Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.313.868
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Xbox Series X

Tunnelbear koristim i radi skoro uvijek , jedanput mi nije radilo pa sam preko ExpressVPN aktivirao (placa se) . Ako slucajno netko ne moze aktivirat onda je do VPN-a pa neka proba sa nekim drugim .

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xbox Series X

Sinoc uzeo 2x12mj live gold Turska (2x25€) i konvertovao u Ultimate... Miran dvije godine za 50€ :)

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Xbox Series X

No man's sky je odlična igra. Baš za opuštanje, gušt. Šteta što ju se i dalje pamti po slabom izdanju nakon izlaska.

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Gdje su kupio bonove?
Našao sam neke jeftinjare al su mi sumnjive stranice.
2 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Ja kupovao na MTCgame i Enebi, obje stranice bez loših iskustava zasad. 

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
MSXhunT3R kaže...
Gdje su kupio bonove?
Našao sam neke jeftinjare al su mi sumnjive stranice.

 Gamivo i Eneba.

16 godina
offline
Xbox Series X

Flight Simulator za par dana stiže i na XBox Series X/S konzole.

 

https://twitter.com/MSFSofficial/status/1418633700200173569

AMD,........is that Epyc or what?
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hazar kaže...

No man's sky je odlična igra. Baš za opuštanje, gušt. Šteta što ju se i dalje pamti po slabom izdanju nakon izlaska.

Ja sam malo zaigrao ovu XsX unaprijedjenu verziju i bas se primjeti razlika u ispoliranosti naspram kada je igra prvi put dosla u igrivoj varijanti.

16 godina
offline
Xbox Series X

Flight Simulator na Xbox Series S, ili uloženo-dobiveno izgleda odlično kad se sve uzme u obzir.

 

"Five short flights in total, all running at 1080p/30fps and upscaled to 4K by the Xbox Series S."

 

 

Jubitu trenutno nudi 1440p rezoluciju, a ja to gledam na 4K/43 "fejk monitoru".

 

Sad je dostupna i 4K video opcija, pa eto nema frke.

 

 

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.7.2021 15:39 (rambox).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
rambox kaže...

Flight Simulator na Xbox Series S, ili uloženo-dobiveno izgleda odlično kad se sve uzme u obzir.

 

"Five short flights in total, all running at 1080p/30fps and upscaled to 4K by the Xbox Series S."

 

 

Jubitu trenutno nudi 1440p rezoluciju, a ja to gledam na 4K/43 "fejk monitoru".

 

 

 

 

Mozda ce konzole dobit nekakvu nevidjenu optimizaciju jer kad sam probao gamepass verziju na rtx3080 to je bilo smece.

A i svijet je izuzetno ruzan ako se maknu one top lokacije koje koriste i u promo traileri,bio sam odletio malo iznad Zagorja i ovog djela Slovenije i izgleda ruznije od googlemapsa.

Ali ok sad je proslo dosta vremena mozda je puno ljepse i fluidnije na PCu danas.

2 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Microsoft je jako zadovoljan sa odličnom prodajom Xbox Series X|S

 

https://www.hcl.hr/vijest/xbox-series-x-s-postali-najbrze-prodavane-xbox-konzole-174517/

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Iznenadilo me ovo,igra izgleda odlicno cak i na XsS koji se mogao nac i vec za malo iznad 200eu LOL.

Btw igra je lockana na 30fps ali na TVu koji ima VRR se unlocka fps ❤

Izgleda puuuuno bolje od onoga sto sam ja igrao kad je dosla na pass za pc.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
ima li ko da koristi volan na xboxu pa da može nešto preporučiti. evo ja sam svašta gledao pa mi se čini da su 3 varijante. jeftina logitech g923, srednja thrustmaster ts-xw baza sa loadcell pedalom i skupa fanatecov novi direct drive. ako ima ko iskustva i gdje je najbolje nabaviti neka napiše
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ako imate Gold skinite free Diablo 3 i Necromancer DLC.
Ja sam skinuo i pokrenuo još jučer (imam US account), a navodno radi i danas ujutro.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
febo.sa kaže...

Sinoc uzeo 2x12mj live gold Turska (2x25€) i konvertovao u Ultimate... Miran dvije godine za 50€ :)

 Pozdrav,

 

to si tek kupio Xbox pa ti je ovo prvi put ili si već prije konvertirao u Ultimate, pa ti je ovo opet konvertiranje?

 

meni stalno nudi mjesečnu pretplatu od 15 € za Ultimate ...

Ju je je? Je ju je!
10 godina
offline
Xbox Series X

Dečkovi,

 

ima li gdje za uzeti Xbox series X u hrvatskoj (a da nije 4.500 knkn) ili trebam još čekati?

 

pozz

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox Series X

U biti napravio novi acc, jednostavnije mi je tako :D na prethodnom sam imao samo Fifu od kupljenih igri, ostalo igrao sa game pass.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
3900-4000kn na mallu kad uleti
11 godina
offline
Xbox Series X

Skinuo Fligh Simulator sa passa za XsX i ovo je nevjerovatno u usporedbi sa onime sto sam igrao prije na PCu ali je vjerovatno danas i pc verzija optimizirana.

Ako ovaj game bar na LG G1 tocno pokazuje framerate onda se igra na XsX vrti prosjecno 100fps...barem ove lokacije koje sam probao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Igra se vrti na 30fps a u parizu na aerodromu kada si online sa drugima i live trafficom bude i 15 ali dobro uglavnom je glatki framerate. imam već preko 30 sati leta od kada je izašla uglavnom samo to igram🤤
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.8.2021 11:15 (livas).
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
livas kaže...
Igra se vrti na 30fps a u parizu na aerodromu kada si online sa drugima i live trafficom bude i 15 ali dobro uglavnom je glatki framerate. imam već preko 30 sati leta od kada je izašla uglavnom samo to igram🤤

Ako imas TV sa VRR onda ti se unlocka fps,najnize sam za sad vidio da padne na sekundu na 40fps a max ode na 120fps posto moj tv ne moze vise od toga,za sada je prosjek oko 100fps.

Probao sam one poznate lokacije...NY,Mount E,Egipat i ostale

3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
da da neznam neam taj fancy vrr
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
livas kaže...
da da neznam neam taj fancy vrr

 Dosta novih televizora podrzava hdmi forum VRR,LG podrzava i freesync te gsync.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
koliko para za takvu televiziju? ja imam grundig 4k hdr 55 incha star par godina a slika je pre dobra za tv koji je bio novi 2300kn
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
livas kaže...
koliko para za takvu televiziju? ja imam grundig 4k hdr 55 incha star par godina a slika je pre dobra za tv koji je bio novi 2300kn

 Mislim da ih ima vec od 5-6 tisuca kuna ali ne znam tocno kako se krecu cijene u Hr.

12 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...
livas kaže...
Igra se vrti na 30fps a u parizu na aerodromu kada si online sa drugima i live trafficom bude i 15 ali dobro uglavnom je glatki framerate. imam već preko 30 sati leta od kada je izašla uglavnom samo to igram🤤

Ako imas TV sa VRR onda ti se unlocka fps,najnize sam za sad vidio da padne na sekundu na 40fps a max ode na 120fps posto moj tv ne moze vise od toga,za sada je prosjek oko 100fps.

Probao sam one poznate lokacije...NY,Mount E,Egipat i ostale

 A na koju foru možeš vidjeti FPS? CX imam pa me zanima.

2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
blackened_bm kaže...
MEGATAMA kaže...
livas kaže...
Igra se vrti na 30fps a u parizu na aerodromu kada si online sa drugima i live trafficom bude i 15 ali dobro uglavnom je glatki framerate. imam već preko 30 sati leta od kada je izašla uglavnom samo to igram🤤

Ako imas TV sa VRR onda ti se unlocka fps,najnize sam za sad vidio da padne na sekundu na 40fps a max ode na 120fps posto moj tv ne moze vise od toga,za sada je prosjek oko 100fps.

Probao sam one poznate lokacije...NY,Mount E,Egipat i ostale

 A na koju foru možeš vidjeti FPS? CX imam pa me zanima.

 Može se vidjeti putem Game Dashboard koji je dostupan na LG C1i G1

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.8.2021 13:00 (AntonioHR).
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
blackened_bm kaže...
MEGATAMA kaže...
livas kaže...
Igra se vrti na 30fps a u parizu na aerodromu kada si online sa drugima i live trafficom bude i 15 ali dobro uglavnom je glatki framerate. imam već preko 30 sati leta od kada je izašla uglavnom samo to igram🤤

Ako imas TV sa VRR onda ti se unlocka fps,najnize sam za sad vidio da padne na sekundu na 40fps a max ode na 120fps posto moj tv ne moze vise od toga,za sada je prosjek oko 100fps.

Probao sam one poznate lokacije...NY,Mount E,Egipat i ostale

 A na koju foru možeš vidjeti FPS? CX imam pa me zanima.

Da kao sto je novi forumski kolega napisao imam game dashboard na G1 pa mogu vidjet framerate.

Kad se sjetim da na RTX3080 nisam mogao imat 60fps potpuno mi je nevjerovatno da je u vecini situacija igra na 100fps na XsX.

Steta da neke scene ruse igru na 40fps pa nisu mogli na konzoli lockat na 60fps kad vec igra radi daleko iznad tih 60 u prosjeku.

 

Ali ok tek sam probao tih par lokacija,tko zna kako se vrti uz oluje i slicno.

 

 

2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...
blackened_bm kaže...
MEGATAMA kaže...
livas kaže...
Igra se vrti na 30fps a u parizu na aerodromu kada si online sa drugima i live trafficom bude i 15 ali dobro uglavnom je glatki framerate. imam već preko 30 sati leta od kada je izašla uglavnom samo to igram🤤

Ako imas TV sa VRR onda ti se unlocka fps,najnize sam za sad vidio da padne na sekundu na 40fps a max ode na 120fps posto moj tv ne moze vise od toga,za sada je prosjek oko 100fps.

Probao sam one poznate lokacije...NY,Mount E,Egipat i ostale

 A na koju foru možeš vidjeti FPS? CX imam pa me zanima.

Da kao sto je novi forumski kolega napisao imam game dashboard na G1 pa mogu vidjet framerate.

Kad se sjetim da na RTX3080 nisam mogao imat 60fps potpuno mi je nevjerovatno da je u vecini situacija igra na 100fps na XsX.

Steta da neke scene ruse igru na 40fps pa nisu mogli na konzoli lockat na 60fps kad vec igra radi daleko iznad tih 60 u prosjeku.

 

Ali ok tek sam probao tih par lokacija,tko zna kako se vrti uz oluje i slicno.

 

 

 

Kakav je Game Bar na najnovijim Samsung TV-ima, tj. da li je dosta sličan Game Dashboard koji je prisutan na LG C1/G1

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.8.2021 14:42 (AntonioHR).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice