Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.232
|
čitano: 1.323.451
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Origins je sad u 60 fps
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Koliko vidim to nije službeni release date. To isto čekam pa se ne bih bunio da dođe već ovaj mjesec.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Games with Gold June 2022

*Aven Colony ($29.99 ERP): Available June 1 to 30
*Project Highrise: Architect’s Edition ($29.99 ERP): Available June 16 to July 15
*Super Meat Boy ($14.99 ERP): Available June 1 to 15
*Raskulls ($9.99 ERP): Available June 16 to 30

Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Konačno Ninđa Gaiden.Bilo mi je žao davat lovu na okrnjenu Sigma PS3 verziju pod Remasterom,a sad dolazi ko naručeno nakon što završavam Sniper Elite 5
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Xbox Series X

ima ko preporuku koji charging dock da uzmem, pozeljno je da uz njega dolaze i baterije

jedan controllor je bijeli, drugi crni, pa bi bilo pozeljno da i baterije takve budu 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xbox Series X

Ja uzo Venom, meni je ok, samo sto su oba covera bijela. Nemam s čim usporedit :D

2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Tvpronlem kaže...

ima ko preporuku koji charging dock da uzmem, pozeljno je da uz njega dolaze i baterije

jedan controllor je bijeli, drugi crni, pa bi bilo pozeljno da i baterije takve budu 

 ne znam zasto svi kupujete te dockove

uzmi iz ikee ladda 2450mah i traje tjedan dana 

100kn je punjac i 4 baterije 

9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Tell me Why je besplatan ovaj mjesec na storeu. Xbox slavi Pride 🏳️‍🌈
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Jer mi je život s dockom jednostavniji. Dock je kraj konzole, dva kontrolera su uvijek na njemu i zdravo. Nit zajebancije sa mijenjanjem baterija, niti s razmišljanjem dal sam ih napunio, niti s kablovima. Ne kužim kako je ikome jednostavnije s baterijama.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Mt00 kaže...
Tvpronlem kaže...

ima ko preporuku koji charging dock da uzmem, pozeljno je da uz njega dolaze i baterije

jedan controllor je bijeli, drugi crni, pa bi bilo pozeljno da i baterije takve budu 

 ne znam zasto svi kupujete te dockove

uzmi iz ikee ladda 2450mah i traje tjedan dana 

100kn je punjac i 4 baterije 

 Igram se ko blesav i bez problema mi potraje jedno punjenje mjesec dana, četiri baterije, jedan gamepad i uvijek spreman za igru.

Vrhunske baterije praktički đabe.

7 godina
offline
Xbox Series X

Također, uzeo sam Panasonic enelop punjač sa 4 baterije, traje stvarno dugo i jednostavno je.

Kada se potroše baterije samo ubacim druge dvije i derem, uštedio 500 kuna na drugom controlleru.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

Ja sam to ovako riješio. U ovaj crveni i plavi sam stavio ovo. Elit 2 ima svoju bateriju. Kupio sam ove magnete, samo stavim kad završim sa igranjem i on se puni.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
Mt00 kaže...
Tvpronlem kaže...

ima ko preporuku koji charging dock da uzmem, pozeljno je da uz njega dolaze i baterije

jedan controllor je bijeli, drugi crni, pa bi bilo pozeljno da i baterije takve budu 

 ne znam zasto svi kupujete te dockove

uzmi iz ikee ladda 2450mah i traje tjedan dana 

100kn je punjac i 4 baterije 

 jer je jednostavno, uredno i estetski puno privlacnije kada su kontrolori slozeni pokraj konzole na svoj dock 

3 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Naoružajte se za sutra lads Nakon dve godine konačno dolazi prikaz pravih next-gen igara, Avowed i Starfield for me, ali Avowed više!

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Kome se ne da zezati sa regijama i kodovima Xbox ima velika snizenja na vise od 500 naslova u svom ducanu . 

 

https://www.trueachievements.com/n49955/xbox-deals-unlocked-sale-e3-summer-game-fest-2022

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Xbox Series X

Vjerojatno se neće dogoditi, ali kako bi volio da sutra na konferenciji onako iznenada najave New Vegas remake. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Nešto će morati izvući iz rukava za kraj ove godine. Osim ako će gameplay Starfielda biti nešto stvarno spektakularno, što sumnjam.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Tvpronlem kaže...
Mt00 kaže...
Tvpronlem kaže...

ima ko preporuku koji charging dock da uzmem, pozeljno je da uz njega dolaze i baterije

jedan controllor je bijeli, drugi crni, pa bi bilo pozeljno da i baterije takve budu 

 ne znam zasto svi kupujete te dockove

uzmi iz ikee ladda 2450mah i traje tjedan dana 

100kn je punjac i 4 baterije 

 jer je jednostavno, uredno i estetski puno privlacnije kada su kontrolori slozeni pokraj konzole na svoj dock 

 

Prije imao charging dock od par dolara, radio je posao , uzeo nedavno venom-a, prezadovoljan i skroz druga dimenzija naspram ovog u svakom pogledu, od samog izgleda na stolu, kvalitete izrade, dugotrajnosti baterije pa nadalje.. Dođu u paketu coveri za baterije zasebno za XB1 i  za X/S i dvije baterije od 850 mAh. Izasao me  nekih tridesetak eura sa dostavom do bih , za Hr je vj manji shipping. ne  znam  .Ako ti se uklapa u budžet, preporuka 
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.6.2022 18:16 (error_666).
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Ja sam valjda jedini koji se vise veseli da vidim novi gameplay od Avowed i Hellblade 2 te datum izlaska nego Starfield gameplay-u.

11 godina
offline
Xbox Series X

Zanima me sto dolazi ove godine,FH5 mi je prebrzo dosadila a Halo Infinite jos nisu niti dovrsili pogotovo online dio koji jako brzo dosadi jer nema sadrzaja.

Starfield ce vrlo vjerovatno bit genijalan ali tko zna kad dolazi,Forza 8 me apsolutno zanima ali opet tko zna kad dolazi.

Microsoft sad ima hrpu vrhunskih IPa ali nista nije spremno,bilo je glasina o Gears remasterima ali to me apsolutno ne zanima,prosao sam te igre jednom i to mi je dovoljno.

 

Kakve su sanse da pokazu Fallout 5......

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Nikakve. Eventualno nekakav teaser ali 99% ni to. Sumnjam da Fallout 5 dolazi u sljedećih 4-5 godina. Fokusirani su na Starfield a ne treba zaboraviti ni Elder Scrolls koji je teasan još prije valjda 3 godine a još ništa nismo vidjeli.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ovaj AC Origins izgleda brutalno dobro za igru koja je izašla prije skoro 5 godina. Probao malo sad na Gamepassu otkad je došao 60 fps update i igra se prilično dobro nosi čak i sa najnovijim igrama. Recimo daleko bolja od AC Valhalle primjerice, bar za mene. To je bila zadnja AC igra kojoj je posvećeno jako dosta detalja i baš se vidi da su uzeli pauzu prije izlaska te igre i posvetili joj se u potpunosti. AI je duplo pametniji nego u Valhalli, side questovi nemjerljivo bolji. Svijet prelijep.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Origins mi je najbolji AC od AC3 i jedan od rijetkih koji sam prosao full.

Ja sam probao Ps5 verziju,imam i za XsX ako se dobro sjecam ali nisam pokrenuo da probam.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Meni je AC Odyssey bio čak i bolji od Originsa. Nekako veseliji i zabavniji.

A vezano uz vizualnu ljepotu starijih igara, bacite pogled na Jackfragsov video o Battlefrontu od prije par dana. Igra je i dan danas vrh što se tiče grafike i zvuka.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
8 godina
offline
Re: Xbox Series X
azzie kaže...

Ja sam valjda jedini koji se vise veseli da vidim novi gameplay od Avowed i Hellblade 2 te datum izlaska nego Starfield gameplay-u.

 Ja se veselim da cu vidjet gameplay od Avowed ,al ne vjerujem da cu to vidjet. 

Nadam se da ce me iznenadit :)

Vidis moram odigrat Hellblade prvi dio

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Xbox Series X

Mozda nas iznenade sa Gears of War 6

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Jel pao xbox network? Znaci imam faking 2 gb da mi skine origins do kraja?

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Moguće, na xbox status veli da je neki outage...
Mislim da mozes igrat origins, ne mora skinit igru 100%.

Halo Bing! Kako bratac?
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Xbox Series X

Starfield, Forza Motorsport, nova Kojimina igra su sigurni, ja se jos samo nadam da ce doci par portova, Personu 5 bih kupio odmah.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Da znate da će 14.6, dakle prekosutra u 19h biti još jedan Xbox event koji će trajati 90 minuta a gde će prikazati još gameplaya od igara koje budu najavili danas.

Logično je pretpostaviti da će danas najveću pozornost dobiti Starfield, a da ćemo od ostalih igara dobiti neke trejlere da bi gameplaye od istih videli za dva dana.

 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice