Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.313.882
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
Di ste kupovali hogwarts?
I za koju cijenu

Edit. Mislim na digitalnu verziju
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.3.2023 19:08 (Tvpronlem).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

Pozdrav ekipa, trebao bih mali info od vas koji ste to prošli. U tutorijalu na stranici 74 koji sam napisao nisam jedan dio objasnio jer to nisam niti testirao do sada. Ako imamo važeći Ultimate pass, znam da ne možemo raditi obnovu ULTIMATE-a dok isti ne istekne. Ali da li možemo ubaciti GOLD pretplatu od 3x12 mjeseci ili niti to neće proći? Da li je to tko probao?

 

I drugo pitanje, a čije odgovore bih tamo dodao je popis VPN-ova koji rade.

Pa ako biste bili ljubazni i naveli koje VPN-ove ste koristili i za koju regiju je taj radio.

Ja sam koristio NordVpn - regija Brazil.

 

Unaprijed hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Vpn tunnel bear preko mobitela za argentinu radi.
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
izzy007 kaže...

Pozdrav ekipa, trebao bih mali info od vas koji ste to prošli. U tutorijalu na stranici 74 koji sam napisao nisam jedan dio objasnio jer to nisam niti testirao do sada. Ako imamo važeći Ultimate pass, znam da ne možemo raditi obnovu ULTIMATE-a dok isti ne istekne. Ali da li možemo ubaciti GOLD pretplatu od 3x12 mjeseci ili niti to neće proći? Da li je to tko probao?

 

I drugo pitanje, a čije odgovore bih tamo dodao je popis VPN-ova koji rade.

Pa ako biste bili ljubazni i naveli koje VPN-ove ste koristili i za koju regiju je taj radio.

Ja sam koristio NordVpn - regija Brazil.

 

Unaprijed hvala

 12 mjeseci Gold je oko 4 mjeseca Ultimate. Ne isplati se, bolje čekati da istekne.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hoćeš reći da ako sad idem dodati Gold, da će to automatski biti konvertirano u Ultimate jer je Ultimate već aktivan? I naravno, ta konverzija nije 1:1
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.3.2023 19:17 (izzy007).
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
izzy007 kaže...
Hoćeš reći da ako sad idem dodati Gold, da će to automatski biti konvertirano u Ultimate jer je Ultimate već aktivan? I naravno, ta konverzija nije 1:1

 Točno!

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.3.2023 19:35 (x18x05x).
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Za Tursku sam koristio UrbanVPN. Free je i radi.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X

Bok, izzy007 je pitao za moj slučaj, nekad davno sam odradio koverziju golda na ultimate, istekla je. Prije 2 mjeseca mi je krenula naplata 10,99 funti / mjesečno ( redovni ultimate ). Pokuša bih opet gold ( već sam kupio 3 x 12 gold ) prebaciti u ultimate. Pretpostavljam da bi trebalo cancel subscription na postojeći ultimate, a tek nakon toga redeemati gold i prebaciti na ultimate. Ima li tko takvo iskustvo ?

Hvala !

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
DanM kaže...

Bok, izzy007 je pitao za moj slučaj, nekad davno sam odradio koverziju golda na ultimate, istekla je. Prije 2 mjeseca mi je krenula naplata 10,99 funti / mjesečno ( redovni ultimate ). Pokuša bih opet gold ( već sam kupio 3 x 12 gold ) prebaciti u ultimate. Pretpostavljam da bi trebalo cancel subscription na postojeći ultimate, a tek nakon toga redeemati gold i prebaciti na ultimate. Ima li tko takvo iskustvo ?

Hvala !

 Postojeći cancelaš i vjerojatno moraš pričekati da stvarno istekne. Jer kad cancelaš i dalje imaš pristup sadržaju do datuma do kojeg je plaćeno, samo što se ne produljuje dalje.

 

A onda dalje 3x12 gold pa u ultimate. Ja sam koristio Tursku prošli mjesec, uredno je prošlo.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Xbox Series X

Malo sam istraživao game pass preko konzole i ako sam dobro skužio ako uzmem pretplatu mogu igrati doslovno stotinu igara ispod kojih piše included with game pass? Dobar dio igara ima na tom popisu koje su mi na listi za odigrati pa počinjem razmišljati da si ipak uzmem pretplatu, da li sa game passom dolazi i ea play?

 

Edit: dal' se može kupiti 24mj gold i prebaciti u ultimate?

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.3.2023 20:55 (Genoxxx).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

jedan klinac planira mozda xbox kupiti da igra fortnite jer je jeftiniji od plejke i PC-a, sad pitanje samo glasi jel treba xbox live da bi se igrao fortnite?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Ne treba, igra je free.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Genoxxx kaže...

Malo sam istraživao game pass preko konzole i ako sam dobro skužio ako uzmem pretplatu mogu igrati doslovno stotinu igara ispod kojih piše included with game pass? Dobar dio igara ima na tom popisu koje su mi na listi za odigrati pa počinjem razmišljati da si ipak uzmem pretplatu, da li sa game passom dolazi i ea play?

 

Edit: dal' se može kupiti 24mj gold i prebaciti u ultimate?

 Mislim da treba biti Ultimate da bi dobio i EA play. Ali basic tier, ne pro. Ili kak već se zovu.

 

Uzmeš pretplatu i dok god su igre na servisu možeš ih igrati. Xbox i dalje to reklamira kao "play 100+ games", ali u stvarnosti ih je preko 300.

 

Maksimalno možeš pretvoriti 36 mjeseci golda u ultimate. I naravno sve manje od toga. Po meni ako već ideš na 24 mjeseca onda uzmi maksimalnih 36.  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
odjavljen
offline
Xbox Series X

Ukoliko netko kupuje/treba Seriex X, može mi se javiti u privatne poruke. Također i za Razer Kaira Pro slušalice.

 

LP

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
DanM kaže...

Bok, izzy007 je pitao za moj slučaj, nekad davno sam odradio koverziju golda na ultimate, istekla je. Prije 2 mjeseca mi je krenula naplata 10,99 funti / mjesečno ( redovni ultimate ). Pokuša bih opet gold ( već sam kupio 3 x 12 gold ) prebaciti u ultimate. Pretpostavljam da bi trebalo cancel subscription na postojeći ultimate, a tek nakon toga redeemati gold i prebaciti na ultimate. Ima li tko takvo iskustvo ?

Hvala !

 Postojeći cancelaš i vjerojatno moraš pričekati da stvarno istekne. Jer kad cancelaš i dalje imaš pristup sadržaju do datuma do kojeg je plaćeno, samo što se ne produljuje dalje.

 

A onda dalje 3x12 gold pa u ultimate. Ja sam koristio Tursku prošli mjesec, uredno je prošlo.

Pretplata otkazana, istekla jučer. Ili radim krivo ili više ne funkcionira. Windscribe Turska, odem na redeem, logiram se podacima accounta ( piše UK ), nakon što unesem kod javi mi "This code can't be redeemed. It was purchased in a different region from your account". Da li je netko od Vas cijenjenih forumaša nedavno redeemao i pretvarao u ultimate ? Unazad tjedan , dva ? Hvala.

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Daj prvo probaj UrbanVPN za Tursku. Meni je radio nedavno.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Kao što kolega kaže, vjerojatno je do VPN-a.

Ja nedavno reedemao s VPN.lat na mobitelu Turski key i sve je radilo normalno.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X

Društvo hvala, do VPN je bilo. Posebno hvala @izzy007 i @Hexfire .

Next charge on 3/14/2026, £10.99 including VAT

 

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Tu automatsku obnovu možeš isključiti u postavkama
12 godina
offline
Xbox Series X

Stigao Valheim na Game Pass(xbox).

Ono sto sam sitno isprobao dosta dobro optimizirano i lijepo se igra vrti. Kontrole su takoder solidno odradene(iako sam ja igrao i na PC-u s istim tak da sam navikao).

 

Uglavnom preporuka svakom nek proba i da igri šansu ukoliko niste do sad igrali. Igra je stvarno jedna od boljih survival igara. 

Ak je netko i za coop slobodno nek se javi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xbox Series X

palac gore za sve uključene u izradu Gamepass Ultimate vodiča i preporučitelje VPNa, jučer sve prošlo iz prve.

 

isti palac i za dečke iz Gamestorea na Savici koji su uzeli moj rabljeni PS4Pro pod račun za ganz neu XBOXsX, prelazak na novu generaciju ispao nikad povoljniji :)

 

nego, naravno da je negdje moralo zapeti zbog moje neinformiranosti... HyperX Cloud2 sa plejke je no go na XBOXu. imate kakvu preporuku sluški?

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Pa zar ne možeš te slušalice spojit na kontroler preko 3.5mm kabla?
Aha, bežične su. Ok.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.3.2023 13:19 (DeniZg).
15 godina
offline
Re: Xbox Series X

zapravo jesu 3.5, zajedno s USB karticom. USB audio na XBOXu ne radi, a bome ni uštekavanje jacka u kontroler nije dalo nikakve rezultate, pa sam pomislio da uopće nisu kompatibilne... poigram se još danas 

14 godina
offline
Xbox Series X

Da sam Microsoft ako prođe kupovina,  svima bi dao COD samo ne Sony-ju. I to odmah blokada. 

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Do 31.03. Gamepass Ultimate pretplatnici mogu besplatno preuzet Sudden strike 4 sa Storea,sa svim DLC-ovima i još 5 igara.
 
1 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Jel možda netko ovdje prodaje series x po OK cijeni? Ako da, molim inbox.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
x18x05x kaže...

Da sam Microsoft ako prođe kupovina,  svima bi dao COD samo ne Sony-ju. I to odmah blokada. 

 

S obzirom da pratim redovito situaciju oko ovog spajanja, razumijem sentiment, mišljenje većine ljudi jer da se Sony ponaša kao uvrijeđeno derište sada kada Microsoft pokušava ozbiljniji proboj na tržište.

 

Sjećam se Sonyevih izjava oko 2012. kad su pljuvali po platformskoj ekskluzivnosti, da bi u sljedećih 10 godina potrošili milijarde dolara na 3rd party platformsku ekskluzivnost, što vremensku, što neograničenu (kao u slučaju npr. FF 7 Remake). Za primjer, od 1.4.2020 do 31.12.2020. Sony je potrošio 329 milijuna dolara na 3rd party ekskluzive.

 

Dosta dokumenata je procurilo gdje se vidi da su uvijeti potpisivanja partnerskih sporazuma bili, među ostalim, da igre ne smiju nikada doći na Gamepass.

 

Doslovce kompletna industrija je za to spajanje, osim Sonya, koji čini sve moguće da to spriječi, pa čak i pljuje po vlastitoj ponudi - neki dan su priznali da PS Extra/Premium se ne mogu mjeriti sa Gamepass-om, što je smiješna izjava u kontekstu da jedino o njima i ovisi što će staviti na taj servis.

 

Tu je i činjenica da Microsoft ima vrlo pozitivan pristup prema radničkim pravima, što je pokazalo što su nedavno dopustili, bez ikakvog otpora, stvaranje sindikata unutar vlastite kompanije dok je većina drugih korporacija to pokušavala spriječiti ucjenama, prijetnjama i unajmljivanjem tzv. "union-busting" odvjetničkih ureda. Ovo spominjem u kontekstu toga da će po spajanju, Microsoft vrlo vjerojatno torpedirati cijelu upravu AB, koja je upravo odgovorna za očajnu situaciju unutar te kompanije, gdje se masovno događao mobbing i ostali oblici zlostavnja, tako da i sami zaposlenici AB možda i najviše navijaju za to spajanje.

 

I sam Sony, barem u sljedećih 10 godina neće osjetiti pretjerane posljedice tog spajanja - ponuda za COD im je na stolu, a realno, Diablo 5 nećemo vidjeti isto tako barem sljedećih 10 godina, dok Diablo 4 izlazi za sve platforme. Overwatch 2 ostaje tu gdje i je, tako da ne vidim koju to igru Sony odmah gubi. Ako u 2033. godini i dalje COD bude toliko relevantan koliko i danas i Sony toliko ovisi o tom produktu, onda su si sami krivi što u 10 godina nisu uspjeli ljude zakačiti za nešto drugo.

 

Uglavnom, ovim spajanjem cijela industrija će profitirati a Sony ima 10 godina da smisli nešto da umanji impact tog spajanja.

 

Moj osobni jedini interes u cijeloj priči je ušteda - Gamepass je fantastična ponuda i ako ću moći dobiti cijeli AB katalog tamo, ostvariti ću ogromne uštede. Zato i nisam stavljao preorder na Diablo 4 (unatoč beta early access ključu) jer bi se do 6. mjeseca trebali znati rezultati odluke britanskog CMA i regulatornih tijela EU (FTC je nebitan jer u Americi nemaju pravnu osnovu za blokiranje tako da će na sudu izgubiti sigurno), tako da možda i zaigram D4 na Gamepassu.

 

No, ruku na srce razumijem Sony i da njihov management ima zadatak to zaustaviti, no ovaj merger ima blagoslov cijele industrije. Ako bude i blokiran od strane CMA, koji je najopasnija prepreka, Microsoft može uzeti te pare i zaključati toliko stvari iza ekskluzivnih ugovora, da će za Sony možda biti manja šteta da kupe AB. Jer činjenica je da se Microsoft probudio i odlučio se uozbiljiti oko Xboxa (a realno nisu bili ozbiljni od X360) i postati daleko agresivniji takmac. Kupovina AB, proširenje PC Gamepass-a na 40 novih zemalja, to su samo potezi koji ukazuju na ogromnu ambiciju za Xbox koju je Microsoft razvio. Nadajmo se da će i Xbox Live doživiti proširenje kao i PC Gamepass (nije od 2014. pa bi već bio red).

8 godina
offline
Xbox Series X

Najprodavanija igra na PS-u je COD 

Svake godine prodaja je ogromna, a Sony zaradi 30% od svakog prodanog primjerka.

Njima je naravno u interesu da se to ne dogodi i posao je to tim odvjetnicima da to zaustave kak god znaju.

 

Obje strane umanjuju vrijednost igara i usluga koje imaju. U interesu im je da ispadnu sto jadniji https://www.gamesradar.com/xbox-says-its-activision-deal-is-fair-because-playstation-has-almost-5x-more-exclusive-games/

 

Kaj je najbolje ti odvjetnici nit ne znaju kak spada imena igara od firme koju zastupaju.

 

Nintendu je svejedno kad ionak tih igara nema na njihovoj konzoli.

 

Tko je jos tu bitan u igri ? Nvidia i google ? Nemaju bas neke veze s tim.

 

Prava borba je između Sony i Microsoft

Inace ja sam protiv tih svih kupovina studija jer nam treba cim više stabilnih nezavisnih izdavaca., a ne da se na kraju sve svede na dvije mega firme.

 

 

Naravno nama koji imamo gamepass ovo bi došlo ko naruceno 

 

 

 

 

 

 

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

Zna li netko zašto xbox gasi TV ali ga ne pali kad se upali konzola, u postavkama HDMI cec su sve kvačice označene

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xbox Series X

Resetiraj tv. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice