Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.315.039
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...
ansha kaže...
MEGATAMA kaže...

Stigao Metro Exodus nextgen update.

 

https://wccftech.com/free-metro-exodus-update-xbox-available/

 

EDIT

Krenuo malo igrat,izgleda fenomenalno i vrti se nevjerovatno.

Stvarno pretjerujes, vrti se u 60fps ali pada do 1080p i postavke su daleko od max-a na PC-u. Meni je to slabo za 12 teraflopsa...

 Tvoja grafa je skoro 10TF pa koliko frejmova ima u Metro Exodus uz Ray?...

Mislim jasno mi je da ti ne kuzis kada ja vrtim tu igru na rtx3080 u DLSS performance da je to 1080p nativno....

Sta da ti vise kazem,zabadas nos u sve a znas malo ili nista.

 Ljudi to ne kuže, da samo tvoj GPU košta ko 2 Xboxa ako gledamo preporučenu cijenu prije porasta.

Također si ovo dobro objasnio, da NEMA PC-a koji ovo gura bez DLSS-a na Ultra i 4K uz 60 frejma.

 

Konzole tek trebaju dobiti AMD-ovu varijantu.

Uvjeren sam da je sredstava i vremena da se tu na konzolama može uključiti i refleksije i tesellation koji danas ne uzima ništa.

Ovo je bilo free.

Također moraju i za PC nešto ostaviti jer imaju ugovor sa Nvidiom.

To svi zaboravljate.

 

Pogledajte ray tracing u Ratchetu and Clanku, ta igra pokazuje da PS5 može gurati RT na normalnoj rezoluciji a ne 1/4 kao ovdje. Pogotovo Xbox Series X koji ima jači GPU.

Za tu cifru konzole nikad više nisu nudile i zaista svaka pohvala. To govorim kao PC gamer kojemu je grafika najbitnija stvar.

Te razlike su danas toliko sitne da u samom igranju ne primjetiš, pogotovo na dobrom TV-u.

 

11 godina
offline
Xbox Series X

XsX i Ps5 su realno nevjerovatni komadi hardvera koji vrte doslovno sve novije igre u barem 60fps i to uz raytrace sto je prije najave novih konzola bila naucna fantastika i sjetite se kako je rtx 2080ti vrtila BF5 refleksije u samom startu prije optimizacija....1080p uz 40-50fps.

Za 499eu ove konzole imaju u paketu i vrlo kvalitetne i u slucaju sennse vrlo inovativne gamepadove i ic bildat pc koji moze ovakvo nesto ponudti ce bit barem 3x skuplje...barem.

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Usporedba Xbox vs. Playstation ekskluziva za 2021.

https://www.denofgeek.com/games/ps5-vs-xbox-series-x-every-exclusive-game-2021/
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Od svega toga bih jedino Horizon 2 nazvao "heavy hitterom", a pitanje je hoće li uopće do kraja godine.

2022. mora biti bolja hoće neće.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Da. Forza vs Horizon.

Iako veseli da je Xbox lista nešto dulja.

 

2022. bit će udarna za obje konzole.

S tim da Gamepass korisnici sve ekskluzive dobivaju mukte, što nije zanemarivo.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Apachy kaže...

Oprostite na off-topic; molim moderator da ostavi post par dana :)

 

prodajem xbox series x kontroler (bijeli), ako je netko u potrazi:

 

[Prodaja] Xbox Series X gamepad (Prodaja - Ostalo) @ Bug.hr Forum

 

 

Još jednom isprike na off-topicu.

 Apachy

 

Koji si ti "Biser"

https://forum.bug.hr/forum/board/prodaja-ostalo/144.aspx?sort=act

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Ako nekog zanima, Xbox Games Showcase Extended:

 

 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Od svega toga bih jedino Horizon 2 nazvao "heavy hitterom", a pitanje je hoće li uopće do kraja godine.

2022. mora biti bolja hoće neće.

 Meni nekako više da će Horizon 5 bit veći heavy hitter, ako poprave zvukove motora, game over je za sve ostale. Još da je u Tokiju radnja..... Nadam se idući nastavak kad se nove konzole prokuže.

Say hello to my little friend
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
A možda, tko zna. Nekako si mislim da racing igra ima manju potencijalnu publiku od 3rd person open world rpg with crafting and collectables.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Xbox Series X

Forza Horizon 4 i Horizon Zero Down su se prema dostupnim podacima prodali 10+ milijuna ali treba uzet u obzir da je FHZ serijal dok je HZD novi IP koji tek dobiva nastavak.

Ali svakako je logicno da ce gamepass kanibalizirat prodaju FHZ5.....

U svakom slucaju je pass dvosjekli mac danas za MS a u buducnosti za gamere.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X

Ha gledaj, dobre casual racing igre imaju jako slabu konkurenciju, a aute vole i mogu igrati svi uzrasti za razliku od FC3 iz trećeg lica s dinosaurima.

Još s gamepassom je ubojita kombinacija.

 

I ako ćemo gledati po prodaji, FH4 je u tjedan dana prodala 2 milijuna primjeraka, HZD-u je trebalo više od mjesec dana da dođe to tog broja.

 

Racing igre su itekako ogroman market.

Say hello to my little friend
11 godina
offline
Xbox Series X

Ali kao sto sam napisao,gamepass ce kanibalizirat prodaju FH5 i dok se cetvorka prodala fantasticno to vise nece bit slucaj za buduce nastavke.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

To se onda može reći za bilo koju Xbox ekskluzivu, da će zbog Gamepassa biti manja prodaja.

 

Ali Microsoft sad ima drugu strategiju potpuno fokusiranu na Gamepass.

Povećanje Gamepass sadržaja, broja podržanih uređaja i u konačnici broja pretplatnika.

 

 

 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.6.2021 17:36 (DeniZg).
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...

To se onda može reći za bilo koju Xbox ekskluzivu, da će zbog Gamepassa biti manja prodaja.

 

Ali Microsoft sad ima drugu strategiju potpuno fokusiranu na Gamepass.

Povećanje Gamepass sadržaja, broja podržanih uređaja i u konačnici broja pretplatnika.

 

 

 

Istina,to im je cilj ali koliko dugo ce se drzat te strategije jer izgleda da u 4 godine gamepass uopce nije generirao profit...

 

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://segmentnext.com/2021/05/06/xbox-game-pass-profits/amp/&ved=2ahUKEwjPov-IiaTxAhWWgf0HHQbmD70QFjADegQIDxAC&usg=AOvVaw00kFbfNahlRGP_gmom57j-&ampcf=1

 

A sa druge strane samo GOW i HZD su donjeli Sonyu oko milijardu dolara....

11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Mislim da su još u fazi ulaganja i da očekuju profit kad korisnička baza pređe određenu brojku.

Nije ni Netflixu krenulo u roku odmah.

 

A dok god Microsoft ne profitira na Gamepassu, profitiramo mi korisnici, jer u stvari dobivamo puno više nego što smo platili.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.6.2021 18:27 (DeniZg).
11 godina
offline
Xbox Series X

Slazem se,dodavanjem Bethesde i EA sad je to vec druga prica.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Bitniji im je konstantni priljev love od čistog profita.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xbox Series X

Postane li ovaj Maneater zabavniji s vremenom ili je ovo što sam vidio u prvih sat vremena više manje sve što igra nudi? Ne vidim baš razloga da nastavim dalje. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Ja sam odigrao intro i zaključio da ima boljih načina za utrošit vrijeme.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
2 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Poslije postaneš dosta jači i nisi više u toj početnoj močvari i ne moraš bježati od svih malo većih ribica, ali core gameplay je manje više vrlo sličan cijelo vrijeme. Naravno, puno je zabavnije kad si dovoljno jak da sam potopiš cijeli brod nego kad je običan krokodil preveliki zalogaj. 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X

Takav dojam imam i ja. Riješio Disco Elysium jučer pa mislio odigrati Maneater pa onda na Yakuzu Like a Dragon, ali nije me ništa posebno privuklo. Idem na Yakuzu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.6.2021 17:20 (Hexfire).
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Takav dojam imam i ja. Riješio Disco Elysium jučer pa mislio odigrati Maneater pa onda na Yakuzu Like a Dragon, ali nije me ništa posebno privuklo. Idem ne Yakuzu.

 Može tvoj gamertag? Koliko ti imaš pređeni igara?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
11 godina
offline
Xbox Series X

Ovih dana su temperature i po 36-37c i ja igram na xsx Village a na Ps5 Metro i niti jedna konzola se ne cuje niti nijansu glasnije nego prije kad je bilo oko 20c ambijentalno.

Nevjerovatan posao su odradili sa tim hardverom jer se rtx3080 tuf ipak malo cuje kad je ovako toplo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
x18x05x kaže...
Hexfire kaže...
Takav dojam imam i ja. Riješio Disco Elysium jučer pa mislio odigrati Maneater pa onda na Yakuzu Like a Dragon, ali nije me ništa posebno privuklo. Idem ne Yakuzu.

 Može tvoj gamertag? Koliko ti imaš pređeni igara?

 Hexfire411#3346

 

Pređenih u životu općenito?  

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
x18x05x kaže...
Hexfire kaže...
Takav dojam imam i ja. Riješio Disco Elysium jučer pa mislio odigrati Maneater pa onda na Yakuzu Like a Dragon, ali nije me ništa posebno privuklo. Idem ne Yakuzu.

 Može tvoj gamertag? Koliko ti imaš pređeni igara?

 Hexfire411#3346

 

Pređenih u životu općenito?  

 

 Pa da, ja sam prešao 4-5 a igrao sam na stotine..

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
x18x05x kaže...

 

 Pa da, ja sam prešao 4-5 a igrao sam na stotine..

 Nemam pojma... na stotine pređenih. U svakom slučaju puno manje nego ih imam po razno raznim servisima 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Series x dostupan na Mall-u,pa ko jos nije uspio evo prilike

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Dobermangang77 kaže...

Series x dostupan na Mall-u,pa ko jos nije uspio evo prilike

 

https://www.mall.hr/xbox/microsoft-xbox-series-x-igraca-konzola

Trenutno nedostupno

11 godina
offline
Xbox Series X
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Fanu kaže...

 Ipak je drugačije kad je ona fizički kod tebe.

 Ne možeš taj gušt usporedit ...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice