Xbox One izdvojena tema

poruka: 1.758
|
čitano: 542.445
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Xbox One

decki, sta se dogada s igrama koje su instalirane na konzolu u slucaju prodaje BEZ accounta? dakle ako ga izbrisem, ostaju li igre na konzoli,, bez save gamea?

one s 1tb 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox One
Micanje accounta ti povlači factory reset konzole, tj. sve se briše.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Xbox One

znaci i instalirane igrice...super :) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox One

Pozdrav,

 

uspio sam aktivirati 2x 1 godina Live Gold pretplate za Tursku, iako sam uredno prijavljen u Hrvatskoj (moj MS račun)... do kolovoza 2023 sam miran...

 

ali nikako ne mogu aktivirati za 1 € prelazak na Ultimate...

 

stalno javlja :

 

Change your Microsoft Store region
The region in which you bought your subscription and your Store region need to match. If changing your Store region doesn't work, contact us at Microsoft Support.
Change your Microsoft Store region The region in which you bought your subscription and your Store region need to match. If changing your Store region doesn't work, contact us at Microsoft Support.
PUR-ConversionBlockedCurrencyCountryMismatch
v0S3XgimioWBhOEAGl+Lkw.9
i to iako sam na VPNu u Istambulu, čak sam kao plaćanje za Tursku dodao svoju Revolut karticu i dao joj adresu iz Istambula...
ima tko kavu ideju ?
Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Xbox One

Preko čega to aktiviraš ?

Ako ne prolazi, kupi 30 dana gamepass ultimate i upiši kod.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Meni također javlja da se regija ne podudara.

Uzeo 2xgodinu brazila i sve prošlo dobro.

 

Ali...

Kada se ide pretvoriti u ultimate ne prolazi 

Ijavlja "You currently have a subscription from a different region".

 

Da li netko zna rješenje. Buni ga što je gold brazilski pretpostavljam.

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox One

znači, plaćanje karticom koja je za Brazil (može se staviti virtualni Revolut  na svoj  account kao dodatna kartica, prvo te pita za koju je zemlju)..

 

ja sam privremeno i svoj MS račun stavio u Tursku, pa je valjda i moj Xbox povukao Tursku, te preko VPN-a išao na MS store i uplatio 1$ za GPUltimate koji je odradio konverziju...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Xbox One
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One
Imam problem sa spajanjem Speedlink volana, spojen po uputama na xbox one s ali ne radi. Konkretno model Trailblazer za konzole i PC.
Ne znam sta se tu uopce moze napraviti jer preko konzole ne mogu ni driver updetati niti sta drugo,ne prepoznaje ga pod accesories,na PC je spojen i radi ali nije isoroban u igri jer nema instalirane, otvara postavke na home tipku.
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Xbox One

Pozdrav svima,

 

ima li netko iskustva sa Xbox Elite Wireless Controller Series 2, tj. isplati li se ga kupiti

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox One
vlatko kaže...
Imam problem sa spajanjem Speedlink volana, spojen po uputama na xbox one s ali ne radi. Konkretno model Trailblazer za konzole i PC.
Ne znam sta se tu uopce moze napraviti jer preko konzole ne mogu ni driver updetati niti sta drugo,ne prepoznaje ga pod accesories,na PC je spojen i radi ali nije isoroban u igri jer nema instalirane, otvara postavke na home tipku.

 Ovo sam našao na redditu, pa ti možda pomogne da spojiš volan sa Xbox One S

 

https://m.imgur.com/a/xVFbFWa

13 godina
offline
Xbox One

jel netko kupovo game pass ultimate sa aliexpressa?

kakva su iskustva, jel radi?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One
silasara2 kaže...

jel netko kupovo game pass ultimate sa aliexpressa?

kakva su iskustva, jel radi?

 dobis novi racun, prijavis se sa tim racunom i to je to.

ja kupio 3 mjeseca za probu, nije bilo problema

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
13 godina
offline
Re: Xbox One
LeftY_CRO kaže...
silasara2 kaže...

jel netko kupovo game pass ultimate sa aliexpressa?

kakva su iskustva, jel radi?

 dobis novi racun, prijavis se sa tim racunom i to je to.

ja kupio 3 mjeseca za probu, nije bilo problema

a jel mozes igrat igre sa svog racuna, il moras ponovo skidat i instalirat igre?

imam aktiviran obican game pass koji se svaki mjesec obnavlja putem paypala

14 godina
offline
Xbox One

Jel to xbox game pass za pc pao ili šta se događa? Neće se spojit uopće,ne mogu ništa igrat

 

https://twitter.com/XboxSupport/status/1489549720343089152?s=20&t=bc3Q6FW_N_CIJfIsERRvOA

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.2.2022 13:20 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Pozdrav ekipa,

 

jel moguće klonirati cloud igranje na mobitelu na android tv?

 

Imam P40pro, probao sam kloniranje na tv, radilo se o jednoj excel tablici i uredno je radilo.

 

No da li to isto tako radi ako bi klonirao cloud video igru kooju naravno igram sa kontrolerom na mobitelu?

hm hmmm, hm hm hmm
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox One

ne bi li bilo lakse instalirati xcloud na tv?

8 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Teško, juče sam se namučio dok nisa pronašao koliko toliko dobar vpn za PC, jer treba promjeniti regiju.

Skinuo sam Aviru vpn, besplatna je, ali ima dosta restrikcija, tipa da ne možeš odabrati državu nego se spaja na najbliži vpn. Meni jučer Austrija.

 

Dobra stvar je da čim se igra pokrene - vpn se može ugasiti jer više ne treba.

 

E sad - ja sam imao glupu ideju - pokrenuti na HP 250 G7 laptopu Xbox verziju Flight simulatora. Skinuo sam gamepass aplikaciju (imam još pola godine aktivnu pretplatu), ali pošto je igra dostupna za PC - nemam opciju pokretanja cloud verzije igre. A skinuti PC igru neću jer ju nemogu pokrenuti.

 

No može se virtualno igrati preko browsera, i onda pokreće sve dostupne iz cloud-a.

 

Nije to to, loše izgleda, trza (iako mi je jučer internet išao preko 30 mb/s), ali to je svejedno preko browsera....Probat ću pokrenuti na Xbox One pa ću onda vidjeti kako izgleda taj streaming.

hm hmmm, hm hm hmm
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox One
Vrijedi li xbox one X sa forza 4 i motorsport 7 za 1200 kn?
Zanima me u biti samo forza i još neke druge racing igre.
Series S mi nije privlačna jer ima samo za digitalne igre. Kolega mi ima kolekciju xbox igri pa bi imao šta igrati. U biti i ne daje mi se više od toliko love jer imam PS5.
Vidim da forza 4 ima 1080p/60 fps što mi je odlično. Nadam se da i neke starije igre imaju 60 fps na One X.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox One
Po ovome što si napisao se isplati. Series S je bolji i vrijedi tih cca 500 kn više, ali nedostatak disk drivea je problem. Moj će isto na prodaju uskoro.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Xbox One
A računam za series S oko 1800 kn bez igri. Ganjaj pretplatu ili kupi koju forzu i već si na 2000+.
A, kolega hrpu fizičkih 360 i one igri za one X.
Koji je biser uopće davao takva imena xbox konzolama. Mene vuče bilo šta samo da forzu igram, a tebe series X😆
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox One
Vuće me prokleti Elden Ring :D.

Debilni nazivi na stranu, One X je odlična konzola. Iznenađujuće tiha u odnosu na PS4 PRO.

Što se samog gaming iskustva tiče, nisam puno dobio sa prelaskom na Series S, štoviše neke igre rade i lošije na SeS.

Ali teško bih se više vratio natrag. Kad se navikneš na responzivnije sučelje, drastično brži loading i genijalni quick resume mislim da nema povratka :)
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Xbox One
Tebi nema druge nego preći na series X. Taman se dogovori sa onim forumašom šta prodaje ovdje:)

Mislio sam da će mi PS5 biti dovoljan u ovim godinama da smirim strasti prema gejmanju, ali izgleda meni dođe na isto imao li 15, 30 ili 50 godina:)
Uzeti ću xbox one X. Imam još jedan bežični kontroler sa adapterom. Valjda bi trebao raditi na one X. Ako da, taman bi imao 2 kontrolera.
12 godina
offline
Re: Xbox One
Ovakav kontroler imam. To bi trebalo raditi na xbox one X?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox One
Radi.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
12 godina
offline
Re: Xbox One
Pored forza 4 i motosport 6 vrijedi li igrati starije naslove tih serijala?
Moram preko pc odvrtiti na 74 stranu ove teme da vidim kako se uzima taj pass jer kad sam vidio listu podržanih igara već me vuće želja da uzmem.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox One
Stigao Xbox One X. Konzola je ok, ali sam oduševljen igrama. Forza Horizon 4 i Motorsport 7. Ne znam koja mi je bolja. Motorsport 7 je iz 2017 ako se ne varam, ali izgleda predobro. Budem li imao priliku definitivno kupujem series X.
Nakon PS5 mi je One X malo spor. U biti više mi je čudno sučelje pa se malo pogubim.
Sve u svemu prezadovoljan sam. Kad malo razmislim danas sam zaboravio na gt7:)

Moj PC  
0 0 hvala 0
22 mjeseca
neaktivan
offline
Xbox One

Dosta zanimljiv video koji vrijedi pogledati

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox One
Ugodno se iznenadio kad sam vidio da na UK prolazi Visa Erste kartica žiro račun. Napravio novi profil i za 1 funtu uzeo game pass da odigram sniper elite 5.
Kupio i za klince za 4 funte rayman origins kojega nisam našao nigdje za kupiti.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox One

Malo me buni ovo One, One X, One S.

 

Do sada sam bio na PS, pa sam zadnje imao PS4 a PS5 mi je malo skup trenutno. 

 

Koristim konzolu samo za Fifu, tako da mi performanse nisu bitne nego samo što duža podrška.

 

Molim za pomoć. 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice