Xbox One izdvojena tema

poruka: 1.758
|
čitano: 542.329
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Xbox One

ajd drago mi da i xbox malo krene u hr. aludi jednostavno neznaju koliko je bolje od obicnog ps4!

i jos ako sa nekim djelis acc sve upola

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox One
Gdje ste kod nas uzeli xbox?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xbox One

ja njuskalo!

evo jedan zanimljiv oglas:

https://www.njuskalo.hr/xbox-one/xbox-one-oglas-31159752

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Xbox One

Grounded izlazi 28. srpnja  ove godine (early acess) za XONE i PC. Moci cete je kupiti i na Steam

 

 

https://store.steampowered.com/app/962130/Grounded/

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.4.2020 23:26 (HunterXHunter).
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Xbox One
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.4.2020 23:28 (HunterXHunter).
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Xbox One

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2020 0:01 (HunterXHunter).
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Xbox One

Xbox Game Pass dolazi po prvi puta u Japan za konzolu i PC 13. travnja

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Evo samo da javim da mi je stigla konzola s gamershopa. Sve radi normalno. Za adresu me nije pitalo,jel to samo kod kupnje igara i sl.?  Ja sam samo dok se konzola updateala dobio qr kod i sifru za android aplikaciju i na njoj napravio outlook mail, izabrao regiju i jezik i to je to. Uz konzolu sam jos dobio 1 mjesec live golda, 1 mjesec game passa, 1 mjesec ea accesa i digitalno izdanje star wars jedi fallen ordera. Xbox je narucen u nedjelju, znaci na neradni dan a jutros mi je stigao gls-om u zadar, dostava se placa 39 kn i placa se pouzecem sve. 

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Xbox One

odlicno.. nek te sluzi.

kad ovih mjesec dana iskoristis nemoj dirat onaj ultimate za funtu. prvo produzi gold pa tek onda njega

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox One
shobmaster kaže...

Evo samo da javim da mi je stigla konzola s gamershopa. Sve radi normalno. Za adresu me nije pitalo,jel to samo kod kupnje igara i sl.?  Ja sam samo dok se konzola updateala dobio qr kod i sifru za android aplikaciju i na njoj napravio outlook mail, izabrao regiju i jezik i to je to. Uz konzolu sam jos dobio 1 mjesec live golda, 1 mjesec game passa, 1 mjesec ea accesa i digitalno izdanje star wars jedi fallen ordera. Xbox je narucen u nedjelju, znaci na neradni dan a jutros mi je stigao gls-om u zadar, dostava se placa 39 kn i placa se pouzecem sve. 

 Koju si uzeo i koliko platio?

 

Jer gledam, sad je kod njih Xbox One X 2200 knšto mi izgleda ko poprilično nerealna cifra...

 

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
4 godine
protjeran
offline
Re: Xbox One
Hexfire kaže...
shobmaster kaže...

Evo samo da javim da mi je stigla konzola s gamershopa. Sve radi normalno. Za adresu me nije pitalo,jel to samo kod kupnje igara i sl.?  Ja sam samo dok se konzola updateala dobio qr kod i sifru za android aplikaciju i na njoj napravio outlook mail, izabrao regiju i jezik i to je to. Uz konzolu sam jos dobio 1 mjesec live golda, 1 mjesec game passa, 1 mjesec ea accesa i digitalno izdanje star wars jedi fallen ordera. Xbox je narucen u nedjelju, znaci na neradni dan a jutros mi je stigao gls-om u zadar, dostava se placa 39 kn i placa se pouzecem sve. 

 Koju si uzeo i koliko platio?

 

Jer gledam, sad je kod njih Xbox One X 2200 knšto mi izgleda ko poprilično nerealna cifra...

 

 

Na Microsoftovoj stranici Xbox One X je snizen na 299 USD (oko 2159 kn)

 https://www.xbox.com/en-US/consoles/all-consoles#xbox-one-x

11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One
Pozdrav,
U Austriji je trenutno 280 eura u MediaMarkt i Saturn, pa mozda i nije toliko nerealno, svakako dobra ponuda.

Lp
4 godine
protjeran
offline
Re: Xbox One
FearCro kaže...
Pozdrav,
U Austriji je trenutno 280 eura u MediaMarkt i Saturn, pa mozda i nije toliko nerealno, svakako dobra ponuda.

Lp

 Xbox One X je sada na popustu zato su cijene takve

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2020 16:59 (HunterXHunter).
10 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Ja sam uzeo one s 1tb s star warsom za 1500kn. One x je jos jucer cini mi se bio oko 3000kn,to su valjda sad snizili. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox One
shobmaster kaže...

Ja sam uzeo one s 1tb s star warsom za 1500kn. One x je jos jucer cini mi se bio oko 3000kn,to su valjda sad snizili. 

 Kao Uskršnja akcija neka. 

 

 

Za te pare mi je Xone X no brainer, ali ne uspijevam naručiti. Normalno sam se registrirao, dodao u košaricu, sve ispunim, ali nakon klika na izvršavanje narudžbe ništa se ne događa...

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Xbox One
Hexfire kaže...
shobmaster kaže...

Ja sam uzeo one s 1tb s star warsom za 1500kn. One x je jos jucer cini mi se bio oko 3000kn,to su valjda sad snizili. 

 Kao Uskršnja akcija neka. 

 

 

Za te pare mi je Xone X no brainer, ali ne uspijevam naručiti. Normalno sam se registrirao, dodao u košaricu, sve ispunim, ali nakon klika na izvršavanje narudžbe ništa se ne događa...

 Probaj drugi browser.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: Xbox One
x18x05x kaže...

 Probaj drugi browser.

 Probao sam i to, ista stvar.

 

Onda sam probao odraditi narudžbu kao gost (bez da se ulogiram na njihovu stranicu) i uredno mi je prošlo. Trebam sad čekati potvrdu narudžbe, nadam se da stvarno imaju na zalihi.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Ja sam isto kao gost bez registracije narucio, a radno vrijeme im je do 19h cini mi se pa ce ti sutra potvrdit narudzbu

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox One
Evo danas su već poslali, sutra bi trebala biti kod mene.

Btw, da li sve igre na X-u imaju lock na 60fps 1080p ili barem otključani framerate?
Ili sam i tu osuđen igrati nešto na 30fps-a?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xbox One

Ovaj Xbox Acess kada se kupi jel onda sljaka i na pcu  ?

Tnx

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Xbox One
toxic kaže...

Ovaj Xbox Acess kada se kupi jel onda sljaka i na pcu  ?

Tnx

Mislis li na Xbox All Access ili

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.4.2020 12:47 (HunterXHunter).
12 godina
offline
Re: Xbox One
toxic kaže...

Ovaj Xbox Acess kada se kupi jel onda sljaka i na pcu  ?

Tnx

Game Pass Ultimate vrijedi i za PC (za one igre koje su ukljucene u taj servis - nisu sve igre ukljucene u GP na Xboxu dodane i u GP za PC). 

 

Savjet je da se uzme 3x 12mj Xbox Live Gold pa se isti besplatno converta aktiviranjem triala na GP Ultimate (pretvara se u ovoj akciji u 1 za 1 mjesec). 

 

15 godina
offline
Re: Xbox One
HunterXHunter kaže...
toxic kaže...

Ovaj Xbox Acess kada se kupi jel onda sljaka i na pcu  ?

Tnx

 Mislis li na Xbox All Acess ili

ma na bilo sto.

trenutno imam ps4 pro, nintendo switch, dva pca

 

sad gledam uzeti i xbox one x :) a prodati mozda ps4 pro iz razloga sta sam vec imao game pass ovaj obican za pc..

Sto mi je super kod game passa je sto ti moze u obitelji biti na vise racunala kao family acc i onda je to zaista izvanredno...

 

Pa gledam na to ovako

Imas ultimativnu konzolu na kojoj kupis taj najjaci paket a vrijedi za konzolu i sva racunala unutar kucanstva.. milina... samo sto mozda pricekam ovaj novi xbox...tu se neckam jos...

 

 

Bnet: mNik987#2148
4 godine
protjeran
offline
Xbox One

Na sluzbenoj stranici Xboxa pise ako kupis 12 mjeseci XBL dobijes 4 mjeseci Ultimate, da li to znaci da onda Xbox Game Pass Ultimate traje 16 mjeseci ili

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.4.2020 12:50 (HunterXHunter).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox One

ne to je konverzija ili - ili 

Ju je je? Je ju je!
4 godine
protjeran
offline
Re: Xbox One
Stric_Jura kaže...

ne to je konverzija ili - ili 

Da

12 godina
offline
Re: Xbox One
HunterXHunter kaže...

Na sluzbenoj stranici Xboxa pise ako kupis 12 mjeseci XBL dobijes 4 mjeseci Ultimate, da li to znaci da onda Xbox Game Pass Ultimate traje 16 mjeseci ili

Nije, pri ovoj akciji (ako jos uvijek traje), ide pretvorba 1 za 1.. tek nakon sto iskoristis taj trial promociju za GP Ultimate, onda ide ovo mapiranje 3 na 1..

 

Evo link na moj prosli post: https://forum.bug.hr/forum/post/igrace-konzole/xbox-one/6072542.aspx

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.4.2020 14:01 (assassin.st).
4 godine
protjeran
offline
Re: Xbox One
assassin.st kaže...
HunterXHunter kaže...

Na sluzbenoj stranici Xboxa pise ako kupis 12 mjeseci XBL dobijes 4 mjeseci Ultimate, da li to znaci da onda Xbox Game Pass Ultimate traje 16 mjeseci ili

Nije, pri ovoj akciji (ako jos uvijek traje), ide pretvorba 1 za 1.. tek nakon sto iskoristis taj trial promociju za GP Ultimate, onda ide ovo mapiranje 3 na 1..

 

Evo link na moj prosli post: https://forum.bug.hr/forum/post/igrace-konzole/xbox-one/6072542.aspx

Ako se kupi tri puta XLG po 12 mjeseci, da li se moze aktivirati sva tri XLG od 12 mjeseci odjednom, tj. da prvo upisem kod za jedan od 12 mjeseci, a zatim za preostala dva

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.4.2020 14:56 (HunterXHunter).
12 godina
offline
Re: Xbox One

Da, zato sam i napisao. Max. sto se moze stackirati je 36mj. 

 

Procedura je da nafilas live gold i onda se prebacis na GP ultimate te dobijes transfer svih mjeseci 1 za 1.. samo oprez, ovo vrijedi samo alo nisi vec odradio GP Ultimate trial, inace ce ti prebacit 3god u 1god..

 

S brazilski VPNom mozete za cca 100eur dobiti 3god GP Ultimate koji kosta 15usd/mj u punoj cijeni..

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.4.2020 17:35 (assassin.st).
13 godina
offline
Re: Xbox One
Stigao mi je Xbox one X. Dal mogu s ovim Ultimate passom istovremeno igrati ja na konzoli doma i buraz na PC-u u drugoj kući?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice