Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.313.520
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
offline
Re: Xbox Series X
antimadridista kaže...
Jel zna netko kad istekne 3 godine Ultimatea, jel se može ponovno na istom accountu naparaviti ta konverzija ili je dozvoljeno samo jednom po accountu?

Convert se može napraviti više puta dokle god Microsoft ne odluči to zabraniti tj. promijeniti conversion rate. Za sada kada se upgrejda sa gold ili pass na ultimate ide 1:1

Što se tiče konverta za 1€ ovisi da li u trenutku kada kupujete ultimate imate aktivnu ponudu za 1€. Generalno pravilo je da Microsoft daje tu ponudu i korisnicima koji su već jednom ili više puta iskoristili ponudu ali tek kada prodje barem mjesec dana da nemate aktivan niti jedan subscription. Ja sam već nekoliko puta iskoristio ponudu mjesec dana ultimate za 1€ i dva puta po 3 mjeseca za 1€ te nekoliko puta convertao 6 mjeseci golda u ultimate na taj način.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.6.2022 16:42 (zontafer6).
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
antimadridista kaže...
Jel zna netko kad istekne 3 godine Ultimatea, jel se može ponovno na istom accountu naparaviti ta konverzija ili je dozvoljeno samo jednom po accountu?

 Moras pustiti da bas istekne... onda ide konverumziha ali placas jedan mjesec punu cijenu ... ja sam to napravio proljetos... sve dok ti je aktivan, nece moci uplatiti gold nego ce ti nuditi konverziju 1:3

9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Games with Gold July

Beasts of Maravilla Island ($9.99 ERP): Available July 1 to 31

Relicta ($19.99 ERP): Available July 16 to August 15

Thrillville: Off the Rails ($9.99 ERP): Available July 1 to 15

Torchlight ($14.99 ERP): Available July 16 to 31

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Doslovno nikad čuo za ijedno od toga osim 100 godina starog Torchlighta.

PS+ je isto mah ovaj mjesec, ali barem nisu igre s dna bačve.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.6.2022 20:23 (Hexfire).
13 godina
offline
Xbox Series X

FIFA 22 je free za one s gamepassom. Ima li možda ovdje nekoga tko bi odigrao koju tekmu, ali sa full manual kontrolama? Drugo me ne zanima.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xbox Series X

Kakve su to full manual kontrole? (Zadnje sam igrao valjda Fifu 99 :D)

9 godina
offline
Xbox Series X

ekipa jedno pitanje vezano za kontroler za vas koji ste prešli sa playstationa na xbox, kako ste se navikli i koji vam je bolji? Ja zapravo igram na PC, sve si nešto razmišljam da si uzmem novi kontroler, pa si mislim možda je najbolje ovaj za xbox. Ali nisam nikad igrao na njemu, dosad uvijek samo na sonyevom

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Cansee kaže...

ekipa jedno pitanje vezano za kontroler za vas koji ste prešli sa playstationa na xbox, kako ste se navikli i koji vam je bolji? Ja zapravo igram na PC, sve si nešto razmišljam da si uzmem novi kontroler, pa si mislim možda je najbolje ovaj za xbox. Ali nisam nikad igrao na njemu, dosad uvijek samo na sonyevom

 Xbox-ov ima puno bolju ergonomiju, daleko najudobniji kontroleri, pazi jedino da bateriju idu AA, ali uz Eneloopice si doslovce miran 10+ godina.

 

No, što je meni prevagnulo da uzmem DualSense, je što Xbox-ov nema u sebi žiroskop, pa sam uzeo DualSense kad je bio 350 kn u Sancti, htio sam isprobati kakvo je ciljanje (i stvarno je milion puta bolje nego ciljanje gljivicama), ali po ergonomiji je ipak Xbox i dalje tu par koplja ispred.

 

I da napomenem, ako ćeš igrat na PC-u, Xboxov ima dongle za bežićno spajanje i sve radi kao urica, dok sa DualSensom imaš više problema s kompatibilnosti, pa moraš skidat DS4Windows i sl.

 

Ako ne planiraš igrat neke pucačine da ti je bitan žiroskop, ja bi uzeo Xboxov, čisto zbog ergonomije i težine (DS je jako težak).

Say hello to my little friend
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Krunoo7 kaže...
Cansee kaže...

ekipa jedno pitanje vezano za kontroler za vas koji ste prešli sa playstationa na xbox, kako ste se navikli i koji vam je bolji? Ja zapravo igram na PC, sve si nešto razmišljam da si uzmem novi kontroler, pa si mislim možda je najbolje ovaj za xbox. Ali nisam nikad igrao na njemu, dosad uvijek samo na sonyevom

 Xbox-ov ima puno bolju ergonomiju, daleko najudobniji kontroleri, pazi jedino da bateriju idu AA, ali uz Eneloopice si doslovce miran 10+ godina.

 

No, što je meni prevagnulo da uzmem DualSense, je što Xbox-ov nema u sebi žiroskop, pa sam uzeo DualSense kad je bio 350 kn u Sancti, htio sam isprobati kakvo je ciljanje (i stvarno je milion puta bolje nego ciljanje gljivicama), ali po ergonomiji je ipak Xbox i dalje tu par koplja ispred.

 

I da napomenem, ako ćeš igrat na PC-u, Xboxov ima dongle za bežićno spajanje i sve radi kao urica, dok sa DualSensom imaš više problema s kompatibilnosti, pa moraš skidat DS4Windows i sl.

 

Ako ne planiraš igrat neke pucačine da ti je bitan žiroskop, ja bi uzeo Xboxov, čisto zbog ergonomije i težine (DS je jako težak).

 

sad sam u još većoj nedoumici 

 

i taj dualsense zvuči dobro, ali zapravo neću na PC nikad igrati pucačine sa kontrolerom, imam miš i tipkovnicu za to. 

 

Zapravo me kod sonyevog najviše živcira što zna biti problema sa tipkama, iako vidim da Steam radi na tome, valjda će jednom biti potpuno jednaka podrška za sve. Sa xboxovim mi je zicer zapravo, uvijek će raditi i pokazivati tipke kako treba. A koji onda uzeti, taj najnoviji od next gena? Jel bude toga kod nas u RH za kupiti?

 

 

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Imaš u Mikronisu za 500kn ovu Series S/X verziju. Ili gledaj njuškalo. Zna se npr. dogoditi da netko prodaje konzolu sa dva kontrolera pa hoće prodati jednog posebno. Prije mjesec dana sam uzeo za 350kn jednog.

Realno, ne gubiš ništa ako uzmeš i verziju od prošle generacije jer su praktički identični.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Manual kontrole te sprječavaju da koristiš assistance prilikom dodavanja i pucanja. Sam određuješ točan smjer i snagu kamo ide lopta. Bejzikli, tako FIFA izgleda kao pravi nogomet, a ne kao fliper simulator.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Xbox Series X

Ima neko da snima igre preko XSX? Bude li Elgato game capture 4K Pro dobar za snimanje u 4K sa konzole?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Imam elgato hd60s+ hd i snima ok, ali moram ugasiti VRR. Ako imas dobar pc mislim da ce ok raditi i 4k verzija.
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Gogy7 kaže...
Imam elgato hd60s+ hd i snima ok, ali moram ugasiti VRR. Ako imas dobar pc mislim da ce ok raditi i 4k verzija.

 Imam dobar pc. Super, onda se kupuje.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Samo podesi zvuk na -200 ms u streamlabsu jer kasni zvuk. To je jedino sto sam podesavao. I isključivo koristi program poput straemlabsa ili obs, onaj njihov program je užas.
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.6.2022 23:15 (Gogy7).
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Gogy7 kaže...
Samo podesi zvuk na -200 ms u streamlabsu jer kasni zvuk. To je jedino sto sam podesavao. I isključivo koristi program poput straemlabsa ili obs, onaj njihov program je užas.

 Ako je OBS onda HDR na off?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Mozes imati hdr on dok igras ali mislim da OBS ne snima i ne podrzava hdr. U Elgato Softwareu nema opcije za ispravak zvuka koji kasni pa je meni beskoristan. Video ili zavrsi s losim zvukom, bez zvuka ili s kasnjenjem.
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Gogy7 kaže...
Mozes imati hdr on dok igras ali mislim da OBS ne snima i ne podrzava hdr. U Elgato Softwareu nema opcije za ispravak zvuka koji kasni pa je meni beskoristan. Video ili zavrsi s losim zvukom, bez zvuka ili s kasnjenjem.

 Ne snima u hdr ništa. Budem vidio kad dođe šta i kako.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
11 godina
offline
Xbox Series X

Vratili su sve Yakuza 0/Kiwami i Kiwami 2 igre na Gamepass, tako da je sada opet dostupna cijela kolekcija.

 

https://i.redd.it/01xkit05so991.png

 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Coming to Game Pass in July

July 1
Far Cry 5
House Flipper

July 5
- Last Call BBS
- Yakuza 0/Kiwami/K2

July 7
- DJMax Respect V
- Matchpoint: Tennis Championships
- Road 96

July 14
- Escape Academy
- My Friend Peppa Pig
- Overwhelm
- Some Paw Patrol game
- PowerWash Simulator

Leaving on July 15
- Atomicroos
- Carrion
- Children of Morta
- Cris Tales
- Lethal League Blaze

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

FC5 30fps a....ne podrzava tipkovnicu i mis...ako hocete,platite enchaced verziju...steta..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Heh, jedino s popisa što bih možda probao. Sad otpada. To mi više zvuči ko Ubisoft potez, ali smećasto u svakom slučaju.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Šta nije da za FC5 moraš upaliti fps boost u xbox postavkama, izvan igre?
Samo što je onda rezolucija 1080p.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
2 godine
offline
Re: Xbox Series X
mariocroatia78 kaže...

FC5 30fps a....ne podrzava tipkovnicu i mis...ako hocete,platite enchaced verziju...steta..

A gdje to mozes kupiti enhanced verziju? Jos nisam vidio niti jednu xbox igru za koju trebas platiti enhanced update, a za Far Cry 5 sigurno znam da ne moras. Preporucljivo je da automatic update bude ukljucen jer ce ti onda sam instalirati enhanced i ostale free update. FPS boost se na svim igrama koje to podrzavaju uključuje prije ulaska u igru.

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
zontafer6 kaže...
mariocroatia78 kaže...

FC5 30fps a....ne podrzava tipkovnicu i mis...ako hocete,platite enchaced verziju...steta..

A gdje to mozes kupiti enhanced verziju? Jos nisam vidio niti jednu xbox igru za koju trebas platiti enhanced update, a za Far Cry 5 sigurno znam da ne moras. Preporucljivo je da automatic update bude ukljucen jer ce ti onda sam instalirati enhanced i ostale free update. FPS boost se na svim igrama koje to podrzavaju uključuje prije ulaska u igru.

 Gle,imam series x tek desetak dana,prije nisam xbox imao...ucim pomalo.... mislio sam na x/s optimized,to se placa...update  je ukljucen...vec sam zbrisao fc5 nisam ocito upalio fps boost.

4 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

FTC bi mogao odobriti Microsoftovu akviziciju Activisona vec sljedeceg mjeseca ak sve prodje kako treba

 

 

https://www.videogameschronicle.com/news/microsofts-activision-buyout-could-be-approved-by-the-ftc-as-soon-as-next-month/

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.7.2022 9:14 (persona_user).
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Na XGP dolaze Watch Dogs 2, Inside, As Dusk Falls, MotoGP 22, Torment: Tides of Numenera, Sins of a Solar Empire: Rebellion

 

https://news.xbox.com/en-us/2022/07/18/game-pass-july-2022-wave-2-announce/

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.7.2022 10:39 (persona_user).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Xbox Series X

Također nedavno prešao na XsX, prodao PS5.

Prezadovoljan konzolom, kontroler mi je bolji nego na PS5, bolje leži u ruci, puno duže traju baterije.

Izbor igara mi je bolji na Xbox zbog čega sam ga i uzeo.

Imam GP Ultimate još tri godine tako da sam miran što se tiče toga.

 
8 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Coming soon to Game Pass

Today
- Ghost Recon Wildlands

August 4
- Shenzen I/O PC
- Turbo Golf Racing

August 9
- Two Point Campus

August 11
- Cooking Simulator
- Expeditions: Rome PC
- Offworld Trading Company PC

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Microsoft rewards je stigao u HR, pa bacite pogled.

 
2 0 hvala 2
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice