Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.317.118
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
pegula.00 kaže...

Ako mi može netko upućeniji pojasniti problematiku korištenja xboxa u hrvatskoj. Vidim da se spominju VPNovi, otežana kupovina igara u storeu i sl.

Hvala puno.

 bump :)

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Čekaj da se razriješi ovaj ljubavi trokut.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Sad bi on korisne informacije na Bug forumu. Ne ide to tako.
PSN - DeniZg80
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
@pegula.00
Dok se oni prepiru da probam nešto napisati/pomoći. Xbox, za razliku od PS, nije službeno podržan u Hrvatskoj. Zbog toga ljudi koriste Microsoft account koji ima podešenu neku od podržanih regija. Npr UK.
VPN ljudi koriste da bi kupili pretplatu. To je takozvani Xbox live servis. Da bi igrao online igre moraš imati tu pretplatu. Neka me isprave ako griješim. E sad. Xbox live gold servis koji se plaća se može kupiti za razne regije gdje je ta usluga službeno podržana. Ljudi koriste VPN da bi kupili Brazilski Xbox live gold jer je taj najjeftiniji.
Jedna godina Brazilske pretplate košta cca 30€ dok je za druge regije skuplja. Možeš ih kupiti max 3 i imati unaprijed uplaćeno 3g pretplate. Osim Xbox live gold pretplate postoji i nešto "jače", a to se zove xbox ultimate game pass. S njim dobiješ svaki mjesec 100ak free igara. Postoji "trik" s kojim 3g gold pretplate konvertiraš u 3g ultimate pretplate za samo 1$. Znači prvo kupiš 3godine gold preptlate putem VPNa, a onda za 1$ kupiš promotivni ultimate i sa tim kodom konvertiraš gold u ultimate te imaš 3g ultimate pass-a
Moj PC  
2 0 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Moram li onda cilo vrime bit konektiran na vpn ili je to samo prilikom registracije? Jer ako se uvik mora s vpnom spajat to zvuci ka velika gnjavaza
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ne treba ti VPN za igranje. VPN koristiš samo ako kupiš nešto što je zaključano na neku određenu regiju. Tad ti treba VPN za redeem tog koda. Ne treba ti za drugo
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2020 18:19 (izzy007).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Jos jedna stvar samo, di se jos osim gamershopa moze nabavit xbox u pretprodaji?
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
To ne znam. I mene taj info zanima
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Bila je neki dan nova njemačka pošiljka za Saturn i Mediamarkt, ako vam to šta znači.
Ostalo je XSS konzola čini mi se.
PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2020 19:03 (DeniZg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Kupio bih u Hrvatskoj. Jer ne znam kako to ide s jamstvom ako mi netko kupi u DE. Kako to reklamirati ako bude potrebe.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xbox Series X
izzy007 kaže...
Kupio bih u Hrvatskoj. Jer ne znam kako to ide s jamstvom ako mi netko kupi u DE. Kako to reklamirati ako bude potrebe.

Službeno jamstvo microsofta nemaš jer konzola nije službeno zastupljena u Hrvatskoj. Znači uvoznik sam organizira servis u njemu partnerskom servisu koji nije ovlašten od microsofta.

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
izzy007 kaže...
Kupio bih u Hrvatskoj. Jer ne znam kako to ide s jamstvom ako mi netko kupi u DE. Kako to reklamirati ako bude potrebe.

 

Pogledaj moj post od neki dan. I sam pokušavam uzeti u RH:

https://forum.bug.hr/forum/topic/igrace-konzole/xbox-series-x/272478.aspx?page=8&jumpto=6220422&sort=asc&view=flat

 

Koliko vidim, mall.hr, edigital.hr i gamershop.hr planiraju imati zalihu. Pitao sam njihove korisničke podrške kada im dolazi konzola, nemaju pojma još uvijek. Mislim da je edigital.hr najsigurniji (barem što se tiče koji od ta tri će imati najranije konzolu).

U Sloveniji imaš playgame.si

 

Jučer je cijelih 12 min (od 10:08 do 10:20) Series X bio dostupan za kupnju preko amazon.de, naravno da sam vidio email u 10:20 tek i naravno da je sve već rasprodano.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2020 7:34 (Lisac1606).
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Lisac1606 kaže...
izzy007 kaže...
Kupio bih u Hrvatskoj. Jer ne znam kako to ide s jamstvom ako mi netko kupi u DE. Kako to reklamirati ako bude potrebe.

 

Pogledaj moj post od neki dan. I sam pokušavam uzeti u RH:

https://forum.bug.hr/forum/topic/igrace-konzole/xbox-series-x/272478.aspx?page=8&jumpto=6220422&sort=asc&view=flat

 

Koliko vidim, mall.hr, edigital.hr i gamershop.hr planiraju imati zalihu. Pitao sam njihove korisničke podrške kada im dolazi konzola, nemaju pojma još uvijek. Mislim da je edigital.hr najsigurniji (barem što se tiče koji od ta tri će imati najranije konzolu).

U Sloveniji imaš playgame.si

 

Jučer je cijelih 12 min (od 10:08 do 10:20) Series X bio dostupan za kupnju preko amazon.de, naravno da sam vidio email u 10:20 tek i naravno da je sve već rasprodano.

 

Meni su iz Gamershopa rekli da bi u prosincu trebali imati nove zalihe. Taman, oko Božića da dođe.

11 godina
offline
Xbox Series X

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2020 18:18 (DeniZg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

A Closer Look at How Xbox Series X|S Integrates Full AMD RDNA 2 Architecture

 

Xbox Series X|S are the only next-generation consoles with full hardware support for all the RDNA 2 capabilities AMD showcased today.

 

AMD’s latest RDNA 2 architecture delivers a significant increase in performance and efficiency over previous architectures, as well as adding new hardware acceleration capabilities including hardware accelerated DirectX Raytracing, Mesh Shaders, Sampler Feedback and Variable Rate Shading.

 

 

PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xbox Series X

Fučkaj ga sad, PS5 dizajn odiše dojmom Slona u staklani u bilo čijem prostoru ispod ili pokraj TV-a.

 

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.10.2020 15:55 (rambox).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Watch Dogs: Legion - Xbox Series X Inside Look

 

 

4K@30 FPS ali prilično dobar RayTracing.

PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...

Watch Dogs: Legion - Xbox Series X Inside Look

 

 

4K@30 FPS ali prilično dobar RayTracing.

 Da, ili preciznije RDNA2 GPU/52 CU ima 52 Ray Accelerators.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/graficke-kartice/amd-navi/265345.aspx?page=161&jumpto=6232090&sort=asc&view=flat

 

Za konzolu od 500$ super, i večina ljudi bit če vrlo zadovoljna i ovako sa vrlo atraktivnih Ray Tracing+4K/30fps-a.Eto gledam na 43/4K zaslonu, i da izgleda odlično ili za vizualnu usporedbu tu je ovaj drugi video.

 

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.10.2020 22:20 (rambox).
5 godina
protjeran
offline
Xbox Series X

Xbox će biti dobro oružje za AMD, pogurat će im featurese i optimizacije pa AMD neće morati kao Nvidia podmićivati dev kuće, barem ne u tolikoj mjeri..

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Xbox Series X

Tko zeli S konzolu brzo na Amazon.de dok ima

https://www.amazon.de/dp/B087VM5XC6?...ogi&th=1&psc=1

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Xbox prednarudžbe rasprodane i u Japanu.

To se do sada nikad nije desilo.

PSN - DeniZg80
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Xbox Series X

One S ima 360GB prostora za igre i rezolucija u Gears 5 pada do 720p... zalosno da developeri moraju trosit vrijeme na tu konzolu...

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Santana kaže...

One S ima 360GB prostora za igre i rezolucija u Gears 5 pada do 720p... zalosno da developeri moraju trosit vrijeme na tu konzolu...

 Kad je najavljena konzola mislio sam da ću ju sigurno uzeti sljedeće godine, ali kako stvari stoje ili ću uzeti X seriju ili ništa. Obećavali su 1440p sa tim marketingom a rijetko koja igra radi preko 1080p. Čak i Fortnite je samo 1080p. Na One X iz prošle generacije radi u 4K...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Da.

XSX je "no brainer". 2-3x jača od serije XSS, podržava igre na disku i dvostruko veći hard disk.

Kad bi XSS cijena bila oko 200€, onda bi ta kupovina imala smisla. Vjerujem da je samo pitanje vremena.

PSN - DeniZg80
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Da... razmišljao sam da prodam One X, dodam par sto kuna i uzmem Series S, ali ima mi sve manje smisla. Dobio bih nešto brže učitavanje i to je to.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Xbox Series X

Series S je potpuni promasaj od konzole i potpuno nepotrebna i neznam zasto postoji uopce.Slabija od prosle generacije i ja ne vidim tko bi to kupio uz One X

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Xbox Series X

Na prvu je Series S izgledala kao odlican potez al ipak na kraju teski promasaj.Trebali su kao Sony izbaciti SX Digital i zavrsena prica...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ali onda ne bi bila $299.

Vrijeme će pokazati koliko popularna bude
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice