Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.313.162
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
18 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...
Leon99 kaže...
MEGATAMA kaže...

Pocela mi stekat RT tipka na XsX gamepadu....igrao sam ga enormno manje nego Ps5.

Ovo mi je 3 ili 4 xbox gamepad koji mi je riknuo ili krenuo rikavat na xbox konzolama koje sam imao 🤣

Najlosije izradjeni gamepadi koje sam ikad imao 🥂

 

Edit

Nasao tutorial na YT kako to rijesit,u pitanju je ucestali problem kako se cini.

U procesu otvaranja sam si malo ostetio gamepad jer nije bilo lagano otvorit 😡

 

Edit2

I dalje steka 🥂

 

Kao nagradu microsoftu ugasio gamepass ultimate pretplatu,xbox ispada iz kruga platformi za gejmanje na duze vrijeme.

 Treba podići tužbu protiv Microsofta i Sonyja zbog kontrolera kao šta je podignuta tužba protiv Nintenda 

Da to se apsolutno slazem,na Switchu mi se pojavio drift na XsX steka ta tipka...ma daj od.ebite vise.

 Ljudi imaju dosta problema i sa DualSense jer i kod DualSense isto odu tipke i često se pojavljuje drift. Microsoft i Sony bi trebali napraviti kvalitetne kontrolere da se ne događaju često te stvari na kontrolerima, npr. da ode neka tipka

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2022 11:16 (Leon99).
10 godina
offline
Re: Xbox Series X
Arnold Šrafncinger kaže...
Del_Boy97 kaže...
Arnold Šrafncinger kaže...

Sad sam isao pogleda na youtube o cem se radi, kaj uopce moras napravit da bi izazvao taj kvar? Mlatarat triggere cekicem da to ispadne van?

 ne moraš ništa, dogodilo mi se iz čista mira dok sam samo držao gas na crash team racingu

 

samo se odjednom trigger poceo ljepit za dno kad bi ga pritisnuo do kraja

 Mozda je do nacina koristenja kontrolera i opcenito odnosenja prema istom, ja imam stotine sati Forze Horizon, Warzonea, Infinite multiplayera na mom beater kontroleru pa je sasvim ok jer ne radim force na tipke i ne mlataram po njemu, nije mi nikad ispao i redovno ga cistim 

 ne nije.

14 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Sigurno.

 

Gameam od 1994. nikad nisam imao problema nit is jednim kontrolerom. Do kontrolera je hihi, a ne do koristenja istih sjekirama i cekicima

 

Sjebe kontroler, otkaze pretplatu haha

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2022 12:49 (Arnold Šrafncinger).
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xbox Series X

Postaješ IZNIMNO naporan, oladi malo sa svojim pametovanjem.

 

Ako te baš interesira, počelo mi se događat na novom novcatom controlleru koji sam dobio uz konzolu nakon valjda 2-3 sata gameplaya. Za to sam isto ja kriv jelda?

9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Kad je već riječ o kontrolerima, kupio bih još jedan joystick da mogu s frendom baciti Fifu ili slično u dvoje.

Budući da to ne bi bilo tako često, skupo mi je dati 500tinjak kuna za još jedan originalni joystick.

Postoji li kakva jeftina alternativa? Tražim po domaćim shopovima i uglavnom je sve rezervirano za plejku i PC.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
MedO1337 kaže...
Kad je već riječ o kontrolerima, kupio bih još jedan joystick da mogu s frendom baciti Fifu ili slično u dvoje.

Budući da to ne bi bilo tako često, skupo mi je dati 500tinjak kuna za još jedan originalni joystick.

Postoji li kakva jeftina alternativa? Tražim po domaćim shopovima i uglavnom je sve rezervirano za plejku i PC.

 Bas ti je danas novi Xbox gamepad na akciji , mislim da je cijena OK.  Nisam upoznat ako imas sta ispod 350 kn a da nije totalni krs , pa neka ti netko jos preporuci ako zna.

 

https://www.mall.hr/gamepad/microsoft-xbox-wireless-controller-gamepad-bijeli-qas-00002-

14 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
MedO1337 kaže...
Kad je već riječ o kontrolerima, kupio bih još jedan joystick da mogu s frendom baciti Fifu ili slično u dvoje.

Budući da to ne bi bilo tako često, skupo mi je dati 500tinjak kuna za još jedan originalni joystick.

Postoji li kakva jeftina alternativa? Tražim po domaćim shopovima i uglavnom je sve rezervirano za plejku i PC.

Dal ti se isplate uzimat jeftinije alternative? 

 

Nisu bas sad toliko jeftinije tbh. 

 

https://www.hgspot.hr/kontroler-pdp-xbox-zicni-bijeli

 

Npr. 

 

Eto covjek ti je dao link na popust, 50 kuna razlika izmedu sluzbenog i ovog knock off kontrolera, a doticni je zicni

 

Del_Boy97 kaže...

Postaješ IZNIMNO naporan, oladi malo sa svojim pametovanjem.

 

Ako te baš interesira, počelo mi se događat na novom novcatom controlleru koji sam dobio uz konzolu nakon valjda 2-3 sata gameplaya. Za to sam isto ja kriv jelda?

 Ma sigurno.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2022 13:20 (Arnold Šrafncinger).
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Odlično! Hvala puno, za 50 kuna razlike definitivno se isplati uzeti originalni. Tako ću i napraviti
11 godina
offline
Xbox Series X

Odnio gamepad u Saturn i odmah dobio novi,dobro poznat kvar i ljudi cesto donose xbox gamepad na reklamaciju radi toga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Kaj ce ti sad kad si otkazao pretplatu 

 
2 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
Arnold Šrafncinger kaže...

Kaj ce ti sad kad si otkazao pretplatu 

 joj pa nista ne pratis
on ti i ovako nista ne igra sa gamepassa, gamepasss je samo dobar za djecu ili nove igrace sta nista nisu dugo igrali.
on sve svoje igre kupuje i to nikad ne ceka snizenja

@megatama nema na cemu

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Arnold Šrafncinger kaže...

Sigurno.

 

Gameam od 1994. nikad nisam imao problema nit is jednim kontrolerom. Do kontrolera je hihi, a ne do koristenja istih sjekirama i cekicima

 

Sjebe kontroler, otkaze pretplatu haha

Hihi ne pise netko tko je gejmao 1994.

Prestani trolat temu.

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Arnold Šrafncinger kaže...

Kaj ce ti sad kad si otkazao pretplatu 

Ja imam hrpu svojih igara na disku,ne ovise svi o gamepassu.

Postovi su ti toliko bezveze,ako imas privatne ili psihicke ili bilo kakve probleme ne rijesavaj ih na forumu jer ces u konacnici bit protjeran i samo bezveze izgubit acount 🥂

 

11 godina
offline
Xbox Series X

Novi gamepad ima drukcije triggere,vise su meksi kod pritiskanja.

Moguce da su onda popravili taj nedostatak.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Coming soon to Xbox Game Pass


Today
- Chivalry 2

Oct 6
- Medieval Dynasty
- The Walking Dead: The Complete First Season
- TWD: Season Two

Oct 11
- Costume Quest
- Eville

Oct 13
- Dyson Sphere Program

Oct 14
- Scorn

Oct 18
- A Plague Tale: Requiem
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Xbox Series X

jel iko uzimao igre na storeu preko drugih regija, recimo argentina ili turska? bezobrazno niske cijene.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Drugačije niti ne uzimamo
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Kako da uzmem jeftino Gotham Knights? Gdje i kako?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Gledam na gamivo, ali nije baš neka cijena. Turski key s popustom je 72 eura. Argentina je čak 90 eura. Možda preorderi nisu tako povoljni? Nisam dosad uzimao.

Ali uglavnom, kupiš key za Argentinu recimo i preko VPN na kompu odeš na Microsoft store i aktiviraš.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Na turskom storeu je 50€. Mogu li tamo kupiti pa igrati na uk Account ili dolazi u obzir samo gamivo itd
11 godina
offline
Xbox Series X

Ja imam UK acc i bas gledam ako sam narucivao neku igru iz Turske regije i vidim da je jesam. Meni je radilo putem VPN-a na UK racunu .I nije moguce direktno kupovati sa njhovog stora. Mislim da ako bas nije hitno da ce ti cijena za tjedan dva pasti jer preorder igre nisu bas puno jeftinije na tim shopovima (eneba,gamivo). 

 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2022 10:29 (azzie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Vjerojatno mu je hitno jer streama gameplay, a za dva tjedna će već svi znati da je igra flop.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Xbox Series X

Vjerovatno,  mislim da sam key za Elden Ring (ARG) platio 29 eura dva-tri tjedna nakon izlaska igre za Xbox a na PC-u punu cijenu putem Steam-a, pa da se igre za konzole ne isplate.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Evo stigla konzola. Skinuo se fortnite da isprobam, i malo je reći da sam oduševljen. Prelijepa grafika, fluidno radi. Na mom 27 inčnom monitoru izgleda fenomenalno. Prelistao sam malo gamepass i ludnica je koliko ima igrica. Preporuka svima koji se premišljaju. U vrijeme suludih cijena grafičkih kartica, ovo je izvrsna zamjena. 

 
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ima li netko preporuku za neku Gamepass igru u dvoje a da nije FIFA?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
It takes two. Odlična
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Drugačije niti ne uzimamo

 

na koji nacin? moze i preko pp

ja sam pokusavao na sljedeci nacin. ms account prebacim na argentinu, napravim argentinsku adresu, na konzoli regiju promjenim na argentinu. payment ubacim kad krenem kupovati igru, medjutim dobijem onda error da kartica nije iz regije u kojoj kupujem.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ne trebaš ništa na konzoli prebacivati.

Nakon kupnje argentinskog keya na Kinguinu ili sličnim stranicama, potrebno je uključiti na PC-u VPN s IP adresom iz Argentine, otići na redeem.microsoft.com i ukucati kod.

Nakon toga, normalno isključi VPN i kreni skidat igru na Xboxu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.10.2022 0:30 (MedO1337).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
MedO1337 kaže...
Ima li netko preporuku za neku Gamepass igru u dvoje a da nije FIFA?

 Unravel, It Takes Two, Minecraft Dungeons, Overcooked 2, Human Fall Flat, Halo: The Master Chief Collection, Ark: Survival Evolved ima split screen opciju

 

Imas i Microsoft Store pa pronjuskaj couch co-op igre ima uvijek popusta za kupit nest

15 godina
offline
Xbox Series X

U gamersshop-u je Xbox x + fifa 23 po cijeni od 4500 kn.

Koliko je sigurna kupnja u toj web trgovini?

 

https://www.gamershop.hr/xboxseries/xbox-series-x-1tb-fifa-23-standard-edition-esd-ms

Sreća je put, a ne odredište.
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.10.2022 10:25 (goodie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice