Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.315.175
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Xbox Series X
cilo jedno popodne se zabavio igrajući Desperados 3 demo na ps4pro... naravno na HARD...igra se VRHUNSKI igra na gamepadu...možda je čak i veći gušt... ležeći položaj...veliki tv...gamepad u ruke

Shadow Tactics: Blades of the Shogun...je od istog izdavača...istog žanra samo je u starom Japanu

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Demononsouls91 kaže...
Ne mijenja se jezik u igrama ako stavim njemacki?

 Ne, ako ti je jezik konzole eng, nije isto jezik konzole i regija 

10 godina
offline
Xbox Series X

zna bit problema kod tih regija gdje te neke igre prisiljavaju da igraš na jeziku regije svejedno što si odabrao engleski ko jezik sustava

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

Još nisam naišao na takvu igru. Sve su na eng.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

Moram da se pohvalim

Upravo placen series x..  500e..

 

Ovo mi prva konzola ikad u zivottu,.

 

Ocekujte xy pitanja.

R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
R3nchi kaže...

Moram da se pohvalim

Upravo placen series x..  500e..

 

Ovo mi prva konzola ikad u zivottu,.

 

Ocekujte xy pitanja.

 Gdje si kupio? 

 

Skoro sve je već napisano, pogledaj desetak stranica.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
R3nchi kaže...

Moram da se pohvalim

Upravo placen series x..  500e..

 

Ovo mi prva konzola ikad u zivottu,.

 

Ocekujte xy pitanja.

 Još da pomogneš i nama, pa da spomeneš gdje ga se to može kupiti.....

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
R3nchi kaže...

Moram da se pohvalim

Upravo placen series x..  500e..

 

Ovo mi prva konzola ikad u zivottu,.

 

Ocekujte xy pitanja.

 

Samo kupi game pass i miran si.

12 godina
offline
Re: Xbox Series X
x18x05x kaže...

Još nisam naišao na takvu igru. Sve su na eng.

 Ista stvar, imam kupljeno više od 100 igara, plus game pass i nikad nisam vidio igru na njemačkom

3 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Xbox series x je u dolasku u gamershopu.hr ali su i oni dosta digli cijenu bila je 3797kn sad je 4499kn, šta se mene tiče za 700kn više si je mogu držat...

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xbox Series X
strpljen...spašen...tek od 2022 možemo očekivati next gen igre...E3 2022 će biti onda krcat najavama...da nije bilo pandemije...ovako next gen konzole su tu...a igara nema...a skoro sve što izađe ove godine će biti cross gen
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
witcherj kaže...

Xbox series x je u dolasku u gamershopu.hr ali su i oni dosta digli cijenu bila je 3797kn sad je 4499kn, šta se mene tiče za 700kn više si je mogu držat...

Jebemu misa valjda nesto vrijedi imat konzolu 3-4-5-6 mjeseci ranije... 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X

možda nekom vrijedi, meni ne, imao sam xbox series s odigrao šta me zanimalo i prodao sam je, sad čekam nove igre pa onda ima smisla nabavit series x a dok se to dogodi vjerovatno ujesen situacija bi trebala biti puno povoljnija, ova crkavica sa dostupnošću će trajat bar do lipnja po ljeti je zatišje pa je jesen logična opcija za mene...

12 godina
offline
Xbox Series X

vrijedi ak imaš fest vremena za igranje i ak uopće ima next-gen igri "vrijednih" igranja. po meni još nema, evo jedino bi volio novog hitmana zavrtit sa next-gen updateom (i levele iz prve 2 igre). 700 kn ne dam za to. 

kroz godinu-godinu i pol vjerujem da će se već nabrat stvari. 

 

kiks sam napravio sa ps4, killzone je bio launch naslov, već sam i zaboravio kako se zove taj nastavak, eto koliko je bio dobar. i nakon toga suša par mjeseci dok sam se dosađivao u ac black flagu. imao konzolu, kao da je nisam imao.

ima vremena. nek se skupi naslova i najvažnije nek se smire cijene. očito ovu generaciju grafi i konzola očito svi imaju istu foru - launch sa nikakvim zalihama.

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
witcherj kaže...

Xbox series x je u dolasku u gamershopu.hr ali su i oni dosta digli cijenu bila je 3797kn sad je 4499kn, šta se mene tiče za 700kn više si je mogu držat...

 Smradovi... Al logicno da ce podignut cijenu kad je tolika potraznja. Također je ne mislim kupiti po toj cijeni. Jel ima u kojem ducanu da je cijena ostala normalna?

http://trakt.tv/user/MjezZza
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
witcherj kaže...

Xbox series x je u dolasku u gamershopu.hr ali su i oni dosta digli cijenu bila je 3797kn sad je 4499kn, šta se mene tiče za 700kn više si je mogu držat...

 slažem se, upravo sam to htio napisati ...

3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X

Kod nas nema,npr u njemačkoj mediamarkt,saturn,gamestop,amazon imaju normalnu cijenu, ms je najavio nestašicu bar do ljeta, mislim da će tek na jesen biti dobrih ponuda očekujem i neki bundle no na kraju krajeva ovisi koje će igre izaći...

15 godina
offline
Xbox Series X

Ja sam pocetkom 12mj/20 dao 100eur više za Series X samo da bi je tad imao , da nisam još bi čekao a život je kratak.. 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
x18x05x kaže...
R3nchi kaže...

Moram da se pohvalim

Upravo placen series x..  500e..

 

Ovo mi prva konzola ikad u zivottu,.

 

Ocekujte xy pitanja.

 Gdje si kupio? 

 

Skoro sve je već napisano, pogledaj desetak stranica.

 millo  i ostali morate zivit na discordu.. 

 

saturn.de  

 

mislim da mozete cak stavit da vam javikad je na stanju

 

Game pass. Ako sam dobro shvatio za 30ak eurica mjesecno mogu skidat/igrat koje hocu? 

 

witcherj nadam se da oni ne citaju ovaj forum jer vjerovatno nece spawat od muke..

Ako ce ti bit lakse  ja cu ga stavit 700e na njuskalo..

R33mba#2892
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ako se naruči u saturn.de,

Da li se plaća dostava, kako s carinom, ona se ne placa pretpostavljam?

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Carinu plaćaš ako živiš u zemlji koja nije dio EU. Unutar zemalja članica EU ne postoji više carina.
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Na saturn.de ne mogu promjeniti zemlju za dostavu... po defaultu je Njemačka. Mogu promjeniti adresu za naplatu, šta god im to značilo, jer ionako plaćaš karticom. Ne razumijem, može li netko pojasniti?
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.2.2021 22:06 (juice21).
13 godina
offline
Xbox Series X

Riješio Desperadose pa počeo sa Yakuza 5 remaster. Ubit će me u pojam sustav vožnje u igri. Nešto najgore što sam vidio zadnjih par godina. Ali srećom borba je standardno zadovoljavajuća. 

 

Prema statistici, odigrao sam pet i pol sati i completion rate mi je 1,58%. Ne znam tko tu koga.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xbox Series X

kupi pa si pošalji sa mailboxde

3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X

ako misle tako radit mene gube u startu kao kupca, a mislim da nemaju baš previše mušterija koji su kupili više od 100 fizičkih igara d1 kao ja, ma zaokruži na 1000e sta će ti samo 200e zarade, kad uspijes zaradit 100,000e u tri mjeseca i potrosis to u jednom danu kao ja onda ces znati sta znaci trosit na veliko...

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
@juice21
Nigdje ne piše da ti Njemačke trgovine šalju u Hrvatsku po "defaultu".
Saturn ne šalje za Hr. Ono što možeš je proslijediti na mailboxde, a onda oni proslijede tebi u Hr.
13 godina
offline
Xbox Series X

Nemamo nigdje u temi popis gamer tagova?

 

Jučer me kolega iz teme podsjetio da ustvari nemam nikog s foruma dodanog na Xbox pa eto ako netko želi slobodno me dodajte.

 

Hexfire411#3346

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...

Nemamo nigdje u temi popis gamer tagova?

 

Jučer me kolega iz teme podsjetio da ustvari nemam nikog s foruma dodanog na Xbox pa eto ako netko želi slobodno me dodajte.

 

Hexfire411#3346

 TiToBodyBag

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Xbox Series X

Ekipa desila mi se mala pizdarija..Iako sam stavio NJemacku Adresu za dostavu nisam ju oznacio da ju koriste.

Tako da sad cekam pon da mi se jave da to rjesimo.

Tj da salju na De adresu..

Imam Familiju dole i hrpu ekipe pa nije problem.

 

NA notebookdilingeru naprimjer ;nemoze ti bit jedna pay adresa a drugaa za dostavu.

Barem ne za prvu narudjbu.. 

 

ZA ove neke rodjenje ocito 2014

 

Hrvatska je u Eu I Njem je u Eu. Obrazujte se , sta to znaci.. 

 

 

R33mba#2892
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.2.2021 13:18 (R3nchi).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Što je mailboxde, kako to funkciokira?
Koliko oni naplacuju dostavu do RH?
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice