Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.232
|
čitano: 1.321.689
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Xbox Series X

što igrate na vašim konzolama?

 

Imam instalirano 20 - ak igri, ali me ništa pretjerano ne privlači.

 

Probao sam: 

 

Gears 5 - nije mi se svidjelo, repetitivan sadržaj i ne baš (meni) dobar combat style. Dosadnjikavo i linearno.

Forza Horizon - lijepo izgleda, ali fizika je katastrofa, tako da joj nisam dao puno vremena.

TESO - igrao sam par sati, ali sam se na kraju prebacio na Tera online, pa ću vidjeti što dalje

Ori and the will of the wisps - najzanimljivije do sad što sam probao, riješio sam cca 75% igre za sada. Lijepo i zanimljivo.

Doom (zadnja verzija) - dao sam joj jako malo vremena, pa je teško prosuditi

Gta V - samo isprobao

 

Na gamepassu ima stvarno svega, pa se ne mogu odlučiti za jednu igru i peglati samo nju dok ne utučem bar 500 sati, pa se tek onda prebaciti na drugu.

 

Što je vas najviše privuklo i što vas najviše drži, te radi čega?

 

Što se tiče navedenih igara, sve ih igram solo, jer nemam neku ekipu za Co-op, pa mi je možda zato iskustvo "meh"

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.5.2021 8:55 (juice21).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Xbox Series X

Outer Wilds probaj, ne samo meni je najbolja igra svih vremena.. 

 

Malo upozorenje - u igri nema borbe, questova, inventorija, save-anja i drugih gluparija ;-)

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.5.2021 10:21 (ansha).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Xbox Series X

Mass Effect Legendary Edition. 

Pola ME1 odigrao, oduševljen sam.

 
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
juice21 kaže...

što igrate na vašim konzolama?

 

Imam instalirano 20 - ak igri, ali me ništa pretjerano ne privlači.

 

 

Imam uvijek instalirane FIFU, Lego igre + neka pucačina (Warzone ili Battlefield/Battlefront).

 

Od kad sam kupio XSX pri izlasku, prešao sam: The Touryst, ME Andromeda, Gears 4, Mirror's Edge, Code Vein, Quantum Break, Man of Medan, The Medium, Resident Evil 7.

 

Čekaju me Gears 5, Octopath Traveller, Hollow Knight, Tell me Why, Plague Tale Innocence.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.5.2021 11:16 (DeniZg).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
mislim da prvo skidam dead space trilogiju. onako fino 4k auto hdr😁. opčenito me veseli da odigram sve ove starije naslove koje sam nekad davno igrao na kompu i konzoli
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.5.2021 12:09 (livas).
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Od ovih silnih Gears i Halo naslova na kraju sam samo Halo 1 odigrao. Nisam imao volje za ostale. Još polažem neke nade u Gears tactics.

Jučer sam počeo Just Cause 4, simpa mi je taj serijal. Je da je na isti kalup kao trojka, ali uništavanje i fizika su mi i dalje dovoljno zabavi da odigram. Pamtim iz najava da i vremenske katastrofe imaju ulogu u igri. Još nisam došao do toga.

Odigrati ću sigurno opet Undertale, a nakon toga ne vidim baš nešto posebno zanimljivo. FIFU 21 sam neki dan skinuo, sjetio se zašto je smeće i obrisao.


Edit: Kod Outer Wilds me baš muči 30fps iz prvog lica. Čekam da dobije patch za SeS pa joj dam pravu šansu
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.5.2021 13:17 (Hexfire).
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Xbox Series X

Probajte The Medium na Xboxu,ja sam skinuo za Pc ali na rtx3080 ta igra ne radi nikako u malo kasnijim djelovima pa odustao.

Igra je sama po sebi odlicna,takodjer ORI will of the wisp odlican,Outer Worlds podsjeca na Fallout ali me nije za sada primila igra,Forza 7 i Horizon 4,Gears 4 su mi ispali odlicni dok mi je petica ok,Doom i Doom Eternal ako niste vec igrali...

Ima dosta toga ako ste propustili te igre prije.

Na moju zalost ili srecu ja skoro pa sve njih vec imam u kolekciji od kada su izasle....

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...

Probajte The Medium na Xboxu,ja sam skinuo za Pc ali na rtx3080 ta igra ne radi nikako u malo kasnijim djelovima pa odustao.

Igra je sama po sebi odlicna,takodjer ORI will of the wisp odlican,Outer Worlds podsjeca na Fallout ali me nije za sada primila igra,Forza 7 i Horizon 4,Gears 4 su mi ispali odlicni dok mi je petica ok,Doom i Doom Eternal ako niste vec igrali...

Ima dosta toga ako ste propustili te igre prije.

Na moju zalost ili srecu ja skoro pa sve njih vec imam u kolekciji od kada su izasle....

Na Xbox-u Medium radi jos puno gore nego na rtx 3080, ako na xbox-u mozes igrat u 1080p 30fps, zasto isto ne bi mogao i na pc-u? 

Outer Worlds mnogi mijesaju s Outer Wilds, Worlds je ok rpg, Wilds je nesto posebno i neponovljivo..

14 godina
offline
Xbox Series X

Da li znate kako funkcionira voice chat? Nisam kupio nikakav headset, bar ne još, tako da tijekom noći koristim obične slušalice od mobitela.

 

Da li se nekako putem njih može komunicirati s ekipom u co-op-u i sl?

 

Kako to sve podesiti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
ansha kaže...
MEGATAMA kaže...

Probajte The Medium na Xboxu,ja sam skinuo za Pc ali na rtx3080 ta igra ne radi nikako u malo kasnijim djelovima pa odustao.

Igra je sama po sebi odlicna,takodjer ORI will of the wisp odlican,Outer Worlds podsjeca na Fallout ali me nije za sada primila igra,Forza 7 i Horizon 4,Gears 4 su mi ispali odlicni dok mi je petica ok,Doom i Doom Eternal ako niste vec igrali...

Ima dosta toga ako ste propustili te igre prije.

Na moju zalost ili srecu ja skoro pa sve njih vec imam u kolekciji od kada su izasle....

Na Xbox-u Medium radi jos puno gore nego na rtx 3080, ako na xbox-u mozes igrat u 1080p 30fps, zasto isto ne bi mogao i na pc-u? 

Outer Worlds mnogi mijesaju s Outer Wilds, Worlds je ok rpg, Wilds je nesto posebno i neponovljivo..

Outer Wilds jos nisam kupio iako mi je igra djelovala zanimljivo konceptom.

Ti na xboxu barem imas tih 30fps konstantno u Medium dok meni jedna scena bude iznad 60fps odem par koraka dalje ta bude ispod 10fps pa mi je to onako lagano neprihvatljivo.

Ionako planiram sina iznenadit sa XsX pa cu radije na njemu odigrat onda u tih konstantnih 30fps.

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
juice21 kaže...

Da li znate kako funkcionira voice chat? Nisam kupio nikakav headset, bar ne još, tako da tijekom noći koristim obične slušalice od mobitela.

 

Da li se nekako putem njih može komunicirati s ekipom u co-op-u i sl?

 

Kako to sve podesiti?

Znam da obicne od mobitela rade na ps4 i ps5 kada ih ustekas u gamepad pa onda sigurno rade i na xboxu na taj nacin.

Sto se tice podesavanja to je sve automatski....

 

EDIT:kriva slova...fckn mobiteli

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.5.2021 13:59 (MEGATAMA).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
po meni headset je bacanje novaca. mislim da xbox za sada od ampova podržava samo astro tako da možda vidi da si uzmeš neke dobre slušalice sa modmicom ili ako već headset onda nešto od sennheisera. ne znam kakav je zvuk kada ideš preko kontrolera ali mogu samo pretpostaviti da je očajan isto kao na drugim konzolama
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.5.2021 14:41 (livas).
14 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...
ansha kaže...
MEGATAMA kaže...

Probajte The Medium na Xboxu,ja sam skinuo za Pc ali na rtx3080 ta igra ne radi nikako u malo kasnijim djelovima pa odustao.

Igra je sama po sebi odlicna,takodjer ORI will of the wisp odlican,Outer Worlds podsjeca na Fallout ali me nije za sada primila igra,Forza 7 i Horizon 4,Gears 4 su mi ispali odlicni dok mi je petica ok,Doom i Doom Eternal ako niste vec igrali...

Ima dosta toga ako ste propustili te igre prije.

Na moju zalost ili srecu ja skoro pa sve njih vec imam u kolekciji od kada su izasle....

Na Xbox-u Medium radi jos puno gore nego na rtx 3080, ako na xbox-u mozes igrat u 1080p 30fps, zasto isto ne bi mogao i na pc-u? 

Outer Worlds mnogi mijesaju s Outer Wilds, Worlds je ok rpg, Wilds je nesto posebno i neponovljivo..

Outer Wilds jos nisam kupio iako mi je igra djelovala zanimljivo konceptom.

Ti na xboxu barem imas tih 30fps konstantno u Medium dok meni jedna scena bude iznad 60fps odem par koraka dalje ta bude ispod 10fps pa mi je to onako lagano neprihvatljivo.

Ionako planiram sina iznenadit sa XsX pa cu radije na njemu odigrat onda u tih konstantnih 30fps.

Poanta je da mozes na pc-u namjestit postavke tako da imas fix-an framerate uz dosta vise postavke od xbox-a. 

8 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Nakon mall.hr ponude koju sam naravno propustio, pojavila su se najmanje 2 nova series x u oglasima. I od tih 13 su skalperi popasli ko zna koliko, strasno!

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
ja sam na mallu bio označio ono polje da sam zainteresiran ali mail da je box na lageru nisam nikada dobio. da nisam provjeravao po 2,3 puta dnevno nebi ni znao da su ga imali. najbolje ti je baciti oko na stanje par puta dnevno pa će ti uletiti prilika
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ne trebate headset. Uzmeš slušalice od mobitela i uključiš u gamepad. Igraš coop i pričaš s drugom osobom. Sve se čuje. Zvuk jasan i glasan. Automatski se sve podesi. Ništa ne moraš raditi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...

Probajte The Medium na Xboxu,ja sam skinuo za Pc ali na rtx3080 ta igra ne radi nikako u malo kasnijim djelovima pa odustao.

Igra je sama po sebi odlicna,takodjer ORI will of the wisp odlican,Outer Worlds podsjeca na Fallout ali me nije za sada primila igra,Forza 7 i Horizon 4,Gears 4 su mi ispali odlicni dok mi je petica ok,Doom i Doom Eternal ako niste vec igrali...

Ima dosta toga ako ste propustili te igre prije.

Na moju zalost ili srecu ja skoro pa sve njih vec imam u kolekciji od kada su izasle....

 Iskreno meni je The Medium je tek prosjecna igra. Ona fora sa dva paralelna prikaza ne sluzi nicemu 95% vremena, a gameplay je jako slab. Skroz on rails bez nekih rizika, a  i utjecaja igraca na pricu

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
13 godina
offline
Xbox Series X

Već sam rekao, ali ponavljam se, NieR Automata, ako niste, probajte :).

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Meni je "Hellblade" fenomenalna igra sa jebenom atmosferom. OK, fajt i puzli nisu nista posebni ali niti jedna igrica mi nema tako foru pricu i zvuk od kojeg se doslovno najezis  . Zavrsio sam na PC-u i sada ju opet igram na Series X-u . Jedva cekam nastavak...

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Medium, da ga Xbox nije toliko gurao bi bio zaboravljen tjedan dana od izlaska.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.5.2021 18:49 (Hexfire).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Medium, da ga Xbox nije toliko gurao bi bio zaboravljen tjedan dana od izlaska.

 Vjerojatno. Ali nije loša igra.

Ima onaj stari Resident Evil štih, a priča i atmosfera su dobri.

Grafika i gameplay su ništa posebno.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
15 godina
offline
Re: Xbox Series X
Pobro44 kaže...

Nakon mall.hr ponude koju sam naravno propustio, pojavila su se najmanje 2 nova series x u oglasima. I od tih 13 su skalperi popasli ko zna koliko, strasno!

 

livas kaže...
ja sam na mallu bio označio ono polje da sam zainteresiran ali mail da je box na lageru nisam nikada dobio. da nisam provjeravao po 2,3 puta dnevno nebi ni znao da su ga imali. najbolje ti je baciti oko na stanje par puta dnevno pa će ti uletiti prilika

 Ja sam ga narucio na mall.hr i platio odmah ali danas mi je stornirana narudzba. Kazu da je artikl trenutno nedobavljiv. 

Cigani..

3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
da da i ja sam dobio poruku 🥴 mada je naruđba još otvorena ali kao nisu je uspjeli predati dostavnoj službi. kaj tebi piše?
11 godina
offline
Xbox Series X

To su vec prije 2 mjeseca radili ljudima koju su narucili na mall.hr- u , mislim da nitko nije dobio. Opet isto sranje, kao da netko tamo pograbi i vjerovatno preprodaje.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
znači mall je u rangu nekog štanda na pijaci u zimbabveu. zemljo otvori se
15 godina
offline
Re: Xbox Series X
livas kaže...
da da i ja sam dobio poruku 🥴 mada je naruđba još otvorena ali kao nisu je uspjeli predati dostavnoj službi. kaj tebi piše?

 

azzie kaže...

To su vec prije 2 mjeseca radili ljudima koju su narucili na mall.hr- u , mislim da nitko nije dobio. Opet isto sranje, kao da netko tamo pograbi i vjerovatno preprodaje.

 

 Dobili su ljudi koji su stavili osobno preuzimanje. Javio se tip na na ekspertu..

Sljedeci put cu bas probati..

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
izzy007 kaže...
Ne trebate headset. Uzmeš slušalice od mobitela i uključiš u gamepad. Igraš coop i pričaš s drugom osobom. Sve se čuje. Zvuk jasan i glasan. Automatski se sve podesi. Ništa ne moraš raditi.

 kako uključiti voice chat s određenom osobom s kojom igram neki MMORPG ili neki co-op?

11 godina
offline
Xbox Series X

Ima li nekih naznaka da ce game pass (i xcloud) biti dostupni u HR?

 

Preko ebaya sam uzeo gamepass ultimate i aktivirao, i onda preko VPNa se pokusao spojiti na xcloud ali 0 bodova (nema uopce streaming opcije kraj nijedne od igara)

 

Samo zelim igrati xbox gamepass igre na mobitelu (jer od bebe ne stignem sjesti za komp duze od 10min -,-)

Onaj geforce now je zakurac (queue je uvijek ogroman, a ne zelim placati tu uslugu jer nemaju igre koje me zanimaju), google stadia nije dostupna kod nas, streaming steam igara sa kompa na mobitel preko moonlight aplikacije radi super ali monitor na kompu mora biti upaljen cijelo vrijeme (i ne mozes minimizat igru i igrati je u isto vrijeme) tako da i to otpada

 

ono, jednostavno ne znam kako igrati PC igre na mobitelu/tabletu kad nema nist dostupno

 

konzole nemam

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Nema naznaka.

 

Ali, bez obzira, trebalo bi ti raditi preko VPN-a. Možda ti VPN aplikacija nije dobra.

 

Uključi neki VPN (npr.Cyber VPN, connect to Austria), pokreni Gamepass app, pokreni igru. Kad se igra pokrene, isključi VPN, da ti bolje radi stream.

Ja upravo probao i sve radi (lokacija HR, US account).

 

 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
10 godina
offline
Re: Xbox Series X

radi preko vpna na mobu, probao sam bio minecraft dungeons.

 

Čak i nije bilo toliko loše s obzirom da sam na 10 megabita

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice