Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.315.364
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Probat ću izdržati i ne kupiti Cyberpunk dok ne izađe update za Next gen konzole. S naglaskom na probati.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
14 godina
online
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...

Probat ću izdržati i ne kupiti Cyberpunk dok ne izađe update za Next gen konzole. S naglaskom na probati.

 Čim vidiš da ljudi igraju, u košaru i kupnja.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
U edigital je Series S na lageru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...

Probat ću izdržati i ne kupiti Cyberpunk dok ne izađe update za Next gen konzole. S naglaskom na probati.

 

znaci planiras ga igrat tamo negdje za Bozic 2021? 

3 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Pozdrav


Dali netko ima info kad bi mogao series X dostupan kod nas. Vidim da je puno veća potražnja za Ps5, a i teleoperateri je prodaju, a za X nema bas nekih info.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xbox Series X
Navodno edigital ima prednarudzbu al nebi se bas kladio na to.Taj webshop je katastrofa.A i nedaju obrocno
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Iz gamershopa su rekli da ništa ove godine. Series S se pojavi ti i tamo, ali X nisam vidio. Na Edigital kao ima preorder, ali ne zna se datum dolaska.

Kad bude biće.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
online
Xbox Series X

Ako netko nije igrao, Control je na Gamepassu, odlična igra, sve preporuke.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xbox Series X

Upravo piknuo xbox series S na Amazon.de. 
Koliko vidim ima ih još in stock i dostavljaju kod nas ako nekog zanima. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Fuzba7 kaže...

Upravo piknuo xbox series S na Amazon.de. 
Koliko vidim ima ih još in stock i dostavljaju kod nas ako nekog zanima. 

 ja se sve razmisljam da li naruciti ili ne, cak sam stavio u kosaricu i umalo kliknuo da narucim ali odustao... jednoatvno me brine ta surova snaga series s, odnosno nedostatak iste. svakako mislim kupiti ps5 i mislio sam uzeti series s za gamepass ultimate koji sam prije par mjeseci uzeo, ali mi se neda igrati igre u 720p rezoluciji na 55'' TV i jos naravno bez raytracinga.. to mi uopće nije next gen već poprilično loše iskustvo

http://trakt.tv/user/MjezZza
14 godina
online
Re: Xbox Series X
maxy0 kaže...
Fuzba7 kaže...

Upravo piknuo xbox series S na Amazon.de. 
Koliko vidim ima ih još in stock i dostavljaju kod nas ako nekog zanima. 

 ja se sve razmisljam da li naruciti ili ne, cak sam stavio u kosaricu i umalo kliknuo da narucim ali odustao... jednoatvno me brine ta surova snaga series s, odnosno nedostatak iste. svakako mislim kupiti ps5 i mislio sam uzeti series s za gamepass ultimate koji sam prije par mjeseci uzeo, ali mi se neda igrati igre u 720p rezoluciji na 55'' TV i jos naravno bez raytracinga.. to mi uopće nije next gen već poprilično loše iskustvo

 720p? Pa ja igram na 1440p i 120hz.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
offline
Xbox Series X

Uzeo sam ga kao sekundarnu konzolu, pošto mislim uzet PS5 slijedeće godine kad bude u slobodnoj prodaji. 
Pošto do sad nisam imao ni jednu  xbox konzolu, ova mi je super dok ne dođe PS5 da odigram xbox ekskluzive 

koje nisam dosad igrao i neke druge starije igre koje su mi promakle preko game pass-a. 
Ionako next gen patch za večinu novih igri dolazi slijedeće godine, pa ima vremena. 

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
x18x05x kaže...
maxy0 kaže...
Fuzba7 kaže...

Upravo piknuo xbox series S na Amazon.de. 
Koliko vidim ima ih još in stock i dostavljaju kod nas ako nekog zanima. 

 ja se sve razmisljam da li naruciti ili ne, cak sam stavio u kosaricu i umalo kliknuo da narucim ali odustao... jednoatvno me brine ta surova snaga series s, odnosno nedostatak iste. svakako mislim kupiti ps5 i mislio sam uzeti series s za gamepass ultimate koji sam prije par mjeseci uzeo, ali mi se neda igrati igre u 720p rezoluciji na 55'' TV i jos naravno bez raytracinga.. to mi uopće nije next gen već poprilično loše iskustvo

 720p? Pa ja igram na 1440p i 120hz.

 koju to igru? na digital foundry recimo vallhala kad se vrti na 60 fps ide sve do 720 p rezolucije

http://trakt.tv/user/MjezZza
14 godina
online
Re: Xbox Series X
maxy0 kaže...
x18x05x kaže...
maxy0 kaže...
Fuzba7 kaže...

Upravo piknuo xbox series S na Amazon.de. 
Koliko vidim ima ih još in stock i dostavljaju kod nas ako nekog zanima. 

 ja se sve razmisljam da li naruciti ili ne, cak sam stavio u kosaricu i umalo kliknuo da narucim ali odustao... jednoatvno me brine ta surova snaga series s, odnosno nedostatak iste. svakako mislim kupiti ps5 i mislio sam uzeti series s za gamepass ultimate koji sam prije par mjeseci uzeo, ali mi se neda igrati igre u 720p rezoluciji na 55'' TV i jos naravno bez raytracinga.. to mi uopće nije next gen već poprilično loše iskustvo

 720p? Pa ja igram na 1440p i 120hz.

 koju to igru? na digital foundry recimo vallhala kad se vrti na 60 fps ide sve do 720 p rezolucije

 Sve igre rade bolje i ne vidi se fps drop.  Igram Forza 4 i 7 te Control.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
online
Re: Xbox Series X

I mene zanima iz prve ruke. Kako ste zadovoljni sa Xbox Series S modelom? Kako igre rade i izgledaju?

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
I na kakvom TV-u/monitoru to vrtite? 1080p, 4k, nešto treće. Series S je odličan za 1080p budući da još uvijek dosta ljudi ima te TV-e
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Xbox Series X
itomic009 kaže...

I mene zanima iz prve ruke. Kako ste zadovoljni sa Xbox Series S modelom? Kako igre rade i izgledaju?

 Na 4k nije bajno, vide se artefakti. 1440p i 120hz je zlatna sredina. Imam PS4 Pro, skuži se brže učitavanje igara.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
online
Re: Xbox Series X
izzy007 kaže...
I na kakvom TV-u/monitoru to vrtite? 1080p, 4k, nešto treće. Series S je odličan za 1080p budući da još uvijek dosta ljudi ima te TV-e

 Ja imam Qled q60r 65, Čak je iz nekog razloga i FreeSync upaljen.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
online
Re: Xbox Series X

 Ne znam kako to funkcionira na XBox Series S, što se tiče rezolucije i FPS-a. Zar nije neka korelacija da ako vrti 120fps na 1440p, da bi onda trebao imati oko 60fps na 4k? Isto tako oko rezolucije, može li se u igrama namještati kao na PC-u ili to igra sama mijenja? Tipa, imam 4K tv i sad bih recimo stavio nek vrti na 1440p. Ako može držati 1440p i 60fps, to je sasvim dobro kad se sjedi 2-3 metra od TV-a. Isto tako, kako imaš PS4 Pro, jel ti djeluje isto ili bolje (ne mislim da loading time)? 

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
itomic009 kaže...

 Ne znam kako to funkcionira na XBox Series S, što se tiče rezolucije i FPS-a. Zar nije neka korelacija da ako vrti 120fps na 1440p, da bi onda trebao imati oko 60fps na 4k? Isto tako oko rezolucije, može li se u igrama namještati kao na PC-u ili to igra sama mijenja? Tipa, imam 4K tv i sad bih recimo stavio nek vrti na 1440p. Ako može držati 1440p i 60fps, to je sasvim dobro kad se sjedi 2-3 metra od TV-a. Isto tako, kako imaš PS4 Pro, jel ti djeluje isto ili bolje (ne mislim da loading time)? 

 Sve je bolje na XBox osim 4K - super sampling PS4 Pro.

BE HAPPY 要開心 : )
14 godina
online
Re: Xbox Series X
itomic009 kaže...

 Ne znam kako to funkcionira na XBox Series S, što se tiče rezolucije i FPS-a. Zar nije neka korelacija da ako vrti 120fps na 1440p, da bi onda trebao imati oko 60fps na 4k? Isto tako oko rezolucije, može li se u igrama namještati kao na PC-u ili to igra sama mijenja? Tipa, imam 4K tv i sad bih recimo stavio nek vrti na 1440p. Ako može držati 1440p i 60fps, to je sasvim dobro kad se sjedi 2-3 metra od TV-a. Isto tako, kako imaš PS4 Pro, jel ti djeluje isto ili bolje (ne mislim da loading time)? 

 Odeš u postavke i podesiš 1440p i 120, hdr upališ. Nije ovo konzola za 4k, probao i ne izgleda baš nešto. Provjeri koje su igre 4k, te sigurno imaju i 1440p. Bolje djeluje Series S. Npr; New Super Lucky's Tale na Series S kad je loading učita za 3-4 sekunde, dok na PS4 Pro treba i 10 sekundi.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2020 23:01 (x18x05x).
15 godina
offline
Re: Xbox Series X
Nije bas tako, sve zavisi od tv-a i sta podržava od rezolucija i osvjezenja. Pravih 2k i 60/120hz neces vidit na XSS, sve je to sada prepusteno skaliranju (dinamic resolution) gdje xss skalira od 720p do u najboljem slucaju 1080p.. zavisno od scene u igri. Hdr treba iskljuciti na tvu koji nije u stanju prikazati pravi hdr jer se dobije losija slika od sdr-a.
14 godina
offline
Xbox Series X

Zavisi i je li igra optimizirana za S/X, zato su velike razlike u recimo Forzi i Dirt-u.

BE HAPPY 要開心 : )
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Xbox Series X
bik kaže...
Nije bas tako, sve zavisi od tv-a i sta podržava od rezolucija i osvjezenja. Pravih 2k i 60/120hz neces vidit na XSS, sve je to sada prepusteno skaliranju (dinamic resolution) gdje xss skalira od 720p do u najboljem slucaju 1080p.. zavisno od scene u igri. Hdr treba iskljuciti na tvu koji nije u stanju prikazati pravi hdr jer se dobije losija slika od sdr-a.

 Igre bolje se izvode na XSS nego na PS4 Pro. Sva sreća pa moj tv podržava pravi HDR.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
online
Re: Xbox Series X

E to me zanima. Znači svakako je bolje nego na PS4 Pro? 4K ne očekujem od obje te konzole, ali ako XSS vrti fino na 1440p, po mogućnosti 60 fps, to je odlično. Ako vrti i na 1080p ali 60fps, nije ni to loše realno. 

14 godina
online
Re: Xbox Series X
itomic009 kaže...

E to me zanima. Znači svakako je bolje nego na PS4 Pro? 4K ne očekujem od obje te konzole, ali ako XSS vrti fino na 1440p, po mogućnosti 60 fps, to je odlično. Ako vrti i na 1080p ali 60fps, nije ni to loše realno. 

 Ja sam je uzeo dok čekam ps5, sad nekako me više vuče Series X nego ps5.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
protjeran
offline
Xbox Series X

Series S je trenutno dostupan na Mall.hr i izadje ~2240kn sa 100kn promo kodom koji je aktualan (ADVENT100)... Tako da zajebite Amazon...

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
ansha kaže...

Series S je trenutno dostupan na Mall.hr i izadje ~2240kn sa 100kn promo kodom koji je aktualan (ADVENT100)... Tako da zajebite Amazon...

 Hvala na info, upravo je narucen... Vidit cemo kakav ce se pokazati, ako nista tu je njuskalo, vjerokatno bi brzo otisao za 2000-2100-2200 kn

http://trakt.tv/user/MjezZza
13 godina
online
Re: Xbox Series X

 Napiši i ti dojmove kad ti dođe. 

10 godina
offline
Xbox Series X

Uspio sam otkazati narudžbu preko Amazona i naručio ovaj iz mall.hr. 
Uštedio 250kn i dolazi već početkom slijedećeg tjedna. 
Hvala na infu. 

Javim dojmove kad stigne i kad ga upogonim.

 
1 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice