Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.317.234
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Xbox Series X
Možda ti je regija na pc hrvatska? probaj preko mobitela i aplikacije reedem napravit i neki vpn za mob tunnelbear možda?
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.8.2021 9:48 (dejo74).
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Evo pokusavan preko mobitela i bas tog vpna kojeg si naveo i preko opere i preko chroma na mobu non stop izbaci kod mog maila da san u hrvatskoj.
A ne kuzin zasto ali xbox aplikacija mi nema store nije vrag da san i tu nesto zasra

Znaci koji god vpn koja god drzava bude moj mail@yahoo.com i u zagradama je uvik Hrvatska nikad drzava koju san odabra vpn
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.8.2021 10:09 (Blabor).
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Blabor kaže...
Evo pokusavan preko mobitela i bas tog vpna kojeg si naveo i preko opere i preko chroma na mobu non stop izbaci kod mog maila da san u hrvatskoj.
A ne kuzin zasto ali xbox aplikacija mi nema store nije vrag da san i tu nesto zasra

Znaci koji god vpn koja god drzava bude moj mail@yahoo.com i u zagradama je uvik Hrvatska nikad drzava koju san odabra vpn

 Kakav yahoo.com?

Koji ti mail koristiš da se logiraš u outlook.com odnosno xbox.com?

To bi trebao preko jednog računa raditi, i taj bi trebao biti, odnosno završavati sa  nešto_nešto@outlook.com.

Ne znam da li još prolaze i prastari hotmail.com računi, ali ja taj nemam pa ne mogu tvrditi niti poreći.

 

Prvo ti nama napiši s kojim računom se logiraš u te stranice pa ćemo dalje.

 

 

Inače  ovo je postupak za promjenu regije pa provjeri to sve ali moraš biti logiran sa Microsoft accountom, znači mailom koji završavan aoutlook.com, a možda može i hotmail.com ako to još uvijek netko koristi

 

Upute za promjenu regije: https://support.xbox.com/en-US/help/account-profile/manage-account/update-microsoft-account-country-region

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.8.2021 10:42 (izzy007).
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
A slusaj davno prije ima san neki problem sa gmailom i sve san rjesava da yahoo.com
Evo tako i danas taj acc radi

Na xbox se spajam sa tim yahoo.com mailom
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Blabor kaže...
A slusaj davno prije ima san neki problem sa gmailom i sve san rjesava da yahoo.com
Evo tako i danas taj acc radi

Na xbox se spajam sa tim yahoo.com mailom

 

Kada otvoriš web preglednik, upiši outlook.com i odvest će te na MS stranicu za login. Možeš li se tamo logirati sa tim mailom?

Znači da u username upišeš taj svoj mail koji završava sa yahoo.com?

2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Da ulogiran sam normalno sa yahoo.com
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Blabor kaže...
Da ulogiran sam normalno sa yahoo.com

 Ok. Pogledaj link iznad koji sam zalijepio. Provjeri koju regiju imaš na tom računu.

 

U najgorem slučaju, napravit ćeš novi outlook.com račun i stavit ćeš regiju UK ili Njemačka.

2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Stavljeno mi je UK cilo vrime san ja bio UK kupova normalno ali sad kad bi tija ovu gold foru iskoristiti na reedem non stop u zagradi mi stoji Hrvatska
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Blabor kaže...
Stavljeno mi je UK cilo vrime san ja bio UK kupova normalno ali sad kad bi tija ovu gold foru iskoristiti na reedem non stop u zagradi mi stoji Hrvatska

 

Kod mene je regija UK. Kupio sam bazilski gold, 1 godinu, dobio redeem kod. 

Ugasio sam browsere, upalio VPN i stavio na brazil, pokrenuo browser i upisao redeem.microsoft.com i tamo upisao kod. To je sve.

VPN moraš staviti na regiju za koju je kupljen taj gold. Ako ti to ne prolazi, onda ne znam. Možeš eventualno pisati microsoft supportu. Oni će ti riješiti problem.

2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Ako pravin drugi acc, oce normalno sve raditi na acc na kojem sad igram.
Ono da je game pass na jednom acc a ja igram na drugom
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
A uf
Pobrisa san sve zive adrese ukljucija vpn i proslo je ukuca san 3 godine golda.
Sto sad da prebacin u gamepass ultimate preko boxa da uzmen misec dana ili nesto drugo
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xbox Series X

sad moraš čekat mjesec dana da bi mogo aktivirat ultimate sa mjesec dana ultimatea

2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Ma vraga proslo je sve posa na xbox uzeo ultimate i nadogradilo ga do 31.8.2024
Sad san miran

Jeli triba kome bon za misec dana ultimatea uzeo san za EU a tribalo mi je za UK
12 godina
offline
Re: Xbox Series X

Ako ga ne možeš iskoristiti, molim te pošalji meni jer imam njemačku regiju :D

Ali mislim da ga možes nekako iskoristiti.

Joca Mastercard
14 godina
offline
Xbox Series X

Ja konačno uspio aktivirati opet GPUltimate povrh Live Golda (Turskoga) za 1 $ - sad sam do 1.11.2023 miran i onda ide 45 turskih lira (34 kn) - vrlo prihvatljivo za GPUltimate 1kn/danu ...

 

uglavnom 2 tjedna zajebavanja s Xbox supportom, morao sam postaviti PC na tursku kao regiju, VPN u Istambul i dodati na svoj račun Revolut karticu kao sredstvo plaćanja za Tursku (i neku adresu u Istambulu)...

 

ali proradilo i to ne preko weba redeem.microsoft.com nego preko nove Xbox applikacije na PCu...

 

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.8.2021 16:00 (Stric_Jura).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Dobro je što su ovi iz Microsoft supporta prilično kooperativni.

Da je neka druga konzola, stisnuli bi ti ban radi kršenja TOS-a.

 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
10 godina
offline
Xbox Series X

Ima li tko da se želi riješiti svoje Sbox Series X konzole?

 

javite mi se u DM

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Vec su se prije neki javili na drugom forumu, jebiga.
8 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...

Dobro je što su ovi iz Microsoft supporta prilično kooperativni.

Da je neka druga konzola, stisnuli bi ti ban radi kršenja TOS-a.

 

 Hehe za sada

 

Sjeti se xboxlive  banova iz doba x360 dok su bili ispred sony-a :D

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Tamo su banali konzole ne račune i to zbog modifikacije iste za igranje piratica.
8 godina
offline
Re: Xbox Series X
MSXhunT3R kaže...
Tamo su banali konzole ne račune i to zbog modifikacije iste za igranje piratica.

 Znam da jesu. Da im pase i radi ovog bi bili banovi, al im je u interesu stvorit cim veci userbase bez obzira na sve. Dionice vole te napuhane brojke

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Njima je bitno da se vrti lovica.Sas na koji način nema veze.Sve su to korporacije koje žele čim više love na bilo koji način.
16 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Pozdrav,

Nakon duugo godian odlučio sam kupiti konzolu opet. Kupio bih Series S, jer je najlakše dobavljiva trenutno.

Ono što me zanima i hoću provjeriti prije, u HR se može uzeti GamePass? Ako sam shvatio trebam uzeti VPN sa UK konekcijom, otvoriti outllok mail na UK regiju, i onda se sa tim mailom i paypalom pretplatiti na servis?

Ako ima negdje baš upute raspisane, bio bih super zahvalan za link :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.9.2021 10:44 (kimi).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Ne treba ti nova email adresa jer se Paypal veže na tvoju adresu sa debitne kartice, tako da svejedno koja ti je drzava, ako ti je maticna banka u Hrvatskoj. Zato u principu nemozes kupovati sa official microsoft storea jer u UK i USA (gdje su ceste akcije) jer ti na kartici pise adresa pa znaju da nisi iz te regije, pa ti ne vrijede igre bez obzira koju regiju stavio.

 

Kupis xbox gold za regiju gdje je najeftinija, onda na svom microsoft account stavis regiju i adresu za tu regiju gdje si kupio xbox gold. Onda sa VPNom namjestenim na tu regiju reedemas code na webu. Onda iskoristis akciju da taj xbox gold pretvoris u ultimate pass kako bi dobio pristup igrama na ultimate game passu. Na 74. stranici kolega izzy007 je detaljno objasnio.

 
1 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Danas u 19h,dostupne nove kolicine series x na stranici 

microsoft italia ako je info tocna.Pa ako jos netko trazi konzolu moze probat bacit oko

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xbox Series X

nema ništa, sve i dalje rasprodano

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xbox Series X
Del_Boy97 kaže...

nema ništa, sve i dalje rasprodano

 Ima ima

10 godina
offline
Re: Xbox Series X

ja refrešo ko ludjak prvih 10 minuta i ništa

 

s tim da i dalje stoji kao da je ima, a kad se klikne na to onda me odbaci na drugu stranicu gdje pise da nema

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.9.2021 11:24 (Del_Boy97).
16 godina
offline
Xbox Series X

2022 godine ili vjerojatno na prolječe, eto stiže updejtana Series S verzija sa vrlo vjerojatno 24CU RDNA2 iGPU.

 

https://videocardz.com/newz/xbox-series-s-2022-could-feature-6nm-amd-apu-refresh-with-20-compute-units

 

S obzirom da se proizvodnja konzole prebacuje na TSMC 6nm(malo ispeglani TSMC 7nm), moguče su i sitno updejtane(malo veče radne frekvencije) CPU tehnikalije.Aktualna S verzija ima 24 CU iGPU, ali u praksi aktivno je samo 20CU.

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.9.2021 12:19 (rambox).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Za sad su to samo glasine,vec iduca godina mi djeluje prebrzo za ikakav hardverski boost.

Naravno klasika tip slim modela se ocekuje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice