Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.313.172
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Xbox Series X

Za sve koji bez Rejtrejsinga ne mogu mirno zaspat.

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X

Ne kužim čemu podsmjeh taj, pa raytracing je odlična tehnologija i idući skok nakon što smo došli s kockastih na realistične modele likova. Odlično je da će ga obje konzolo podržavati jer će to onda pogurati i tehnologiju na PC-ju naprijed brže.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
7 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
rambox kaže...

Za sve koji bez Rejtrejsinga ne mogu mirno zaspat.

 

 Minecraft me zanima, ne ta glupost.

16 godina
offline
Re: Xbox Series X
O_O_O kaže...
rambox kaže...

Za sve koji bez Rejtrejsinga ne mogu mirno zaspat.

 

 Minecraft me zanima,ne ta glupost.

Kak glupost, pa to je samo pokazni demo fučkaj ga sad. Dakle i ovo dole staro više od deset godina je glupost, a kaj se tiče zelenog pa to češ i dobit stiže uskoro.

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
4 godine
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
O_O_O kaže...
rambox kaže...

Za sve koji bez Rejtrejsinga ne mogu mirno zaspat.

 

 Minecraft me zanima, ne ta glupost.

 Igraci jednostavno nemogu bez Minecrafta

14 godina
offline
Re: Xbox Series X

Mene zanima jel bude Hrvatska podržana od strane Microsofta ili ako kupiš novu konzolu opet moraš zmišljati neku adresu među podržanim zemljama? To nigdje ne piše

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.3.2020 12:26 (Schtefek).
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
VladimirLem kaže...

Ima li kakvih novosti o potpunoj podršci miša i tipkovnice?

 Pa podržano ti je čak u Xbox one S i bude i u novom X

4 godine
odjavljen
offline
Re: Xbox Series X
Mislim više na developere igara. Nisam imao Xbox ali jesam PS4, a tamo osim menija i par igara nije bilo prave podrške pa su se morali kupovati razni adapteri.
Have no fear, Vlad is here
4 godine
protjeran
offline
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Xbox Series X

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2020 19:00 (HunterXHunter).
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Xbox Series X

Intervju sa Philom Spencerom o Xbox SeX

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2020 22:11 (HunterXHunter).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

Izgleda da će i Xbox SeX imati dedicirani audio čip što neće utjecati na preveliko stresiranje CPU-a što su neki predviđali. Trenutno se PS tabor tješi da Xbox SeX i nema neku prednost u performansama na papiru jer će na audio obradi izgubiti i do 20% CPU snage jer nema dedicirani čip kao PS5.

Izgleda kako ti nije istina.

Xbox SeX ima poseban dio hardware-a koji će služiti za obradu audia u igrama.

Klik1 i Klik2

 

Bit će zanimljivo vidjeti koliko od ovoga je istina.

Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Xbox Series X

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Xbox Series X

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xbox Series X
If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Xbox Series X

Ovaj Series S fan made render mi izgleda pregenijalno. Bijela kutijica.

Uzeo bih 2 komada za klince ako ne bi bio preko 350€ komad. 

Gamepass 3 godine, upalim family sharing i 3 godine sam miran. 

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.6.2020 21:40 (DeniZg).
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Xbox Series X

U četvrtak, 23.07. je veći Microsoft event. Počinje u 17 h po našem vremenu. Neki insideri/leakeri su sugerirali kako će biti stvarno ozbiljan event sa hrpom igara od first i third party developera. Moguće da je samo plaćeno reklamiranje i dizanje hypea, tko će ga znati. Osobno se najviše nadam eventualnom prikazivanju Elden Ringa - novog trailera ili gameplay trailera, i jako mi zanimljivo zvuče priče o Obsidianovom novom IP-u, za kojeg su rekli da je Skyrim - like RPG. Preostaje nam da sačekamo i vidimo.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Xbox Series X

krivo sam vrijeme napisao, počinje danas u 18 h po našem vremenu

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Navodno će Xcloud uslugu dodati u game pass ultimate. Za 15$ mjesečno će to stvarno biti odličan deal kome će usluga raditi kako spada.

Najavili su samo gameplay, ništa drugo, ali nekako sam očekivao cijenu napokon.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Losa prezentacija, Forza samo ingame "animacija", Fable cisti CGI sto je smijesno malo da idu prezentirat na taj nacin, Halo izgleda uzasno.

Imamo samo par mjeseci do izlaska konzola i MS je trebao pokazat vise gameplaya tih igara.... 

Imam pass ultimate pa cu ionako moc to sve skinut day one za PC tako da je malo razloga za kupit njihovu novu konzolu ali ok ja imam i pc i konzole a ima dosta gamera koji način mogu smislit pc pa za njih sve ovo ima smisla. 

Opcenito sam dojma da i u nextgen MS ulazi na isti nacin kao i u this gen....bez igara koje guraju prodaju konzole. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...

Losa prezentacija, Forza samo ingame "animacija", Fable cisti CGI sto je smijesno malo da idu prezentirat na taj nacin, Halo izgleda uzasno.

Imamo samo par mjeseci do izlaska konzola i MS je trebao pokazat vise gameplaya tih igara.... 

Imam pass ultimate pa cu ionako moc to sve skinut day one za PC tako da je malo razloga za kupit njihovu novu konzolu ali ok ja imam i pc i konzole a ima dosta gamera koji način mogu smislit pc pa za njih sve ovo ima smisla. 

Opcenito sam dojma da i u nextgen MS ulazi na isti nacin kao i u this gen....bez igara koje guraju prodaju konzole. 

 Kaj se tice Fable i Avowed ja mislim da nit nemaju gameplay i to nece izac sigurno u iducih par godina.


If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Xbox Series X

Vidim da danas pisu da se cak i ova Halo prezentacija vrtila na PCu....a konzola treba na trziste uskoro....precudno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Streaming Gamepass Ultimate igara dolazi na Android uređaje od 15.rujna 2020.

https://news.xbox.com/en-us/2020/08/04/xbox-game-pass-ultimate-cloud-gaming-on-september-15/

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.8.2020 20:22 (DeniZg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Bolje da su i konzolu odgodili.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Bolje da su i konzolu odgodili.

 

a ne znam baš, da izađe konzola par mjeseci poslije PS5 to bi im vjerojatno bio gadan udarac

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice