Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.315.302
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Nemam ni ja vremena da odigram sve pa ne vidim poantu uzimati dulje razdoblje, ako će biti samo full cijena opcija. Možda bi se u globalu opet isplatilo, ali sigurno ni blizu kao s ovim brazilskim forama.


Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ma ja to gledam s aspekta, kupim tu pretplatu i miran sam cijelu godinu.
Ovako sam kupovao igre svako malo, a prešao bih 3-4 godišnje.
U svakom slučaju mi štedi lovu jer izbor je velik, svako malo dođe neka nova igra, pa me ne svrbe prsti da kupujem nove igre koju neću odigrati.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Da mi je to jedina gaming platforma onda da, ali pošto mi "treba" i PS5 onda mi je manje isplativo non stop imati pretplatu.

Bilo kako bilo, imam još dvije godine brazilske, a nakon toga tko zna.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Xbox series s je dostupan na Gamershopu.

 
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ima i bundle sa kontrolerom koji je isto dobar deal.

Ali od X ni traga ni glasa.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Xbox Series X

cek, koja je razlika izmedu ps5 i xboxa series S?

vidim da je velika razlika u cijeni.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
lange kaže...

cek, koja je razlika izmedu ps5 i xboxa series S?

vidim da je velika razlika u cijeni.

Bokte koje pitanje, ajde da pitas razliku izmedju X i S, al ovo...

12 godina
offline
Re: Xbox Series X
ansha kaže...
lange kaže...

cek, koja je razlika izmedu ps5 i xboxa series S?

vidim da je velika razlika u cijeni.

Bokte koje pitanje, ajde da pitas razliku izmedju X i S, al ovo...

 pa vidim da je dupla razlika u cijeni. sta je ps5 duplo bolji?

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Series S nije next gen konzola nego nešto između.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Series S nije next gen konzola nego nešto između.

 znaci neisplativo

9 godina
offline
Re: Xbox Series X
lange kaže...

 znaci neisplativo

 Paa ne baš. To je konzola namjenjena za one ljude koji odigraju nekoliko igara na godinu tipa fifa, cod i sl. Neki će možda koristiti tu konzolu na 1080p monitoru tako da 4k nije potreban i još k tome ih košta manje.

Po meni je ipak bolje ići na X čisto zbog blu ray playera, a i konzola ima stvarno brutalan hardver kojeg se ne bi sramili niti pc gameri.

14 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Series S nije next gen konzola nego nešto između.

Ovisi kako definiras next gen, cisto po performansama nije jer je razina One X-a, al bitniji su feature koji karakteriziraju no u generaciju kao sta je puno brzi storage ili genijalni quick resume (PS5 ga nema by the way). 

Arhitektura samog hardware-a je identicna na sve 3 nove konzole - Zen + Navi.

 

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Series S nije next gen konzola nego nešto između.

 Zavisi što nekom znači next gen.

Ako je next gen 4K/60 u svim igrama, onda ni XSX ni PS5 nisu ili neće do kraja generacije biti next gen.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
ansha kaže...
Hexfire kaže...
Series S nije next gen konzola nego nešto između.

Ovisi kako definiras next gen, cisto po performansama nije jer je razina One X-a, al bitniji su feature koji karakteriziraju novu generaciju kao sta je puno brzi storage ili genijalni quick resume (PS5 ga nema by the way). 

Arhitektura samog hardware-a je identicna na sve 3 nove konzole - Zen + Navi.

 

 Da ispravimo Anshu sjebao ga palac pa umjesto V stisnuo space.Vjerovatno se naviknuo na gamepad , tipkovnica mu je postala strani teritorij.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.1.2021 13:25 (MGloc).
14 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
MGloc kaže...

 Da ispravimo Anshu sjebao ga palac pa umjesto V stisnuo space.Vjerovatno se naviknuo na gamepad , tipkovnica mu je postala strani teritorij.

Ma sa gamepadom tipkam i tekst, puno je lakse i brze nego tipkovnicom 

16 godina
offline
Re: Xbox Series X
lange kaže...
Hexfire kaže...
Series S nije next gen konzola nego nešto između.

 znaci neisplativo

Da vrlo neisplativo, bolje kupi posebnu grafu(trenutna cijena 2000kn+) pa je koristit kao podložak za vrata.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/igrace-konzole/xbox-series-x/272478.aspx?page=3&jumpto=6194298&sort=asc&view=flat

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
14 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
rambox kaže...
lange kaže...
Hexfire kaže...
Series S nije next gen konzola nego nešto između.

 znaci neisplativo

Da vrlo neisplativo, bolje kupi posebnu grafu(trenutna cijena 2000kn+) pa je koristit kao podložak za vrata.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/igrace-konzole/xbox-series-x/272478.aspx?page=3&jumpto=6194298&sort=asc&view=flat

 

 

Lako GPU strana, a gdje je jos Ryzen 3700 za 2500kn...  Nove konzole su bagatela s obzirom na hardware u njima...

12 godina
offline
Xbox Series X

A sve zavisi dali kupujes samo za igre (konzola) ili igre plus sira uporaba (pc).

Ja imam jedan pc (moj) za igranje i siru uporabu (filmovi,net i ostale gluposti), dugi komp klincima za školu i kceri za roblox i te neke igre, lapotp za sve i za more dok xbox najvise koristi mali za fortnine i samnom da mozemo igrat fifu.

Jedno jedino pitanje, dali sa tog S xboxa moze direkt streamat na yt?

Koliko vidim sa xbox one s nemoze diretk na yt!? Ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...

 Zavisi što nekom znači next gen.

Ako je next gen 4K/60 u svim igrama, onda ni XSX ni PS5 nisu ili neće do kraja generacije biti next gen.

 Meni je next gen 1080p/60fps u svakoj igri. Na SeS koliko vidim to neću imati. Čim bude prilika prelazim na SeX.

 

 

 

 

Imam čudan problem sa Thronebreakerom (iznenađujuće odlična igra btw), kojeg svakih dan dva moram skroz ugasiti i ispočetka pokrenuti nakon što par puta ostane u memoriji prilikom gašenja konzole. Inače se loading time unutar igre višestruko poveća, a dijelovi mape se ili učitavaju jako sporo ili se ne učitaju uopće. Ne znam dali je do igre ili konzole. Pošto je to CDPR vjerojatno do igre.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...

 Meni je next gen 1080p/60fps u svakoj igri. Na SeS koliko vidim to neću imati. Čim bude prilika prelazim na SeX.

U kojoj SeS igri to nemas?

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
ansha kaže...
Hexfire kaže...

 Meni je next gen 1080p/60fps u svakoj igri. Na SeS koliko vidim to neću imati. Čim bude prilika prelazim na SeX.

U kojoj SeS igri to nemas?

 Zadnje dvije recimo. Control radi u 30fps-a, a verzija je za Xbox one koja izgleda baš loše. Thronebreaker igram upravo. Nije 60fps lock iako se najvećim dijelom radi o 2D kartaškoj igri. I da, znam da je tu više do developera i M'softa nego do čiste snage same konzole. Vidjet ću kako će biti dalje. Valhalla koliko vidim je dobila nakon mjesec dana 60fps mode, znači da ima dosta snage i za novije igre, ali nekako ne vjerujem da u nekim igrama 30fps neće biti plafon.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
ansha kaže...
Hexfire kaže...

 Meni je next gen 1080p/60fps u svakoj igri. Na SeS koliko vidim to neću imati. Čim bude prilika prelazim na SeX.

U kojoj SeS igri to nemas?

 Zadnje dvije recimo. Control radi u 30fps-a, a verzija je za Xbox one koja izgleda baš loše. Thronebreaker igram upravo. Nije 60fps lock iako se najvećim dijelom radi o 2D kartaškoj igri. I da, znam da je tu više do developera i M'softa nego do čiste snage same konzole. Vidjet ću kako će biti dalje. Valhalla koliko vidim je dobila nakon mjesec dana 60fps mode, znači da ima dosta snage i za novije igre, ali nekako ne vjerujem da u nekim igrama 30fps neće biti plafon.

To je zato sta vrti One S verziju igre, doci ce update za Series konzole pa ce ici u 60fps... Sve igre pravljene za Series konzole rade i radit ce u 60fps...

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
ansha kaže...

Sve igre pravljene za Series konzole rade i radit ce u 60fps...

 Obećanje ludom radovanje. Naslušao sam se toga i za PS4 PRO i za Xbox One X pa ništa. Vidjeti će se kad krenu next gen igre može li SeS držati korak.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Xbox Series X

al cim se jednom sjetis da bi nadogradio memoriju cijeli smisao te konzole po meni pada u vodu  s obzirom kolko taj SSD kosta

SSD + XSS vs XSX....

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
ansha kaže...

Sve igre pravljene za Series konzole rade i radit ce u 60fps...

 Obećanje ludom radovanje. Naslušao sam se toga i za PS4 PRO i za Xbox One X pa ništa. Vidjeti će se kad krenu next gen igre može li SeS držati korak.

 Pa ne sjećam se baš da se pričalo da će sve igre raditi u 60 fpsa na Xbox One X i PS4 Pro. Zapravo je cijeli marketing za te konzole bio oko rezolucije.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
8 godina
offline
Xbox Series X

kaj god da se pricalo je nebitno, nismo valjda tak bedasti da vjerujemo to

 

XSX se reklamira kao 1440p konzola... kaj to znaci ? U nekim igrama i u nekim modovima rezolicija pada i do 720p...

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
Santana kaže...

al cim se jednom sjetis da bi nadogradio memoriju cijeli smisao te konzole po meni pada u vodu  s obzirom kolko taj SSD kosta

SSD + XSS vs XSX....

Imam instalirano 16-17 igara od cega igram 2-3. To hoardanje da moram imat instalirano 3 milijuna igara odjednom a igrat nijednu mi nikad nece biti jasno... 99% svih igara u store-u mozes imat instalirano na externom storage-u, ne trebas uzimat seagate-ov expansion ssd....

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
4K je bio buzzword, ali bilo je i govora da će oni sa 1080p vidjeti neku korist od boost modea. Osim God of War koji je ponekad radio i na 45-50 fps, a jedna je od grafički najjačih igara generacije ne pamtim neki drugi naslov gdje je PRO koristio dodatnu snagu. A očito je mogao.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Pozdrav svima,

Da li je moguće negdje napraviti rezervaciju Xbox series X??

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2021 20:32 (ikoxbox).
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Stiže Pulse Red Controller.... 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2021 19:44 (ikoxbox).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice