Xbox One izdvojena tema

poruka: 1.758
|
čitano: 542.184
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Xbox One
Hexfire kaže...
Stigao mi je Xbox one X. Dal mogu s ovim Ultimate passom istovremeno igrati ja na konzoli doma i buraz na PC-u u drugoj kući?

 mozes

16 godina
offline
Xbox One

game pass je sad $1, 30 dana

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox One
BlackDwarf kaže...

game pass je sad $1, 30 dana

Opet ista prica..

 

Jel bolje to pa imat besplatno mjesec dana i nakon toga nista ili kupit X mjeseci Live Gold pa nakon toga aktivirati isto i dobiti X+1 mjeseci Game Pass Ultimate pretplate?

 

Moja pretplata npr zavrsava u 11/2022 (proslo je dosta otkad sam aktivirao)..

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.4.2020 19:26 (assassin.st).
13 godina
offline
Re: Xbox One
assassin.st kaže...
BlackDwarf kaže...

game pass je sad $1, 30 dana

Opet ista prica..

 

Jel bolje to pa imat besplatno mjesec dana i nakon toga nista ili kupit X mjeseci Live Gold pa nakon toga aktivirati isto i dobiti X+1 mjeseci Game Pass Ultimate pretplate?

 

Moja pretplata npr zavrsava u 11/2022 (proslo je dosta otkad sam aktivirao)..

 hebiga kad ljudi to nekontaju, treba po sto puta ponavljat

8 godina
offline
Xbox One

Ja sam si uzeo jednom to za 1$ na pc-u odigrao sto sam mislio i nisam dalje placao....

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox One
Pozz, zanima me ako kupim xbox one s kod nas u hr, i napravim racun pod UK regijom, i kupim xbox live pretplatu preko britanskog storea tipa game.co.uk oce li mi sve raditi? Imate li vi slicnih iskustava?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox One

Radit ce ti, ali bolje ti je rjesit tipa preko brazilskog vpna posto je duplo jeftinije.. ja sam npr. preko US Gold uzimao, nisam znao za tad brazilski vpn..

 

Sve prolazi, ja imam argentinsku, britansku i US adresu..

13 godina
offline
Xbox One

Dajte mi recite ima li smisla gnjaviti se sa prodajom ključeva koje sam dobio uz One X? Imam po mjesec dana EA Accessa, Game passa i Game livea te Star Wars Jedi Fallen Order. Ili najbolje aktivirati sve sebi, iako mi brat bratu baš i ne treba. Koliko bi uopće mogao tražiti za sve to?

 

Tu na forumu nema neke teme za razmjenu/prodaju Xbox igara kao što imamo za PS4?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox One
Hexfire kaže...

Dajte mi recite ima li smisla gnjaviti se sa prodajom ključeva koje sam dobio uz One X? Imam po mjesec dana EA Accessa, Game passa i Game livea te Star Wars Jedi Fallen Order. Ili najbolje aktivirati sve sebi, iako mi brat bratu baš i ne treba. Koliko bi uopće mogao tražiti za sve to?

 

Tu na forumu nema neke teme za razmjenu/prodaju Xbox igara kao što imamo za PS4?

 ma iskoristi si to mjesec dana pa inda uzmes gold i onaj ultimate.

SW je igra ili ?

13 godina
offline
Re: Xbox One
lange kaže...
Hexfire kaže...

Dajte mi recite ima li smisla gnjaviti se sa prodajom ključeva koje sam dobio uz One X? Imam po mjesec dana EA Accessa, Game passa i Game livea te Star Wars Jedi Fallen Order. Ili najbolje aktivirati sve sebi, iako mi brat bratu baš i ne treba. Koliko bi uopće mogao tražiti za sve to?

 

Tu na forumu nema neke teme za razmjenu/prodaju Xbox igara kao što imamo za PS4?

 ma iskoristi si to mjesec dana pa inda uzmes gold i onaj ultimate.

SW je igra ili ?

 Da, igra je. Ovaj zadnji što je izašao. Imam već 3 godine Ultimate aktivnog. Ovih mjesec dana mi ne znači puno. Rađe bih prodao ako ljudi to kupuju ovako neslužbenim kanalima :). 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Xbox One
Hexfire kaže...
lange kaže...
Hexfire kaže...

Dajte mi recite ima li smisla gnjaviti se sa prodajom ključeva koje sam dobio uz One X? Imam po mjesec dana EA Accessa, Game passa i Game livea te Star Wars Jedi Fallen Order. Ili najbolje aktivirati sve sebi, iako mi brat bratu baš i ne treba. Koliko bi uopće mogao tražiti za sve to?

 

Tu na forumu nema neke teme za razmjenu/prodaju Xbox igara kao što imamo za PS4?

 ma iskoristi si to mjesec dana pa inda uzmes gold i onaj ultimate.

SW je igra ili ?

 Da, igra je. Ovaj zadnji što je izašao. Imam već 3 godine Ultimate aktivnog. Ovih mjesec dana mi ne znači puno. Rađe bih prodao ako ljudi to kupuju ovako neslužbenim kanalima :). 

 hmm..dali bi ja taj SW mogao aktivirati na svoj ACC.

13 godina
offline
Re: Xbox One
lange kaže...

 hmm..dali bi ja taj SW mogao aktivirati na svoj ACC.

 Ne vidim zašto ne, taj key nije vezan za ništa trenutno. Kao kad kupiš grafičku pa dobiš key neke igre recimo. Ako si zainteresiran javi se na pp, sigurno ćemo se dogovoriti.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One

bok, assassin.st ili bilo tko, negdje griješim .. kupio 12 brazilskih mjeseci, instalirao zenvpn, promjenio lokaciju, logirao se na brazilsku stranicu, nakon unosa koda javilo mi da je kod regionalno ograničen, a moj račun UK, što i je. Može savjet ?

 

D

13 godina
offline
Re: Xbox One
DanM kaže...

bok, assassin.st ili bilo tko, negdje griješim .. kupio 12 brazilskih mjeseci, instalirao zenvpn, promjenio lokaciju, logirao se na brazilsku stranicu, nakon unosa koda javilo mi da je kod regionalno ograničen, a moj račun UK, što i je. Može savjet ?

 

D

 Bez panike, isto se i meni dogodilo nakon prvog pokušaja unosa. Ali sad da me ubiješ ne mogu se sjetiti što sam onda još napravio . Dal sam samo probao preko drugog browsera ili jednostavno pričekao par minuta. Jedino što sam 100% siguran da mi je na tom mjestu gdje kod unosiš i dalje u zagradi pisalo Region UK ili kako već piše, a ipak je prošlo.

 

Možda na krivom mjestu pokušavaš upisati key? Vidi u imenu linka dal se odnosi na US ili UK. Mislim čak da je meni nešto s tim bilo...

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Xbox One

Jel se može shareati Game Pass (Ultimate) na 2 PC-a?

Nešto sam čitao da može, ali ljudima baš ne radi.
Thanks.

PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox One
Meni radi. Dodao sam brata pod family u microsoft account settings i on je svojim računom ulogiran na xbox app za win 10. Ja doma na kompu i konzoli igram sa svog usera, brat na svom pc-u sa svog.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One

Sve 5, restartao, ponovio, sve prošlo. Hvala na odgovoru.

 

E i sretan Uskrs svima :)

10 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Kad registrirate uredaj za jamstvo na microsoftovoj stranici jeste li odabrali hrvatsku ili i tu moramo odabrati zemlju na koju smo napravili profil? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox One

mislim da to nema veze.

to ti je vezano uz acc (regija).

4 godine
protjeran
offline
Xbox One

Ovo je gameplay Grounded

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2020 14:30 (HunterXHunter).
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Xbox One

Pozdrav

 

Novi sam na forumu,pa vas molim za savjet, imam xbox 360 i na njemu rhg mod...iza toga imao sam ps4,pa sada ps4 pro i logitech g29 volan sa playseat postoljem, a sin voli forza horizon i vecinom igra te naslove na xbox 360, pa me zanima dali je velika razlika između xbox one s i xbox one x konzole da bi sin igrao tu novu forzu horizon 4 i dali postoji kakav konverter da bi mogao igrati sa g29 na xbox s ili x konzoli?

Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Xbox One
Kako ide s računom za Xbox? Hrvatska regija još nije podržana.
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Xbox One

..................

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2020 23:58 (HunterXHunter).
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Xbox One

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2020 23:58 (HunterXHunter).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox One
Dex.pwn kaže...
Kako ide s računom za Xbox? Hrvatska regija još nije podržana.

 imas sve par stranica iza.

sve ok sa regijama.nemas brige

13 godina
odjavljen
offline
Re: Xbox One
Hexfire kaže...

Dajte mi recite ima li smisla gnjaviti se sa prodajom ključeva koje sam dobio uz One X? Imam po mjesec dana EA Accessa, Game passa i Game livea te Star Wars Jedi Fallen Order. Ili najbolje aktivirati sve sebi, iako mi brat bratu baš i ne treba. Koliko bi uopće mogao tražiti za sve to?

 

Tu na forumu nema neke teme za razmjenu/prodaju Xbox igara kao što imamo za PS4?

 

Ima, evo teme :)

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/igre-konzole-prijenosne-konzole/razmjena-igara-xbox-one/243836.aspx

13 godina
offline
Re: Xbox One

 Tnx, nisam ju primijetio prilikom searcha. Ne bi škodilo i da je povezana s ovom temom kao kod PS4.

 

 

 

 

Jedno pitanje.

 

Krenuo sam sa Halo franšizom. Počeo sa Combat Evolved i bome nije nešto, da ne ulazim u detalje. Nekako mi je ostala u boljem sjećanju nego stvarno je. Dal ću puno izgubiti story wise ako jednostavno odustanem i krenem sa slijedećim nastavkom nadajući se da je ipak kvalitetniji? 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
4 godine
protjeran
offline
Xbox One

Da li je pametno postaviti MediaStreamer na XONE da bi mogao gledati npr. americki netflix

https://www.expressvpn.com/support/vpn-setup/stream-to-xbox-one-with-dns/

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xbox One

Brazilski Game pass Ultimate 6 mjeseci na CDkeys za 29€.

Ne može se aktivirati preko VPN-a već je na konzoli potrebno promijeniti regiju na Brazil i onda se redeem-a aktivacijski ključ.

Ukoliko već imate aktivan Game pass ultimate, a nije brazilski, nećete moći aktivirati ključ dok ne istekne trenutna pretplata. 

Negdje sam pročitao da je regiju moguće mijenjati jednom u 3 mjeseca na o ja sam već 3 puta promijenio u mjesec dana.

Osobno sam kupio i aktivirao ključ i radi, i na Xbox-u i Windows PC-ju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Xbox One

Momci, imam GTA V, FFXV, Fallout 4, Black Ops 3, Rise of Tomb Raider, DS2 SOTFS, ako vas šta zanima, hitajte me ap u PP :)

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice