Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.313.224
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Xbox Series X

Potpuna je besmislica u Forza-u uopce stavljat 30fps modove.. 

 

Nevezano za to, poceo igrati Yakuza: Like a dragon, igra je show teski, sve preporuke sad kad je na gamepassu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
ansha kaže...

Potpuna je besmislica u Forza-u uopce stavljat 30fps modove.. 

 

Nevezano za to, poceo igrati Yakuza: Like a dragon, igra je show teski, sve preporuke sad kad je na gamepassu...

 Nisam planirao igrati jer me još od najave odbio prelazak na Turn Based combat, ali sad ću morati. Izgledalo je ko totalna ludnica prema kratkom showcaseu prilikom najave dolaska na gamepass

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
antimadridista kaže...

 Ja još na niti jednoj next gen igri nisam ni primjetio razliku u grafici kad prebacim sa 30 fps mod u 60 fps. Sve igre izgledaju super i u performance modu jer je upscaling odrađen vrhunski. Tako da je najbitnije da sve igre imaju opciju za 60 fps, dosad još nisam vidio igru koja nema.

 Ja sam još na 1080p TV-u, a kako mi izgleda niti neću mijenjati nakon kupnje PS5/XseX.

 

Koliko me sjećanje služi, Forzu su najavljivali kao 4K/60FPS. Očito ništa od toga. Nije baš neka reklama za najjaču konzolu ikad. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
ansha kaže...

 

Nevezano za to, poceo igrati Yakuza: Like a dragon, igra je show teski, sve preporuke sad kad je na gamepassu...

  Ja sam na pola Yakuze 0, a Y:Like a Dragon ima navodno spojlera. Šta napraviti....tko će pozavršavati sve te igre.

 

Hexfire kaže...

 Ja sam još na 1080p TV-u, a kako mi izgleda niti neću mijenjati nakon kupnje PS5/XseX.

 

Koliko me sjećanje služi, Forzu su najavljivali kao 4K/60FPS. Očito ništa od toga. Nije baš neka reklama za najjaču konzolu ikad. 

 Pa bit će performance mod na 1440p/60. Tak ti je svejedno dok imaš taj TV.

Iako, ako ti taj nije 1080p nije plazma, mislim da bi se iznenadio kolika je razlika u kvaliteti panela između starog 1080p i novog 4K TV-a. Nije samo do rezolucije.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.6.2021 18:30 (DeniZg).
11 godina
offline
Xbox Series X

Kupio sam Like a Dragon za Ps5 nedavno,fora je igra.

Danas uzeo Village za XsX....sa jedne strane me jaako privlacio Dual Sennse u Ps5 verziji ali sam se odlucio za XsX verziju radi VRRa jer igram uz raytrace i ne zelim primjetit niti one povremene padove frameratea.

Ali vjerujem da cu u konacnici kupit i Ps5 verziju pa proc jos jednom....

Rezi 7 imam za pc,ps pro i xbox x 🤣 Isto tako i Rezi 2 remake

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Čini se da nova Forza ipak ide u 4K@60 na XSX i 1080p@60 na XSS u performance modu.

 

LINK 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.6.2021 11:23 (DeniZg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Nice,pretpostavljam dinamicna kao i 99.99% igara na trzistu.

Zasto trosit resurse na native 4k kad se dinamika i onako aktivira kad je najveci kaos na ekranu pa to ekipa niti ne skuzi.

Ali volio bih da naprave i unlockani quality mode jer uz VRR na XsX to moze ispast najbolje od oba svijeta...vizuali/performanse

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Xbox Series X

Ne znam, meni ta nova Forza izgleda "plastično", auti imaju jako čudne i nerealne refleksije... Stare su mi puno bolje izgledale. Ili u usporedbi sa DriveClubom koji je izgledao odlično na PS4.

 

Okoliš je super, bez daljnjeg ali auti... Meh.

 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Meni izgledaju auti odlicno unazad par Forzi,sve do toga mi je uvjek bilo plasticno.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...

Čini se da nova Forza ipak ide u 4K@60 na XSX i 1080p@60 na XSS u performance modu.

 

LINK 

 Fakat bi bilo glupo da skoro u 2022 stave 4k i 30 fps za XSX.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
11 godina
offline
Xbox Series X

Stigao Metro Exodus nextgen update.

 

https://wccftech.com/free-metro-exodus-update-xbox-available/

 

EDIT

Krenuo malo igrat,izgleda fenomenalno i vrti se nevjerovatno.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.6.2021 13:16 (MEGATAMA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...

Stigao Metro Exodus nextgen update.

 

https://wccftech.com/free-metro-exodus-update-xbox-available/

 

EDIT

Krenuo malo igrat,izgleda fenomenalno i vrti se nevjerovatno.

 Lijepo da je i na S 60fps al rezolucija od 520p mi je no go.. cekat cu da dode ps5 da mogu normalno igrati

http://trakt.tv/user/MjezZza
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
maxy0 kaže...
MEGATAMA kaže...

Stigao Metro Exodus nextgen update.

 

https://wccftech.com/free-metro-exodus-update-xbox-available/

 

EDIT

Krenuo malo igrat,izgleda fenomenalno i vrti se nevjerovatno.

 Lijepo da je i na S 60fps al rezolucija od 520p mi je no go.. cekat cu da dode ps5 da mogu normalno igrati

 Na X je bolje?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Da. Digitial foundry je napravio test
http://trakt.tv/user/MjezZza
15 godina
offline
Re: Xbox Series X
Za taj Metro stvarno trba imat zeludac, dosadniji fps nisam igrao. Cekam nesto ozboljnije, novi stalker, bf6, halo infinite..
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
x18x05x kaže...
maxy0 kaže...
MEGATAMA kaže...

Stigao Metro Exodus nextgen update.

 

https://wccftech.com/free-metro-exodus-update-xbox-available/

 

EDIT

Krenuo malo igrat,izgleda fenomenalno i vrti se nevjerovatno.

 Lijepo da je i na S 60fps al rezolucija od 520p mi je no go.. cekat cu da dode ps5 da mogu normalno igrati

 Na X je bolje?

520p je najnize sta pada, prosjek je ~900p, na X-u pada do 1080p...

14 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...

Stigao Metro Exodus nextgen update.

 

https://wccftech.com/free-metro-exodus-update-xbox-available/

 

EDIT

Krenuo malo igrat,izgleda fenomenalno i vrti se nevjerovatno.

Stvarno pretjerujes, vrti se u 60fps ali pada do 1080p i postavke su daleko od max-a na PC-u. Meni je to slabo za 12 teraflopsa...

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
ansha kaže...
MEGATAMA kaže...

Stigao Metro Exodus nextgen update.

 

https://wccftech.com/free-metro-exodus-update-xbox-available/

 

EDIT

Krenuo malo igrat,izgleda fenomenalno i vrti se nevjerovatno.

Stvarno pretjerujes, vrti se u 60fps ali pada do 1080p i postavke su daleko od max-a na PC-u. Meni je to slabo za 12 teraflopsa...

 Tvoja grafa je skoro 10TF pa koliko frejmova ima u Metro Exodus uz Ray?...

Mislim jasno mi je da ti ne kuzis kada ja vrtim tu igru na rtx3080 u DLSS performance da je to 1080p nativno....

Sta da ti vise kazem,zabadas nos u sve a znas malo ili nista.

11 godina
offline
Xbox Series X

Iz intervija sa developerom

Kao sto rekoh nevjerovatno je da konzole ovo vrte 4k(upscale) 60 fps i raytrace i nisu u pitanju nikakve low postavke nego u prosjeku high.

 

IGN Italy] Beyond ray tracing, how do the console versions of Metro Exodus Enhanced Edition stack up to the PC settings?

Ben Archard: I think they're reasonably akin to High settings. There are settings on the PC where you can push it even further, like the quality of certain features. That also depends very much on your PC. Generally a very, very high-end PC may have less issue with dynamic resolution scaling. But the feature set is essentially identical, and so is the experience.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

Na PC-u uz DLSS možeš gurati viši FPS bez gubitka na vizualnom dijelu uz veću fluidnost, te možeš korisiti 21:9 rezolucije što dodatno pozitivno utječe na doživljaj.

Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Baš je koma što konzola od 500€ ne može vrtiti igre u 4K@60 Ultra sa Ray Tracingom.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
7 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
forumaš kaže...

Na PC-u uz DLSS možeš gurati viši FPS bez gubitka na vizualnom dijelu uz veću fluidnost, te možeš korisiti 21:9 rezolucije što dodatno pozitivno utječe na doživljaj.

 Kakve to sad veze ima sa ovom temom i konzolama opcenito? Svi znamo da na skupom PC mozes igrati igre sa jacim postavkama i vise fps, ali sta je poenta tvog komentara na ovoj temi?

8 godina
offline
Re: Xbox Series X

Uz današnje cijene, baš me zanima kako bi izgledao PC za 500 EUR sa kontrolerom, BR driveom i 1TB NVME diskom...

 

Čak i da form factor tj veličina nije jedan od uvjeta... To samo komplicira stvar.

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...

Baš je koma što konzola od 500€ ne može vrtiti igre u 4K@60 Ultra sa Ray Tracingom.

 

ja cekam refresh PS5 i Xbox SX

sigurno ce se manje zagrijavti, imati nesto jace performanse i biti manjih dimenzija

 

a i bit ce vise next gen igara tada umjesto ovih cross over koje rade i na starim i novim konzolama

 

 

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Odgovor na prethodni post. Nisi vidio kolegin post koji prvi spominje te usporedbe slučajno ili namjerno?
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Nuclear_Phoenix kaže...

Uz današnje cijene, baš me zanima kako bi izgledao PC za 500 EUR sa kontrolerom, BR driveom i 1TB NVME diskom...

 

Čak i da form factor tj veličina nije jedan od uvjeta... To samo komplicira stvar.

 Ma ima ljudi kojima jednostavno ne mozes objasniti da nas ima koji ne vole igrati na PC i uzivamo vise u jednostavnosti i komforu konzole. Imam i dobar PC ali stvarno rijetko kad nesto na njemu upalim, i ako upalim to ne traje dugo, jednostavno mi ne odgovara gejmanje na racunaru bez obzira sto ima te prednosti neke, ali imaju ih i konzole.

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
današnje cijene su koma ali na svojoj rtx 3060 ti od 3900 kn igra xbox ekskluzive, ps ekskluzive, switch ekskluzive preko emulatora, pc ekskluzive i multiplatformske naslove, znači pokriveno praktički sve uz ostale PC funkcionalnosti.
konzole su super, znam povremeno i sam imati poneku.

samo sam naveo realne prednosti, a što kome odgovara je drugi par cipela
11 godina
offline
Xbox Series X

Plague Tale Innocence 6.srpnja dobija 4K@60 upgrade.

 

 

 

 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.6.2021 10:51 (DeniZg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

Ima li kakvih naznaa kad bi The Witcher 3 trebao dobiti upgrade?

 

Piše u drugoj polovici 2021. i to je to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Nismo dobili jos niti CP upgrade tako da ne ocekujem W3 next tako brzo.

Kupio nocas Metro Exodus i za Ps5 onu gold ediciju...sad bih trebao napravit YT usporedbu ps5 vs XsX vs rtx3080 posto imam igru za sve 3 platforme 😄😄😄

Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice