Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.315.039
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Hazar kaže...

Znači 5 min je bio dostupan na mall.hr i zakasnio sam :/

 Bio sam iste minute kada je poslan email i nisam uspio ga naručiti... a imam dobar internet... bilo je valjda dva komada.

 

Ili scalperi... vidit ćemo po oglasima na Njuškalo..

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.1.2021 9:19 (ikoxbox).
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hazar kaže...

Znači 5 min je bio dostupan na mall.hr i zakasnio sam :/

 Pitanje je da li je uopće bio dostupan. Možda su zaposlenici sebi uzeli i nikada niti nisi dobio priliku da ga uzmeš. A pitanje je i koliko komada su imali. 1 ili 2 

8 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Series X?

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Hajder kaže...

Series X?

 Da... kad sam ušao na mall.hr pisalo na zalihi kliknho na kupi i nestao...

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
ikoxbox kaže...
Hajder kaže...

Series X?

 Da... kad sam ušao na mall.hr pisalo na zalihi kliknho na kupi i nestao...

 Tebi je mail očito brže stigao 

Kad sam ja otvorio link, već je pisalo da je nedostupno.

8 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Uzeo bi ja i series s u onom gore shopu, al opet za 1.5k više možeš ubosti x ako imaš sreće.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
izzy007 kaže...
ikoxbox kaže...
Hajder kaže...

Series X?

 Da... kad sam ušao na mall.hr pisalo na zalihi kliknho na kupi i nestao...

 Tebi je mail očito brže stigao 

Kad sam ja otvorio link, već je pisalo da je nedostupno.

 Samo ne dodatno uzrujalo 🤣🤣🤣

14 godina
offline
Xbox Series X

Imam jos game pass ultimatea godinu ipo, sta ce se desiti ako sad kuim npr. jps godinu dana xbox live? Jel ce mi pretvoriti i tih godinu dana sve u ultimate ili?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xbox Series X
maxy0 kaže...

Imam jos game pass ultimatea godinu ipo, sta ce se desiti ako sad kuim npr. jps godinu dana xbox live? Jel ce mi pretvoriti i tih godinu dana sve u ultimate ili?

 neće, pretvorit će ti se po ovoj konverziji

12 godina
offline
Re: Xbox Series X
maxy0 kaže...

Imam jos game pass ultimatea godinu ipo, sta ce se desiti ako sad kuim npr. jps godinu dana xbox live? Jel ce mi pretvoriti i tih godinu dana sve u ultimate ili?

 moras ostaviti da ti istekne.

 

Nakon sto istekne, kupis opet par godina xbox live, i onda kupis 1mj game pass ultimate i onda ce ti konvertirati mj za mj, odnosno ako kupis 24mj xbox live i mj dana game pass ultimate dobit ces 25mj ultimate. Radi, osobno probao :)

10 godina
offline
Re: Xbox Series X

da, ukoliko ta konverzija bude i dalje dostupna.

 

Sumnjam da će to zauvijek bit tako, prije da je ovo navlakuša da se navikneš na ultimate pa da ga kasnije plaćaš 15dolara plus taksa

13 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xbox Series X

https://news.xbox.com/en-us/2021/01/22/update-on-xbox-live-gold-pricing/

 

ajoj, 6 mjeseci 60 dolara

 

loš potez za korisnike

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Znači postojeći korisnici će moći produljiti po staroj cijeni, ili sam krivo shvatio.

Očito žele što više ljudi natjerati na gamepass ultimate.

Ne kužim samo da li više nema 12 mjeseci sub ili je cijena za njega ostala ista.

Trenutno me ovo ne dira previše, ali ne vjerujem da neće i Sony korigirati svoje cijene.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: Xbox Series X

postojeći po starim cijenama.

 

Što se tiče godišnje pretplate ona je od ovog ljeta 2020 ukinuta skupa sa polugodišnjom koju su sada vratili kao duplo skuplju

 

Da, i meni se čini da se gura ljude na ultimate pass

14 godina
offline
Xbox Series X

ajoj, sad kad i Sony ovo vidi.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
A da. Nije imalo smisla imati toliko različitih vrsta pretplata, ali je možda to trebalo elegantnije odraditi.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
MSN kaže...
maxy0 kaže...

Imam jos game pass ultimatea godinu ipo, sta ce se desiti ako sad kuim npr. jps godinu dana xbox live? Jel ce mi pretvoriti i tih godinu dana sve u ultimate ili?

 moras ostaviti da ti istekne.

 

Nakon sto istekne, kupis opet par godina xbox live, i onda kupis 1mj game pass ultimate i onda ce ti konvertirati mj za mj, odnosno ako kupis 24mj xbox live i mj dana game pass ultimate dobit ces 25mj ultimate. Radi, osobno probao :)

 Ja sam kupio xbox one s, dobio sam karticu običnog Game pass free do 10.3. 2021. , a nakon toga ide naplata 10$ mjesečno. Zanima me sto trebam napraviti da dobijem ultimate Game pass na duži rok kao sto si naveo.

 

 

3 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

"For free-to-play games, you will no longer need an Xbox Live Gold membership to play those games on Xbox. We are working hard to deliver this change as soon as possible in the coming months.

If you are an Xbox Live Gold member already, you stay at your current price for renewal. New and existing members can continue to enjoy Xbox Live Gold for the same prices they pay today. In the US, $9.99 for 1-month, $24.99 for 3-months, $39.99 for 6-months and $59.99 for retail 12-months."

 

https://news.xbox.com/en-us/2021/01/22/update-on-xbox-live-gold-pricing/

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Nisam ni znao da dosad free to play igre nisu bile free na Xboxu.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Da. Ipak ništa od poskupljenja Golda.
Vidi se da odluke donose strateški i s puno promišljanja.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Nisam ni znao da dosad free to play igre nisu bile free na Xboxu.

 CoD Warzone koju dosta ekipe igra nije free, a na PS je free što je bezveze za Xbox.

BE HAPPY 要開心 : )
14 godina
offline
Xbox Series X

Išli su ako prođe, prođe. Nije išlo.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...
Da. Ipak ništa od poskupljenja Golda.
Vidi se da odluke donose strateški i s puno promišljanja.

Ma sve je ovo bilo promisljeno, ne brini. Sad su ispali good guys koji slusaju svoje korisnike...

11 godina
offline
Xbox Series X

Ne bi rekao da je promisljeno , ovo im je donijelo vise stete nego dobroga. Vec su i stampali nove cijene pa odustali , moguce da nisu ocekivali tako veliki  "backlash" od korisnika.

 

https://i.redd.it/dncwt1nj1rc61.jpg

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xbox Series X
ansha kaže...

Ma sve je ovo bilo promisljeno, ne brini. Sad su ispali good guys koji slusaju svoje korisnike...

Po meni su prije ispali firma koja ne zna hoće li piškiti ili kakiti. Odluke donose bez nekog promišljanja a onda ih ukidaju i podvijena repa pokušavaju izgladiti novonastalu situaciji. Svakako nije primjer velike firme koja zna što hoće. Jako neozbiljno, da ne kažem diletantski. No nije im prvi put.

13 godina
offline
Xbox Series X

Jel se vama dogodi na Series X da vam se kontroler ponekad disconnecta usred igre sam od sebe iako je baterija puna? Dogodilo mi se to jutros i prije par dana. Doduše, samo 2 puta dosad otkad imam konzolu i nije prečesto, ali dovoljno da me brine.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Da su pametni, najavili bi da se Gold ukida 01.07. a da svi Gold pretplatnici odmah postaju Gamepass pretplatnici, a koji uključuje i Gold.
Dodatno još ukinuti online paywall za F2P online igre (što su sad napravili) i to je to.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
antimadridista kaže...

Jel se vama dogodi na Series X da vam se kontroler ponekad disconnecta usred igre sam od sebe iako je baterija puna? Dogodilo mi se to jutros i prije par dana. Doduše, samo 2 puta dosad otkad imam konzolu i nije prečesto, ali dovoljno da me brine.

To navode pod poznatim problemima, ocito se masovnije dogadja.. Meni do sad nista...

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Imao sam takvih situacija na One X. Ništa strašno, ali dovoljno da ti ostane u sjećanju.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice