Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.316.373
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Danas će biti dostupan XSX na njemačkom store između 19 i 19:15, pa budete brzi ako planirate sada kupiti XSX

 

Heute Abend gibt es zwischen 19:00 und 19:15 wieder nagelneue Xbox Series X-Konsolen in unserem Store.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Svakako se isplati XsX je genijalna konzola,poboljsanje u svim smijerovima naspram Xbox one X kojega isto imam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Krenule su glasine da MS planira jos jednu ogromnu kupovinu klase Bethesde,spominju se EA,Take Two ili Valve.

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Te što si naveo sigurno nisu klasa Bethesde nego 3 koplja iznad pa ne vjerujem baš u to.

Možda bi im Valve bio pametna kupnja da ih napokon i ljudi na PC-u shvate ozbiljno.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
online
Re: Xbox Series X

 Prepali se onog kineza sto je slozio storage od PCIexpress gen4 nvme diska i CFexpress adaptera... Vjerojatno neka fabrika u kini već štanca tisuće gotovih primjeraka za 189 USD...

 

https://www.pcgamer.com/xbox-series-x-ssd-storage-workaround/

11 godina
offline
Xbox Series X

Danas sam kupio dvije igre za 10 eura "Deponia - Collection (UK)" i "Cuphead (ARG)" i prvi put da mi TunnelBear nije prosao kod registracije key-a. UK registracija mi je prosla bez problema ali na argentini mi je izbacivalo "wrong region error" pa sam probao sa drugim VPN-om i odmah je proslo . Tako da ako netkom slucajno TunnelBear ne bude radio u buducnosti neka proba sa nekim drugim VPN-om.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

S kojih stranica kupujete xbox igre jeftinije? 

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
COD Beta mi uspjela srušit i resetirat XSX.Nevjerojatno g**no od igre već prije početka.
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X

Napisi u google igru i cheapest price i dobit ces vise stranica sa najnizih cijena i ocjenu koliko je pouzdana stranica. Sa ovih 5-6 poznatijih nikada nisam imao problema bilo za pc ili xbox digitalne igre. Dobro je da bra ili arg uvijek imaju 30-50% jeftinije igre pa sa vpn reedemas key.

14 godina
online
Re: Xbox Series X
maxy0 kaže...

S kojih stranica kupujete xbox igre jeftinije? 

 cdkeys, eneba. Druge ti vjv i ne trebaju.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
gamivo.com zna često imati najniže cijene. imaš i allkeyshop tražilicu da usporediš cijene samo pazi da uzimaš key a ne account
11 godina
offline
Xbox Series X

Gamivo meni najbolji pogotovo za malo "starije" igrice ako necete cekati snizenja a ako nesta nema onda kupim sa Enebe .

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
a e ima nešto u tom feelingu kada otvoriš stranicu i uleti ti nešto za 5 eura. to je meni ko droga😅
11 godina
offline
Xbox Series X

A bas to , dodes kupiti jednu koju zelis a na kraju kupis tri jer nades jos nesta "zanimljivo" i jeftino

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Da li se u ovoj temi moze pisat o Serie S konzoli posto vidim da nema topic za istu?

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
Combustd kaže...

Da li se u ovoj temi moze pisat o Serie S konzoli posto vidim da nema topic za istu?

Naravno...

2 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Nabavio sam Series S prije tjedan dana u Mikronisu i odusevljen sam. Prva Xbox konzola ikad, dosad sam bio na PC i Playstationu. Za novce koje sam dao tesko da cu ikad nabavit bolji uredaj, omjer ulozeno dobiveno je abnormalan.

 

Konzolu ni ne cujem kad radi, potpuno identicno u meniju i kad igram najzahtjevnije igre. Koristim 1440p AOC ekran, sve igre koje sam dosad probao preko Game Pass izgledaju savrseno i vrte se takoder. Dashboard je lijep, pregledan i lagan za koristenje sad kad sam ovladao shortcutima, app na mobitelu jedina zamjerka sto se ne moze u store pristupit, inace sve savrseno. Pokretanje igara s moba iz druge prostorije, instaliranje, shareanje snimki i screenshotova koji se uploadaju zacas i moze ih se gledat preko mobitela. Remote play preko kucnog wifija radi savrseno.

 

Quick resume, tabovi s achievementsima, fps boost na igrama, tako lagano updateanje u pozadini..prekrasnan uredaj i tako simpaticno malen. Preporuka svakom tko razmislja uzet.

 

Na PC-u sam odradio upgrade na Game Pass Ultimate prije setupa uredaja, samo se ulogirao i sve tece glatko preko Paypala. Kupio sam sinoc prvu igru, AC Odyssey optimiziran za Series X/S vrti se u 1440p 60 fpsova smooth.

 

Svida mi se kontroler nema ugradenu bateriju, nabavio sam punjac s 4 AA Duracell baterije i samo cu promjenit po potrebi, dopunit.

 
12 0 hvala 3
13 godina
offline
Xbox Series X

Ako već moram platiti gotovo skalpersku cijenu za svoju konzolu, onda nek bude barem "Halo Infinite Limited Edition".

Navodno bi trebala biti dostupna 15.11. po cijeni od 5365 kuna u prednarudžbi.
E sada, cijena hm....neću komentirati. Daj Bože da dođe da dostojno mogu umiroviti svoj ONE X.
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Ja sam kupio Series S u Mikronisu za 2600 kuna. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Xbox Series X
Combustd kaže...

Nabavio sam Series S prije tjedan dana u Mikronisu i odusevljen sam. Prva Xbox konzola ikad, dosad sam bio na PC i Playstationu. Za novce koje sam dao tesko da cu ikad nabavit bolji uredaj, omjer ulozeno dobiveno je abnormalan.

 

Konzolu ni ne cujem kad radi, potpuno identicno u meniju i kad igram najzahtjevnije igre. Koristim 1440p AOC ekran, sve igre koje sam dosad probao preko Game Pass izgledaju savrseno i vrte se takoder. Dashboard je lijep, pregledan i lagan za koristenje sad kad sam ovladao shortcutima, app na mobitelu jedina zamjerka sto se ne moze u store pristupit, inace sve savrseno. Pokretanje igara s moba iz druge prostorije, instaliranje, shareanje snimki i screenshotova koji se uploadaju zacas i moze ih se gledat preko mobitela. Remote play preko kucnog wifija radi savrseno.

 

Quick resume, tabovi s achievementsima, fps boost na igrama, tako lagano updateanje u pozadini..prekrasnan uredaj i tako simpaticno malen. Preporuka svakom tko razmislja uzet.

 

Na PC-u sam odradio upgrade na Game Pass Ultimate prije setupa uredaja, samo se ulogirao i sve tece glatko preko Paypala. Kupio sam sinoc prvu igru, AC Odyssey optimiziran za Series X/S vrti se u 1440p 60 fpsova smooth.

 

Svida mi se kontroler nema ugradenu bateriju, nabavio sam punjac s 4 AA Duracell baterije i samo cu promjenit po potrebi, dopunit.

 

ovo stvarno zvuči dobro, ja isto kao ti sam dosad uvijek bio za sony i PC, al moram priznati da taj xbox zvuči sve privlačnije.

 

Jel netko zna jel original trilogija gears of war na gamepasssu? I jel to mogu igrati na tom series S?

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Cansee kaže...
Combustd kaže...

Nabavio sam Series S prije tjedan dana u Mikronisu i odusevljen sam. Prva Xbox konzola ikad, dosad sam bio na PC i Playstationu. Za novce koje sam dao tesko da cu ikad nabavit bolji uredaj, omjer ulozeno dobiveno je abnormalan.

 

Konzolu ni ne cujem kad radi, potpuno identicno u meniju i kad igram najzahtjevnije igre. Koristim 1440p AOC ekran, sve igre koje sam dosad probao preko Game Pass izgledaju savrseno i vrte se takoder. Dashboard je lijep, pregledan i lagan za koristenje sad kad sam ovladao shortcutima, app na mobitelu jedina zamjerka sto se ne moze u store pristupit, inace sve savrseno. Pokretanje igara s moba iz druge prostorije, instaliranje, shareanje snimki i screenshotova koji se uploadaju zacas i moze ih se gledat preko mobitela. Remote play preko kucnog wifija radi savrseno.

 

Quick resume, tabovi s achievementsima, fps boost na igrama, tako lagano updateanje u pozadini..prekrasnan uredaj i tako simpaticno malen. Preporuka svakom tko razmislja uzet.

 

Na PC-u sam odradio upgrade na Game Pass Ultimate prije setupa uredaja, samo se ulogirao i sve tece glatko preko Paypala. Kupio sam sinoc prvu igru, AC Odyssey optimiziran za Series X/S vrti se u 1440p 60 fpsova smooth.

 

Svida mi se kontroler nema ugradenu bateriju, nabavio sam punjac s 4 AA Duracell baterije i samo cu promjenit po potrebi, dopunit.

 

ovo stvarno zvuči dobro, ja isto kao ti sam dosad uvijek bio za sony i PC, al moram priznati da taj xbox zvuči sve privlačnije.

 

Jel netko zna jel original trilogija gears of war na gamepasssu? I jel to mogu igrati na tom series S?

 Mislis x360 verzije?

Mislim da je,provjerit cu kasnije.

Naravno da mozes igrat na XSs ako je na passu dostupno.

2 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Ja placam Game Pass Ultimate i ove su dostupne

 

Edit: Na PC se preko Game Pass moze igrat Gears Tactics, Gears of War 4 i Gears 5. Ove s oznakom Xbox 360 su dostupne samo na konzoli uz prije navedene, dakle za cijeli paket je potrebno imat konzolu

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.9.2021 14:56 (Combustd).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Nije mi baš sjeo GoW serijal, singleplayer. Možda mi ovaj Tactics bude zabavniji.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

Pozdrav svima,

 

prodao sam svoju series X konzolu, jer sam si uzeo S.

 

Na koji način spremiti save game u "oblak", kako bih ga mogao imati na S konzoli?

 

S konzola mi još nije stigla.

 

Hvala unaprijed

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.9.2021 22:54 (juice21).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Xbox Series X
juice21 kaže...

Pozdrav svima,

 

prodao sam svoju series X konzolu, jer sam si uzeo S.

 

Na koji način spremiti save game u "oblak", kako bih ga mogao imati na S konzoli?

 

S konzola mi još nije stigla.

 

Hvala unaprijed

 Kao potencijalni kupac koji se dvoumi između SX i SS konzole, mogu pitati zašto takav korak? Koliko si uštedio cca?

Hvala na odg..

13 godina
offline
Re: Xbox Series X

I da nam napišeš neke dojmove iz prve ruke na Series S, nakon što si igrao na Series X? Tipa, jel ima neke bitne razlike u realnom gamingu kad sjediš 2 metra ispred TV-a a ne 35 cm na freez kadru i cjepidlačiš?  Znamo da nije isto i da je jedna "duplo" jača, ali ako se igre fino vrte i ne izgledaju u realnom gamingu dramatično lošije, onda je to ok.

2 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Da se nije covjek zabunio? Mozda je mislio na One X, malo mi je cudno da netko ide na downgrade sa Series X na S

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Sve je moguće. SeX je i dalje slabo dostupan. Ako je dobio dobru cijenu za njega zašto ne. Ja sam i dalje na SeS jer na svom 1080p TV-u zasad ne vidim razloga za upgrade čak i da je X dostupan.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Xbox Series X

Nisam se zabunio... zašto downgrade pitate?

 

Zato što sam se počeo bavit home breewingom i nisam konzolu upalio ima dobra 3 mjeseca.

 

Za povremeni gaming biti će dobra i S verzija.

 

Za razliku u novcima sam si uzeo kvalitetan blender koji mi treba.

 

Otišla je u zamjenu za novu S konzolu i novi blender (2000 kn).

 

Series X konzolu sam kupio staru 2 dana za 3500 kn jer se okorjeli PS fan "zaletio" s kupnjom.

 

Dodatni kontroler mi ostaje za S konzolu :)

 

Sve u svemu, ajmo reći da sam dobro prošao, a ukoliko vidim da mi S verzija nije dovoljna, uvijek mogu kupiti jaču konzolu, ali ne X, već njenu "nadogradnju" kad izađe ...

 

Nitko mi još nije odg na pitanje, kako save game staviti u cloud, lik mi dolazi za koji sat, trebam spakirati konzolu, a ne bih htio izgubiti save game -.-

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice