Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.313.287
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Oko 12 eura je za manje pakete, za Xbox pretpostavljam malo više. Imaš na njihovoj stranici.

Ukratko, prodavatelj šalje tvoj paket na adresu mailboxa, a onda oni proslijede tebi za određenu naknadu. Super usluga, koristio sam za narudžbu s Amazon.de kad nisu slali proizvod u RH.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Xbox Series X
Koliko ti je to sigurno i moze li se osigurati paket na toliku vrijednost ako slucajno postar u Hr popali paket ?
12 godina
offline
Xbox Series X

Prodao PS5 digital za finu cifru na crnom trzistu i ubo xbox series x i ostalo mi na kafu oko 150€ 😄 za sada sam jako zadovoljan

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
bik kaže...
Koliko ti je to sigurno i moze li se osigurati paket na toliku vrijednost ako slucajno postar u Hr popali paket ?

 Evo što piše na njihovoj stranici.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Xbox Series X

Jel igrao tko No man's sky, vidim da je na gamepassu, instalirao sam si ga, vidio sam pozitivne kritike, znam da je na početku bio popljuvan, ali ljudi kažu da se od onda dosta popravio i da je igra sad stvarno dobra, a plus još da mu i leži nova konzola. Ja sam probao igrati, ali ništa ne kužim kako šta, nit ima neki tutorijal neke upute pa ne znam otkud krenut.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Meni je odlična igra, utukao sam dosta sati.

Samo mi je problem što mi slika izgleda dosta isprano, a ne mogu ugasiti HDR u igri (za razliku od PC verzije).

Jel' to do TV-a, Xbox verzije ili igre općenito, nemam pojma.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
14 godina
offline
Xbox Series X

Ja sam kompletno u xbox postavkama iskljucio hdr, bolja mi je puno slika kad je ugasen

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
maxy0 kaže...

Ja sam kompletno u xbox postavkama iskljucio hdr, bolja mi je puno slika kad je ugasen

 Zavisi do TV-a. Ako imaš neki TV koji se reklamira kao HDR TV a nema dovoljan peak brightness, onda će HDR izgledati lošije nego SDR i bolje ga je uopće ne paliti. A i neke igre jednostavno nemaju dovoljno dobro implementiran HDR (Red Dead mi prvi pada na pamet). Ali ako igra ima dobar HDR i ako imaš TV sa kvallitetnim panelom, onda HDR daje dodatnu dimenziju.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X

Evo ja imam TV sa solidnih HDR-om i zasad je bio razocaranje, probao sam samo red dead redemption 2 i jedi fallen order i oba izgledaju bolje sa HDR-om iskljucenim. Jos cekam neku korist od njega, a citajuci komentare drugih korisnika mogao bi se i nacekati...

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Pobro44 kaže...

Evo ja imam TV sa solidnih HDR-om i zasad je bio razocaranje, probao sam samo red dead redemption 2 i jedi fallen order i oba izgledaju bolje sa HDR-om iskljucenim. Jos cekam neku korist od njega, a citajuci komentare drugih korisnika mogao bi se i nacekati...

 Red Dead ima loš HDR, Za Star Wars ne znam. Ali igrao sam dosad puno igara koje imaju jako dobar HDR. Zapravo igre mi imaju puno bolju implementaciju HDR-a nego filmovi.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Microsoft today lifts the lid on its brand new FPS Boost technology - a series of system level tweaks that allows legacy Xbox One titles to run with twice or even four times the frame-rate on Xbox Series consoles. Far Cry 4, Watch Dogs 2, UFC 4, Sniper Elite 4 and New Super Lucky's Tale are the first five titles to support the new feature - and we've had a chance to test them all. First impressions are impressive and the gaming experience is transformed on every game.

https://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2021-xbox-series-fps-boost-tested
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...
Microsoft today lifts the lid on its brand new FPS Boost technology - a series of system level tweaks that allows legacy Xbox One titles to run with twice or even four times the frame-rate on Xbox Series consoles. Far Cry 4, Watch Dogs 2, UFC 4, Sniper Elite 4 and New Super Lucky's Tale are the first five titles to support the new feature - and we've had a chance to test them all. First impressions are impressive and the gaming experience is transformed on every game.

https://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2021-xbox-series-fps-boost-tested

 Jel se može već danas isprobati??

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Xbox Series X

Bude li šta od one priče da će se Uplay od Ubisoft-a pripojit Gamepass-u.??

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Neki komentiraju da im već radi taj fps boost. Ja nisam isprobao.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
14 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...
Neki komentiraju da im već radi taj fps boost. Ja nisam isprobao.

Nisam jos probao al kazu da radi, eventualno treba napravit restart konzole..

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Fora stvar, treba vidjeti koliko igara će to podržavati. Čak bih razmislio o nabavci SeX samo radi toga, ali odigrao sam više manje sve sa prošle generacije.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Fora stvar, treba vidjeti koliko igara će to podržavati. Čak bih razmislio o nabavci SeX samo radi toga, ali odigrao sam više manje sve sa prošle generacije.

 Sex je super, ja volim sex... Jučer sam iamo 2 sexa i mislim da bi volio još. Sex svima!

Sve Vas Volim
14 godina
offline
Xbox Series X

Super stvar je što fps boost nema veze sa developerima i ne treba nikakav patch od strane devsa.

Microsoft sam sve to radi, a ima u pripremi i DirectML(Machine Learning), to bi trebalo biti kao DLSS ili kao Fidelity koji je još u razvoju od AMD.

BE HAPPY 要開心 : )
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Da. Baš me zanima hoće li developeri poput Rockstara dozvoliti da se RDR2 i GTA V boosta na 60 FPS i sruši im prodaju remastera.

 

A Machine Learning je navodno jedan od razloga zašto su duže razvijali XsX, u odnosu na PS5 koji je već bio u proizvodnji.

Vidjet ćemo.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
10 godina
offline
Xbox Series X

ima li netko iskustva sa servisom xboxa kod microsofta, kako to uopće funkcionira kod nas?

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Del_Boy97 kaže...

ima li netko iskustva sa servisom xboxa kod microsofta, kako to uopće funkcionira kod nas?

 Onaj tko ti proda, trebao bi nudit i servis. Mada opet nemam pojma.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
offline
Re: Xbox Series X

pitao sam ih na chatu pa su me prosljedili da se javim na naš support telefon 0800 300 300

3 godine
offline
Xbox Series X

Mogu li se bluetooth slusalice spojit na xbox za zvuk i mikrofon, konkretno sony xm3, zvuk kad ih ustekam preko kontrolera bude los poprilicno, ali za mikrofon jos nisam imao prilike probat

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xbox Series X

https://www.xbox.com/en-GB/accessories/headsets/xbox-wireless-headset

 

nisam vidio je li netko stavio, ali MS izbacuje novi wireless headset

 

čini mi se dobar s obzirom da ga se može kombinirat sa mobitelom i xboxom istovremeno

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

Kupio nedavno preko Eneba . com Dirt 5 za 13 eur. Sada dolazi na Gamepass.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Pa di je nestala sva ta snaga series x?jer koliko vidim razlika je minimalna ili tako rec u nekim slucajevima ista

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.2.2021 11:46 (Dobermangang77).
 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Moraš se bolje potruditi ako ideš trolati.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...
Moraš se bolje potruditi ako ideš trolati.

 Čovjek ima sve konzole, "valjda" zna o čemu priča?! 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
3 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Ne pljujem po X-u nego samo pitam,jer imam i ja X

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Razlika u nekim zadnjim igrama je 15-ak %, upravo kolika je razlika na papiru.
Sve naravno ovisi o pojedinom developeru koliko su motivirani.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice