Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.316.286
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
17 mjeseci
neaktivan
offline
Xbox Series X

Pozdrav svima novi sam  na forumu i opcenito u Xbox svijetu..od jucer sam ponosni vlasnik Serije S i sve mi je novo jer dolazim sa PS-a.. pa me zanima par stvari..odabrao sam MAdarsku kao lokaciju i kupujem preko madarskog storea (valuta HUF). Jel to ok i jel cu imati kakvih problema u buducnosti s accountom radi te regije? Engleski mi je namjesten kao jezik i regija jezika a lokacija ono zadnje je Hungary. Jel Eneba ok i jel sigurna kao web mjesto? Ima li straha od banna? Gdje kupiti punjac s baterijama neki bolji za joystick? Hvala puno i nadam se ugodnom druzenju. Marko

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Xbox Series X
Marac2907 kaže...

Pozdrav svima novi sam  na forumu i opcenito u Xbox svijetu..od jucer sam ponosni vlasnik Serije S i sve mi je novo jer dolazim sa PS-a.. pa me zanima par stvari..odabrao sam MAdarsku kao lokaciju i kupujem preko madarskog storea (valuta HUF). Jel to ok i jel cu imati kakvih problema u buducnosti s accountom radi te regije? Engleski mi je namjesten kao jezik i regija jezika a lokacija ono zadnje je Hungary. Jel Eneba ok i jel sigurna kao web mjesto? Ima li straha od banna? Gdje kupiti punjac s baterijama neki bolji za joystick? Hvala puno i nadam se ugodnom druzenju. Marko

 Onda čitaj forum  Ima odg na sva tvoja pitanja.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Marac2907 kaže...

Pozdrav svima novi sam  na forumu i opcenito u Xbox svijetu..od jucer sam ponosni vlasnik Serije S i sve mi je novo jer dolazim sa PS-a.. pa me zanima par stvari..odabrao sam MAdarsku kao lokaciju i kupujem preko madarskog storea (valuta HUF). Jel to ok i jel cu imati kakvih problema u buducnosti s accountom radi te regije? Engleski mi je namjesten kao jezik i regija jezika a lokacija ono zadnje je Hungary. Jel Eneba ok i jel sigurna kao web mjesto? Ima li straha od banna? Gdje kupiti punjac s baterijama neki bolji za joystick? Hvala puno i nadam se ugodnom druzenju. Marko

 Pozdrav,

 

za baterije ovo https://www.ikea.com/hr/hr/p/ladda-punjiva-baterija-hr06-aa-1-2-v-50504692/

 

ili nešto na ovu foru https://www.gamershop.hr/xboxone/dodaci/venom-vs2859-xbox-one-bijeli-punjac-2-baterije

 

Netko preferira jedno, netko drugo. Nećeš ništa fulati.

 

Koliko znam ljudi često spominju Enebu tak da je vjerojatno pouzdan shop. Naravno, kod svih takvih shopova postoji određena razina nesigurnosti.

Svi ovdje imamo razno razne kombinacije sa regijama, a dokad ćemo moći tako tko zna. Uživaj dok funkcionira. Kod mene recimo je UK regija, a igre kupujem za Argentinu ili Tursku jer su često najejftinije.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
17 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Marac2907 kaže...

Pozdrav svima novi sam  na forumu i opcenito u Xbox svijetu..od jucer sam ponosni vlasnik Serije S i sve mi je novo jer dolazim sa PS-a.. pa me zanima par stvari..odabrao sam MAdarsku kao lokaciju i kupujem preko madarskog storea (valuta HUF). Jel to ok i jel cu imati kakvih problema u buducnosti s accountom radi te regije? Engleski mi je namjesten kao jezik i regija jezika a lokacija ono zadnje je Hungary. Jel Eneba ok i jel sigurna kao web mjesto? Ima li straha od banna? Gdje kupiti punjac s baterijama neki bolji za joystick? Hvala puno i nadam se ugodnom druzenju. Marko

 Pozdrav,

 

za baterije ovo https://www.ikea.com/hr/hr/p/ladda-punjiva-baterija-hr06-aa-1-2-v-50504692/

 

ili nešto na ovu foru https://www.gamershop.hr/xboxone/dodaci/venom-vs2859-xbox-one-bijeli-punjac-2-baterije

 

Netko preferira jedno, netko drugo. Nećeš ništa fulati.

 

Koliko znam ljudi često spominju Enebu tak da je vjerojatno pouzdan shop. Naravno, kod svih takvih shopova postoji određena razina nesigurnosti.

Svi ovdje imamo razno razne kombinacije sa regijama, a dokad ćemo moći tako tko zna. Uživaj dok funkcionira. Kod mene recimo je UK regija, a igre kupujem za Argentinu ili Tursku jer su često najejftinije.

 Hvala puno na odgovoru ovaj venom mi se cini ok vidjet cu...jel ima glasa kada ce HR dobiti pristup svemu?

7 godina
offline
Re: Xbox Series X
Arnold Šrafncinger kaže...
nike098 kaže...
Neznam dali ste primjetili da su se cijene poprilicno podigle u zadnjih misec dana na gamivo, ja uzeo ac valhala za 10 eura sad je 20 eura, sican se da je witcher 3 boo 1.5 eur sad je 4 eur.... Mozda zbog black fridaya pa ce vratit cjene kao neki popusti na cijene kakve su bile prije black fridaya, to su ucili kod hrvatskih trgovaca😁

 Witcher je nestao s vecine siteova, isao sam danas na instant gaming, Witcher 3 Xbox One verzija out of stock lol. Svi poletili da ugrabe jeftino radi updatea

 Čudno da su tako dugo i držali akciju, ne vidim logiku u strategiji i ne vidim logiku da fizičke kopije dolaze mjesec i pol kasnije

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Marac2907 kaže...

 Hvala puno na odgovoru ovaj venom mi se cini ok vidjet cu...jel ima glasa kada ce HR dobiti pristup svemu?

 Ništa službeno koliko znam. Možda nakon uvođenja eura se nešto pokrene. Iskreno, nije da je i neka sila. Ako više neću moći kemijati sa VPN-ovima onda se vraćam natrag na Playstation.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Mislim da to nemogu sprijeciti. Dok je god VPNa, moci cemo claimati codove iz drugih zemalja. A na uk xbox store nam prolazi paypal sa random uk adresom.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Na ebay.de ima zapakiranih XsX po 350eu znaci novo a Ps5 su prosjecno 700eu....tko je tu lud.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Dr.Feel kaže...

Mislim da to nemogu sprijeciti. Dok je god VPNa, moci cemo claimati codove iz drugih zemalja. A na uk xbox store nam prolazi paypal sa random uk adresom.

 Ionak je na saleu sad i preko sluzbenog storea. Uzeo ga danas za 4.99. Imam ga na PC i PS4, ali posto jos nemam PS5 kad je tako jeftino odlucio docekat next gen update na Xboxu. 

9 godina
offline
Re: Xbox Series X
BF 2042 dolazi na ea play i game pass 22 Studenog
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Gogy7 kaže...
BF 2042 dolazi na ea play i game pass 22 Studenog

 Sviđa mi se ovo, upozorenje čisto da se netko ne zajebe i skine igru. Uštedite si živaca i prostora na disku 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
offline
Xbox Series X

Čekam FC6, COD MW2 da dolete na GP, to je za početak

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xbox Series X

Igra tko na xboxu ovaj Warzone 2? 

Ak ima tko za normalno laganica bez stresa igranje javite se

pa da se dodamo. Vecinom igram u vecernjim satima jer ne stignem kad tijekom dana zbog posla. 

 

Isto tak bi se igrao i ovaj novi bf kad dode na gamepass. 

Da znam da je igra smece,al kad je dzabe sto ga nebi probali,mozda iznenadi :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xbox Series X

novi cod i warzone su ti crossplay, mozes igrat sa bilo kim na pcu i plejki

12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Del_Boy97 kaže...

novi cod i warzone su ti crossplay, mozes igrat sa bilo kim na pcu i plejki

 Ma znam,no lakse mi ak smo na istoj platformi cisto zbog chata,a PC izbjegavam zbog prednosti misa i tastature...

10 godina
offline
Re: Xbox Series X

chat ti je sad isto nikakav problem kad postoji discord za xbox i plejku, a oba se mogu spojit na bilo koji voice chat

13 godina
offline
Xbox Series X

Pa postoji intergriran chat unutar igre, ne moraš na discord. Ja igram na Xboxu a frendovi na PC-u i normalno igramo i chatamo 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

Jel tko koristi lidlove punjive baterije Tronic 2400 mAh? Izdrže mi nekih 5 dana uz blagu vibraciju, a ako aktivno koristim slušalice to se spušta na 2 dana. Jel bi ikeine baterije bile puno bolje?

“Kako želite da ljudi vama čine, tako činite i vi njima.” (Lk 6,31)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Ikea najjača Ladda baterija ti je 2450 mah, dakle, istog kapaciteta.

 

5 dana igranja može biti po sat vremena, a može biti po 6 sati dnevno.

Ove IKEA-ine meni doma izdrže barem 20-ak sati igranja sa slušalicama. Možda i više, nisam baš mjerio.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.11.2022 11:12 (DeniZg).
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
https://www.mall.hr/baterije-punjaci/duracell-baterije-za-punjenje-hr06-p-aa-2500-mah-nimh-4komada

Ja sam uzeo ove i traju dosta, bas dosta sad koliko sati nebi znao. U hg spota ih platio 100 kn
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X

Jel se one mogu puniti sa bilo kojim punjacem?

12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ja imam punjac star preko 10 godina sanyo i puni ih normalno
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Xbox Series X

Na prodaju Series X, nemam vremena za igranje...

 

Primopredaja Zagreb.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Pitanje za znalce; imam LG C9 i Series X, do sada sam konzolu drzao na 60hz i slika je bila savršena, postavljena prema Vincentovim uputama.
Nebitno radi li se o Dolby Vision ili samo HDR, slika je top, duboke crne, vivid boje, sve top.

Međutim, kada prebacim na 120hz na konzoli slika postaje isprana. Crna više nije crna nego siva kao na nekom starom LCD ekranu, boje katastrofa… I točno se vidi kao neka maglica, ne znam kak bolje objasniti.

Prebacio sam na 120hz jer iz nekog razloga VRR ne radi u Plague Tale i naravno zbog COD-a.

Čim vratim na 60hz slika je top.
Probao sam mijenjati i hdmi portove, uvijek isto.

Zna možda netko o čemu se tu radi?
Zahvaljujem unaprijed!
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Xbox Series X

Pozdrav ekipa..

 

Imam pomalo glupo pitanje al ajd..

 

Aktivirao sam Ultimate na 3 godine, i sve super po tom pitanju ..

 

Uz to imam accounte na raznim "gejming servisima" - steam, ubisoft, epic .. I na svakom od njih puno origigi igrica koje su sve od reda za komp. U slucaju da spojim te accounte s xbox ultimate, jel postoji mogucnost da koju od tih igrica instaliram na xbox? Ili zato jer su igre za PC su iskljucivo za Komp? Fora u povezivanju npr Steam-a s Xbox game pass je "samo" u tome sto ce mi se pojaviti prijatelji koje imam tamo ili postoji jos koja beneficija?

 

Hvala.

 

PS: kolko je sigurno spojit xbox s "drugim racunima" ? U smislu kaj mi regije sigurno nisu isto podešene (u slučaju da su bile postavljene).

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Xbox Series X
Overflow1984 kaže...

Pozdrav ekipa..

 

Imam pomalo glupo pitanje al ajd..

 

Aktivirao sam Ultimate na 3 godine, i sve super po tom pitanju ..

 

Uz to imam accounte na raznim "gejming servisima" - steam, ubisoft, epic .. I na svakom od njih puno origigi igrica koje su sve od reda za komp. U slucaju da spojim te accounte s xbox ultimate, jel postoji mogucnost da koju od tih igrica instaliram na xbox? Ili zato jer su igre za PC su iskljucivo za Komp? Fora u povezivanju npr Steam-a s Xbox game pass je "samo" u tome sto ce mi se pojaviti prijatelji koje imam tamo ili postoji jos koja beneficija?

 

Hvala.

 

PS: kolko je sigurno spojit xbox s "drugim racunima" ? U smislu kaj mi regije sigurno nisu isto podešene (u slučaju da su bile postavljene).

 Prvo ne. Drugo spoji, nema problema po tom pitanju.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
zvone07 kaže...
Pitanje za znalce; imam LG C9 i Series X, do sada sam konzolu drzao na 60hz i slika je bila savršena, postavljena prema Vincentovim uputama.
Nebitno radi li se o Dolby Vision ili samo HDR, slika je top, duboke crne, vivid boje, sve top.

Međutim, kada prebacim na 120hz na konzoli slika postaje isprana. Crna više nije crna nego siva kao na nekom starom LCD ekranu, boje katastrofa… I točno se vidi kao neka maglica, ne znam kak bolje objasniti.

Prebacio sam na 120hz jer iz nekog razloga VRR ne radi u Plague Tale i naravno zbog COD-a.

Čim vratim na 60hz slika je top.
Probao sam mijenjati i hdmi portove, uvijek isto.

Zna možda netko o čemu se tu radi?
Zahvaljujem unaprijed!

To nesto nije u redu,slika mora bit jednaka na 60 i 120hz.

Ajd odvrti onaj test na XsX da vidis na sta ce ti stavit kvacice a sta ce bit crveno pa stavi sliku ovdje.

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Sve su kvačice zelene, osim kad isključim Dolby Vision for gaming, onda je kod njega žuti trokut.
11 godina
offline
Xbox Series X

XSS na Amazon.de za 243€ s dostavom u HR, ako nekog zanima.

 

 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice