Mislite da je ovo prevara?

poruka: 21
|
čitano: 3.581
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Mislite da je ovo prevara?

ovak li kna njuskalu prodaje xbox 360 arcade i prihvatio je moju ponudu za psp 2004 + 400 kuna...oglas se zove xbox 360.20gb ali problem je gore adresa oglasa koja glasi ovako: http://www.njuskalo.hr/xbox/xbox-360-arcade-neispravan-rrod-oglas-1716779

 

pitao sam lika jeli sve ispravno i rekao je da je ali onda sam vidio da gore piše NEISPRAVAN RROD odnosno red ring of death...mislite li da je ovo prijevara?

bc
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mislite da je ovo prevara?

cim vidis nesto sumnjivo..kani se toga :)

Ne kradi! - vlada mrzi konkurenciju..
16 godina
protjeran
offline
Mislite da je ovo prevara?

pošalji mu jedan mail s nekog drugog računa i reci mu da pristaješ, da si iz Gospića i da želiš isprobati xbox kod njega u kući.

f = 2^{12k/12} \times 440 \,\mbox {Hz} = 2^k \times 440 \,\mbox {Hz}
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Mislite da je ovo prevara?
petar269 kaže...

cim vidis nesto sumnjivo..kani se toga :)

reko mi je upravo lik da je toga prodao a da je samo izmjenio oglas...:P

bc
15 godina
neaktivan
offline
Mislite da je ovo prevara?

Nemoj placati dok ne isprobas i uvjeris se da stvar radi.

Živio Arch! Živio OpenSource! Dolje Microsoft i zapadne robovlasničko-kapitalističko-naftne vrijednosti!
 
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Mislite da je ovo prevara?
dj_beni kaže...

Nemoj placati dok ne isprobas i uvjeris se da stvar radi.

problem je što sam ja iz okolice varaždina a on iz rijeke...:P

bc
15 godina
protjeran
offline
Mislite da je ovo prevara?

Napravi ovo sto ti je Bugofil reko...vrlo jednostavno

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Mislite da je ovo prevara?

reči ću da imam bratića u gospiću i da bi on to došo pogledat pa da vidim onda što će reči...

bc
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Mislite da je ovo prevara?

ja i jedan lik se dogovorili da mi on da xbox360 za ps3 i da mi da jos 200kn...

Mi se nasli na mjestu gdje smo trebali izvrsit zamjenu,I kazem ja njemu idemo sad do mene prvo da isprobam xbox360 kad on zacrvenio u licu i kaze zove me mama kuci...
I ja ga pitam kad ces biti slobodan da zradimo zamjenu kaze necu ja prodavat meni je dobar xbox

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2011 21:30 (#GaMerSC).
 
10 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Mislite da je ovo prevara?
#GaMerSC kaže...

ja i jedan lik se dogovorili da mi on da xbox360 za ps3 i da mi da jos 200kn...

Mi se nasli na mjestu gdje smo trebali izvrsit zamjenu,I kazem ja njemu idemo sad do mene prvo da isprobam xbox360 kad on zacrvenio u licu i kaze zove me mama kuci...
I ja ga pitam kad ces biti slobodan da zradimo zamjenu kaze necu ja prodavat meni je dobar xbox

hahahahhaha! 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Mislite da je ovo prevara?
Lol gamersc slucajno s moba kliknem TD umjesto TU -.-
13 godina
protjeran
offline
Mislite da je ovo prevara?

ovako...rekao je lik da bi se želio naći s mojim bratićem da on isproba u rijeci jer je ondje do petka...ali nema šanse da ja ikako dođem do rijeke pa me zanima dali da se mijenjam poštom jer da me mislio zajebat nebi se želio naći uživo sigurno?

bc
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Mislite da je ovo prevara?

nemoj nista dok ne probas .. jer i u zivo oce da te zaqebe...

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Mislite da je ovo prevara?
macan321 kaže...

ovako...rekao je lik da bi se želio naći s mojim bratićem da on isproba u rijeci jer je ondje do petka...ali nema šanse da ja ikako dođem do rijeke pa me zanima dali da se mijenjam poštom jer da me mislio zajebat nebi se želio naći uživo sigurno?

Mozda je taj xbox ispravan ali tko kaze da ce ti ga poslat. Ti paket koji ti stigne ne mozes otvarat dok ne potpises tako da tek kad je kasno vidis sta je u paketu.

15 godina
offline
Re: Mislite da je ovo prevara?
macan321 kaže...

ovako...rekao je lik da bi se želio naći s mojim bratićem da on isproba u rijeci jer je ondje do petka...ali nema šanse da ja ikako dođem do rijeke pa me zanima dali da se mijenjam poštom jer da me mislio zajebat nebi se želio naći uživo sigurno?

Ako ima bratic racun u banci, uplati mu pare na racun, on nek digne pare, ode do lika, provjeri X360 i ako je sve u redu na licu mjesta nek kupi.

We are nothing but the stones to pave the way...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mislite da je ovo prevara?
Ad4pt3r kaže...
macan321 kaže...

ovako...rekao je lik da bi se želio naći s mojim bratićem da on isproba u rijeci jer je ondje do petka...ali nema šanse da ja ikako dođem do rijeke pa me zanima dali da se mijenjam poštom jer da me mislio zajebat nebi se želio naći uživo sigurno?

Ako ima bratic racun u banci, uplati mu pare na racun, on nek digne pare, ode do lika, provjeri X360 i ako je sve u redu na licu mjesta nek kupi.

Ali nema on bratića ,on je samo navodno rekao da ima bratića da vidi kako ce ovaj reagirati.,

 

Jedino ako ima neko sa foruma iz gospića da mu je blizu da ti provjeri i posalje naravno i mala nagrada.

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.4.2011 11:33 (tpg).
16 godina
protjeran
offline
Mislite da je ovo prevara?

koliko sam vidio lik je iz gospića.

pa valjda ima netko na forumu iz Gospića da to provjeri.

to bi bila lijepa gesta, lijep primjer bugofilske suradnje. {#}

Operacija Oluja (4. kolovoza − 7. kolovoza 1995.) je velika vojna operacija u kojoj su Hrvatska vojska i policija oslobodile okupirana područja pod nadzorom pobunjenih Srba, na kojima je bila uspostav
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mislite da je ovo prevara?
Bugofil kaže...

koliko sam vidio lik je iz gospića.

pa valjda ima netko na forumu iz Gospića da to provjeri.

to bi bila lijepa gesta, lijep primjer bugofilske suradnje. {#}

Meni je tako chingy-os pmogao prilikom kupovine iphona sa njuškala da se nađe sa čovjekom da vidi da je sa uređajem sve u redu i da nije prevara{#}

 

Ja sam iz Rijeke, ali je problem šta ja nikada u životu nisam vidio xbox uživo{#} Neznam ni kak funkcionira ni ništa, tako da bi me neki iskusniji mogao lako obraditi a da nemam pojma{#}

Stoja
15 godina
offline
Re: Mislite da je ovo prevara?

reci mu nek ti ga proda prek ebaya:D

Marilyn Manson
13 godina
protjeran
offline
Mislite da je ovo prevara?

ma zamjenit ću se ja poštom jer mi sigurno neće dati lažnu adresu jer od kakve je to njemu koristi kad će nekom drugom doći gdje ga neće moči niko podići...a ako me i zajebe bilo kako pa imat ću njegovu adresu :P

bc
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Mislite da je ovo prevara?

izgleda da uopće neču mijenjati jer sad lik ipak možda neće jer psp ima verziju 6.38 a ona se nemože modificirati...osim ako se kupi neka pandorina baterija za 35kn s ebaya :P

bc
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice