Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.313.448
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Meni su od manje poznatih zapeli za oko i ona 2 Eiyuden Chronicle JRPGa, te Replaced. Art style im je odličan.
Sve skupa mi se sviđa dosta raznolika ponuda igara.Nije samo Forza, Halo i Gears (kojeg začudo nije ni bilo).
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

Bila je Forza? Neki datum?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Pogledaj snimku.
Bila je Forza Horizon 5. Izgleda strava, mjesto radnje Meksiko. Dolazi u 11.mjesecu ove godine.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Inace xbox ima najgluplji i najnelogicniji izbornik koji sam valjda ikad vidio,kakva budaletina je odredila da prilikom stiskanja na ikonu igre prva opcija bude da dodam igru na home screen umjesto da ju ugasim.

Niz puta zelim ugasit igru na taj nacin i onda dodam igru na pocetni ekran umjesto da ju ugasim,na Ps5 je kako treba bit i kako je logicno...prva opcija je za ugasit igru.

Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
A igre gasiš zašto? Pa cijela poanta SSD-a i quick resume je da je sve instant spremno za igru.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
2 godine
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...

Inace xbox ima najgluplji i najnelogicniji izbornik koji sam valjda ikad vidio,kakva budaletina je odredila da prilikom stiskanja na ikonu igre prva opcija bude da dodam igru na home screen umjesto da ju ugasim.

Niz puta zelim ugasit igru na taj nacin i onda dodam igru na pocetni ekran umjesto da ju ugasim,na Ps5 je kako treba bit i kako je logicno...prva opcija je za ugasit igru.

 

Fasciniras me uvijek sa glupostim koje nades za srat po jednoj konzoli a velicati "drugu"... 

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
A igre gasiš zašto? Pa cijela poanta SSD-a i quick resume je da je sve instant spremno za igru.

Zato jer zelim ugasit,neke igre podrzavaju QR neke ne,ponekad se to zbugira pa igra ne ostane u QR.

Snimim poziciju,ugasim..miran.

Osim u ovom slucaju gdje je to nelogicno postavljeno u meniu pa puknem igru na home screen umjesto da ugasim.

Nije smrtni propust ali cudan je.

Ali kako god,sve ostalo je genijalno na XsX.

I daj malo smirite taj fanboj defense force 🥂

11 godina
offline
Xbox Series X

Popis igara koje dolaze na Gamepass ove godine i kasnije.

 

Scorn i The Gunk čak nisu ni pokazali iako dolaze ove godine.

 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

Definitivno se isplati imati Gamepass.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Još kad bi se imalo vremena igrati, bar dio toga :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

Ja mogu svaki dan. Pon - Pet barem pola sata poslije posla. Za vikend 4-5 sati igranja.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Xbox Series X

Meni je ovo daleko najbolja stvar 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xbox Series X
Da li je moguće da je gamepass na xbox series s kupljen 31.3 rabljen iz Austrije po serijskom broju kupljen 10.2.21,bez accounta i još uvijek mi je aktivan ea play i gamepass ,samo sam napravio novi xbox račun i pustio regiju Austrija. Da li je gamepass vezan i na konzolu pošto još imam pristup online igranju i besplatnim igricama? U postavkama mog računa nema nikakvog gamepass nema ni live gold ništa.
Neki dan moj sin instaliraio fifu 21 ne demo nego cijelu igru i sve ima ultimate team i online igranje.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Xbox Series X

kakva je sad situacija s nabavkom konzola, odnosno s ovom jačom verzijom, series X?

 

dosad mi je uvijek bilo bez trunke razmišljanja ulijetati u playstation, ali moram sad priznati kad vidim šta ima sve MS i kakve igre dolaze, uopće ne bi bilo loše preći na Xbox. Pogotovo zato jer, koliko sam shvatio, mogao bi odigrati sve stare igre koje nikad nisam, naprimjer uvijek sam htio igrati prva 3 Gears of War, ali nisam nikad

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Cansee kaže...

kakva je sad situacija s nabavkom konzola, odnosno s ovom jačom verzijom, series X?

 

dosad mi je uvijek bilo bez trunke razmišljanja ulijetati u playstation, ali moram sad priznati kad vidim šta ima sve MS i kakve igre dolaze, uopće ne bi bilo loše preći na Xbox. Pogotovo zato jer, koliko sam shvatio, mogao bi odigrati sve stare igre koje nikad nisam, naprimjer uvijek sam htio igrati prva 3 Gears of War, ali nisam nikad

Bas sad pogledao na stranici Mediamarkta i Saturna i konzola je normalno dobavljiva....prvi put od kada je izasla na trziste sto znaci da je itekako moguce da ih ima i u Hr u trgovinama.

XsX je apsolutno genijalna konzola,ako nemas ove igre koje su dostuone na gamepassu onda ce ti se isplatit pretplata.

EDIT

I to po cijeni od 499eu a ne nekakvoj napuhanoj kao u Idealo shopu gdje su nabili na skoro 700eu.

Btw Ps5 je i dalje rasprodan,morat ce Sony malo pogurat tu proizvodnju 😁

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.6.2021 10:19 (MEGATAMA).
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
dejo74 kaže...
Da li je moguće da je gamepass na xbox series s kupljen 31.3 rabljen iz Austrije po serijskom broju kupljen 10.2.21,bez accounta i još uvijek mi je aktivan ea play i gamepass ....

 Čovjek koji ti je prodao konzolu ju je postavio kao primarnu za svoj account koji ima Gamepass.

Normalna stvar na svim konzolama u zadnjih x godina. 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
6 godina
offline
Re: Xbox Series X
evo upravo istekao i live gold i gamepass ko da je bilo 4 mjeseca ili 3 ako je 15.3 aktivirano,baš sam maler bolje da sam šutio ;) možda nebi isteklo ;)
14 godina
offline
Xbox Series X

FH5 u 120 fps-a?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
x18x05x kaže...

FH5 u 120 fps-a?

https://support.forzamotorsport.net/hc/en-us/articles/4402249796243-Forza-Horizon-5-Announce-FAQ

 

 

Q: How does Forza Horizon 5 perform on Xbox Series X|S?
A: On Xbox Series X Forza Horizon 5 will feature 4K resolution at 30fps, on Xbox Series S Forza Horizon 5 will play at 1080p resolution at 30fps. Both platforms will feature a performance mode that runs at 60fps.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.6.2021 11:39 (Fanu).
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ne piše ide li na X u 4K 60fps.

Nikako da se maknemo s prokletih 30fps.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Ne piše ide li na X u 4K 60fps.

Nikako da se maknemo s prokletih 30fps.

 

a 2021. godina. Prije 15 godina sam mislio da ćemo imati leteće konzole dosad

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Ne piše ide li na X u 4K 60fps.

Nikako da se maknemo s prokletih 30fps.

 Mislim da će ta opcija postojati još duži niz godina ...

15 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Xbox Series X

 

jebeš mi sve ako mi sad nisi bacio bubicu u uho. Koliki je sad problem što MS nema podršku u RH, šta bi ja sad tu sve trebao izvoditi da dobijem normalno gamepass iskustvo?

15 godina
offline
Re: Xbox Series X
Cansee kaže...

 

jebeš mi sve ako mi sad nisi bacio bubicu u uho. Koliki je sad problem što MS nema podršku u RH, šta bi ja sad tu sve trebao izvoditi da dobijem normalno gamepass iskustvo?

 Nikakav problem. Kupis gamepass na cdkeys.com upises kod i igras.

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Ne piše ide li na X u 4K 60fps.

Nikako da se maknemo s prokletih 30fps.

 

4K je samo u 30fps

60fps ce biti 1440p sa nekim upscalingom

 

series s je navodno ispod 1080p u quality modu (30fps)

15 godina
offline
Re: Xbox Series X
andreas11 kaže...
Cansee kaže...

 

jebeš mi sve ako mi sad nisi bacio bubicu u uho. Koliki je sad problem što MS nema podršku u RH, šta bi ja sad tu sve trebao izvoditi da dobijem normalno gamepass iskustvo?

 Nikakav problem. Kupis gamepass na cdkeys.com upises kod i igras.

 Mene hebe regija. Nikako aktivirati kod koji sam uzeo za UK....

Battlelog: MUDO_HR
8 godina
online
Re: Xbox Series X

Ja sam imao sličan problem, jedini uvjet je da je konzola tj acc na UK regiji.

 

Instaliraj TunnelBear i prebaci se VPNom na UK. Na xbox.om se ulogiraj i tamo unesi kod, trebalo bi proći - meni jedino to prolazi 100% vremena, ostale metode baš i ne.

 

BTW, ako bi netko kupio (malo) rabljeni XsS (garancija, kupljen odmah na dan releasa, kontroler + battery pack (venom)), nek se javi jer mi se ovaj XsX sve više i više sviđa.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.6.2021 15:15 (Nuclear_Phoenix).
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Ne piše ide li na X u 4K 60fps.

Nikako da se maknemo s prokletih 30fps.

 Ja još na niti jednoj next gen igri nisam ni primjetio razliku u grafici kad prebacim sa 30 fps mod u 60 fps. Sve igre izgledaju super i u performance modu jer je upscaling odrađen vrhunski. Tako da je najbitnije da sve igre imaju opciju za 60 fps, dosad još nisam vidio igru koja nema.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
antimadridista kaže...
Hexfire kaže...
Ne piše ide li na X u 4K 60fps.

Nikako da se maknemo s prokletih 30fps.

 Ja još na niti jednoj next gen igri nisam ni primjetio razliku u grafici kad prebacim sa 30 fps mod u 60 fps. Sve igre izgledaju super i u performance modu jer je upscaling odrađen vrhunski. Tako da je najbitnije da sve igre imaju opciju za 60 fps, dosad još nisam vidio igru koja nema.

Ovo si u pravu,performance vs quality je uistinu minimalna razlika u nekakvim grafickim detaljima.

Dok je 120fps vec druga prica i tu se primjeti manjak detalja i rezolucije ali sa druge strane se dobije 120fps i izuzetno nizak input lag,na mom tvu je oko 6ms na 120hz.

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice