Gdje bi mogao kupiti jeftino PS3 i igre u Hrvatsko

poruka: 7
|
čitano: 9.395
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Gdje bi mogao kupiti jeftino PS3 i igre u Hrvatsko

Neka stranica kao Amazon.Na Amazonu spuštaju igre na skroz niske cijene.Oduzmu i po 20€ od igre koja košta 30€.

Pokušavao sam kupit na amazon.co.uk ali se nemogu na toj stranici kupovat stvari za Hrvatsku.

Iz amazon.com bi poštarina bila prevelika.

Pa gdje se mogu jeftino kupiti PS3 i igre?

Nitko me ne voli osim pive.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.2.2011 1:17 (DreadlockBro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje bi mogao kupiti jeftino PS3 i igre u Hrva

Kupi si psn bon pa naruči s tim da si namjestiš region na USA,osim naravno ako ne želiš to na blu-ray diskovima

13 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje bi mogao kupiti jeftino PS3 i igre u Hrva
noob4 kaže...

Kupi si psn bon pa naruči s tim da si namjestiš region na USA,osim naravno ako ne želiš to na blu-ray diskovima

Ali gdje da kupim jeftino PS3?

Nitko me ne voli osim pive.
13 godina
neaktivan
offline
Gdje bi mogao kupiti jeftino PS3 i igre u Hrvatsko

rabljeni u oglasniku,na njuškalu ili tu u podforumu oglasnik/konzole i oprema a novi ti je 1595kn u sophosu 40gb fat verzija(najeftiniji)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje bi mogao kupiti jeftino PS3 i igre u Hrva
noob4 kaže...

rabljeni u oglasniku,na njuškalu ili tu u podforumu oglasnik/konzole i oprema a novi ti je 1595kn u sophosu 40gb fat verzija(najeftiniji)

 

 

malo si zalutao u vremenu jer sophoslab nema tu konzolu od 40gb već neko duže vrijeme...

 

probaj vidit ovdje, ja sam od njih kupio xbox 360 i sve 5: http://www.infomark.hr/kategorije/28#naslov

14 godina
offline
Gdje bi mogao kupiti jeftino PS3 i igre u Hrvatsko

Svijet medija mi je prvi izbor za starije naslove a nakon toga unazad 15 dana (napokon) Algoritam je spustio cijene za PS3 naslove i sada imaju čak 2 police od 70 do 149 kuna izbor igrica. Ja sam kupio klincima šore i sportove od 75-110 kuna sve koje su tražili , ok ne 2011 ali od 2009 pa čak do 2010 izdanje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Gdje bi mogao kupiti jeftino PS3 i igre u Hrvatsko

Britanski webshopovi tipa Game.co.uk i Shopto.net. Par mjeseci stare igre koštaju oko 200 kuna, stare godinu dana do 150 kuna s poštarinom.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice