Xbox 360 - pitanja i odgovori

poruka: 7.690
|
čitano: 2.183.182
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
IVOX kaže...
luka_cro kaže...

Jel moguce posto mi je fifa14 izgrebana i nece mi citati igru jer pise da cleanam disk pa da mi netko posudi igru da instaliram pa da onda s ovim dvd samo pokrecem jel to moguce?

Moguce je... Ali ne mora znaciti da ce raditi.

zast ne? jer je dvd izgrebani ili?

jel to opce radi ovak opcenito da instaliras igru sa drugog dvd-a, a igras sa svojim..? 

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
14 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Pozdrav ekipo!

 

Imam jedno pitanje, koja je razlika u ovim kablovima za xbox 360:

Ja posjedujem inace ovaj microsoft composite cable ovaj na prvoj slici.

Pa ako mi mozete reci u cemu je razlika, jel po meni onda ja uopce ne

Koristim hdmi mogucnosti.

Hvala na odg!

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

Ovaj sa prve slike je komponent kabel i on moze prenositi HD sliku ako imas komposite sa žutim,crvenim i bijelim bojma onda nekoristis HD sliku!

 

@luka_cro

 

moze se instalirati sa jednog a igrati sa drugog bez problema dok su oba original ili imas LT modifikaciju!

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.7.2014 21:02 (CroVandal).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
CroVandal kaže...

Ovaj sa prve slike je komponent kabel i on moze prenositi HD sliku ako imas komposite sa žutim,crvenim i bijelim bojma onda nekoristis HD sliku!

 

@luka_cro

 

moze se instalirati sa jednog a igrati sa drugog bez problema dok su oba original ili imas LT modifikaciju!

E da imam taj sa žutim, crvenim i bijelim bojama, koji mi ti preporucas kabel drugi ili treci na slici?

Jer ovaj drugi kosta oko 150 kn a ovaj na trecoj slici 350 kn ili ima neka alternativa druga.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.7.2014 22:11 (alen17).
15 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Kupiš HDMI kabel u dućanu tehničkom robom i platiš ga 30-ak kn umjesto ovih 150 i sve ti je isto.

@modovi, Sunce se okreće oko Zemlje,ne?
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Destiny Beta sada besplatna na Xbox live-u svim gold clanovima! Uzivajte ;)

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
funky boy kaže...

Destiny Beta sada besplatna na Xbox live-u svim gold clanovima! Uzivajte ;)

Do kad traje ta beta? i dok kad je free?

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
9 godina
protjeran
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.7.2014 19:31 (kape_123).
9 godina
protjeran
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

prodajem original xbox 360 slusalice,nove ako je netko zainteresiran nek se javi :dario.kapic@gmail.com

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.7.2014 21:52 (kape_123).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Imam nekoliko igri na PCu koje povremeno strimam i volio bih probat strimat i sa xboxa... Nekako sam se neugodno iznenadio kad nisam guglajuci pronasao neko jednostavno rjesenje nego puno skupih ideja koji ukljucuje razno raznu profesionalnu opremu...

 

Na kraju ako sam dobro razumio treba mi capture card za PC i kabel xbox-pc... S obzirom da nisam bas strucan na tom podrucju bio bih zahvalan ako netko zna predlozit sta tocno i di da kupim kako bih mogao zapocet strimanje...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Fun fact!

 

Ako trenutno posjedujete xbox360 i imate aktivnu xbox live gold pretplatu te planirate nabaviti xbox one:

 

xbox games with gold svaki mjesec daje besplatne igre za xbox360 i xbox one.

Ako idete na xbox.com tamo možete i "kupiti" igre za xbox one koje su trenutno u ponudi putem xbox games with gold za 0$. Klikom na "download from xbox store" se dodaju na vaš account te kad nabavite svoju novu konzolu, možete ih bez problema skinuti.

Dakle, ako još nemate xbox one, možete besplatno nagomilavati po 2 igre mjesečno na svom accountu te ih kasnije na novoj konzoli i zaigrati {#}

And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
protjeran
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Pozz,kupio sam xbox 250 gb mogu li preko harda igrati kopije ako nije modificiran

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
kape_123 kaže...

Pozz,kupio sam xbox 250 gb mogu li preko harda igrati kopije ako nije modificiran

ne

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
kape_123 kaže...

mogu li [...] igrati kopije ako nije modificiran

 

NE

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.7.2014 20:47 (detekreten).
9 godina
protjeran
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

imam bezicni kontroler za xbox 360 i kad pokrenem igru samo se kontroler ugasi i moram ga ponovo upaliti a kada ne igram radi normalno,ugsi se svake 3 sekunde,a baterije nisu prazne,molim pomoc

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.7.2014 22:57 (kape_123).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

pogledaj u postavkama imas kako da se gasi kontroler ili stavi nove baterije pa probaj, trece mi nepada na pamet...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

Najvjerojatnije su ti iscurile baterije i korodirale kontakte, cak i ako nisi primjetio. Pogledaj malo bolje oba ona kontakta u pretincu za baterije kao i na kontroleru i vjerojatno ces uociti da nisu cisti. Kad alkalna baterija (90% nepunjivih baterija koje danas mozes kupiti) iscuri ona tvar koja se nakupi na kontaktima je kalijev hidroksid, jaka alkalna baza. Pripazi i ne diraj golim rukama jer i ovako suha i bezopasna, u kontaktu s vodom ili znojem stvara jaku luzinu koja moze izazvati teske opekline. Srecom, ciscenje je jednostavno, trebas neku jednostavnu kiselinu, kao ocat ili cisti limunov sok. Uzmi stapic za usi, umoci ga u kiselinu i onda dobro istrljaj kontaktne tocke. Kiselina ce neutralizirati bazu, pretvoriti je u sol i olaksati skidanje korozije koja je nastala. Jako je bitno da ovo radis u dobro prozracenom prostoru i da iskoristene stapice bacis u posebnu plasticnu vrecicu. Ocisti sve kontakte, cak i ako se na pogled ne cine korodirani, kiselina ce skinuti oksidaciju i poboljsati kontakt. 99% je sigurno da ce ti ovo rijesiti problem, a ako ne rijesi onda najvjerojatnije imas neispravan joystick.

13 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Ovako prvo da kažem za baterije i meni se to dogodilo, uzeo sam sode bikarbone pomiješao sa vodom i uzeo natopljenu sodu bikarbonu na štapić za uši očistio koroziju, namočio papir običnom vodom to iznutra očistio, ostavio da se suši 10-ak minuta i prosišio fenom, ono što stane otresi i baci iz kutijice i radit će ti, samo vadi sada baterije kada završiš sa igrom :D

 

Drugo pitanje je kako prodati XBOX koliko vidim ljudi uopće nisu zainteresirani za tu konzolu, većina gleda PS3 ili novi PS4, imam XBOX360 slim 250 GB, 2 joysticka i FIFA 12 i MW3 star možda godinu i pol, 2 jako malo igran (možda stotinjak sati) jer koliko i vidiš držao sam bateriju u joysticku duže vrijeme :) Tražim možda 1200-1300 kuna, jeli to puno ili?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Bojan1983 kaže...

Imam nekoliko igri na PCu koje povremeno strimam i volio bih probat strimat i sa xboxa... Nekako sam se neugodno iznenadio kad nisam guglajuci pronasao neko jednostavno rjesenje nego puno skupih ideja koji ukljucuje razno raznu profesionalnu opremu...

 

Na kraju ako sam dobro razumio treba mi capture card za PC i kabel xbox-pc... S obzirom da nisam bas strucan na tom podrucju bio bih zahvalan ako netko zna predlozit sta tocno i di da kupim kako bih mogao zapocet strimanje...

 Da i ja sam pokušavao nešto i izgleda da je taj capture card jedini dobar, jer danas ono što na internetu nije barem 720p (HD obicni) nije dobro, vidio sam da se često spominje "elgato game capture HD card" u koju ukopčaš HDMI iz TV-a u tu karticu te ponovno iz kartice novi HDMI u konzolu te uzmeš sa USB-om i iz kartice spojiš u komp. Dobiješ program s karticom koliko znam i na njemu ti direktno snima da možeš uređivat i kasnije uploadat ili možeš streamat direktno na youtube ili twitch itd. Je skup "sport" ali ako hoćeš samo daj :D

9 godina
protjeran
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori
Pozdrav,imam problem kod spremanja,kada igram igru npr. Tom Clancy's, svako malo se igra automatski spremi i kada izadem iz igre i kasnije ju pokrenem opet moram sve ispocetka,u cemu je problem
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori
iXtreme LT+ v3.0 XBOX 360
JEL SE MOGU IGRAT IGRE KAO GTA5 (PIRATSKE)I OVE NOVIJE SA OVIM OTKLJUCAVANJEM
 
0 1 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori
Kako u postavkama sloziti da se igra spremi
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.8.2014 19:20 (kape_123).
 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori
Kupujem GTA 5 za xbox 360,original,jeftino,dobro ocuvan,okolica Koprivnice
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
kape_123 kaže...
Kupujem GTA 5 za xbox 360,original,jeftino,dobro ocuvan,okolica Koprivnice

 

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.8.2014 13:36 (funky boy).
11 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Jel zna ko kako skinut Dishonored,free je a opet sere za regiju -.-

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

pozz ekipa

 

novi sam u svijetu xboxa360, pa me zanima jedna stvar oko modifikacije. Uzeo sam rabljeni xbox360 250gb slim koji je modificiran (čita kopije igara), ali tip od kojeg sam uzeo ne zna točno koju modifikaciju ima gore. Zna li tko kako mogu saznati koja je modifikacija gore? Može li se po igrama koje trenutno imam i godini izdavanja dotičnih saznati okvirno o kojoj je modifikaciji riječ? Evo i mali popis igaraka koje igram na njemu, tj koje kopije čita:

 

Ninja Gaiden 3

COD 4

Dead Space 3

GTA 4

GTA 5

Halo 4

COD Black Ops 2

Forza Horizon

Fifa 2014

Fifa Street itd itd

 

I pošto planiram igrat originale na njemu zbog online-a, mogu li na ovoj modanoj konzoli to radit bez straha od ban-a?

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Lord_of_destruction kaže...

pozz ekipa

 

novi sam u svijetu xboxa360, pa me zanima jedna stvar oko modifikacije. Uzeo sam rabljeni xbox360 250gb slim koji je modificiran (čita kopije igara), ali tip od kojeg sam uzeo ne zna točno koju modifikaciju ima gore. Zna li tko kako mogu saznati koja je modifikacija gore? Može li se po igrama koje trenutno imam i godini izdavanja dotičnih saznati okvirno o kojoj je modifikaciji riječ? Evo i mali popis igaraka koje igram na njemu, tj koje kopije čita:

 

Ninja Gaiden 3

COD 4

Dead Space 3

GTA 4

GTA 5

Halo 4

COD Black Ops 2

Forza Horizon

Fifa 2014

Fifa Street itd itd

 

I pošto planiram igrat originale na njemu zbog online-a, mogu li na ovoj modanoj konzoli to radit bez straha od ban-a?

 

Hvala

 Ako je RGH modifikacija onda ne,tj ako mozes igrat igre prek Usba onda je ta RGH ako ne,onda imas ixtreme na koju moras przit igre a i isto tako mozes igrat MP....Naravno uz Gold clanstvo....

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
12 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
funky boy kaže...
Lord_of_destruction kaže...

pozz ekipa

 

novi sam u svijetu xboxa360, pa me zanima jedna stvar oko modifikacije. Uzeo sam rabljeni xbox360 250gb slim koji je modificiran (čita kopije igara), ali tip od kojeg sam uzeo ne zna točno koju modifikaciju ima gore. Zna li tko kako mogu saznati koja je modifikacija gore? Može li se po igrama koje trenutno imam i godini izdavanja dotičnih saznati okvirno o kojoj je modifikaciji riječ? Evo i mali popis igaraka koje igram na njemu, tj koje kopije čita:

 

Ninja Gaiden 3

COD 4

Dead Space 3

GTA 4

GTA 5

Halo 4

COD Black Ops 2

Forza Horizon

Fifa 2014

Fifa Street itd itd

 

I pošto planiram igrat originale na njemu zbog online-a, mogu li na ovoj modanoj konzoli to radit bez straha od ban-a?

 

Hvala

 Ako je RGH modifikacija onda ne,tj ako mozes igrat igre prek Usba onda je ta RGH ako ne,onda imas ixtreme na koju moras przit igre a i isto tako mozes igrat MP....Naravno uz Gold clanstvo....

 

ne mogu igrat igre sa diska, već sve moram pržit na dvd, dakle otpada RGH modifikacija...mene zanima mogu li kako otkriti koju ixtreme modifikaciju imam na njemu, mogu li ga nadogradit na RGH (ne želim baš hrpu igara kupovat original već samo ono što me zanima i što bi volio odigrat online, a kupovina IHAS pržilice i hrpa praznih dvd-a ne dolazi u obzir je vrlo vjerojatno premašuje debelo cijenu RGH modifikacije) i mogu li bez straha sa originalima igrati online iako je konzola modana?

14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Lord_of_destruction kaže...

 

ne mogu igrat igre sa diska, već sve moram pržit na dvd, dakle otpada RGH modifikacija...mene zanima mogu li kako otkriti koju ixtreme modifikaciju imam na njemu, mogu li ga nadogradit na RGH (ne želim baš hrpu igara kupovat original već samo ono što me zanima i što bi volio odigrat online, a kupovina IHAS pržilice i hrpa praznih dvd-a ne dolazi u obzir je vrlo vjerojatno premašuje debelo cijenu RGH modifikacije) i mogu li bez straha sa originalima igrati online iako je konzola modana?

Ixtreme možeš jedino otkriti u Jungleflasheru, što znači rastavljanje konzole, spajanje u komp, što ne bih preporučio ako ne znaš što radiš.

RGH je moguć na svim konzolama, no ako staviš RGH zaboravi igranje online, tj. zaboravi uopće spajati Xbox online jer češ sigurno dobiti ban. A ovaj najnoviji iXtreme fw bi mogo proć online, no to ti nitko ne može garantirati. IHAS paliona se nađe na njuškalu za 300-400kn, ali cijena praznih dvda će ti tu cijenu uredno dići i to bi onda moglo premašiti cijenu RGH.

12 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

Hvala na konkretnom i potpunom odgovoru

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice