchah secret kingdom ....idemo dalje 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Tanelorn kaže...

Čestitke za nabavku nove igračke :-) Da bi te drugi mogli dodati, moraš napisati svoj Switch code (počinje sa SW...). :-)

SW-2337-3575-0704

9 godina
offline
Nintendo Switch

Kupio i ja klincima te zasad samo s jednom igrom i to Zelda....pored tri PC racunala trenutno najzanimljivija stvar u kuci hehe

Battlenet - TheProdigy#2234
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.1.2018 19:39 (Zemljanin).
 
2 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Nintendo Switch
4mal kaže...

skupih nakon 2. mj 250 moonova u SMO i otkljuchah secret kingdom ....idemo dalje 

 Ja sam na nekih 650..jos nisam gotov

16 godina
offline
Nintendo Switch

tebi svaka cast ali ufff znam nestignem igrat kak spada puno platforma a uz real life malo vremena 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice