Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.313.318
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
goodie kaže...

U gamersshop-u je Xbox x + fifa 23 po cijeni od 4500 kn.

Koliko je sigurna kupnja u toj web trgovini?

 

https://www.gamershop.hr/xboxseries/xbox-series-x-1tb-fifa-23-standard-edition-esd-ms

 Puno nas je narucivalo od tamo i koliko znam nije bilo problema, jedino sto moras platiti pouzecem.

 

 

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
goodie kaže...

U gamersshop-u je Xbox x + fifa 23 po cijeni od 4500 kn.

Koliko je sigurna kupnja u toj web trgovini?

 

https://www.gamershop.hr/xboxseries/xbox-series-x-1tb-fifa-23-standard-edition-esd-ms

 Nemaš brige, ja sam uzeo Series S od njih. 

 

Imaj na umu da ti je sama konzola na Amazonu oko 4200kn sa dostavom u RH, a da su u ponedjeljak i utorak Amazon Prime Days pa je u teoriji moguće da će biti na nekom popustu. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
goodie kaže...

U gamersshop-u je Xbox x + fifa 23 po cijeni od 4500 kn.

Koliko je sigurna kupnja u toj web trgovini?

 

https://www.gamershop.hr/xboxseries/xbox-series-x-1tb-fifa-23-standard-edition-esd-ms

 Nemaš brige, ja sam uzeo Series S od njih. 

 

Imaj na umu da ti je sama konzola na Amazonu oko 4200kn sa dostavom u RH, a da su u ponedjeljak i utorak Amazon Prime Days pa je u teoriji moguće da će biti na nekom popustu. 

 

Mala korekcija - Meni preko amazon.de- ipak malo jeftinije ispadne .

 

Order Summary Items:€525.20 Postage & Packing:€9.99 Order Total: €535.19 Order totals include VAT (4025 kuna)

 

Ali pretpostavljam da covjek hoce i FIFU jer gamershop prodaje i konzolu bez fife za 4100 kuna.

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
azzie kaže...
Mala korekcija - Meni preko amazon.de- ipak malo jeftinije ispadne .

Order Summary Items:€525.20 Postage & Packing:€9.99 Order Total: €535.19 Order totals include VAT (4025 kuna)

 

Ali pretpostavljam da covjek hoce i FIFU jer gamershop prodaje i konzolu bez fife za 4100 kuna.

 Da, manje je. Ne znam zašto mi je ostalo u glavi da sam 4200 platio sve skupa.

 

Ako igra samo FIFU možda mu je opcija i Series S? Vidim da je na Amazonu sa uključenom FIFA 23 cca 2100 kn.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Xbox Series X

Imate ovdje u De na sve strane samo konzolu za 499eu i dostupna je odmah.

Moja preporuka je odite na XsX,kosta samo 499eu a konzola je realno tehnolosko cudo 🥂

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xbox Series X

Jel zna netko gdje je najeftinija Fifa23? Ispada da preko storea + ultimate (10% off) bude najbolja cijena. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xbox Series X

Pozdrav,

 

ističe mi uskoro Game pass, kakva je procedura oko obnove?

 

moram li otvarati novi acc ili se može produžiti preko Argentine?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xbox Series X

radis istu stvar kao i prije samo ces platit jedan mjesec ultimate passa po punoj cijeni

 

12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Del_Boy97 kaže...

radis istu stvar kao i prije samo ces platit jedan mjesec ultimate passa po punoj cijeni

 

 Jel ja to dobro citam: ako mi istjece 3g game pass ultimate koji sam dobio pretvaranjem xbox live gold u ultimate 1:1, to se opet moze napraviti?

Koliko sam ja upucen naknadne konverzije idu u omjeru 1:3, tako da cu za 3g live golda dobiti 1g ultimatea..

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Čekaj da istekne do kraja i onda normalno kupiš Gold i konvertiraš u omjeru 1:1. Samo što cijena konverzije nije 1$/€ nego moraš kupiti Ultimate za jedan mjesec da bi se konvertiralo.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.10.2022 14:38 (DeniZg).
13 godina
offline
Re: Xbox Series X

Kužim, zato kaj mi ultimate više nije prvi mj free.

Baš mora isteći ili mogu par dana prije?

 

hvala svima

14 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Pa mislim da smo novi korisnici imaju pravo na prvi mjesec free. Ako si to iskoristio vjerojatno nemas vise pravo.

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xbox Series X

Iskreno, prvi mjesec free mi je nebitan ukoliko opet mogu konvertirat 3g live golda u GP ultimate.

 

Ali kazete da bi trebao platiti GP Ultimate jedan mjesec.. na koji nacin onda dodam do 3g live golda na taj racun? 

Je li ovako: kupim 1mj GPU, kupin kupon 3x12mj live gold, aktiviram live gold i onda napravim konverziju?

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
assassin.st kaže...

Iskreno, prvi mjesec free mi je nebitan ukoliko opet mogu konvertirat 3g live golda u GP ultimate.

 

Ali kazete da bi trebao platiti GP Ultimate jedan mjesec.. na koji nacin onda dodam do 3g live golda na taj racun? 

Je li ovako: kupim 1mj GPU, kupin kupon 3x12mj live gold, aktiviram live gold i onda napravim konverziju?

 

 

  Čekaj da sve istekne , aktiviraj 3 godine gold-a , i kupi jedan mjesec pretplatu na ultimate (ne znam koliko košta 10-15 eura) i trebao bi dobiti 3 godine gamepass ultimate pretplate.

7 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
azzie kaže...
assassin.st kaže...

Iskreno, prvi mjesec free mi je nebitan ukoliko opet mogu konvertirat 3g live golda u GP ultimate.

 

Ali kazete da bi trebao platiti GP Ultimate jedan mjesec.. na koji nacin onda dodam do 3g live golda na taj racun? 

Je li ovako: kupim 1mj GPU, kupin kupon 3x12mj live gold, aktiviram live gold i onda napravim konverziju?

 

 

  Čekaj da sve istekne , aktiviraj 3 godine gold-a , i kupi jedan mjesec pretplatu na ultimate (ne znam koliko košta 10-15 eura) i trebao bi dobiti 3 godine gamepass ultimate pretplate.

 assassin.st  javi je li ti ovo proslo
meni istice za misec dana pa da znam 

16 godina
offline
Re: Xbox Series X

 

!

 

 

 

Board Games Fanatic
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.10.2022 10:05 (Motorna Testera).
16 godina
offline
Re: Xbox Series X

Ima li netko preporuku za neku Gamepass igru u dvoje a da nije FIFA?

 

---

 

Kauč skupa - Nobody saves the world, Ovecooked! 2, HumanFall FLat, Halo, Gears, Rocket League

Board Games Fanatic
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.10.2022 10:09 (Motorna Testera).
14 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Znaci doslovce par postova ranije je netko pitao isto, na vrhu stranice su ti postovi, scrollaj. Jucer ujutro se odgovaralo na isto pitanje. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.10.2022 10:41 (Arnold Šrafncinger).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Motorna Testera kaže...

Ima li netko preporuku za neku Gamepass igru u dvoje a da nije FIFA?

 

---

 

Kauč skupa - Nobody saves the world, Ovecooked! 2, HumanFall FLat, Halo, Gears, Rocket League

 "It takes two" je vjerojatno najbolje od svega na gamepassu za couch coop.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Xbox Series X

Jedno pitanje. Uzeo sam probni mjesec za gamepass ultimate za 1 euro, i poslije toga je 13 eura ( Njemačka). Mogu li kupiti gold live za 6 mjeseci ili 12 mjeseci i pretvorit ga u ultimate game pass na spomenuto trajanje?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
mmafan kaže...

Jedno pitanje. Uzeo sam probni mjesec za gamepass ultimate za 1 euro, i poslije toga je 13 eura ( Njemačka). Mogu li kupiti gold live za 6 mjeseci ili 12 mjeseci i pretvorit ga u ultimate game pass na spomenuto trajanje?

 Nemam problema sa ponavljanjem svakih par stranica ali odgovorio sam doslovno prijasnjim postom na ovoj stranici. 

11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Sorry, sad sam vidio. Čitam temu, ali mi promaklo. Onda ću tako napraviti. Samo neću na tri godine, već manje. Šteta što ne prolazi turski store, vidim igre imaju lude cijene.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.10.2022 11:07 (mmafan).
12 godina
offline
Xbox Series X

Evo vam step by step upute:

https://www.mydealz.de/deals/xbox-game-pass-ultimate-mit-vpn-turkey-9088eur-und-ohne-vpn-125eur-anleitung-1922047

 

DE je sadrzaj, ja ukljucim google translate na Chromeu da mi prevede na engleski. Meni istice pocetkom 11. mjeseca tako da tada javim kako je prosla aktivacija nove 3 godine.

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Mislim naruciti xbox sa amazona iz njemacke, postarina je 10 eura. Dali je netko narucivao i dali je cijena ta koja pise bez ikakvih drugih davanja nakon sta doođe?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Da, oko 4000kn s dostavom. Nakon što platiš Amazonu s karticom/pay palom kako god to je to. Nema nikakvih davanja poslije.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
nike098 kaže...
Mislim naruciti xbox sa amazona iz njemacke, postarina je 10 eura. Dali je netko narucivao i dali je cijena ta koja pise bez ikakvih drugih davanja nakon sta doođe?

 Porez u De je 19% u Hr 25%....ne moras platit tu razliku Hr drzavi?

15 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...
nike098 kaže...
Mislim naruciti xbox sa amazona iz njemacke, postarina je 10 eura. Dali je netko narucivao i dali je cijena ta koja pise bez ikakvih drugih davanja nakon sta doođe?

 Porez u De je 19% u Hr 25%....ne moras platit tu razliku Hr drzavi?

 ako je shipping direkt u hr onda će ti izmjeniti porez na 25% pri plaćanju, a ako naručiš na mailbox i od tamo tu onda će biti i njem porez(mislim da su ga spustili na 16%)

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Moraš, ali kao što sam napisao, sve se obračuna na checkoutu Amazona. Poanta je da nemaš dodatnih davanja nakon što SeX dođe u RH.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Xbox Series X

Ne komplicirajte i ne bunite čovjeka , neki dan sam stavio Series X u košaricu na Amazonu.de i izračunao koliko ispadne sveukupno za Hrvatsku, (PDV , poštarina i to je to ) . 

 

€525.20 Postage & Packing:€9.99 Order Total: €535.19 Order totals include VAT (4025 kuna)

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.10.2022 11:50 (azzie).
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Makić kaže...
MEGATAMA kaže...
nike098 kaže...
Mislim naruciti xbox sa amazona iz njemacke, postarina je 10 eura. Dali je netko narucivao i dali je cijena ta koja pise bez ikakvih drugih davanja nakon sta doođe?

 Porez u De je 19% u Hr 25%....ne moras platit tu razliku Hr drzavi?

 ako je shipping direkt u hr onda će ti izmjeniti porez na 25% pri plaćanju, a ako naručiš na mailbox i od tamo tu onda će biti i njem porez(mislim da su ga spustili na 16%)

Da smanjili su nam porez na neke stvari na 7% ali ne znam na sto sve.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice