Trgovine za konzole!?

poruka: 5
|
čitano: 7.501
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Trgovine za konzole!?

Evo planiram na ljeto uzet neku konzolu još nisam riješio dilemu između Xbox360 i Ps3...Zanima me gdje ima dućana di mogu dobit konzolu za onako solidne novce i gdje je najbolje za kupovati? I naravno daj te mi link stranice tog dućana koji mi preporučite!:D

vorpen
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Trgovine za konzole!?
ris kaže...

Evo planiram na ljeto uzet neku konzolu još nisam riješio dilemu između Xbox360 i Ps3...Zanima me gdje ima dućana di mogu dobit konzolu za onako solidne novce i gdje je najbolje za kupovati? I naravno daj te mi link stranice tog dućana koji mi preporučite!:D

 

Ja sam kupio Xbox 360 Slim u Infomarku.

Infomark

13 godina
neaktivan
offline
Trgovine za konzole!?

Bok,

 

evo ja naletio na ovu ponudu u emmezeti. http://www.emmezeta.hr/multimedija/dodaci/konzole/13091/igraca-konzola-microsoft-x-box-360/

Ili ova  u  Mikronisu  http://www.mikronis.hr/shop/item.asp?itemid=14873&catid=476

 

Trenutno najjeftinija Xbox  konzola u HRV. Isto tako Infomark je dobar...pogotov ako hoces igrati backup igre.

 

Za PS#...dosta sa gledao...ako ides na novu slim 160 ili 329 GB verziju, najviše se isplati otići u SLO sa autom. Oni vraćaju porez (iako to znači da moraš ići 2 puta vjerujm mi isplati se) Ja sam računao, iz ZG-a dva puta do SLO i nazad + povrat poreza...Slim 160 GB te izađe oko 1950 kuna.

 

Evo ti link... http://www.bigbang.si/igre-in-konzole/igralne-konzole/sony-igralne-konzole/476752-ps3-konzola-160gb-crna

 

Oni vračaju porez i uz to možeš nadoplatit 25 eura da ti produže garanciju na 3 godine...

 

 

 

 

 

 

 

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Trgovine za konzole!?

također sam i ja kupio Microsoft Xbox 360 Slim od 250 Gb kod Infomark.hr

 

Mogu reći da sam super zadovoljan, naručio u ponedjeljak i konzola mi stigla HP ekspresom već u utorak, sve 5!

 

uz to, dobio sam i mogućnot beplsatne modifikacija čim bude moguća za Slim konzole....a to je ubrzo...dakle kada dođe modifikacija pošaljete njima konzolu i oni vam besplatno modificiraju (platite samo dostavu), i to bez da izgubite garanciju!

Što sigurno nije isto kao da kupjete kod emmezeta ili koji drugi shop...jer kod njih ako kupite proći ćete nešto jeftinije istina, ali zato kada dođe modifikacija izgubit ćete garanciju ukoliko ju idete modificirati, a kod Infomark ne gubite (oni su uvoznici za Xbox 360)...zbog toga sam i izabrao da kupim kod njih.... {#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Trgovine za konzole!?
alan_poh kaže...

oni vam besplatno modificiraju (platite samo dostavu), i to bez da izgubite garanciju!

Što sigurno nije isto kao da kupjete kod emmezeta ili koji drugi shop...jer kod njih ako kupite proći ćete nešto jeftinije istina, ali zato kada dođe modifikacija izgubit ćete garanciju ukoliko ju idete modificirati, a kod Infomark ne gubite (oni su uvoznici za Xbox 360)...zbog toga sam i izabrao da kupim kod njih.... {#}

 

LoL

 

Xbox nije podrzan u hrvastkoj. To sto je taj ducan "ovlasteni uvoznik" ima se tu za raspravljat.

A i ta garancija koja se dobije i o tome se moze raspravljat jer u hrvatskoj nepostoji ovlasteni serviser od strane microsofta za xbox.

To sto se dobije garancija nakon modifikacije znaci da ako se konzola pokvari oni ce ti dat novu.

A oni znaju da je postotak kvara na xbox konzoli malen.

 

Bilo kakva promjena na xbox konzoli koja nije napravljena od strane microsofta gubi se garancija od microsofta.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice