Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.316.916
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Nema veze koja ti je regija kad trenutno možeš bilo što aktivirati preko VPN. Pretpostavljam da nas dosta ovdje kupuje argentinske i turske keyeve jer su najjeftiniji. Tak da možeš si sam to aktivirati bez problema.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Decki znam kako ide preko VPN-a. Problem je sto ne postoji taj bundle u eu regiji i zato ne radi
i nogom u guzicu je korak naprijed
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.5.2023 19:20 (crodrot).
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
Svejedno mozes, prebaci xbox na regiju koja ti triba i kasnije vrati nazad

Tako sam ja skonia hbo max sa USA i vratia nazad na Germany
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Cek znaci trebam prebacit regiju racuna na neku od podrzanih za taj bundle redeemati kljuc i onda vratit regiju? Edit: da rjesio sam tako. Dobio si hvala
i nogom u guzicu je korak naprijed
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.5.2023 15:49 (crodrot).
5 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Trebao bi pomoc,danas cijeli dan pokusavam aktivirati gamepass preko koda ali mi microsoftova stranica za reedem code ne radi,samo je bijelo...pokusao sa 3 razlicita browsera,uvijek isto...zna li netko u cemu bi moga biti problem?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Evo ja preko mobitelasa chrome microsoft redeem code sve funkcionira.
11 godina
offline
Xbox Series X

Dosao je update za XsX gamepad,ne znam sta je donio.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Kad već spominjemo gamepad, ima li tko možda kakav stalak za preporučiti na kojem bi odlagao gamepad i slušalice. Nešto što ne služi za punjenje, već samo držanje.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
izzy007 kaže...
Kad već spominjemo gamepad, ima li tko možda kakav stalak za preporučiti na kojem bi odlagao gamepad i slušalice. Nešto što ne služi za punjenje, već samo držanje.

 Gameshop ima ovako nešto, ako ti nije overkill.

 

https://www.gamershop.hr/playstation5/dodaci/venom-vs3057-universal-gamer-stand

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
€ 0,59 50%OFF | Game Controller Stand Holder For PS5 Headphone Holder Bracket Hanger Storage Stand For Xboxs Series X Bracket Game Accessories
https://a.aliexpress.com/_ms1tOtK
16 godina
offline
11 godina
offline
Xbox Series X

Bas me zanima koja je reza na performace modu u Plague Tales posto se vrti prosjecno 80fps na XsX......daleko iznad svih mojih ocekivanja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Bok ekipa, trebao bi mali info ako je itko imao/zna za slične situacije.

Kupio 10 igara preko Enebe, uglavnom 1 prošla 9 javlja grešku "We can’t find this product. This code no longer works. Contact the retailer or person you got it from." Javio se na kraju xbox customer serviceu da vidim jesu li kodovi iskorišteni ili ne. Pa kažu iz xboxa da nisu iskorišteni, ali da ne mogu oni sa svoje strane upisat zbog druge regije pa da pričekam 2-7 dana. Pa je li itko imao sličnu situaciju, koliko dugo je čekao i jel mu i dalje za nekoliko dana bila ista greška ili je prošlo?

NordVPN je u pitanju s moje strane pa mi čudno da je prošla 1 igra, ukucana negdje peta s red pa nije po meni ni do toga da se lockoutalo nakon što je prva/druga napravila problem.

 

EDIT: Proradilo za još 8 igara sada na istom VPNu, ostala još 1 sa istom porukom pa očito treba vremena. Čisto eto nek ostane post ako tko bude tražio isti problem.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.5.2023 14:23 (FlameSkarr).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xbox Series X
Probaj s drugim vpn aktivirat.
11 godina
offline
Xbox Series X

https://wccftech.com/european-commission-approves-microsoft-activision-blizzard-68-7-billion-megadeal/

 

Da ovo nije prošlo "deal" bi bio mrtav a ovako vjerojatno prolazi jer koliko čitam Američki senat je počeo stiskati i napadati FTC zbog njihove blokade ove kupovine.

S britanskim CMA će se vjerojatno suditi a Microsoft uvijek ima opciju da zabrani taj "problematični" cloud gaming u velikoj Britaniji ili da napravi neku drugu kompenzaciju.

 

Čak su iz EU-a lijepo i sliku stavili da objasne kako će "svi" profitirati za razliku od CMA koji se vadi na neki cloud gaming monopol. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.5.2023 17:49 (azzie).
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...

Evo update, produljio sam danas game pass Ultimate na još 36 mjeseci. 3x12 mjeseci Gold Live Turska sa cdkeys.com, aktivirano preko private modea u Edgeu putem besplatnog UrbanVPN spojenog na Tursku i nakon toga direktno preko Microsoft stranice uzeo jedan mjesec game pass ultimatea za UK regiju. Sveukupno 100 eura. Znači zasad i dalje sve funkcionira. Dokle, tko zna. 

 Evo upravo na isti nacin rijesio si produzetak GamePass-a. Tako da metoda i dalje funkcionira. Miran do 2026-e godine...

12 godina
offline
Re: Xbox Series X
azzie kaže...

https://wccftech.com/european-commission-approves-microsoft-activision-blizzard-68-7-billion-megadeal/

 

Da ovo nije prošlo "deal" bi bio mrtav a ovako vjerojatno prolazi jer koliko čitam Američki senat je počeo stiskati i napadati FTC zbog njihove blokade ove kupovine.

S britanskim CMA će se vjerojatno suditi a Microsoft uvijek ima opciju da zabrani taj "problematični" cloud gaming u velikoj Britaniji ili da napravi neku drugu kompenzaciju.

 

Čak su iz EU-a lijepo i sliku stavili da objasne kako će "svi" profitirati za razliku od CMA koji se vadi na neki cloud gaming monopol. 

 

Daleko je deal od toga da prolazi. Microsoft treba uspješnu žalbu koju će prezentirati pred CAT-om (tijelom koje može srušiti odluke CMA). Ukoliko dobiju žalbu, cijela stvar se opet vraća na isto tijelo koje je odbilo originalni merger a to je CMA.

 

Šansa da ovo sve skupa prođe je relativno niska i realno jedino što daje nekakvu nadu je to što je britanski PM nedavno izjavio da će donijeti set "smjernica" kako bi CMA trebao donositi odluke tako da Britanija bude više business friendly. Napominjem da je njegova izjava došla nakon što je CMA srušio deal, no pošto je CMA neovisno tijelo, britanska vlada nema ovlasti da im naredi nešto. Eventualno može probati izvršiti pritisak ali to je to.

 

Tako da je cijela stvar još uvijek debelo u zraku.

11 godina
offline
Xbox Series X

Vidim da se sad pise kako bi Forza 8 trebala doc tek pri kraju godine?

Sta nije bilo da ce doc sad uskoro tojest na ljeto....

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xbox Series X

Koji su to likovi, za ne povjerovat. Gledao sa inženjerske strane - XsX je najjača i proporcionalno najjeftinija konzola na tržištu ikada i umjesto da šišaju ekskluzive ko na traci, oni izbacuju isprtke poput redfalla. sad ih je kao trta, pa oće popeglat stvari izgleda. ide treća godina da je nova generacija vani - a kaj su izbacili točno? FH5 koji je istina odlična igra i knjapavi Halo Infinite, uz to hrpu indie igara tipa ori. Bilo bi vrijeme da xbox games studio konačno krene izbacivat AAA naslove i to barem 2-3 godišnje

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Apachy kaže...

Koji su to likovi, za ne povjerovat. Gledao sa inženjerske strane - XsX je najjača i proporcionalno najjeftinija konzola na tržištu ikada i umjesto da šišaju ekskluzive ko na traci, oni izbacuju isprtke poput redfalla. sad ih je kao trta, pa oće popeglat stvari izgleda. ide treća godina da je nova generacija vani - a kaj su izbacili točno? FH5 koji je istina odlična igra i knjapavi Halo Infinite, uz to hrpu indie igara tipa ori. Bilo bi vrijeme da xbox games studio konačno krene izbacivat AAA naslove i to barem 2-3 godišnje

Meni je Halo Infinite ispao dobra igra ali su MP bas zeznuli,mjesecima smo igrali jednu te istu stvar.......nista sadrzaja,ne znam kako je danas jer nisam Infinite dugo pokrenuo.

Steta jer je pokretljivost/igrivost vrhunska...

Ja cekam Forzu 8 ali ovo vec postaje retardirano....koliko je proslo vremena od Forze 7.....

6 godina
offline
Re: Xbox Series X
Apachy kaže...

Koji su to likovi, za ne povjerovat. Gledao sa inženjerske strane - XsX je najjača i proporcionalno najjeftinija konzola na tržištu ikada i umjesto da šišaju ekskluzive ko na traci, oni izbacuju isprtke poput redfalla. sad ih je kao trta, pa oće popeglat stvari izgleda. ide treća godina da je nova generacija vani - a kaj su izbacili točno? FH5 koji je istina odlična igra i knjapavi Halo Infinite, uz to hrpu indie igara tipa ori. Bilo bi vrijeme da xbox games studio konačno krene izbacivat AAA naslove i to barem 2-3 godišnje

 Ori mi je bio top, oba nastavka :D

12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Blind forest i nastavak su odlicne igre, al to nije materijal koji prodaje konzolu, poput horizona, god of wara, ghost of tsushima...
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

ORI su predivne igre ali to je vise indie zona a ne Starfield.

Uskoro bi trebala bit MS pressica i tu cemo vjerujem vidjet sve sto su pripremali proteklih godina.

Btw ako je nekome bila prepreka odigrat genijalni Plague Tales radi 30fps....igra u performance modu radi blize 100fps nego 60fps...kaos ❤️

Da,reza je niza ali apsolutno zanemarivo jer radi kao san na konzoli od 499eu 🥂

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Xbox Series X

Pozdrav...znači kupio sam tri pretplate , turske na 12 mjeseci, jedna mi je prošla i imam vidljivu gold pretplatu na svom ms accountu dok druge dvije licence ne žele se povući, piše ovo "Odgodite produženje pretplate

Dosegnuli ste ograničenje koliko dugo možete produljiti pretplatu. Pokušajte ponovo s kasnijim datumom."
Zna li možda netko koja je fora? 
Pretplatu nemam na ulitmate, to mi je isteklo...hvala unaprijed
 
0 0 hvala 0
10 mjeseci
neaktivan
offline
Xbox Series X

Kina je odobrila Microsoftovu akviziciju Activision Bllizzard

 

https://www.ign.com/articles/china-approves-microsofts-acquisition-of-activision-blizzard

 
0 0 hvala 0
10 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...

ORI su predivne igre ali to je vise indie zona a ne Starfield.

Uskoro bi trebala bit MS pressica i tu cemo vjerujem vidjet sve sto su pripremali proteklih godina.

Btw ako je nekome bila prepreka odigrat genijalni Plague Tales radi 30fps....igra u performance modu radi blize 100fps nego 60fps...kaos ❤️

Da,reza je niza ali apsolutno zanemarivo jer radi kao san na konzoli od 499eu 🥂

 

 Indie igre su danas daleko bolje od većina AAA igra. Sony, Microsoft, Nintendo i ostali veliki izdavači trebaju se malo ugledati na indie developere kako biti kreativan jer Sony, Microsoft, Nintendo i ostali veliki izdavači rade samo nastavke, remastere i remake umjesto da riskiriraju sa nekim novim IP-om kao što rade indie developeri.

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Spellcaster kaže...

 

 Indie igre su danas daleko bolje od većina AAA igra. Sony, Microsoft, Nintendo i ostali veliki izdavači trebaju se malo ugledati na indie developere kako biti kreativan jer Sony, Microsoft, Nintendo i ostali veliki izdavači rade samo nastavke, remastere i remake umjesto da riskiriraju sa nekim novim IP-om kao što rade indie developeri.

 Pa to je oduvijek bilo tako. Ne pada mi pa pamet niti jedna AAA igra zadnjih godina za koju mogu reći da je inovativna. Uglavnom AAA pokupe inovacije od indiea kad vide kako publika reagira. Nitko ne ide raditi igru za 100-200 milijuna ako ne zna barem okvirno kako će biti prihvaćena. A bome niti nije sila ikome izmišljati toplu vodu dok god se remasteri, rereleaseovi, remakeovi i nastavci tako dobro prodaju. Inovaciju ćeš eventualno vidjeti u VR žanru jer je neistražen.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Spellcaster kaže...
MEGATAMA kaže...

ORI su predivne igre ali to je vise indie zona a ne Starfield.

Uskoro bi trebala bit MS pressica i tu cemo vjerujem vidjet sve sto su pripremali proteklih godina.

Btw ako je nekome bila prepreka odigrat genijalni Plague Tales radi 30fps....igra u performance modu radi blize 100fps nego 60fps...kaos ❤️

Da,reza je niza ali apsolutno zanemarivo jer radi kao san na konzoli od 499eu 🥂

 

 Indie igre su danas daleko bolje od većina AAA igra. Sony, Microsoft, Nintendo i ostali veliki izdavači trebaju se malo ugledati na indie developere kako biti kreativan jer Sony, Microsoft, Nintendo i ostali veliki izdavači rade samo nastavke, remastere i remake umjesto da riskiriraju sa nekim novim IP-om kao što rade indie developeri.

Indie igre podosta inspiracije crpe iz 8/16bit doba,barem ovi 2d platformeri,nista novo nista nevidjeno.

Nesto novo i nevidjeno je ova nova Zelda,nikad u jednoj igri nije bilo toliko slobode a da ta sloboda izbora ima smisla 🥂

Mozes se predstavit,koji si acount bio prije?

10 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...
Spellcaster kaže...
MEGATAMA kaže...

ORI su predivne igre ali to je vise indie zona a ne Starfield.

Uskoro bi trebala bit MS pressica i tu cemo vjerujem vidjet sve sto su pripremali proteklih godina.

Btw ako je nekome bila prepreka odigrat genijalni Plague Tales radi 30fps....igra u performance modu radi blize 100fps nego 60fps...kaos ❤️

Da,reza je niza ali apsolutno zanemarivo jer radi kao san na konzoli od 499eu 🥂

 

 Indie igre su danas daleko bolje od većina AAA igra. Sony, Microsoft, Nintendo i ostali veliki izdavači trebaju se malo ugledati na indie developere kako biti kreativan jer Sony, Microsoft, Nintendo i ostali veliki izdavači rade samo nastavke, remastere i remake umjesto da riskiriraju sa nekim novim IP-om kao što rade indie developeri.

Indie igre podosta inspiracije crpe iz 8/16bit doba,barem ovi 2d platformeri,nista novo nista nevidjeno.

Nesto novo i nevidjeno je ova nova Zelda,nikad u jednoj igri nije bilo toliko slobode a da ta sloboda izbora ima smisla 🥂

 

Sony i Microsoft nikada nece biti kreativniji kao sto su indie developeri. Oni bi trebali osim nastavaka, remastera, remake napraviti neki novi IP. Sonyjeve igre su postale malo dosadne jer su skoro sve Sonyjeve igre na isti kalup.  Svaka igra ima inspiraciju od neke druge igre, pa i Microsoft, Sony i Nintendo za svoje igre imaju inspiraciju iz drugih igara, npr. za The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom su inspiracija bili The Elder Scrolls V: Skyrim koji bio inspiracija i za The Legend of Zelda: Breath of the Wild  i Red Dead Redemption 2.

 

7 Ways Breath of the Wild and Skyrim are Similar

 

Zelda: Breath Of The Wild Sequel Inspired By Red Dead Redemption 2, Says Aonuma

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.5.2023 11:41 (Spellcaster).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice