Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.315.445
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ja sam si kupio original punjivu bateriju od xboxa da mogu puniti preko konzole kao kod plejke. Možeš si kupiti i obične punjive sa punjačem pa ih mijenjaš.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
@bik
Budući ds živiš u Deutschlandu, ti se ne morsš zamarati VPN-ovima, kao mi balkanci. Njemačka je podržana službeno.

Kupiš punjive baterije i riješio si problem
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Ja bi svejedno na njegovom mjestu uzeo 2x12 mjeseci gold Brazil za recimo 50-60 eura ( jedan nova igra) i prebacio na dve godine Ultimate nego 13 eura svaki mjesec , mali trošak ali isplatiti će mu se u budućnosti. Nije neka zavrzlama to napraviti pogotovo njemu u Njemačkoj.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2020 16:30 (azzie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
bik kaže...
Ugl mocan stroj je taj seriesX, moram jos nac odgovarajucu policu pokraj tva.. Sto se tice wireless controllera i betarija; to nisu punjive baterije? Koliko traju? Kako ste to rjesili, kupili dodatno punjac i punjive baterije?

 Xbox Elite Wireless Controller Series 2, nema mu ravnog. Kad već imaš next gen konzolu zašto ne i next gen controler?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Probao sam ja ovu shemu jučer i nije mi uspjelo.
Kupio brazil gold, upalio vpn, ukucao kod i dobio error.
Išao sam na redeem.microsoft.com.
Pokušao sam s raznim vpn-ovima, čak sam i spojio konzolu na laptop i shareao vpn vezu i pokušao redeem preko nje, opet isto.
Uzeo sam i EU kod za gold, međutim ne mogu aktivirati ni to.

Stvarno mi nije jasno u čemu griješim, imam account još od vremena xbox 360, nekih 4 godine i uvijek sam bez problema aktivirao gold i game pass.

Može mi netko pametniji pomoći?
And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
13 godina
offline
Re: Xbox Series X

eu kod bi morao raditi ako je account EU, jedino ako su ti prodali neispravne kodove...

 

uvijek se mozes obratiti microsoft supportu ili probati aktivirati jedan legalni kod, cisto da vidis jel sve ide kako treba

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
@underdog
Kako sam par postova prije rekao kolegi forumašu, probaj sa Tunnelbear Vpn-om. Taj 100% radi za Brazil. Ako s njim ne prođe, onda ti kod nije ok
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Xbox Series X
x18x05x kaže...
bik kaže...
Ugl mocan stroj je taj seriesX, moram jos nac odgovarajucu policu pokraj tva.. Sto se tice wireless controllera i betarija; to nisu punjive baterije? Koliko traju? Kako ste to rjesili, kupili dodatno punjac i punjive baterije?

 Xbox Elite Wireless Controller Series 2, nema mu ravnog. Kad već imaš next gen konzolu zašto ne i next gen controler?

Vjerujem da je super samo ne znam kako bih iskoristio dodatne mogucnosti sto taj ima (mozda jednog dana), meni je i ovaj next-gen ali malo cudno da nisu s konzolom isporuciji punjive baterije, to bi ih kostalo +1$.

Narucio punjive baterije Panasonic Eneloop Pro 4x AAA + punjac, kazu na netu da su odlicne.

 

Vidim da sad MS nudi Gamepass Ultimate akciju 3mjeseca za 1eur !, ja jucer uzeo samo mjesec..  hocu morat pravit novi account zbog toga i hoce mi ostat ove igre sto sam vec poskidao preko sadasnjeg accounta?

9 godina
offline
Xbox Series X

Ima gdje za kupiti game pass ultimate pomoću paysafecarda a da je sigurno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
pqweasdyxc kaže...

Ima gdje za kupiti game pass ultimate pomoću paysafecarda a da je sigurno?

https://www.gamivo.com/product/xbox-live-gold-12-month-brazil

i aktivirat mozes preko mobitela uz tunnelbear

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
x18x05x kaže...
bik kaže...
Ugl mocan stroj je taj seriesX, moram jos nac odgovarajucu policu pokraj tva.. Sto se tice wireless controllera i betarija; to nisu punjive baterije? Koliko traju? Kako ste to rjesili, kupili dodatno punjac i punjive baterije?

 Xbox Elite Wireless Controller Series 2, nema mu ravnog. Kad već imaš next gen konzolu zašto ne i next gen controler?

 šta nije to vec stari kontroler? negdje sam kao procitao da ce izac Elite series 3 za ove next gen konzole.

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
izzy007 kaže...
mat777gold kaže...
izzy007 kaže...
@mat777gold
Probaj sa tunnelbear. S ovim je ekipi prolazilo

@bik
Jesi to negdje u Hr kupio ili?

 E covjece hvala, spasi me od natezanja oko refunda

Valjda ima razlike od VPN-a do VPN-a nemres vjerovati

Dobio po mjesec gratis za svakih 12 mj i jos 1 mjesec za GPU i sad sam miran do 04/2023( sve zajedno me doslo 82 eura)

 

Gdje si kupovao Xbox live gold pretplatu? Za koju regiju i koji shop ako nije tajna.

 

I da, očito određeni VPN-ovi ne prolaze.

 Hej,sorry kaj malo kasno sad pisem, uzeo sam na Gamivo.com 2x Gold Live 12 mjeseci za Brazil( 71 euro za oba) a GamePass Ultimate ( EU verziju jer Brazil je bio oko 1,5 euro jeftiniji) sam uzeo na CdKeys za 11 eura.

Regija mi je Irska jer tam zivim i radim i Tunnelbear je bio nakraju bolji VPN  jer sam uspio aktivirati oba dva koda bez beda a imam Ivacy VPN( full unlockana verzija)  koji i kad sam stavio da bude Brazil moja regija nije sljakalo i bacalo je error na Microsoft.redeem.

 

@underdog i mene je zezalo i pa sam skinuo extension od Tunnelbear-a za Firefox jer njega koristim i podesio tamo na Brazil i aktivirao oba dva koda bez beda. Tunnelbear aplikaciju nisam skidao vec samo extension, drzim fige da prode sve kak spada

thug life... R.I.P. Marco Simoncelli
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2020 4:29 (mat777gold).
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Samo da skrenem paznju da u kontroler idu AA baterije pa ako si narucio AAA baterije da zamijenis ako stignes jos, mada moguce da je slucajno napisano AAA ali eto da ne dobijes krivebik kaže...
x18x05x kaže...
bik kaže...
Ugl mocan stroj je taj seriesX, moram jos nac odgovarajucu policu pokraj tva.. Sto se tice wireless controllera i betarija; to nisu punjive baterije? Koliko traju? Kako ste to rjesili, kupili dodatno punjac i punjive baterije?

 Xbox Elite Wireless Controller Series 2, nema mu ravnog. Kad već imaš next gen konzolu zašto ne i next gen controler?

Vjerujem da je super samo ne znam kako bih iskoristio dodatne mogucnosti sto taj ima (mozda jednog dana), meni je i ovaj next-gen ali malo cudno da nisu s konzolom isporuciji punjive baterije, to bi ih kostalo +1$.

Narucio punjive baterije Panasonic Eneloop Pro 4x AAA + punjac, kazu na netu da su odlicne.

 

Vidim da sad MS nudi Gamepass Ultimate akciju 3mjeseca za 1eur !, ja jucer uzeo samo mjesec..  hocu morat pravit novi account zbog toga i hoce mi ostat ove igre sto sam vec poskidao preko sadasnjeg accounta?

 Samo da skrenem paznju da u kontroler idu AA baterije pa ako si narucio AAA baterije da zamijenis ako stignes jos, mada moguce da je slucajno napisano AAA ali eto da ne dobijes krive

thug life... R.I.P. Marco Simoncelli
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
bik kaže...
Ugl mocan stroj je taj seriesX, moram jos nac odgovarajucu policu pokraj tva.. Sto se tice wireless controllera i betarija; to nisu punjive baterije? Koliko traju? Kako ste to rjesili, kupili dodatno punjac i punjive baterije?

 

Ovo si upikneš:

https://www.amazon.de/-/en/Panasonic-Eneloop-Intelligent-Charger-eneloop/dp/B01HXXFSC6/ref=pd_bxgy_img_2/261-0960094-6397315?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B01HXXFSC6&pd_rd_r=883b13f4-69c9-4ddd-acb9-b02c16086a02&pd_rd_w=IiBYD&pd_rd_wg=erQ3D&pf_rd_p=4490d326-3239-499b-8c8a-0dd8d6ad582a&pf_rd_r=8FKHASEWQ762MQP1H6JT&psc=1&refRID=8FKHASEWQ762MQP1H6JT

 

Vrijeme punjenja cca 4 sata

13 godina
offline
Re: Xbox Series X

istice mi zenin account pocetkom veljace a na njemu je vec napravljen ovaj upgrade sa golda na ultimate.... jel netko uspio napraviti ponovo istu stvar ili samo nagadjamo da radi?

ne zelimo novi account  :)  

 

ako uzmemo gamepass za konzolu, onda moramo i gold dodavati koliko sam shvatio? nema onda bas racunice ne uzeti i ultimate...

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2020 12:37 (MarioArt).
15 godina
offline
Xbox Series X

Hvala sejedno, da znam, krivo sam napisao, AA sam narucio ;)

Lisac, da upravo to sam narucio.

Sto se tice kontrolera citao sam da je ovaj sto se isporučuje sa XSX upravo nexgen, nadograđen, manje letencije, bolja veza..blabla.


Uspio sam dobit 3mj ultimate za 1eur,
Otkazao predplatu od nekidan i uzeo danas novu :D
Tu je link s uputstvima kog zanima:

 

http://www.mydealz.de/deals/neuekunde-xbox-game-pass-ultimate-3-monate-1708025?utm_source=mappshare&utm_medium=referral&utm_content=1708025

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Xbox Series X

Kupio sam 3 mjeseca gpu na enebi za 26€. Sve radi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
MarioArt kaže...

istice mi zenin account pocetkom veljace a na njemu je vec napravljen ovaj upgrade sa golda na ultimate.... jel netko uspio napraviti ponovo istu stvar ili samo nagadjamo da radi?

ne zelimo novi account  :)  

 

ako uzmemo gamepass za konzolu, onda moramo i gold dodavati koliko sam shvatio? nema onda bas racunice ne uzeti i ultimate...

 Samo pustite da istekne Ultimate tj. ugasite obnavljajucu pretplatu i nakon toga kupite jeftiniji Gold na Gamivo.com ili CdKeys i to shemu sa Brazilom gdje jednostavno preko Tunnelbear VPN-a ih aktiviras na microsoft.redeem.

Nakon toga uzmes opet Ultimate preko istih stranica ili EU kak sam ja jer je bila sitna razlika i prilikom aktivacije te pita zelis li Gold pretvoriti u Ultimate

thug life... R.I.P. Marco Simoncelli
11 godina
offline
Xbox Series X

Ako netko želi ukrasiti svoj XSX.

 

LINK

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...

Ako netko želi ukrasiti svoj XSX.

 

LINK

 uf,odlicno ovak izgleda

14 godina
offline
Xbox Series X

Ekipa trenutno ima u SD popust od 30% uz kod ..IGRE30.. na sve igre. Kupio bi CYBERPUNK ali ima samo za Xbox One ako kupim tu fizičku kopiju hocu li moći igrati na Xbox Series x?

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Da.

Jedino što koliko sam shvatio verzija sa grafičkim poboljšanjima za next gen dolazi tek slijedeće godine, ako ti je to bitno.

Premišljao sam se i ja što uzeti pa na kraju ipak uzeo za PC preko VPN-a.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Xbox Series X

Koliko nas bude igralo Cyberpunk na X/S?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Vjerojatno budem kad tad uzeo na SeX. Možda neko GOTY izdanje. Prvo PC jer je trenutno najjeftinija opcija. Ako ispadne da se može odigrati uz minimum napucavanja, onda ću probati odigrati i s kontrolerom.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Xbox Series X

Ja sam uzeo preko store-a. Igrat na S pa kad dođe u prodaju X samo se prebacit. Pokušavam smanjit, pc, ps sad i xbox. Previše mi to sve, sada samo na xbox, jedna platforma i ćao.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Pozdrav ekipa. Imate li savjet od kuda naručivati series S?A mazon.de mi izgleda kao okej opcija, ali bilo bi mi draze da je neki store iz HR.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ja planiram igrat na XSX ali nigdje mi se ne zuri, imam hrpu toga neodigranog da cu komotno saceka to poboljsano izdanje za X.
3 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Poštovani,

 

Nisam igrao igrice godinama i sad razmišljam da sinu od 7 god, a i sebi kupim Xbox. Pitanje se vrti oko S ili X, ali više sam za X zbog kapaciteta konzole i mogućnosti kupnje igara na disku, iako mi frend koji igra xbox kaže da mi je i S serija dosta s obzirom da nemam baš puno vremena za igranje.

Zanima me kako funkcionira Game pass.

Dali mogu platiti pretplatu 1 mjesec i skinuti neke igre i onda neko vrijeme igrati te igre bez plaćanja pretplate ili da bi igrao skinute igre moram biti stalno u pretplati i online?

Kod kupnje igara dali mogu kupiti igre bez pretplate i dali kad kupim igre moram biti stalno online da bih igrao?

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X

Pozdrav,

 

Pratim već par dana na amazonu.de i malo je dostupan, a malo nije. U HR nisam nigdje našao da je dostupan. Na Gamershopu je bila dobra ponuda s 2 jostika, ali trenutačno ih nema.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
toki.ariato kaže...

Pozdrav ekipa. Imate li savjet od kuda naručivati series S?A mazon.de mi izgleda kao okej opcija, ali bilo bi mi draze da je neki store iz HR.

 

Pozdrav,

 

Pratim već par dana na amazonu.de i malo je dostupan, a malo nije. U HR nisam nigdje našao da je dostupan. Na Gamershopu je bila dobra ponuda s 2 jostika, ali trenutačno ih nema.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice