Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.317.033
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Xbox Series X

Izgleda da Persona 5 Royal dolazi na Xbox.

 

LINK

 

EDIT:

Stranica sa popisom Gamepass igara.

https://gamepasscounter.com/

 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.6.2021 16:50 (DeniZg).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Xbox Series X

Ekipa, kako da uzmem game pass?

Stalno mi javlja ovu poruku:

Change your Microsoft Store region You currently have a subscription from a different region. If it still doesn't work, please contact customer support.

 

Proba sam preko VPN i ne ide. 

 

I ovo mi javlja:

 

 

Change your Microsoft Store region

The region in which you bought your subscription and your Store region need to match. If changing your Store region doesn't work, contact us at Microsoft Suppo
Battlelog: MUDO_HR
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.6.2021 17:50 (amater_2).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
amater_2 kaže...

Ekipa, kako da uzmem game pass?

Stalno mi javlja ovu poruku:

Change your Microsoft Store region You currently have a subscription from a different region. If it still doesn't work, please contact customer support.

 

Proba sam preko VPN i ne ide. 

 

I ovo mi javlja:

 

 

Change your Microsoft Store region

The region in which you bought your subscription and your Store region need to match. If changing your Store region doesn't work, contact us at Microsoft Suppo

 Joj ja sam se s tim isto mučio, već sam zaboravio. Ali jesi li probao promijeniti u postavkama MS accounta lokaciju i onda preko VPN-a?

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.6.2021 18:08 (Hazar).
15 godina
offline
Re: Xbox Series X

Da, stavio sam sve na UK zbog paypala i sve mi je odbijeno.

E sad, da nisam možda sjeba jer sam uzeo EA PLAY na CDKEYS i da mi na tu pretplatu odbija?

Ili me zeza office365 kojeg imam i kojeg sam uzeo na HR regiji?

Battlelog: MUDO_HR
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
MadDogMattis kaže...
juice21 kaže...

 Prije nego što je izašla nova generacija na tržište, rekao sam sam sebi "PS5 je way to go", ono definitivno, ali nakon par mjeseci istraživanja, proučavanja ipak sam se odlučio sa Xseries X i mogu ti reći da nisam požalio ni sekunde. Igranje na PS5 je možda malo imerzivnije radi boljeg osjećaja s dual sense, ali ni xboxov controler meni osobno nije loš. Koliko vidim, sve više igara dolazi na xbox i PS5 tu malo kaska. Game pass je stvarno dobar deal. Uvijek možeš uzeti i series S konzolu i game pass, pa igrati sve ono što na PS5 ne možeš. Jest da je dodatan novac, al tu je i upitno slobodno vrijeme, kojeg dobar dio nas nema ili ima sve manje ... takav je slučaj kod mene...

 Upravo tako i ja razmišljam, mislio sam si uzeti PS5, ali sada sve vise ciljam na Xbox(s ili x) zbog gamepassa, za stotinjak eura sam na miru tri godine sa igrama.

Ali, problem postaje vrijeme, jednostavno nemam vremena toliko za gaming, još uvijek imam PS4 i igre koje na njemu nisam odigrao, tako da je stvarno upitna isplativost kupnje nove konzole..

Uzeo Ps5 ili XsX ne mozes pogrijesit niti sa jednom,genijalne konzole.

15 godina
offline
Xbox Series X

Konacno nabavio XSX.

U kombinaciji s LG OLED 65CX 🔥

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.6.2021 14:47 (andreas11).
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Jel' igrao netko No Man's Sky na XSX?
Zanima je jesu li i drugima isprane boje sa upaljenim HDR-om.
To mi se dešava samo u toj igri, na PCu i Xboxu.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Xbox Series X

Ekipa jel kome prošla narudžba na Mall.hr?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xbox Series X
user2206 kaže...

Ekipa jel kome prošla narudžba na Mall.hr?

 Meni

12 godina
offline
Xbox Series X

Meni isto, piše da je obradjena i čeka se prikup dostavne službe. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Xbox Series X

I meni to isto piše, znači dolazi 100%? 

15 godina
offline
Re: Xbox Series X
user2206 kaže...

I meni to isto piše, znači dolazi 100%? 

 Kad si narucio?

3 godine
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
andreas11 kaže...
user2206 kaže...

I meni to isto piše, znači dolazi 100%? 

 Kad si narucio?

 Prije tjedan dana, netko je tu na forumu objavio da su konzole dostupne na Mall.hr

3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
ovako mi je isto prošli put pisalo ali mi je svaku večer dolazila poruka da nisu bili u stanju predati dostavnoj službi. tako je bilo par dana redom pa sam skužio da moj paket ne postoji i poslao upit da šta je sa mojim paketom i zašto odbijaju poslati na što sam dobio odgovor da nisu u stanju isporučiti i otkazana mi je naruđba 🤮
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xbox Series X

Meni se ono zadnji put nije maklo sa prve točke 10 dana, i onda kad sam ih nazvao samo su rekli da ih nema i onda jos cekao 10 dana da mi vrate novce na račun. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Identična situacija. Jako neprofesionalno.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
andreas11 kaže...

Konacno nabavio XSX.

U kombinaciji s LG OLED 65CX 🔥

Predivna kombinacija 🥂

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...
Jel' igrao netko No Man's Sky na XSX?
Zanima je jesu li i drugima isprane boje sa upaljenim HDR-om.
To mi se dešava samo u toj igri, na PCu i Xboxu.

Stavio sam skidat na XsX pa ti napisem kad probam.

 EDIT

Evo krenuo na nekakvoj ledenoj planeti i slika je normalna,ljepo definirane boje u HDRu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.6.2021 23:54 (MEGATAMA).
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Identična situacija. Jako neprofesionalno.

 Zašto to rade? Šta dobiju sa tim?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Vjerojatno nemaju pojma kolko stvarno konzola dolazi pa odokativno dopuštaju broj narudžbi. Niš ne dobe, osim što se sad o njima negativno piše na Bug forumu.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
ma sve 5 ali to bi trebalo bolje i transparentnije iskomunicirati. a druga stvar zašto se novac ne skida kod slanja pošiljke nego si prisiljen da platiš avansno 10 dana ranije ko retardus za nešto što neznaš kada i dali uopće dobiješ pa se onda kasnije moraš natezati za pare. neka lijepo napišu ispod artikla da ne znaju koliko će komada nabaviti i da ide isporuka po ključu tko prvi, njegova djevojka i bok. a ne ovako
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.6.2021 11:59 (livas).
3 godine
protjeran
offline
Xbox Series X

Evo upravo dobio SMS i email da je Mall.hr predao konzolu dostavnoj službi. To je mislim to, uskoro mi dolazi monolit 

Sad jel to povezano s tim da sam ih jutros nazvao telefonski, lako moguće.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.6.2021 12:06 (user2206).
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
čestitam💪. ajmoooo dajte nam konzole da se ova patnja završi
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
user2206 kaže...

Evo upravo dobio SMS i email da je Mall.hr predao konzolu dostavnoj službi. To je mislim to, uskoro mi dolazi monolit 

Sad jel to povezano s tim da sam ih jutros nazvao telefonski, lako moguće.

 Jel ti pisalo predviđeni datum otpreme od 7.6.-9.6.2021.?

11 godina
offline
Xbox Series X

Sad treba vidjet kakva ce bit kvaliteta slike u konacnici sa SR.

 

https://wccftech.com/fidelityfx-super-resolution-coming-to-xbox-microsoft-is-excited-about-it/

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
blackened_bm kaže...
user2206 kaže...

Evo upravo dobio SMS i email da je Mall.hr predao konzolu dostavnoj službi. To je mislim to, uskoro mi dolazi monolit 

Sad jel to povezano s tim da sam ih jutros nazvao telefonski, lako moguće.

 Jel ti pisalo predviđeni datum otpreme od 7.6.-9.6.2021.?

 Da.

12 godina
offline
Re: Xbox Series X
user2206 kaže...
blackened_bm kaže...
user2206 kaže...

Evo upravo dobio SMS i email da je Mall.hr predao konzolu dostavnoj službi. To je mislim to, uskoro mi dolazi monolit 

Sad jel to povezano s tim da sam ih jutros nazvao telefonski, lako moguće.

 Jel ti pisalo predviđeni datum otpreme od 7.6.-9.6.2021.?

 Da.

 Dobio i ja sms da je predano dostavnoj slużbi, god dammit sad cu morati i Oleda sa 120hz naručiti 😄🙁

8 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Evo i ja nadogradio se na series x, no preko amazona. U petak poslali u ponedjeljak stiglo, iznenadilo me :)

 

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

U petak isao u Gamestop Ireland pokupiti nove sluske wireless za Series S i pitam pro forme prodavaca kakva je situacija sa konzolama i veli mi imam vam na lageru Series X 8 komada.

Neckao sam se bi ne bi uzeo da bi otisao drugi dan i uzmem konzolu bez beda ( na web stranici je bilo out of stock unazad 10-15 dana) ko da sam po kruh otisao tak da se vjerojatno malo u normalu vraca stanje sa zalihama mada mi je rekao da Sony ne salje konzole u trgovine nego samo se online moze uzeti. Mali S je odlican ali X je zvjerka i tihe su obje u isto vrijeme sam ih malo usporedivao i nis samo lagani sum airflowa tak da je Microsoft napravio odlican posao i sa Gamepass Ultimate kaj imam do 04/23 koji me dosao 2 godine 70-ak eura je fantasticno!

 Ne vidim razlog da kupujem igre kad i ovako se nema vremena kao prije za igranje nego ovako prst u uho i samo skidanje igara i igranje bez nepotrebnog lupanja love na AAA naslove.

thug life... R.I.P. Marco Simoncelli
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.6.2021 0:21 (mat777gold).
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Tako je i meni pisalo.Danas bi konačno morala konzola stić :)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice