Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.316.095
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Fora je kako napominju da su to napravili radi nas gamera kako bi nam olakšali. Jer kad imaš puno izbora samo imaš problem...

 Da jer smo previse glupi da stavimo m.2 ssd u konzolu. S obzirom da Xbox ne zahtjeva GEN4 SSD, moglo bi se dost jeftino proc, ali ne...

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Pa, s obzirom da je prodaja Xbox One X porasla 750%, a neki ljudi na ovom forumu su zbunjeni kako ne mogu šerati igru na disku, rekao bih da je kupovina i instalacija Nvme diska za većinu ravna slijetanju na mjesec.
PSN - DeniZg80
8 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...
Pa, s obzirom da je prodaja Xbox One X porasla 750%, a neki ljudi na ovom forumu su zbunjeni kako ne mogu šerati igru na disku, rekao bih da je kupovina i instalacija Nvme diska za većinu ravna slijetanju na mjesec.

 Ah kak su mogli stavljat HDD u konzole stavit ce i nvme.
Nije mi to bas neko opravdanje

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.9.2020 17:10 (Santana).
13 godina
offline
Xbox Series X

Meni je nevjerojatno da je Microsoft uopće odlučio dati takva glupa imena konzoli. Znači imaš Xbox One X i onda next gen nazoveš Xbox Series X. Onda još imaš i Xbox One S i Xbox Series S (koji je next gen ali slabiji next gen). Zbunjujuće za popizdit. Čak i ja koji pratim gaming svakodnevno bi morao dobro pogledati dvaput kad bi kupovao konzolu. Zamisli nekoga tko kupuje djetetu i ne zna ništa o tome. Vidi X ili S u imenu i kupi. Čak i cijena nije toliko različita pa je i to slično.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.9.2020 18:24 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Zamisli tek da trebaš kupiti Nintendo DS.
PSN - DeniZg80
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ustvari koliko sam čuo, sky rocketao je pristup stranici Xbox One X-a na Amazonu. Niš čudno d obzirom na skoro nepostojeću razliku u nazivu. Nije prodano toliko konzola više. Ali netko je sigurno kupio krivo. :)

Sad kad mu klinac na Božićno jutro raspakira konzolu koju već ima...
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Xbox Series X

Sto na kraju, odnosno koju pretplatu ja moram uzeti da bih imao pristup svin igrama na xboxu i koliko to dode? Vec sam se pogubio u svim tim nazivima

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Gamepass za Xbox. Ili Gamepass Ultimate ako želiš istovremeno i Xbox i PC.

10 ili 15 eura mjesečno.

Ili cca 40 eura godišnje za Ultimate preko VPN.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.9.2020 8:12 (Hexfire).
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
maxy0 kaže...

Sto na kraju, odnosno koju pretplatu ja moram uzeti da bih imao pristup svin igrama na xboxu i koliko to dode? Vec sam se pogubio u svim tim nazivima

 Ovo što je kolega iznad napisao te dobiš 100+ igara sa gamepass te 3 igre svaki mjesec sa gold.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.9.2020 9:15 (x18x05x).
11 godina
offline
Xbox Series X

Vidim da Microsoft i dalje prezentira gamepass kao vise od 100 igra ali ta lista je puno veca.

Znaci putem gamepassa TRENUTNO je dostupno za konzolu 251 naslov, PC ima 211 a cloud servis koji nije dostupan kod nas 172 igre.

U 12 mjesecu se jos Ea play prikljucuje gamepassu sa jos 70-90 naslova za PC i konzolu.

E sada jos u buducnosti treba dodati Bethesdu(8 studija) i njihovu ogromnu kolekciju igara koja ce dobro podebljati ovu listu.

Znaci Microsoft sada ima 23 studija i svaka nova igra ce biti besplatna prvog dana izlaska na gamepassu.

BTW - Ultimate pass na konzoli je kao GOLD tako da se dobiva jos 3-4 igre svaki mjesec koje ostaju u trajnom vlasnistvu.

Ovo je sada vec je*eno dobar deal za 14-15 eura svaki mjeseca ili 80-100 eura za 3 godine (gold to ultimate upgrade VPN).

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Gamepass za Xbox. Ili Gamepass Ultimate ako želiš istovremeno i Xbox i PC.

10 ili 15 eura mjesečno.

Ili cca 40 eura godišnje za Ultimate preko VPN.

 Kako da napravim to za 40 eura? I ne bi uzimao ultimate jer mi ne treba za pc jer mi je preslab za gaming

http://trakt.tv/user/MjezZza
11 godina
offline
Xbox Series X

Imam game pass ultimate od kad se pojavio i kombinirano xbox x/pc sam skinuo mozda 10 igara a odigrao mozda 5 od toga.

U globalu je ponuda smece za sad, ono sto me je zanimalo za Xbox X sam kupio na disku za kolekciju. 

Moj PC  
0 5 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

O ukusima se ne raspravlja ali govorit da je ponuda smecu moze samo jalna osoba.

 

Evo kompletna lista pa neka ljudi sami presude ako im odgovara ili ne.

 

https://www.xbox.com/en-US/xbox-game-pass/games?xr=shellnav#all-games

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Resident Evil 7, Wasteland 3, Flight Simulator, No Man's Sky, Sea of Thieves, Hellblade, Forza 4, to su neki koji se meni sviđaju na prvu loptu i koje sam instalirao.

Na konzoli ima još dosta meni zanimljivih starijih naslova.

 

A bit će toga još puno više uskoro.

PSN - DeniZg80
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ima negdje u Xbox One temi procedura, nisam više 100% siguran. Kolega DaniZG je zadnji uzimao pa nek nas podsjeti. :)

Mislim da samo uzmeš 12 mjeseci gamepass key za neko tržište gdje je jeftin s stranice tipa g2a, cdkeys ili slično i onda preko VPN aktiviraš na svoj account nakon što promijeniš regiju.

Trenutno još traje M'soft akcija gdje obični gpass za 1$ pretvoriš u Ultimate. Možeš maksimalno 3x12 mjeseci dodati i onda pretvoriti u Ultimate. Većina nas je tako napravila. Čak i ako ti ne treba s njim dobiješ Xbox live Gold pa imaš pristup multiplayeru i besplatne 2-3 igre svaki mjesec. A jednostavno je shareati account pa možeš dati frendu, bratu, kome god da istovremeno igra na svom PC-u.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Xbox Series X

Kupiti kodove 3x12 mj. (može i manje) Xbox Gold za US account. Preko VPN podešenog na US se ulogira US account i US Xbox stranicu i ukuca te Golde.

Nakon toga treba konvertirati Xbox Gold u Gamepass Ultimate tako da se plati 1$. Ja sam to riješio tako da sam na G2A kupio 5$ za Microsoft Wallet, jer mi PayPal nije prihvaćalo

Nakon toga mi nije htjelo konvertirati Gold u GPU, jer sam imao 36 mjeseci Golda (maksimum), a konverzija daje još mjesec dana, što bi onda išlo preko maksimuma.

Javio sam se na Support chat i oni su napravili konverziju u GPU, bez da su dodali tih mjesec dana koji su radili problem.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.9.2020 17:00 (DeniZg).
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Xbox Series X

Xbox Series X Backwards Compatibility Tested - And The Performance Is Extreme

 

PSN - DeniZg80
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Je li netko zna, ako sam vec napravio ovo i isteklo mi je, je li se može ponovno napraviti konverzija kao i prvi put? Ili je ovo "one time opportunity"? Ja sam vec imao 16 mjeseci ultimatea na nacin da sam kupio 3 mjeseca Live Gold, godinu dana Game Pass i mjesec dana Ultimatea što je dalo ukupni zbroj od 16 mjeseci ultimatea. To mi je isteklo 17. rujna. Je li se može to ponovno aktivirati na isti način?
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
merceg100 kaže...
Je li netko zna, ako sam vec napravio ovo i isteklo mi je, je li se može ponovno napraviti konverzija kao i prvi put? Ili je ovo "one time opportunity"? Ja sam vec imao 16 mjeseci ultimatea na nacin da sam kupio 3 mjeseca Live Gold, godinu dana Game Pass i mjesec dana Ultimatea što je dalo ukupni zbroj od 16 mjeseci ultimatea. To mi je isteklo 17. rujna. Je li se može to ponovno aktivirati na isti način?

 Vjerojatno ne. Mozda jedino da napraviš novi account.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Zar nije moguće, kad istekne trenuti ultimate iz promocije, opet kupiti Gold na tri godine, a onda uzeti najjeftiniji ultimate za 15€ i opet napraviti konverziju u Ultimate 3g. Znači skuplje je 15ak eura ali opet se ima 3 godine
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
izzy007 kaže...
Zar nije moguće, kad istekne trenuti ultimate iz promocije, opet kupiti Gold na tri godine, a onda uzeti najjeftiniji ultimate za 15€ i opet napraviti konverziju u Ultimate 3g. Znači skuplje je 15ak eura ali opet se ima 3 godine

 Pa vjerojatno se ta promocija može iskoristiti samo jednom po accountu. Inače mi nebi imalo smisla jer bi svi to radili umjesto kupovali mjesečnu pretplatu od 15-ak eura ili koliko već.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Čitao sam da se može opet napraviti konverzija Gold u GPU, ali ne po promotivnoj cijeni od 1$/€, nego po cijeni mjesečnog Gamepassa.

Ne bi bilo loše provjeriti sa Supportom preko chata za svaki slučaj.


EDIT: Evo još jedna početna recenzija Xboxa X.

Posebno me veseli što se naglašava kako je konzola nečujna.

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2020 10:53 (DeniZg).
14 godina
offline
Xbox Series X

kako ste vi kupiil game pass ultimate? pokusavam ali mi ne prihvaca paypal. onda sam kupio goft card od 5$ i uopće mi se ne pokazuje opcija placanja sa gift cardovima. tj evo sad prikazuje ali mi javlja gresku, bez vpn mi javlja da regija nije ista, sa upaljenim vpn mi javlja ovu drugu gresku

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2020 13:35 (maxy0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Koju regiju imaš postavljenu u outlook.com accountu?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Kao što sam već pisao. Vjerojatno si kupio maksimalnih 36 mjeseci Golda i sad ti ne može dodati još 1 mjesec.
Zovi support na chat. Reci im da ti konvertiraju i ne dodaju tih mjesec dana. Riješe to u 5 min.
Ako i nije to, svejedno pitaj support.
PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2020 14:41 (DeniZg).
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
izzy007 kaže...
Koju regiju imaš postavljenu u outlook.com accountu?

 United States postavljeno

DeniZgN kaže...
Kao što sam već pisao. Vjerojatno si kupio maksimalnih 36 mjeseci Golda i sad ti ne može dodati još 1 mjesec.
Zovi support na chat. Reci im da ti konvertiraju i ne dodaju tih mjesec dana. Riješe to u 5 min.
Ako i nije to, svejedno pitaj support.

 nisam, kupio sam 12+12 mjeseci

 

kupio preko cdkeys 24 mjeseca live golda brazilskog i s upaljenim vpn sam redeemo kodove i uspilo je, zapnem na ovom koraku

http://trakt.tv/user/MjezZza
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Moguće da je US regija rigoroznija po pitanju tih provjera od kud se kupuje. Moguće da UK i Njemačka nisu tako striktne. Ja sam svoj acc prebacio sa USA na UK ali mi i dalje u xbox app u windowsima piše USA. Možda je potrebno neko vrijeme da se ažurira. S tim da još nisam pokušao kupiti Ultimate pass. Čekam da izađe konzola pa ću tada u shoping
14 godina
offline
Xbox Series X

cuo sam se sa supportom i nisu ni oni mogli upgradat, ove regije jebu.. na kraju sam kupio 1 month game pass ultimate gift card i prebacilo mi je sav gold u ultimate...

 

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Da , USA regija ne prolazi sa nasom karticom ili paypalom. Ali sada znamo da se taj problem moze rijesiti ako se kupi 1 month gamepass ultimate gift card ali to je ipak mali dodatni trosak.

Uglavnom svi novi koji budu radili gamepass neka naprave UK ili Njemacka regiju (kartice,paypal) a ako netko bas zeli USA regiju upgrejd moze napraviti putem 1 month ULTIMATE gift card-a.

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...

Čitao sam da se može opet napraviti konverzija Gold u GPU, ali ne po promotivnoj cijeni od 1$/€, nego po cijeni mjesečnog Gamepassa.

Ne bi bilo loše provjeriti sa Supportom preko chata za svaki slučaj.


EDIT: Evo još jedna početna recenzija Xboxa X.

Posebno me veseli što se naglašava kako je konzola nečujna.

 

To bio i cilj dizajnera, dakle realno okvirno mir i tišina kao na groblju.

 

AMD,........is that Epyc or what?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice