Xbox 360 - pitanja i odgovori

poruka: 7.690
|
čitano: 2.181.022
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

pozdrav svima,,

Kupio sam nedavno x360slim 250 konzolu, to mi je prva konzola i zanima me sljedeće:

- pošto ima RGH, kako vidjeti koja je verzija i kako nadograditi na novu

-dali se smijem spojiti na wireless mrežu koju bi koristio samo da za spajanje s kompom (da me ne ban-aju) kako bi pogledao film i slušao muziku

 

Inaće, konzola mi je super, rade sve igre koje sam skinuo, jedino bi htio nadograditi software jer mi ne prikazuje slike igara u izborniku a i ti skinovi mi izgledaju super samo ih neznam postaviti.

lp

 

 
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Xgile kaže...

pozdrav svima,,

Kupio sam nedavno x360slim 250 konzolu, to mi je prva konzola i zanima me sljedeće:

- pošto ima RGH, kako vidjeti koja je verzija i kako nadograditi na novu

-dali se smijem spojiti na wireless mrežu koju bi koristio samo da za spajanje s kompom (da me ne ban-aju) kako bi pogledao film i slušao muziku

 

Inaće, konzola mi je super, rade sve igre koje sam skinuo, jedino bi htio nadograditi software jer mi ne prikazuje slike igara u izborniku a i ti skinovi mi izgledaju super samo ih neznam postaviti.

lp

 

 

Ako ti sve igre rade normalno nema potrebe nadogradjivat na noviju verziju dashboarda, neces nista dobiti a mozes nesto nehotice zeznuti. Inace verziju dashboarda tako da stisnes guide tipku na joysticku (srebrni X) pa onda odes skroz desno na settings - system settings - console settings - system info. Za RGH konzole je trenutno najnovija verzija 2.0.16747.

 

Sto se drugog pitanja tice, ako ti je modder sve namjestio kako treba onda se smijes spojiti i na lokalnu mrezu i na internet jer je pristup Xbox Live serverima softverski blokiran pa nema nikakvog rizika da ces dobiti ban (sto ti uostalom nista niti ne znaci jer se s RGH konzolom ionako ne mozes spajati na Live i kad nema blokade). Slike igara ce ti onda automatski vuci sa Freestyle servera.

12 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Pozdrav svima,

 

imam jedno pitanje. Planiramo ja i cura upiknuti Xbox 360, ali modificirani pošto nas ne zanima igranje online, nego prvenstveno single i co-op. Gledam na Njuškalu i malo sam zbunjen. Koliko sam shvatio, stare FAT konzole trebam izbjegavati, te gledati samo SLIM verziju? Sada, gledam ove od 250 GB. Zanima me da li mi je svejedno koja je vrsta modificikacije (pretpostavljam da ne), te na koje modifikacije da obratim pozornost?

 

Igre mislim skidati s interneta te onda stavljati na HDD ili DVDe.

 

Hvala na odgovorima, nikada nisam uzimao XBOX 360 pa bolje da pitam nego da zeznem kasnije {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
X-Plosiv kaže...

Pozdrav svima,

 

imam jedno pitanje. Planiramo ja i cura upiknuti Xbox 360, ali modificirani pošto nas ne zanima igranje online, nego prvenstveno single i co-op. Gledam na Njuškalu i malo sam zbunjen. Koliko sam shvatio, stare FAT konzole trebam izbjegavati, te gledati samo SLIM verziju? Sada, gledam ove od 250 GB. Zanima me da li mi je svejedno koja je vrsta modificikacije (pretpostavljam da ne), te na koje modifikacije da obratim pozornost?

 

Igre mislim skidati s interneta te onda stavljati na HDD ili DVDe.

 

Hvala na odgovorima, nikada nisam uzimao XBOX 360 pa bolje da pitam nego da zeznem kasnije {#}

Moja preporuka je da uzmeš one slim modele (od 250 gb) s RGH modifikacijom. Nema prženja cd-ova, skines igru s interneta, pretvoris ju i stavis na hdd od xbox-a i to je to. {#}

12 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Najljepša hvala, vjerojatno ću onda to i napraviti! Budem za koji mjesec uzeo to s curom + 2 gamepada, i onda samo skidati i prebacivati.

 

Pretpostavljam da će mi ovo doći handy == http://www.pakgamers.com/forums/f44/ultimate-jtag-tutorials-109615/

 

 

Btw, koliko sam shvatio, najbolje je povezati xbox u ruter pa preko FTP prebacivati igre, ili direktno HDD spojiti u komp, prebaciti sve što treba, i to je to?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Planiram ovo kupiti.

Dali je po vama ovo ok cijena ili je bolji izbor uzeti preko njuskala neku polovnu.

 

http://playgame.com.hr/XBOX-360-SLIM-E-STINGRAY-4GB-250GB-320GB-RGH-COOLRUNNER-MODIFIKACIJA

 

Nikad nisam imala xbox malo sam citala o svemu tome i znam sto je rgh no buni me ovo coolruner,dali je to taj rgh cip ili nesto drugo.

 

Hvala

 

 

Takodjer dali kod ove konzole:

 

http://playgame.com.hr/XBOX-360-SLIM-E-STINGRAY-4GB-250GB-320GB-RGH-COOLRUNNER-MODIFIKACIJA

 

Mogu koristiti usb stick od 64gb kao hard disk i pokretat igre sa tog usb sticka ako ih snimim na njega 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.9.2014 21:18 (ivanaivana).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Dobar dan!

Odmah se ispricavam ako neka pitanja budu glupa ili smesna 

 

1.dali se ikako magu igrati igre koje skines na stik sa  ne cipovanim xbox

 

2.uz xbox sam dobio neke slusalice ali kada ih uklucim u kontroler i dalje se cuje na zvucnike , a ne na njih.Provijerio sam sa slusalicama je sve u redu dali se mora sta nastimat ili

 

3.Dali se mogu sam samo sa svojim emailom prikljuciti na xbox live ili bas moras sa frendom prikljucit

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.9.2014 13:51 (XBOXER).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
ivanaivana kaže...

Planiram ovo kupiti.

Dali je po vama ovo ok cijena ili je bolji izbor uzeti preko njuskala neku polovnu.

 

http://playgame.com.hr/XBOX-360-SLIM-E-STINGRAY-4GB-250GB-320GB-RGH-COOLRUNNER-MODIFIKACIJA

 

Nikad nisam imala xbox malo sam citala o svemu tome i znam sto je rgh no buni me ovo coolruner,dali je to taj rgh cip ili nesto drugo.

 

Hvala

 

 

Takodjer dali kod ove konzole:

 

http://playgame.com.hr/XBOX-360-SLIM-E-STINGRAY-4GB-250GB-320GB-RGH-COOLRUNNER-MODIFIKACIJA

 

Mogu koristiti usb stick od 64gb kao hard disk i pokretat igre sa tog usb sticka ako ih snimim na njega 

 

 

Za novu je odlicna cijena, ali nekako sumnjam da imaju dostupno, inace nove od 250 gb s RGH modifikacijom idu za minimalno 2100-2200. Polovnu se preko Njuskala isplati uzeti ako je cijena povoljna, ali treba traziti od prodavaca demonstraciju da se vidi da li sve radi ok, ljudi svasta znaju prodavat i ponekad hoce podvalit onima koji se slabije razumiju. 1000 kn je super cijena za polovnu s RGH modifikacijom, 1400 kn je neka gornja granica iznad koje se vise isplati uzeti novu.

 

Coolrunner je RGH cip, da. Igre mozes pokretati sa sticka, 64GB je dovoljno za 5-10 igara odjednom, stick mora biti formatiran kao FAT32.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
XBOXER kaže...

Dobar dan!

Odmah se ispricavam ako neka pitanja budu glupa ili smesna 

 

1.dali se ikako magu igrati igre koje skines na stik sa  ne cipovanim xbox

 

2.uz xbox sam dobio neke slusalice ali kada ih uklucim u kontroler i dalje se cuje na zvucnike , a ne na njih.Provijerio sam sa slusalicama je sve u redu dali se mora sta nastimat ili

 

3.Dali se mogu sam samo sa svojim emailom prikljuciti na xbox live ili bas moras sa frendom prikljucit

 

1. Ne, naravno da ne mozes. Ako hoces igrati kopije moras imati modifikaciju. Ako nemas modifikaciju onda mozes igrati iskljucivo originale. Kraj price.

 

2. Slusalice sluze za komunikaciju u multiplayeru. Znaci na njih cujes svoje suigrace i oni mogu cuti tebe. Zvukovi iz igre se ne prenose preko slusalica.

 

3. Ovo pitanje mi nije skroz jasno, ali da bi se mogao koristiti Xbox Live uslugama moras se registrirati sa svojim e-mailom, izabrati zemlju u kojoj je Xbox Live usluga podrzana (Hrvatska NIJE medju tim zemljama, preporucujem UK ili USA), a za igranje u multiplayeru moras imati Xbox Live Gold pretplatu, koja se moze kupiti direktno preko Xbox Live-a (trebas Paypal racun) ili u obliku prepaid kodova (kao za mobitel) kojih se moze naci na Njuskalu.

11 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Halo reach free with gold \m/ Jel igra ko tu Halo da skupimo ekipu za slayer,BTB i tako to? :D

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.9.2014 21:19 (funky boy).
 
0 1 hvala 1
13 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Znaci ovako, maloprije san pribacia fifu 15 na hdd na kojem je vec bilo oko 70 igara, na njemu je takodjer bia demo od fife al san ga izbrisa priko pc. kad san usa u games bile su normalno sve te igre uz demo koji nije ima cover jer san ga izbrisa, i tako san ga mislia maknit i odatle i stisa delete. kad je doslo do 25% ucinilo mi se da to nisu fajlovi od fife jer je bilo nekih racetrack i to. uglavnom stisa san cancel na 25% i kad san se vratija sve igre su bile tu al u file manager uopce nema nijedne, tako i na pc, jel ima ikakvog spasa za to? nekakav backup?

 

 

HŽV
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Funky boy, budi sretan ako nađeš ekipu za 4 vs 4
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
danijel0000 kaže...
Funky boy, budi sretan ako nađeš ekipu za 4 vs 4

Necu ni za 1vs1 nac:\

Ti neigras Halo il si igro

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Zasto nemogu preko xbox live-a  gta v ni kupiti ni skinuti

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Da li xbox 360 slim ima jasper ili nesto drugo?hvala vam,ne kuzim se previse u to!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Dobili smo Xbox 360 od bratića iz švedske. Zanima me da li mogu sam "čipirati" uređaj ili mora neki serviser te koje su cijene za tu uslugu?

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Najbrži kaže...

Dobili smo Xbox 360 od bratića iz švedske. Zanima me da li mogu sam "čipirati" uređaj ili mora neki serviser te koje su cijene za tu uslugu?

Možeš ti i sam, ako znaš lemiti po matičnoj od Xboxa, ako ne znaš bolje plati nekom ko zna. Što se tiče cijena, ljudi uglavnom traže 800-1000kn za RGH.

11 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Pozdrav svima!

 

Prije dva dana sam kupio rabljenu sa zadnjom verzijom rgh 2.0.61747 modificiranu xbox 360 konzolu,  odvojeno kupio kinect da klinci mogu skakat i eto problema... za kinect je potreban update. Pokušao sam na 100 načina preko usb-a update napravit ali neće ga pokrenut sa usb-a. Molim pomoć jer klinci će me udavit ako im to ne riješim uskoro! Hvala vam unaprijed ekipa!!!

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Hebo pas mater Microsoftu,konacno al ono konacno dode free igra neka dobra/normalna BF bad company 2 i nemoze je skinut.Jbt ovaj hebeni microsoft,bitno da pusta da skinem glupe retardirane arkade

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
 
0 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Pozdrav svima Novi sam na forumu pa me zanima tko bi mi mogao odgovoriti kako igrati xbox igre na xbox 360 konzoli.Naime imam tri igre od xbox konzole a mogu igrati samo dvije a treča 8Virtooal pool) mi se jednostavno nemože učitati. Kad ubacin disk izbaci mi neki prozor u kojem se navodi razlog (neznam ga sada na pamet).Može li mi itko objasniti o čemu se radi

sandro
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Na koju regiju se najbolje prebaciti kako bi mogli donekle jeftino kupovati igre, i da MS to actually dopusti?

 

Npr sad sam na regiji USA, no ne mogu kupovati igre jer veli da moja konzola ne odgovara regiji. Prije toga sam bio na UK i sve je bilo ok, no igre su koštale ko svetog petra kajgana. Konzola kupljena kod nas, u Sophosu.

Fuck me I am famous.
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

zanima me:

1)da li je moguće kad se skine igre da se stavi na usb od 16gb i kako se to radi,mislim koji program je najbolji za to,čitam neki horizont i oš nekakvi programi

2)prilikomn igranja gtav,uvijek mi izbaci iz igre,ali baš svaki put kad su mi ga spržili,neznam koja je to misija,ali kad voziš motor poslije pljačke draguljarnice

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

3)koja je razlika između skidanja u NTSC,PAL ili REGION FREE i koji je najbolji

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
renky002sawyer iceung kaže...

zanima me:

1)da li je moguće kad se skine igre da se stavi na usb od 16gb i kako se to radi,mislim koji program je najbolji za to,čitam neki horizont i oš nekakvi programi

2)prilikomn igranja gtav,uvijek mi izbaci iz igre,ali baš svaki put kad su mi ga spržili,neznam koja je to misija,ali kad voziš motor poslije pljačke draguljarnice

1) Ovisi i modifikaciji

2) Loš rip, pokušaj s instalacijom

renky002sawyer iceung kaže...

3)koja je razlika između skidanja u NTSC,PAL ili REGION FREE i koji je najbolji

NTSC je za američko tržište i neće ti raditi kod nas, PAL je za Europu a Region Free je svejedno.

--------------------------------------------------------------------------------------------
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

znaci region rip je isto kao i pal,a modifikacija je

iXtreme LT+ 3.0 Lite

pa me zanima ako ko zna postupak kako se to namješta

gtav igra se instalira,normalno radi sve do 6-7 misije i onda mi izbaci,ali već par dvd,mislim samo na drugi dvd od igre

9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
mislio sam na region free
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

mislio sam na region free i pal da li su to isto

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
renky002sawyer iceung kaže...

znaci region rip je isto kao i pal,a modifikacija je

iXtreme LT+ 3.0 Lite

pa me zanima ako ko zna postupak kako se to namješta

gtav igra se instalira,normalno radi sve do 6-7 misije i onda mi izbaci,ali već par dvd,mislim samo na drugi dvd od igre

Na ovom forumu se ne smije davati instrukcije za ilegalne radnje.

Pal i region free nije isto, pal je za europsku regiju (još ponešto uz to ali nije važno) a region free ne ovisi o regiji.

--------------------------------------------------------------------------------------------
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Pozdrav, prodajem xbox 360 64gb, FAT model, modificiran za 700kn pa ako koga zanima...

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.10.2014 23:29 (air23hr).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Bok ljudi imam par pitanja pa ako mozete odg bio bih zahvalan.

Naime dobijam XBOX 360 i sad zelim ga spojit na monitor(na kojem igram na pcu) zanima me kakvi kablovi mi trebaju i kako cu npr kad ocu igrat xbox 360 morat stalno ukljucivat kabal da dobijem sliku ili cu moc preko neceg prebacivat kao na tvu AV i to?

Unaprijed hvala.

"Ses"
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.10.2014 6:36 (mad9dog).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice