Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.316.811
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Xbox Series X

Nekako mi se cini da je ovaj game pass predobar da bi bio istinit, nekako mislim da ce tamo sve biti ove drugorazredne igre i mozda pokoja samo AAA igra, sve ostale big name igre cemo svejedno morati kupiti

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Pa AAA igre osim Msoftovih su dosad dolazile nakon određenog vremena. Vjerujem da će tako biti i dalje.

Osobno su mi te kako veliš drugorazredne često bolje od AAA reciklaža.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Xbox Series X

Ja se navukao na Pathologic 2 i Void Bastards-e koje vjerovatno nikada nebi isprobao da tamo nisam vidio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
maxy0 kaže...

Nekako mi se cini da je ovaj game pass predobar da bi bio istinit, nekako mislim da ce tamo sve biti ove drugorazredne igre i mozda pokoja samo AAA igra, sve ostale big name igre cemo svejedno morati kupiti

 Ima previše tih indie igara, bezveze.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
maxy0 kaže...

kako ste vi kupiil game pass ultimate? pokusavam ali mi ne prihvaca paypal. onda sam kupio goft card od 5$ i uopće mi se ne pokazuje opcija placanja sa gift cardovima. tj evo sad prikazuje ali mi javlja gresku, bez vpn mi javlja da regija nije ista, sa upaljenim vpn mi javlja ovu drugu gresku

 Ja sam napravio UK account, skinuo Xbox aplikaciju na mobitel i logirao se. Onda sam kupio 3 godine brazilskog Xbox Live Golda (jer je najjeftiniji, izašlo me oko 100 eura). Onda skinuo NordVPN na mobitel i prebacio se na Brazilsku IP adresu (ili koju god si regiju uzeo za Gold). Onda natrag u Xbox aplikaciju i aktivirao kodove. Nakon toga sam otvorio onaj link za pretvaranje Xbox Golda u Gamepass Ultimate i platio 1 funtu PayPalom. Kad te pita adresu, guglaš "fake UK address" i upišeš neku od tih fake adresa. Meni je tako sve prošlo.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
antimadridista kaže...
maxy0 kaže...

kako ste vi kupiil game pass ultimate? pokusavam ali mi ne prihvaca paypal. onda sam kupio goft card od 5$ i uopće mi se ne pokazuje opcija placanja sa gift cardovima. tj evo sad prikazuje ali mi javlja gresku, bez vpn mi javlja da regija nije ista, sa upaljenim vpn mi javlja ovu drugu gresku

 Ja sam napravio UK account, skinuo Xbox aplikaciju na mobitel i logirao se. Onda sam kupio 3 godine brazilskog Xbox Live Golda (jer je najjeftiniji, izašlo me oko 100 eura). Onda skinuo NordVPN na mobitel i prebacio se na Brazilsku IP adresu (ili koju god si regiju uzeo za Gold). Onda natrag u Xbox aplikaciju i aktivirao kodove. Nakon toga sam otvorio onaj link za pretvaranje Xbox Golda u Gamepass Ultimate i platio 1 funtu PayPalom. Kad te pita adresu, guglaš "fake UK address" i upišeš neku od tih fake adresa. Meni je tako sve prošlo.

 Eh, jebiga sad, trebao sam mozda prebaciti cijeli account na uk pa bi moglo, ovako na usa nema sanse da bi prosla uplata

http://trakt.tv/user/MjezZza
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
EA play stiže na game pass 10.11.2020.
Nadam se da će izbor igara biti dobar.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xbox Series X

Konzolaški šoping razgrabitis.

 

AMD,........is that Epyc or what?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Pa bome, vidim da su i novi Xboxi rasprodani kod nas, a i vani.

Čak su i u Japanu rasprodane prednarudžbe, što je do sada bilo nezamislivo za Xbox.

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...

Čitao sam da se može opet napraviti konverzija Gold u GPU, ali ne po promotivnoj cijeni od 1$/€, nego po cijeni mjesečnog Gamepassa.

Ne bi bilo loše provjeriti sa Supportom preko chata za svaki slučaj.


EDIT: Evo još jedna početna recenzija Xboxa X.

Posebno me veseli što se naglašava kako je konzola nečujna.

 

 Treba pričekati punokrvne next gen igre pa onda vidjeti koliko je nečujna.

11 godina
offline
Xbox Series X

Dobar članak sa popisom svih MS studija i igara na kojima rade.

 

Link

PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Još mi ovaj novi The Initiative zvuči najintrigantniji na papiru.

Impresivan popis, ali skoro svi imaju problem "TBA".
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Xbox Series X

Moj Xbox X je kao nov bio nevjerovatno tih, sad je negdje duplo glasniji a moram naglasit da ga nisam igrao nesto previse jer sam podjelio gaming vrijeme izmedju PCa, Ps Pro, Xbox X i Nintendo Switcha.

Ne ocekujem niti od nextgen konzola da ce bit nesto tihe na malo duze staze.... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hm, vjerovatno si u pravu međutim iskreno ne da ki se radit novi account. Ionako imam isuviše accounta i lozinki za popamtit a nemam naviku baš zapisivanja svega, uglavnom više pamtim, a lipo se kaže glup pamti a pametan zapisuje. ;) uglavnom svakako ću poslušat i prijedlog od @DaniZg i vidit šta chat support kaže. Javim povratno s informacijama.
11 godina
offline
Xbox Series X

Isprobao sam Xcloud (skinuo apk s weba, instalirao Proton VPN na mob, spojio se na Austriju, Ping 26ms) i radi prilično dobro.

Kvaliteta slike i input lag mi je bolji nego PS Remote play gdje sam u istoj sobi s konzolom.

Ali, ipak nije još na razini npr. Nvidia Shielda. Ostale streaming servise nisam isprobao.

PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...

Isprobao sam Xcloud (skinuo apk s weba, instalirao Proton VPN na mob, spojio se na Austriju, Ping 26ms) i radi prilično dobro.

Kvaliteta slike i input lag mi je bolji nego PS Remote play gdje sam u istoj sobi s konzolom.

Ali, ipak nije još na razini npr. Nvidia Shielda. Ostale streaming servise nisam isprobao.

 Ja sam prvi dan imao užasan input lag, ali onda sam spojio kontroler žično i dosta se popravilo. Tako da je servis jako dobar s obzirom da je još u beti. Jedino je stream ponekad loš, odnosno sporo se osvježava slika u igrama gdje ima puno akcije. Ali mislim da su već najavili da će sljedeće godine biti prebačeno na bolje servere.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Evo da se javim odmah nakon što sam završio chat support. Odmah ću reći da je @DeniZg bio u pravu. Naime ako ste već jednom (kao ja) aktivirali GPU nakon sto ste pretbodno kupili naprimjer 24 mjeseca Live Gold i to vam je isteklo i sad hoćete to ponovno odgovor je: Može! Jedina razlika je što ovaj put nećete platiti 1 mjesec GPU 1$, 1£ ili 1€ (preporučujem svim budućim korisnicima koji nemaju MA da naprave adresu u UK jer US ne prolazi preko paypal-a o čemu je već prije bilo spomena kako u ovom forumu tako i na Xbox One foru.u) nego ćete platiti punu cijenu GPU za 1 mjesec što je opet super stvar. Također sam ga pitao hoće li se ta politika (ponuda) Microsofta u skoroj budućnosti promijeniti, na to je agent odgovorio da ne zna i da je to najbolje provjeriti svaki put kad mialite to naprqviti da ne bi bacili pare u vjetar. A to je i logično, nitko vam dugoročno ne može ništa garantirati sa 100% -tnom sigurnošću. Znači prije sljedeće nadogradnje u chat support drzave u kojoj ste prijavili account i provjerq svega prethodno navedenoga!
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
antimadridista kaže...
DeniZg kaže...

Isprobao sam Xcloud (skinuo apk s weba, instalirao Proton VPN na mob, spojio se na Austriju, Ping 26ms) i radi prilično dobro.

Kvaliteta slike i input lag mi je bolji nego PS Remote play gdje sam u istoj sobi s konzolom.

Ali, ipak nije još na razini npr. Nvidia Shielda. Ostale streaming servise nisam isprobao.

 Ja sam prvi dan imao užasan input lag, ali onda sam spojio kontroler žično i dosta se popravilo. Tako da je servis jako dobar s obzirom da je još u beti. Jedino je stream ponekad loš, odnosno sporo se osvježava slika u igrama gdje ima puno akcije. Ali mislim da su već najavili da će sljedeće godine biti prebačeno na bolje servere.

 Ja sam probao jučer i danas i nije uopće igrivo, bas jako steka, imam valjda 5 fps 

http://trakt.tv/user/MjezZza
10 godina
online
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...

Isprobao sam Xcloud (skinuo apk s weba, instalirao Proton VPN na mob, spojio se na Austriju, Ping 26ms) i radi prilično dobro.

Kvaliteta slike i input lag mi je bolji nego PS Remote play gdje sam u istoj sobi s konzolom.

Ali, ipak nije još na razini npr. Nvidia Shielda. Ostale streaming servise nisam isprobao.

 Kod mene radi bez stalno upaljenog VPN-a, u biti triba samo dok udes u app.

11 godina
offline
Xbox Series X

Xbox Series X: 20 Games Tested in 4K 60 FPS HDR

 

PSN - DeniZg80
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

To sam vidio da je netko izašao s tom pričom. Isto tako kažu da je pritom konzola potpuno tiha.

Sve konzole izbacuju vrući zrak. Moj PC izbacuje vrući zrak da moram imati otvorenu stranicu. Pitanje je koliko su glasne. 

 

Nevezano, Microsoft radi na implementaciji Xclouda za konzole i PC (trenutno je samo na Androidu). LINK

Bit će fora kada ćemo moći staviti igru da se downloadira i istovremeno ju igrati preko Xclouda.

Ili recimo ako nam je pun hard disk, bilo na PCu ili konzoli, pa možemo streamati igru. 

 

 

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Mislim da nitko ne kupuje Xbox radi Yakuze, tako da nije neka drama.

 

Pogledajte korejanca koji si je instalirao XCloud na svoj Samsung smart frižider.

 

https://i.redd.it/c7tf0t1xess51.gif

 

PSN - DeniZg80
14 godina
offline
Xbox Series X

Odakle prednaručiti Series X? Vidim da je kod nas bilo u gamershop.hr, od nedavno i edigital.hr ima. U Sloveniji Playgame.si prima prednarudžbe.

Vani je sve rasprodano (UK, Njemačka, Francuska, Austrija). Vidim da po Češkoj ima za kupiti na Alza.cz i Mall.cz, ali ne šalju izvan Češke (čak ni u Njemačku gdje imam Mailboxde.com račun).

Možda netko zna dobar mail forwarder iz Češke?

 

Kako sad izvesti narudžbu? Ne vjerujem našim webshopovima da će imati konzole 10.11. jer su u pitanju preprodavači.

 

Hvala svima.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Xbox Series X heat and noise levels tested

 

 

Full load - Ne ide preko 49 C i 40db, 165W.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.10.2020 17:02 (DeniZg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...

Xbox Series X heat and noise levels tested

 

 

Full load - Ne ide preko 49 C i 40db, 165W.

Za razliku od izjava nekih koji su se ranije igrali s novom konzolom, Venturebeat je ciljano testirao hardver nebi li izmjerio temperature pod većim opterećenjem. Ipak, rezultate ne bismo smatrali skroz relevantnim budući da je testirana backwards compatibility igra Hitman 2 koju bi Xbox Series X trebao progutati s pola snage.

Treba napomenuti da se ne radi o temperaturi APU-a već o toplini koja se generira iz hadrvera. Kao što smo već zaključili, za neke relevantnije rezultate pričekat ćemo testiranje s pravom next-gen igrom. Zasad većina recenzenata smije igrati samo starije igre dostupne na Game Passu.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice