Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.313.162
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Nigdje u tekstu nisam pročitao da se priča o tome jesu li spremni ili ne.

A i Forza Horizon 5 dolazi za 3 mjeseca.

 

Ne vidim u čemu je problem. Nije baš da ostale platforme grcaju u ekskluzivama.

 

 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
2 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

...................

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.4.2022 12:34 (Antonio_Andelic).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

Jedva čekam, odigrao pun kufer igara treba nešto novo.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X

Xbox bi ekskluzive kao trebao imati...ali negdje kad unuke dobijemo otprilike.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.7.2021 21:17 (Pobro44).
2 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

........................

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.4.2022 12:34 (Antonio_Andelic).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Pobro44 kaže...

Xbox bi ekskluzive kao trebao imati...ali negdje kad unuke dobijemo otprilike.

 Taman cemo ih igrati kad nam avima istekne gamepass i ne mognemo ga obmoviti kao dosad

http://trakt.tv/user/MjezZza
2 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

...................

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.4.2022 12:35 (Antonio_Andelic).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
A s druge strane ostavlja gorak okus u ustima svima koji su kupili nove kontrolere.

Ali svakako bi bilo dobro da nekako standardiziraju tu tehnologiju kad je već toliko dobra. Bit će lakši development.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
maxy0 kaže...
Pobro44 kaže...

Xbox bi ekskluzive kao trebao imati...ali negdje kad unuke dobijemo otprilike.

 Taman cemo ih igrati kad nam avima istekne gamepass i ne mognemo ga obmoviti kao dosad

 

Nisam jedini koji je to primjetio vidim...no, jedno ce biti uvijek moguce vjerujem - koristiti gamepass na dvije konzole i prepoloviti trosak.

11 godina
offline
Xbox Series X

MS se apsolutno fokusirao da njihova gaming "platforma" bude zastupljenija nego ijedna druga na PCu pritom mislim na Sony i vjerujem da im nikako nije drago kad vide da vise igara pocinje dobivat podrsku za Dual Sennse specificnosti kao haptika i trigeri.

Ukratko....Sony sad nudi nesto PC gamerima sto postoji samo na PS5.....uz politiku da sada svoje ekskluzive nude i pc gamerima vjerujem da ovo sve predstavlja prijetnju za MSov dugorocni plan u ciju realizaciju su krenuli jos u last genu.

Puno razloga da izbace svoju verziju DSa....

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X

Nešta mi to ne drži vodu, jer ti adaptivni triggeri su najbitniji za pucačine gdje simuliraju okdiač.

 

Ko bi normalan spojio kontroler da igra pucačinu na PC-u

Say hello to my little friend
2 godine
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Antonio_Andelic kaže...

Meni osobno je to drago,obje konzole su fantasticne i zasluzuju prodaju.

Jedino mi se povraca kad citam o prodaji Switcha....

13 godina
offline
Xbox Series X

Pozdrav, htio bih uzet Witchera 3, GOTY.

 

Ako hoću ovu UK verziju s CD keysa dovoljno je da uključim VPN za UK i to je to?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hazar kaže...

Pozdrav, htio bih uzet Witchera 3, GOTY.

 

Ako hoću ovu UK verziju s CD keysa dovoljno je da uključim VPN za UK i to je to?

 Možeš kupit bez vpn-a. Aktivacija tog koda sa vpn-om.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hazar kaže...

Pozdrav, htio bih uzet Witchera 3, GOTY.

 

Ako hoću ovu UK verziju s CD keysa dovoljno je da uključim VPN za UK i to je to?

 Vidi ovo https://www.eneba.com/xbox-the-witcher-3-wild-hunt-goty-xbox-one-xbox-live-key-argentina

14 godina
offline
Re: Xbox Series X

Upališ argentinski VPN, kupiš, aktiviraš i igraš.

 

Za igranje ne treba VPN.

2 godine
offline
Re: Xbox Series X
Hazar kaže...

Pozdrav, htio bih uzet Witchera 3, GOTY.

 

Ako hoću ovu UK verziju s CD keysa dovoljno je da uključim VPN za UK i to je to?

Koju god verziju na kraju da kupiš, probaj prvo na konzoli promijeniti regiju za koju je taj kod, i onda na konzoli napraviš redeem. U tom slučaju ne treba VPN. Nakon toga regiju vratiš na koju god želiš normalno instaliraš igru. Na konzoli se regija može mijenjati koliko god puta hoćeš.

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
zontafer6 kaže...
Hazar kaže...

Pozdrav, htio bih uzet Witchera 3, GOTY.

 

Ako hoću ovu UK verziju s CD keysa dovoljno je da uključim VPN za UK i to je to?

Koju god verziju na kraju da kupiš, probaj prvo na konzoli promijeniti regiju za koju je taj kod, i onda na konzoli napraviš redeem. U tom slučaju ne treba VPN. Nakon toga regiju vratiš na koju god želiš normalno instaliraš igru. Na konzoli se regija može mijenjati koliko god puta hoćeš.

 Zašto komplicirati stvari ako se ne mora. Kupi kod na cdkey. Upali vpn na koju regiju je kod. Ode na https://redeem.microsoft.com/ unese kod na reedem i to je to. Ja tako godinama radim. Vpn treba samo za unos koda i to je to. Nikakvo mijenjanje regija.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
11 godina
offline
Xbox Series X

Jednostavno je i jeftino , kupi key (bilo koja regija ) , upali VPN od te zemlje i redeem na Microsoftovoj stranici . Kao sto je kolega rekao nema potrebe za mjenjanjem regija.

 

Evo jedan dobar deal (ako netko nema ili je propustio neki od naslova) , ja neki dan uzeo i dobio tonu sati zanimacije za 7 eura .

 

https://www.eneba.com/xbox-assassins-creed-triple-pack-black-flag-unity-syndicate-xbox-live-key-argentina

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Xbox Series X
x18x05x kaže...

 Zašto komplicirati stvari ako se ne mora. Kupi kod na cdkey. Upali vpn na koju regiju je kod. Ode na https://redeem.microsoft.com/ unese kod na reedem i to je to. Ja tako godinama radim. Vpn treba samo za unos koda i to je to. Nikakvo mijenjanje regija.

Zato što je mijenjanje regija besplatno, ne treba ti treći software, zato što mi zadnji put prije par dana nije radilo preko VPN-a. I eto zato što nitko nije spominjao ovu metodu pa kome kako draže tako neka redeema. Neka svatko odluči što mu je lakše.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.7.2021 14:02 (zontafer6).
14 godina
offline
Xbox Series X

Uredno radi. Jučer kupio igru i aktivirao.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.7.2021 14:06 (x18x05x).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xbox Series X

Koji k, jel vama radi https://redeem.microsoft.com/

 

Mene samo prebaci dalje, uopće mi ne otvori tu stranicu gdje bih trebao kod upisivati. Znači ja kad god kupujem mora neko sranje bit.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xbox Series X

evo bas danas kupio 3 godine turskog 12 mj golda i 7 dana gamepass key, sve aktivirao preko redeem.microsoft.com i radi bez problema, samo pazi da ti je tocan vpn upaljen i to je to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
MSN kaže...

evo bas danas kupio 3 godine turskog 12 mj golda i 7 dana gamepass key, sve aktivirao preko redeem.microsoft.com i radi bez problema, samo pazi da ti je tocan vpn upaljen i to je to.

Edit: proradilo, očito kod njih bio neki problem, nemoš vjerovat haha. Ugl, samo vpn, redeem i ko podmazano

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.7.2021 19:04 (Hazar).
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
azzie kaže...

Jednostavno je i jeftino , kupi key (bilo koja regija ) , upali VPN od te zemlje i redeem na Microsoftovoj stranici . Kao sto je kolega rekao nema potrebe za mjenjanjem regija.

 

Evo jedan dobar deal (ako netko nema ili je propustio neki od naslova) , ja neki dan uzeo i dobio tonu sati zanimacije za 7 eura .

 

https://www.eneba.com/xbox-assassins-creed-triple-pack-black-flag-unity-syndicate-xbox-live-key-argentina

 

 Koji točno VPN koristiš za Argentinu?

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Tunnelbear ti je free i ima Argentinu.
Ja sam upravo aktivirao Witchera.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...
Tunnelbear ti je free i ima Argentinu.
Ja sam upravo aktivirao Witchera.

 Argentina radi?

 

Zadnji put kad sam probao nije funkcioniralo

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
juice21 kaže...
DeniZg kaže...
Tunnelbear ti je free i ima Argentinu.
Ja sam upravo aktivirao Witchera.

 Argentina radi?

 

Zadnji put kad sam probao nije funkcioniralo

 da da, sad radi.

 

Hvala :)

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice