Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.316.217
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Xbox Series X

Jel' netko isprobao Greedfall sa zadnjim update-om? Mislim na običnu (Gamepass) verziju.

Trebao bi biti u 60 fpsa i 4K, ali sam siguran da nije.

 

Edit: Skužio sam da ima Quality/Performance postavke unutar igre.

 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.7.2021 8:46 (DeniZg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Xbox Series X

Uskoro mi dolazi Xbox X, pa sam se odlučio na gamepass.

Pročitao sam ovdje dosta toga ali imam par pitanja.

Ovo je postupak ako sam dobro skužio:

1. Napravim potpuno novi microsoft account
2. stavim regiju Brazil
3. kupim na eneba.com tri godine xbox live(1+1+1)
4. ukucam kodove
5. aktiviram gamepass ultimate za 1 dolar i automatski mi se xbox live konvertira u gamepass ultimate 
6. skidam igre i uživam

Sada trebam nekoga tko je to nedavno radio na ovaj "brazilski način".

1. Ostane li mi sve na engleskom ako stavim brazilsku regiju ?
2. Prolaze li nase kartice na brazilskom storeu ?
3. Moram li raditi preko VPN-a ?
4. Mogu li sve ovo napraviti bez konzole pa kada mi dođe konzola samo unesti podatke za login ?

I ono najvažnije, radi li još uvijek ta fora sa brazilskim storeom ?

Unaprijed zahvaljujem svima na pomoći.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.7.2021 14:12 (MadDogMattis).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Stavio sam ovaj uistinu informativan interviju i u Navi temu ali tamo nema aktivnosti ako nije AMD vs Nvidia pa nikome nije zanimljivo 🤣

Meni osobno najbitnija i najzanimljivija stavka je da ce neka buduca varijanta FSR bit pogonjena AI na XsX kao sto je to slucaj sa DLSSom preko Tensora.

Takodjer je izuzetno zanimljivo da ce i Xbox One konzola upogonit FSR za ovu igru,fantasticno.

 

https://wccftech.com/edge-of-eternity-tech-qa-dev-on-amd-fsr-vs-nvidia-dlss-ps5-vs-xsx-and-more/

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
MadDogMattis kaže...

Uskoro mi dolazi Xbox X, pa sam se odlučio na gamepass.

Pročitao sam ovdje dosta toga ali imam par pitanja.

Ovo je postupak ako sam dobro skužio:

1. Napravim potpuno novi microsoft account
2. stavim regiju Brazil
3. kupim na eneba.com tri godine xbox live(1+1+1)
4. ukucam kodove
5. aktiviram gamepass ultimate za 1 dolar i automatski mi se xbox live konvertira u gamepass ultimate 
6. skidam igre i uživam

Sada trebam nekoga tko je to nedavno radio na ovaj "brazilski način".

1. Ostane li mi sve na engleskom ako stavim brazilsku regiju ?
2. Prolaze li nase kartice na brazilskom storeu ?
3. Moram li raditi preko VPN-a ?
4. Mogu li sve ovo napraviti bez konzole pa kada mi dođe konzola samo unesti podatke za login ?

I ono najvažnije, radi li još uvijek ta fora sa brazilskim storeom ?

Unaprijed zahvaljujem svima na pomoći.

 

Kolko se sjecam prva 4 koraka je sve ok, naravno moras aktivirat brazilski proxy kod aktivacije kodova (tunnel bear ima free plan i radi vrhunski).

 Kod 5 koraka je mene jebavalo, ono kaj sam ja napravil je prebacio microsoft regiju na njemacku, pa sa na njemackim vpn-om otisao na microsoft stranici pazi da ti je domena na de i onda obavio kupnju za 1 euro sa Revoult karticom. Mucio sam se tu 2 dana i samo je tocno ovak proslo. Ak ti nezeli tako radit mozes kupit jedan mjesec kao kod pa aktivirat na isti nacin ko i xbox live. 

2 godine
offline
Re: Xbox Series X

@MadDogMattis imaš na stranici prije moj post o regijama i storovima i kako kupovati na Brazilsom storu. Pogledaj točku 7. i 9.

Što se tiče kupovine brazilskog Golda pa konverzije u Ultimate meni barem nije prošlo jednostavno. Kada sam redeemao brazilski Gold pa htio kupiti Ultimate na bilo kojem drugom EU storu dobijao sam grešku da već imam subscription na drugoj regiji i kupovina nije prolazila. Kada sam probao kupiti Ultimate na brazlskom storu nisam uspio jer ti treba brazilsa kartica. Nakon što mi ništa nije prolazilo kontaktirao sam Microsoft support pa su mi prebacili Glod subscrioption na Germany (to sam odabrao kao regiju prije nego sam kontaktirao support). Nakon toga sam sa Revolut karticom (a vjerujem da bi prosla bilo koja HR) na storu kupio 3 mjeseca Ultimate za 1 EUR koji mi je konvertirao prethodni Gold u Ultimate.

Da nisam kontaktorao support jedina opcija bi mi bila kupiti brazilski key za Ultimate koji bi isto tako onda konvertirao Gold u Ultimate.

 

Odgovori na pitanja:

1. Regiju na konzili mijenjas kad god hoćeš, regija utjece na jezik dijela sučelja i instalaciju igara ako igra ima jezik regije koju si odabrao

2. Ne

3. Ja na konzoli ne trebam VPN kada mijenam regije i redeem kodova mi prolazi bez VPN-a na konzoli

4. Ja bi to napravio na konzoli jer puno ljudi griješi na webu jer tamo mijenja regiju Microsoft accounta koji nije isto sto i Xbox account

 

2 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Ako ćeš kupovati na br storeu onda ti je najbolje uzimati bonove za isti. Nisam siguran da bi ti prolazila naša kartica čak i da staviš neku fake adresu tamo. Ovo s bonovima ti je foolproof sistem, jedino kad ih redeemaš moraš paliti vpn da to radiš s brazilske ip adrese. 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xbox Series X
zontafer6 kaže...

@MadDogMattis imaš na stranici prije moj post o regijama i storovima i kako kupovati na Brazilsom storu. Pogledaj točku 7. i 9.

Što se tiče kupovine brazilskog Golda pa konverzije u Ultimate meni barem nije prošlo jednostavno. Kada sam redeemao brazilski Gold pa htio kupiti Ultimate na bilo kojem drugom EU storu dobijao sam grešku da već imam subscription na drugoj regiji i kupovina nije prolazila. Kada sam probao kupiti Ultimate na brazlskom storu nisam uspio jer ti treba brazilsa kartica. Nakon što mi ništa nije prolazilo kontaktirao sam Microsoft support pa su mi prebacili Glod subscrioption na Germany (to sam odabrao kao regiju prije nego sam kontaktirao support). Nakon toga sam sa Revolut karticom (a vjerujem da bi prosla bilo koja HR) na storu kupio 3 mjeseca Ultimate za 1 EUR koji mi je konvertirao prethodni Gold u Ultimate.

Da nisam kontaktorao support jedina opcija bi mi bila kupiti brazilski key za Ultimate koji bi isto tako onda konvertirao Gold u Ultimate.

 

Odgovori na pitanja:

1. Regiju na konzili mijenjas kad god hoćeš, regija utjece na jezik dijela sučelja i instalaciju igara ako igra ima jezik regije koju si odabrao

2. Ne

3. Ja na konzoli ne trebam VPN kada mijenam regije i redeem kodova mi prolazi bez VPN-a na konzoli

4. Ja bi to napravio na konzoli jer puno ljudi griješi na webu jer tamo mijenja regiju Microsoft accounta koji nije isto sto i Xbox account

 

 
Ma mene najviše strah da ne kupim 3 godine xbox livea bez veze, jer ako ga ne konvertiram u Gamepass ultimate, onda sam zapalio sto eura.

Neki dan sam gledao Brazil je bio 29 eura, sada je 38 eura, osim ako ja ne gledam nesto krivo:
https://www.eneba.com/xbox-xbox-live-gold-12-months-xbox-live-key-brazil


Znači tvoj savjet je da pričekam konzolu pa onda na njoj napravim sve ? 

2 godine
offline
Re: Xbox Series X
Mustinjo kaže...

Ako ćeš kupovati na br storeu onda ti je najbolje uzimati bonove za isti. Nisam siguran da bi ti prolazila naša kartica čak i da staviš neku fake adresu tamo. Ovo s bonovima ti je foolproof sistem, jedino kad ih redeemaš moraš paliti vpn da to radiš s brazilske ip adrese. 

Ja na konzoli postavim regiju Brazil i redeemam brazilske gift kodove bez VPN-a.

2 godine
offline
Re: Xbox Series X

@MadDogMattis ne boj se, neće ti ništa propasti. Neki kažu da su nakon redeema brazilskog Golda uspjeli kupiti Ultimate na EU storu, meni to nije uspjelo. Znači ako ti ne prodje kupovina Ultimate na EU storu onda ili kontaktiras support ili kupiš jos jedan mjesec brazilskog Ultimate. U svakom slučaju neće propasti.

Za 38-40eur se može naći i EU Gold pa nemaš zajebancije....

Za bolje cijene pogledaj ovdje.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.7.2021 17:40 (zontafer6).
7 godina
offline
Re: Xbox Series X
zontafer6 kaže...

@MadDogMattis ne boj se, neće ti ništa propasti. Neki kažu da su nakon redeema brazilskog Golda uspjeli kupiti Ultimate na EU storu, meni to nije uspjelo. Znači ako ti ne prodje kupovina Ultimate na EU storu onda ili kontaktiras support ili kupiš jos jedan mjesec brazilskog Ultimate. U svakom slučaju neće propasti.

Za 38-40eur se može naći i EU Gold pa nemaš zajebancije....

Za bolje cijene pogledaj ovdje.

 Pa ako sam dobro vidio, mogu kupiti tri puta brazilski po 30 eura, i uzeti jedan giftcard od 5 dolara za 1 dolar.

I onda te dolare iskoristiti za probnih mjesec dana ultimate passa koji ce mi konvertirati 3 godine livea u gamepass ultimate.

Malo sam dosadan, ali želim sve provjeriti kako mi novac nebi propao. Još uvijek mi to zvuči nerealno dobro, da mogu tri godine igrati toliko igara za samo stotinjak eura.

2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X

Malo sam dosadan, ali želim sve provjeriti kako mi novac nebi propao. Još uvijek mi to zvuči nerealno dobro, da mogu tri godine igrati toliko igara za samo stotinjak eura.

 

Na vlastitom primjeru ti posvjedočim da može i za malo manje. Uzimao sam live gold na MTCgame stranici pa sam umjesto Brazila napravio preko Turske i onda uzeo na akauntu kojeg sam registrirao u Njemačkoj ponudu 3 mj gamepassa za 1 euro i sad imam aktivno do 8. mjeseca 2024. Isključio nakon toga automatsku naplatu i to je to. 

Ukupno sam 3x12mj golda platio 622 kn + 1 eur za aktivaciju dodatna 3 mjeseca. 

2 godine
offline
Re: Xbox Series X
MadDogMattis kaže...

 Pa ako sam dobro vidio, mogu kupiti tri puta brazilski po 30 eura, i uzeti jedan giftcard od 5 dolara za 1 dolar.

I onda te dolare iskoristiti za probnih mjesec dana ultimate passa koji ce mi konvertirati 3 godine livea u gamepass ultimate.

Malo sam dosadan, ali želim sve provjeriti kako mi novac nebi propao. Još uvijek mi to zvuči nerealno dobro, da mogu tri godine igrati toliko igara za samo stotinjak eura.

 

Ne možeš jer za kupovinu subscriptiona na Xbox/Microsoft storu trebaš validnu karticu iz te regije. Znaci nije bitno ako imas u walletu dovoljno novaca za plaćanje subscriptiona traze te jos i vazecu karticu.

7 godina
offline
Re: Xbox Series X
Mustinjo kaže...

Malo sam dosadan, ali želim sve provjeriti kako mi novac nebi propao. Još uvijek mi to zvuči nerealno dobro, da mogu tri godine igrati toliko igara za samo stotinjak eura.

 

Na vlastitom primjeru ti posvjedočim da može i za malo manje. Uzimao sam live gold na MTCgame stranici pa sam umjesto Brazila napravio preko Turske i onda uzeo na akauntu kojeg sam registrirao u Njemačkoj ponudu 3 mj gamepassa za 1 euro i sad imam aktivno do 8. mjeseca 2024. Isključio nakon toga automatsku naplatu i to je to. 

Ukupno sam 3x12mj golda platio 622 kn + 1 eur za aktivaciju dodatna 3 mjeseca. 

 Onda mi se čini da ću to napraviti.

Znači kad uzimam turski live onda nemam problem sa prihvaćanjem kartice kao u slučaju brazilskog acc, u najgorem slučaju kupim 1mjesec turskog gamepass ultimate za 40kn ?

Jer su neki sa foruma napravili brazilski live pa onda promjenili na njemačku ali nije prolazila konverzija bez MS supporta ako sam dobro shvatio..

13 godina
offline
Xbox Series X

A gdje kupujete te gift kodove za brazilski store? Kako to ide onda? Upalim samo VPN i stavim na Brazil i odaberem igru koju hoću i iskoristim taj gift kod?

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Xbox Series X
MadDogMattis kaže...

Znači kad uzimam turski live onda nemam problem sa prihvaćanjem kartice kao u slučaju brazilskog acc, u najgorem slučaju kupim 1mjesec turskog gamepass ultimate za 40kn ?

Jer su neki sa foruma napravili brazilski live pa onda promjenili na njemačku ali nije prolazila konverzija bez MS supporta ako sam dobro shvatio..

Posto je turski store najjeftiniji pored brazilskog ne vjerujem da podrzava ista osim validne turske kartice...

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.7.2021 19:04 (zontafer6).
2 godine
offline
Re: Xbox Series X
Cojonero kaže...

A gdje kupujete te gift kodove za brazilski store? Kako to ide onda? Upalim samo VPN i stavim na Brazil i odaberem igru koju hoću i iskoristim taj gift kod?

Recimo ovdje kupis BRL gift code vrijednosti koju zelis. Na Xbox-u postavis regiju Brazil, redeemas code, kupujes igre na storu dok si na Brazil regiji. Ne trebas VPN. Nakon kupovine opet postaviš regiju koju god želiš.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.7.2021 19:10 (zontafer6).
7 godina
offline
Re: Xbox Series X
Cojonero kaže...

A gdje kupujete te gift kodove za brazilski store? Kako to ide onda? Upalim samo VPN i stavim na Brazil i odaberem igru koju hoću i iskoristim taj gift kod?

 na jednoj od onih stranica sa keyevima, ako imas konzolu, onda možeš bez VPN-a iskoristiti kod, samo mijenjaš regiju.


zontafer6 kaže...
MadDogMattis kaže...

Znači kad uzimam turski live onda nemam problem sa prihvaćanjem kartice kao u slučaju brazilskog acc, u najgorem slučaju kupim 1mjesec turskog gamepass ultimate za 40kn ?

Jer su neki sa foruma napravili brazilski live pa onda promjenili na njemačku ali nije prolazila konverzija bez MS supporta ako sam dobro shvatio..

Posto je turski store najjeftiniji pored brazilskog ne vjerujem da podrzava ista osim validne turske kartice...

 onda najbolje 620 kn za tri godine live + 40 kn gamepass ultimate i imam sve za 660 kuna.

2 godine
offline
Re: Xbox Series X
MadDogMattis kaže...

 onda najbolje 620 kn za tri godine live + 40 kn gamepass ultimate i imam sve za 660 kuna.

Možeš probati tako, pa javi kako je proslo, ja nisam htio kombinirati sa turskim ali na kraju sam i mogao jer sam svejedno morao kontaktirati support da mi rijesi petljanciju sa regijama.

2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
MadDogMattis kaže...
Mustinjo kaže...

Malo sam dosadan, ali želim sve provjeriti kako mi novac nebi propao. Još uvijek mi to zvuči nerealno dobro, da mogu tri godine igrati toliko igara za samo stotinjak eura.

 

Na vlastitom primjeru ti posvjedočim da može i za malo manje. Uzimao sam live gold na MTCgame stranici pa sam umjesto Brazila napravio preko Turske i onda uzeo na akauntu kojeg sam registrirao u Njemačkoj ponudu 3 mj gamepassa za 1 euro i sad imam aktivno do 8. mjeseca 2024. Isključio nakon toga automatsku naplatu i to je to. 

Ukupno sam 3x12mj golda platio 622 kn + 1 eur za aktivaciju dodatna 3 mjeseca. 

 Onda mi se čini da ću to napraviti.

Znači kad uzimam turski live onda nemam problem sa prihvaćanjem kartice kao u slučaju brazilskog acc, u najgorem slučaju kupim 1mjesec turskog gamepass ultimate za 40kn ?

Jer su neki sa foruma napravili brazilski live pa onda promjenili na njemačku ali nije prolazila konverzija bez MS supporta ako sam dobro shvatio..

 

 

Live gold (bilo brazilski, turski ili neki treći) kupuješ preko third party sellers, ne direktno od Microsofta tako da je nebitno odakle je sredstvo plaćanja. Kad kupiš taj kod i kad kreneš redeemati (redeem.microsoft.com) moraš to raditi preko vpna da se poklapa tvoj ip s državom iz koje aktiviraš taj gold.

Ovo za sredstvo plaćanja i državu je bitno jedino kad kupuješ nešto direktno na Microsoft storeu (dakle igre itd.), a to lako zaobiđeš kupovinom bonova isto od third party sellera (jer službeni reselleri ne prodaju van države u kojoj bonovi vrijede).

 

 

BTW. 1 eur za 3 mjeseca gamepassa je promocija koja nije uvijek aktualna, treba provjeriti je li trenutno u tijeku. Ono što je uvijek aktualno je prvi mjesec za 1 eur, samo treba isključiti automatsku naplatu nakon aktivacije. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.7.2021 20:26 (Mustinjo).
7 godina
offline
Re: Xbox Series X
Mustinjo kaže...
MadDogMattis kaže...

Live gold (bilo brazilski, turski ili neki treći) kupuješ preko third party sellers, ne direktno od Microsofta tako da je nebitno odakle je sredstvo plaćanja. Kad kupiš taj kod i kad kreneš redeemati (redeem.microsoft.com) moraš to raditi preko vpna da se poklapa tvoj ip s državom iz koje aktiviraš taj gold.

Ovo za sredstvo plaćanja i državu je bitno jedino kad kupuješ nešto direktno na Microsoft storeu (dakle igre itd.), a to lako zaobiđeš kupovinom bonova isto od third party sellera (jer službeni reselleri ne prodaju van države u kojoj bonovi vrijede).

 

 

BTW. 1 eur za 3 mjeseca gamepassa je promocija koja nije uvijek aktualna, treba provjeriti je li trenutno u tijeku. Ono što je uvijek aktualno je prvi mjesec za 1 eur, samo treba isključiti automatsku naplatu nakon aktivacije. 

 Ali je problem ako će turski store prihvatiti moju karticu kako bih aktivirao besplatni jedan mjesec.

Mislim da ću sutra napraviti novi acc, kupiti 3x12 mjeseci(turska) i 1 mjesec Gamepass Ultimate(turska), unest te kodove i to bi onda trebalo biti to.

Kada dođe konzola, samo se ulogiram i imam sve.

2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
MadDogMattis kaže...
Mustinjo kaže...
MadDogMattis kaže...

Live gold (bilo brazilski, turski ili neki treći) kupuješ preko third party sellers, ne direktno od Microsofta tako da je nebitno odakle je sredstvo plaćanja. Kad kupiš taj kod i kad kreneš redeemati (redeem.microsoft.com) moraš to raditi preko vpna da se poklapa tvoj ip s državom iz koje aktiviraš taj gold.

Ovo za sredstvo plaćanja i državu je bitno jedino kad kupuješ nešto direktno na Microsoft storeu (dakle igre itd.), a to lako zaobiđeš kupovinom bonova isto od third party sellera (jer službeni reselleri ne prodaju van države u kojoj bonovi vrijede).

 

 

BTW. 1 eur za 3 mjeseca gamepassa je promocija koja nije uvijek aktualna, treba provjeriti je li trenutno u tijeku. Ono što je uvijek aktualno je prvi mjesec za 1 eur, samo treba isključiti automatsku naplatu nakon aktivacije. 

 Ali je problem ako će turski store prihvatiti moju karticu kako bih aktivirao besplatni jedan mjesec.

Mislim da ću sutra napraviti novi acc, kupiti 3x12 mjeseci(turska) i 1 mjesec Gamepass Ultimate(turska), unest te kodove i to bi onda trebalo biti to.

Kada dođe konzola, samo se ulogiram i imam sve.

 

 

Ali zašto bi morao taj 1 mjesec raditi na turskom akauntu? Jednostavnije ti je uzeti neku EU zemlju, tipa Njemačka ili Irska i tamo aktivirati gamepass. Oni bi trebali normalno prihvatiti našu karticu. 

2 godine
offline
Re: Xbox Series X
Mustinjo kaže...

Ali zašto bi morao taj 1 mjesec raditi na turskom akauntu? Jednostavnije ti je uzeti neku EU zemlju, tipa Njemačka ili Irska i tamo aktivirati gamepass. Oni bi trebali normalno prihvatiti našu karticu. 

Meni recimo tako nije htio aktivirati Ultimate... Javljalo mi je da već imam aktivan subscription na drugoj regiji.

7 godina
offline
Re: Xbox Series X
Mustinjo kaže...
MadDogMattis kaže...

 

Ali zašto bi morao taj 1 mjesec raditi na turskom akauntu? Jednostavnije ti je uzeti neku EU zemlju, tipa Njemačka ili Irska i tamo aktivirati gamepass. Oni bi trebali normalno prihvatiti našu karticu. 

 iz istog razloga sto neki ljudi ne mogu aktivirati taj ultimate gamepass sa karticom ako su stavili brazilski xbox live, navodno nema kombiniranja regija u slucaju pretplata..

10 godina
offline
Re: Xbox Series X

ja sam aktivirao brazilski gold dok mi je na redeemu pisalo da mi je store poljska a vpn sam stavio brazil

 

Da bi prebacio na ultimate sam na kraju morao upalit poljski vpn i kupit game pass ultimate direktno na poljskom storeu

 

 

Ukoliko vam ne da da prebacite na ultimate probajte se prisjetit koja vam je drzava tu pisala u zagradi kad ste aktivirali gold i probajte tamo upgradeat.

2 godine
offline
Re: Xbox Series X
Del_Boy97 kaže...

ja sam aktivirao brazilski gold dok mi je na redeemu pisalo da mi je store poljska a vpn sam stavio brazil

 

Da bi prebacio na ultimate sam na kraju morao upalit poljski vpn i kupit game pass ultimate direktno na poljskom storeu

 

 

Ukoliko vam ne da da prebacite na ultimate probajte se prisjetit koja vam je drzava tu pisala u zagradi kad ste aktivirali gold i probajte tamo upgradeat.

Dali znas kada si to radio ovim postupkom? Jer ja sam prije 30 dana istim postupkom probao sa brazilskim VPN-om na Germany regiju redeemati brazilski gold i javljalo mi je da je kod za drugu regiju. Morao sam i regiju accounta prebaciti na Brazil, nije moglo na Germany, pa mi se čini da su možda nešto promijenili da zabrane redeem kodova iz jedne regije na drugu.

10 godina
offline
Re: Xbox Series X

pred kraj drugog mjeseca sam redeemao gold, a krajem trećeg prebacio na ult

2 godine
offline
Re: Xbox Series X
Del_Boy97 kaže...

pred kraj drugog mjeseca sam redeemao gold, a krajem trećeg prebacio na ult

Bilo bi dobro kada bi netko probao sada točno tom metodom pa da znamo jel još prolazi ili su zabranili mixanje subscriptiona po regijama.

7 godina
offline
Re: Xbox Series X
zontafer6 kaže...
Del_Boy97 kaže...

pred kraj drugog mjeseca sam redeemao gold, a krajem trećeg prebacio na ult

Bilo bi dobro kada bi netko probao sada točno tom metodom pa da znamo jel još prolazi ili su zabranili mixanje subscriptiona po regijama.

 A gle, mogu ja probati, nista me ne košta, prvo ću kupiti 3x12 turski xbox live i onda na xboxu promjeniti regiju na njemačku i tamo probat aktivirat gamepass ultimate.

Ako to ne bude išlo, onda cu reedemati 1 mjesec turskog ultimatea i to je to.

Ali budem još jednom provjerio sve kada budem radio da ne zeznem nesto.

2 godine
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Nemaju spremnu NITI jednu veliku ekskluzivu za XsX...toliko o tome sto su oni spremni.

XsX je genijalna konzola i steta je sto im je dio zaduzen za igre banana.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice