Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.315.286
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
blackened_bm kaže...

Znam da vam već pun klinac ovih pitanja oko aktivacije gamepassa preko golda, jasno mi je sve kako funkcionira, ali ne kužim na kraju da li ja mogu na svoj account koji je iskoristio onih mjesec dana po 1 euro aktivirat gold konverziju na 3 godine ili moram praviti novi account?

 Možeš, al prvo pusti da istekne, onda dodaj Gold pa 1 mjesec ultimate-a.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
izzy007 kaže...
@EXIMO
Sve što sam tražio je bilo u ponudi na cdkeys. Imaš i kinguin stranicu također.
Bitno je da igra bude za tvoju regiju.
E sad, ako odabereš WW regiju, i to bi trebalo proći.
Možeš napraviti jednostavan test. Kupi nešto najjeftinije za WW regiju tamo, ispod 5$ ako ima, i probaj redeemati. Samo gledaj da je za Xbox series konzolu.
Pretpostavljam da za WW ne trebaš VPN za redeem, a za US nisam siguran

 Svejedno je za koju konzolu kupi, sve igre rade i mogu se reedemati.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
@blackend_bm
Ja osobno nisam produljio jer mi pass traje do 2023. ali to još uvijek radi čitajući iskustva drugih. Znači prvo moraš provjeriti da li imaš aktivnu pretplatu na Ultimate. Obično pri konverziji iz Gold u Ultimate MS ti aktivira automatsku pretplatu tako da ti mogu naplatiti Ultimate za novi mjesec čim ti tvoja pretplata istekne. Znači to mora biti deaktivirano. Nakon toga moraš provjeriti koliko mjeseci Golda još imaš na računu.
Maksimalno možeš konvertirati 36 mjeseci, pa ako nešto imaš gledaj da ne pređeš 36 mjeseci kad redeemaš gold. Kad si redeemao Gold za onoliko mjeseci koliko želiš, ali ne više od 36, onda moraš kupiti Ultimate Pass od jedan mjesec. Taj ultimate mjesec će konvertirati sav gold u Ultimate.
Znači ta konverzija radi i nakon što si iskoristio promo od 1$
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Grga1984 kaže...

Evo riješen Xbox s i game pass.

Hvala Izzy za upute, sve riješeno za 10 min.

Uzeo sam ga prvenstveno da mi se klinac skine sa ps5 ali moram reći da sam oduševljen.

Dajte neke preporuke za igre, mali ima 10 godina.

 

 za klince, sad su bili na GP - Unravel 1 i 2, sve Ori igre...

 

a i Wormsi..

 

i naravski - Flight Simulator

Ju je je? Je ju je!
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
izzy007 kaže...
@blackend_bm
Ja osobno nisam produljio jer mi pass traje do 2023. ali to još uvijek radi čitajući iskustva drugih. Znači prvo moraš provjeriti da li imaš aktivnu pretplatu na Ultimate. Obično pri konverziji iz Gold u Ultimate MS ti aktivira automatsku pretplatu tako da ti mogu naplatiti Ultimate za novi mjesec čim ti tvoja pretplata istekne. Znači to mora biti deaktivirano. Nakon toga moraš provjeriti koliko mjeseci Golda još imaš na računu.
Maksimalno možeš konvertirati 36 mjeseci, pa ako nešto imaš gledaj da ne pređeš 36 mjeseci kad redeemaš gold. Kad si redeemao Gold za onoliko mjeseci koliko želiš, ali ne više od 36, onda moraš kupiti Ultimate Pass od jedan mjesec. Taj ultimate mjesec će konvertirati sav gold u Ultimate.
Znači ta konverzija radi i nakon što si iskoristio promo od 1$

 A ako sam poslije toga imao dvije redovne pretplate od 3 mjeseca? 

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
@blackened_mb
Dobro pitanje, a odgovor nećemo znati dok ne probaš 😁😁
Pretpostavljam da problema ne bi trebalo biti
11 godina
offline
Xbox Series X

https://www.cdkeys.com/xbox-live/12-month-xbox-live-gold-membership-turkey

 

Znaci najbolje da uzmem ovo, nema veze sto na slici pise da je za xbox360?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Nema veze.
Ne postoje različite pretplate s obzirom na vrstu konzole.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
12 godina
offline
Xbox Series X

Da li je moguće kupiti igru na drugom Xbox storu (recimo Turskom) i da li je takva igra zaključana na Tursku regiju ili će raditi?

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Xbox Series X

Mozes kupovati na bilo kojem storu na kojem ti prolazi kartica. Bez kartica mozes kupovati preko kupona. Na turskom i brazilskom koji su najjeftiniji mozes kupovati samo sa karticama iz tih drzava. Igre nisu zakljucane na regiju.

12 godina
offline
Re: Xbox Series X

Hvala Vam

A kako preko tih kupona kupovati? Probao sam platiti Revolutom i poslati kao gift na drugi mail ali nije mi prošlo...

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ajde ekipa napravite temu za kupovanje game passa i ostalih gluposti preko vpn-a jer stvarno nema smisla da to bude u Xbox series X temi. Ne sjećam se kad sam zadnji put pročitao post vezan za konzolu.
Sad i ja offtopičarim.

Lijep pozdrav
And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.11.2021 12:52 (underdog).
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Vase mišljenje o Series S? Imam PS5 i htio bih nesto za Xbox i gamepass…
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ne znamo koja su ti očekivanja, pa je teško preporučiti.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
13 godina
offline
Xbox Series X

Probao sam Mortal Shell neki dan i na Series S ne radi baš dobro. Sve je nekako mutno i neprijatelji se ponekad pojave tek kad si metar od njih. Nešto je čudno sa view distance. Možda ju probam ponovno na PS5 jednog dana, ali nije baš da me i ovo što sam vidio posebno privuklo. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Pa nemam bas nekih očekivanja…
Htio bih konzolu za gamepass.
Znam da je Series S Slabiji od PS5 sad me zanima kako ce to izgledati na 4K TVu. Isključivo za gamepass
12 godina
offline
Re: Xbox Series X

Kolega možda ti ovo pomogne u odluci:

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.11.2021 15:24 (Zločko).
3 godine
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Gogy7 kaže...
Pa nemam bas nekih očekivanja…
Htio bih konzolu za gamepass.
Znam da je Series S Slabiji od PS5 sad me zanima kako ce to izgledati na 4K TVu. Isključivo za gamepass

 Ako ti je dvojba oko kvalitete slike, možda je najbolje na tom 4K TV-u pokrenuti Youtube neke igre odigrane na XSS.

S tim da računaj da Youtube kompresija kvari dojam.

 

Ako je dvojba oko cijene i uloženo/dobiveno, u normalnim uvjetima gdje su sve konzole dostupne i prodaju se po MSRP, ja bih radije uzeo XSX.

Ipak su bolje performanse + veći HDD + Blue Ray drive.

 

Ali, ovako, kad se ništa osim XSS ne može ni kupiti, u stvari je izbor igrati Gamepass na PC-u ili kupiti XSS.

 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
10 godina
offline
Xbox Series X

Dobro jutro, evo frički vlasnik novog Xbox Series X-a.

 

Čisto da se javim u grupu

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
BorEl kaže...

Dobro jutro, evo frički vlasnik novog Xbox Series X-a.

 

Čisto da se javim u grupu

 Ja sam prezadovoljan sa svojim skoro godinu dana. Samo gamepass riješi za početak ako već nemaš.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
4 godine
offline
Re: Xbox Series X
BorEl kaže...

Dobro jutro, evo frički vlasnik novog Xbox Series X-a.

 

Čisto da se javim u grupu

 Cestitam, gdje si ju kupio ako nije tajna? Ja isto pikiram uzet, ali nisam spreman dat lihvarima vise od 5000kn

10 godina
offline
Re: Xbox Series X
x18x05x kaže...
BorEl kaže...

Dobro jutro, evo frički vlasnik novog Xbox Series X-a.

 

Čisto da se javim u grupu

 Ja sam prezadovoljan sa svojim skoro godinu dana. Samo gamepass riješi za početak ako već nemaš.

 Hvala ti na prijedlogu, zato sam i uzeo konzolu, samo GAME PASS Ultimate, ne planiram kupovat drugačije igre, još da riješim stream preko VPN-a i nitko zadovoljniji od mene.

 

 

 

10 godina
offline
Re: Xbox Series X
mali.kresho kaže...
BorEl kaže...

Dobro jutro, evo frički vlasnik novog Xbox Series X-a.

 

Čisto da se javim u grupu

 Cestitam, gdje si ju kupio ako nije tajna? Ja isto pikiram uzet, ali nisam spreman dat lihvarima vise od 5000kn

Nema tajne, tražio sam dugo u MALL.hr i GAMERSHOP, na kraju mi se nije čekalo da MALL opet dobije, sa njuškala nisam ni razmišljao, te sam uzeo od GAMERSHOPA.

Reko fučkaš tih 600 kn razlike od preporučene cijene, kada moram čekat još 100 godina.

 

 

6 godina
offline
Xbox Series X

Sta igrate na xboxu? Ja bi rado uzeo, ali više manje sve što mi se igra su PS ekskluzive :/

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
icek_picek kaže...

Sta igrate na xboxu? Ja bi rado uzeo, ali više manje sve što mi se igra su PS ekskluzive :/

 Upravo sam završio: The Ascent, topla preporuka igra izgleda prekrasno a i jako se jeftino nabavi ukoliko nemaš gamepass...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.11.2021 9:48 (Zločko).
2 godine
offline
Re: Xbox Series X

https://www.gamershop.hr/xboxseries/xbox-series-x-1tb

Ispalti se svake kune razlike jer na policama po preporucenoj cijeni nece biti jos sigurno godinu dana.

2 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Xbox se tek zagrijava, najbolje tek dolazi. Slijedece dvije godine ima da gori kad krenu giganti kao Perfect Dark, Fable, Avowed, Stalker, Starfield, Forza Motorsport, novi Gears naslov, Bethesdini Elder Scrolls pa i nove stvari kao Redfall itd. 

 

Kad vidim kako zvjerski dobro izgleda Forza Horizon 5 kako ce tek izgledat Fable koji radi ista ekipa.

 

Definitivno je pravo vrijeme da si piknete Xbox, uzimat ga samo zbog Game Passa je promasena odluka. Game Pass je ok u pocetku kao uvod, ali uzimat samo radi toga ne bi bas rekao da je dobar potez

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.11.2021 10:48 (Combustd).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xbox Series X
icek_picek kaže...

Sta igrate na xboxu? Ja bi rado uzeo, ali više manje sve što mi se igra su PS ekskluzive :/

 Halo Master Chief Collection prije neg dodje Halo Infinite. Iduce godine cekam Stalker 2 i Starfield najvise. Sad u 12. mjesecu dolazi i The Gunk, dosta interesantno izgleda

10 godina
offline
Re: Xbox Series X
Combustd kaže...

Xbox se tek zagrijava, najbolje tek dolazi. Slijedece dvije godine ima da gori kad krenu giganti kao Perfect Dark, Fable, Avowed, Stalker, Starfield, Forza Motorsport, novi Gears naslov, Bethesdini Elder Scrolls pa i nove stvari kao Redfall itd. 

 

Kad vidim kako zvjerski dobro izgleda Forza Horizon 5 kako ce tek izgledat Fable koji radi ista ekipa.

 

Definitivno je pravo vrijeme da si piknete Xbox, uzimat ga samo zbog Game Passa je promasena odluka. Game Pass je ok u pocetku kao uvod, ali uzimat samo radi toga ne bi bas rekao da je dobar potez

Recimo ja koristim PS5 kao glavnu konzolu, a sada sam uzeo Series X samo za Game Pass. (Imao sam Xbox 360)

 

U ova 2-3 dana što imamo Series X i usporedba sa PS5 (imam ga day one prošle godine Sancta Domenica) je slijedeća:

 

Naravno samo moje mišljenje :)

PS5 je klasu bolji, kontroler neizmjerno bolji, sučelje fluidnije, ekskluzive nenadjebive.

E sad nije da Series X nema svoje pozitive inače ga ne bi uzeo nikada, ali zasada (možda je prerano) PS5 je bomba, sa XSX će mi biti samo Game Pass.

 

Veselim se vašem mišljenju

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice