Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.232
|
čitano: 1.321.525
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Xbox Series X

Ima puno novih trailera na Xbox kanalu i dosta je novih igara najavljeno.

 

https://www.youtube.com/c/xbox/videos

 

A na Gamepassu za koji dan stižu Skyrim i Yakuza serijal.

 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Xbox Series X

Stigao dans cyberpunk i još cura odlazi kod svojih za vikend. Može li bolje?

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xbox Series X
Na cemu ces igrat, Series X? Mene zanima kako radi na X.
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
oo7 kaže...

Stigao dans cyberpunk i još cura odlazi kod svojih za vikend. Može li bolje?

 Bolje je kad žena s djecom odlazi svojima, a cura dolazi za vikend.

Ali ako ne možeš birati...

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Da, javim danas ili sutra
★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
14 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
oo7 kaže...

Stigao dans cyberpunk i još cura odlazi kod svojih za vikend. Može li bolje?

Moze, da je nogiras..

13 godina
offline
Xbox Series X

Ajd barem da odigram Yakuza 6. 

 

Naručio i ja SeS s Mall.hr. Tko zna kad će X biti normalno dobavljiv. Preživjet ću. Valjda.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

IGN Opinion: Xbox's Exclusive Game Drought Is Finally Almost Over

 

Ukratko:

 

  • Halo Infinite
  • Perfect Dark
  • Fable
  • Starfield
  • The Elder Scrolls VI
  • Avowed
  • Senua's Saga: Hellblade 2
  • Everwild
  • Forza Motorsport
  • State of Decay 3
  • Microsoft Flight Simulator (Xbox Series X version)
  • Forza Horizon 5
  • Gears 6
  • Fallout 5
  • Doom 3
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.12.2020 12:07 (DeniZg).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

S obzirom da su obje konzole rasprodane svuda, prema prodajnim rezultatima čini se da je Microsoftov najveći problem proizvodnja i opskrba.

Tu su u stvari najviše podbacili.

 

UK
PS5 : > 250K
XSX/S : 155K

 

France
PS5 : 107K
XSX/S : 37K

United States
PS5 : 1140K ~ 1350K
XSX/S : < 910K

Spain
PS5 : 43K
XSX/S : 14.1K

Japan
PS5 : 118K
XSX/S : 20.5K

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.12.2020 10:58 (DeniZg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

Perfect Dark bi mogao biti super, bilo je nešto malo gameplaya prikazano i o igri se govorilo.

BE HAPPY 要開心 : )
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xbox Series X

Pošto sam upiknuti xbox series s u mall.hr polako se pripremam posložiti game pass.
Zanima me da li još uvijek vrijedi onaj upgrade za 1€ u ultimate?
Mislim uzeti 2x12 mjeseci gold live ( brazilski ) i onda za 1€ kupiti ultimate koji daje tri mjeseca besplatno.
Da li to znači da ću na kraju imati 27 mjeseci ultimate ( 24 live gold + 3 besplatna ultimate ) ?
Barem sam tako nekako skužio po forumima ili se varam.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

DF review, Xbox Series S koju imam kao i PS 4 Pro ispada da je ok, dosta bolja nego PS4 Pro, vjerovatno radi cpu i ssd.

 

Xbox Series X bolja od PS5.

 

PS5, Xbox Series X i S:

 

BE HAPPY 要開心 : )
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Fuzba7 kaže...

Pošto sam upiknuti xbox series s u mall.hr polako se pripremam posložiti game pass.
Zanima me da li još uvijek vrijedi onaj upgrade za 1€ u ultimate?
Mislim uzeti 2x12 mjeseci gold live ( brazilski ) i onda za 1€ kupiti ultimate koji daje tri mjeseca besplatno.
Da li to znači da ću na kraju imati 27 mjeseci ultimate ( 24 live gold + 3 besplatna ultimate ) ?
Barem sam tako nekako skužio po forumima ili se varam.

Koliko znam vrijedi. Nedavno je netko komentirao da je uzeo. Navodno čak i ako imaš neki problem kod aktivacije, bilo VPN, bilo nešto treće, možeš kontaktirati support pa ti oni aktiviraju Ultimate.

 

Za ovo drugo ti nisam siguran, ja sam uzeo odmah 3 godine pa kud puklo. Prije bih rekao da dobiješ jedan mjesec gratis za svaki kod od 12 mjeseci, nekako mi je to ostalo u sjećanju. To bi onda bilo 26 mjeseci.

 

Aktiviraj pa nam javi koliko si dobio  

 

Joe Cooker kaže...

DF review, Xbox Series S koju imam kao i PS 4 Pro ispada da je ok, dosta bolja nego PS4 Pro, vjerovatno radi cpu i ssd.

 

Xbox Series X bolja od PS5.

 

PS5, Xbox Series X i S:

 

 Ak ništa drugo barem je FPS stabilan na SeS. Ali ne vjerujem da ću ga igrati na njoj. GOG ide refund, pa onda PS5 ili SeX

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Joe Cooker kaže...

DF review, Xbox Series S koju imam kao i PS 4 Pro ispada da je ok, dosta bolja nego PS4 Pro, vjerovatno radi cpu i ssd.

 

Xbox Series X bolja od PS5.

 

PS5, Xbox Series X i S:

 

 Pa ovo je više usporedba Xbox One X vs. PS4 Pro, uz otključan fps. Jer PS5 i XSX pokreću tu igru u backwarda compatibilityu, to nije next gen kod igre. A kao backwards compatibility igra, XSX ima prednost nad PS4 Pro iz razloga što su na Xbox One X igre radile u većoj rezoluciji zbog osjetno jačeg hardvera nego što je bio PS4 Pro.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
offline
Xbox Series X

Kolko je Series S bolji od PS4Pro? Ak neko može od vas usporedbu napravit ukoliko imate obje konzole.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
zvonac kaže...

Kolko je Series S bolji od PS4Pro? Ak neko može od vas usporedbu napravit ukoliko imate obje konzole.

 Duplo brži.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
antimadridista kaže...
Joe Cooker kaže...

DF review, Xbox Series S koju imam kao i PS 4 Pro ispada da je ok, dosta bolja nego PS4 Pro, vjerovatno radi cpu i ssd.

 

Xbox Series X bolja od PS5.

 

PS5, Xbox Series X i S:

 

 Pa ovo je više usporedba Xbox One X vs. PS4 Pro, uz otključan fps. Jer PS5 i XSX pokreću tu igru u backwarda compatibilityu, to nije next gen kod igre. A kao backwards compatibility igra, XSX ima prednost nad PS4 Pro iz razloga što su na Xbox One X igre radile u većoj rezoluciji zbog osjetno jačeg hardvera nego što je bio PS4 Pro.

Ne kužim te baš na temelju ovoga tvoga gore teksta što sam citirao i podebljao,misliš valjda na to da XSX ima prednost nad PS5 jer je igra rađena na bazi XBox One X i PS4 Pro, a Xbox One X je snažnija od PS4 Pro.

BE HAPPY 要開心 : )
14 godina
offline
Re: Xbox Series X

 

Obično nagađanje IGNa. Nema nikakve najave koje će od ovih igara biti ekskluzivne. 

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
vsabljic kaže...

 

 

Obično nagađanje IGNa. Nema nikakve najave koje će od ovih igara biti ekskluzivne. 

Većina, ako ne i sve će biti console exclusive. Neke timed, neke full. Jasno ko dan. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Joe Cooker kaže...
antimadridista kaže...
Joe Cooker kaže...

DF review, Xbox Series S koju imam kao i PS 4 Pro ispada da je ok, dosta bolja nego PS4 Pro, vjerovatno radi cpu i ssd.

 

Xbox Series X bolja od PS5.

 

PS5, Xbox Series X i S:

 

 Pa ovo je više usporedba Xbox One X vs. PS4 Pro, uz otključan fps. Jer PS5 i XSX pokreću tu igru u backwarda compatibilityu, to nije next gen kod igre. A kao backwards compatibility igra, XSX ima prednost nad PS4 Pro iz razloga što su na Xbox One X igre radile u većoj rezoluciji zbog osjetno jačeg hardvera nego što je bio PS4 Pro.

Ne kužim te baš na temelju ovoga tvoga gore teksta što sam citirao i podebljao,misliš valjda na to da XSX ima prednost nad PS5 jer je igra rađena na bazi XBox One X i PS4 Pro, a Xbox One X je snažnija od PS4 Pro.

 Da, na to sam mislio. Moja greška.

 

Inače, uspio nekako naručiti Series X prije nove godine. Iako još nisam siguran kad će mi dostaviti konzolu ali kažu do kraja godine pa ćemo vidjeti.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: Xbox Series X
Cek zar ti nemas vec ps5?
15 godina
offline
Re: Xbox Series X
bik kaže...
Cek zar ti nemas vec ps5?

 Sad će imati oboje i prelazi na par nepar. Kao nekada u jugi s autima on će to odraditi s konzolama. Samo treba odrediti koja ide parne dane a koja neparne.

16 godina
offline
Re: Xbox Series X
x18x05x kaže...
zvonac kaže...

Kolko je Series S bolji od PS4Pro? Ak neko može od vas usporedbu napravit ukoliko imate obje konzole.

 Duplo brži.

 Nudi i RayTracing, dakle šminka za oči pa hajfaj očno uživaj.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/igrace-konzole/xbox-series-x/272478.aspx?page=13&jumpto=6241543&sort=asc&view=flat

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
bik kaže...
Cek zar ti nemas vec ps5?

 Imam. Ali sam ionako mislio kad-tad uzeti i Xbox. Imam 3 godine Gamepassa Ultimatea a nemam još konzolu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Imam pitanje za tebe... Kako funkcionira taj game pass na xboxu? Platis 15$ ili nades negdje jeftinije?
Ja sam PS fan ali razmisljam uzeti xbox Series S samo za game pass i indie igre. Super im je ponuda igara. Evo recimo ovaj mjesec igram na pcu Unto the End i Call of the sea. Problem koji sam uocio kod game pasa je da su neke igre samo za pc a neke samo za xbox. Meni super dodu takvi pretplatnicki servisi, jer igram igru jednom i gotovo, bar nebi morao gnjaviti developere da mi posalju key.
14 godina
offline
Xbox Series X

Ja sam uzeo prije par mjeseci onu ponudu gdje 3 godine Xbox Live Golda možeš pretvoriti u 3 godine GP Ultimatea. Sa brazilskim Goldom i VPN-om me 3 godine Golda izašlo oko 100-ak eura. I onda sam to pretvorio u 3 godine GP Ultimatea. Imaš točno tutorial kako napraviti, jednostavno je dosta.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Xbox Series X
x18x05x kaže...

 Duplo brži.

 

A po pitanju grafike recimo u 2k rezi, jel postoji značajniji napredak na tom polju?

 

Ovaj Series S mi nekak zapinje za oko cijena jako primamljiva, a opet, imam 4k telku, šteta je da ne iskoristim benefite 4k rezolucije.

Pošto uzimam u obzir da je series X skuplja od S oko 1500kn.

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2020 8:31 (zvonac).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
zvonac kaže...
x18x05x kaže...

 Duplo brži.

 

A po pitanju grafike recimo u 2k rezi, jel postoji značajniji napredak na tom polju?

 

Ovaj Series S mi nekak zapinje za oko cijena jako primamljiva, a opet, imam 4k telku, šteta je da ne iskoristim benefite 4k rezolucije.

Pošto uzimam u obzir da je series X skuplja od S oko 1500kn.

 Ako zelis iskoristiti 4K televizor, onda nemoj ni gledati Series S. Uzmi ili PS5 ili Series X.

 

Series S je odlicna prilika ako ljudi zele imat pristup najnovijim igrama za stvarno male novce i ako te nije briga za performanse i najvise graficke postavke. Ja sam jedan od tih i mogu rec da sam prezadovoljan sa Series S, ali sam i svjestan njegovih nedostataka, iako meni ne znace puno.

samo nešto struže..
16 godina
offline
Re: Xbox Series X
baso533 kaže...

 

 Ako zelis iskoristiti 4K televizor, onda nemoj ni gledati Series S. Uzmi ili PS5 ili Series X.

 

Series S je odlicna prilika ako ljudi zele imat pristup najnovijim igrama za stvarno male novce i ako te nije briga za performanse i najvise graficke postavke. Ja sam jedan od tih i mogu rec da sam prezadovoljan sa Series S, ali sam i svjestan njegovih nedostataka, iako meni ne znace puno.

 

Imaš FHD ili 4k telku?

Pa na kojoj rezi vrti igre Series S? 

 

Gledam cijenu koja je odlična, samo me zanima da X serija opravdava većom cijenom, a očito da da, ali, istovremeno nalazim pozitivne dojmove za ovog mališana i to stvarno masa ekipe hvali series s. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
zvonac kaže...
baso533 kaže...

 

 Ako zelis iskoristiti 4K televizor, onda nemoj ni gledati Series S. Uzmi ili PS5 ili Series X.

 

Series S je odlicna prilika ako ljudi zele imat pristup najnovijim igrama za stvarno male novce i ako te nije briga za performanse i najvise graficke postavke. Ja sam jedan od tih i mogu rec da sam prezadovoljan sa Series S, ali sam i svjestan njegovih nedostataka, iako meni ne znace puno.

 

Imaš FHD ili 4k telku?

Pa na kojoj rezi vrti igre Series S? 

 

Gledam cijenu koja je odlična, samo me zanima da X serija opravdava većom cijenom, a očito da da, ali, istovremeno nalazim pozitivne dojmove za ovog mališana i to stvarno masa ekipe hvali series s. 

 Imam 4K telku. Iskreno, ne bih ti znao reci na kojoj rezoluciji ih vrti. U postavkama imam odabranu 4K rezoluciju, i kad pogledam, na TV-u pise da je rezolucija 4K (kad sam u igri). Vidi se da nije 4K, a koja je stvarna rezolucija, tesko da ti mogu rec. Svejedno, izgleda okej mom oku.

samo nešto struže..
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice