Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.596
|
čitano: 4.717.138
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dostupan je Diofield Chronicles Demo, mozete igrati čitav prvi chapter sto je 2h+.
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
gamex1423 kaže...
Tincha kaže...
Uzeo bi ps5 kroz koji mj, najkasnije do kraja godine. Ne pratim to toliko vise, ali isplati li se uzimati ga sad ili pricekati neki redizajn, slim model?

 Tesko da ti to neko moze odgovoriti kada niko ne zna da li i kada ce uopste doci redizajn, te koje ce prednosti donijeti. Ja imam konzolu od dana izlaska i zadovoljan sam pravo, ne vidim smisla da prelazim na neki noviji model kada izbace osim ako ne bude neki pro sa jos boljim hardverom.

Ma doci ce i slim i Pro model,vidjelo se da postoji veliko trziste za takve proizvode.

Ja slim ne uzimam sigurno ali Ps5 Pro cu uzet definitivno.

 

Nadam se da će doći redizajniran, jer ovo kak je sad sve zakrivljeno mi se uopće ne sviđa. Plus ona crna glossy plastika u sredini se izgrebe čim ju krivo pogledaš.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...
gamex1423 kaže...
Tincha kaže...
Uzeo bi ps5 kroz koji mj, najkasnije do kraja godine. Ne pratim to toliko vise, ali isplati li se uzimati ga sad ili pricekati neki redizajn, slim model?

 Tesko da ti to neko moze odgovoriti kada niko ne zna da li i kada ce uopste doci redizajn, te koje ce prednosti donijeti. Ja imam konzolu od dana izlaska i zadovoljan sam pravo, ne vidim smisla da prelazim na neki noviji model kada izbace osim ako ne bude neki pro sa jos boljim hardverom.

Ma doci ce i slim i Pro model,vidjelo se da postoji veliko trziste za takve proizvode.

Ja slim ne uzimam sigurno ali Ps5 Pro cu uzet definitivno.

 

Nadam se da će doći redizajniran, jer ovo kak je sad sve zakrivljeno mi se uopće ne sviđa. Plus ona crna glossy plastika u sredini se izgrebe čim ju krivo pogledaš.

 

 Meni se dizajn svidja ali ovo za crnu glossy plastiku se slazem. Bas je glupo sto uvijek u prve modele nove ps konzole stave takav jedan dio a uvijek se grebe bez obzira cime pokusas da obrises. Kao sto kazes, imam osjecaj da se grebe cim je pogledam 😆

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Koje te vi pice meni se dizajn sviđa.

Moja je puna prašine i boli me briga kako izgleda glavno da dobro radi i ima dobro hlađenje. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...

Koje te vi pice meni se dizajn sviđa.

Moja je puna prašine i boli me briga kako izgleda glavno da dobro radi i ima dobro hlađenje. 

 

Na staru sam bar mogao stavit nešto u polegnutom položaju, nova em se klima čim ju takneš jer postolje nije čvrsto fiksirano, em skuplja prašinu i ispod i iznad, em je zaobljena pa ne možeš ništa stavit gore (a puno mjesta zauzima polegnuta).

U vertikalnom položaju je puno bolje ako imaš gdje staviti tako.

 

Dizajn je fancy, ali nije praktičan.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Nit se grebe, nit  je prašnjavo.

Dizajn je ok.

 

Kakv PS5 pro, pa za PS5 nisu još krenuli igre izdavati, Pro možda tamo za 3 godine.

Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jarvan kaže...

Nit se grebe, nit  je prašnjavo.

Dizajn je ok.

 

Kakv PS5 pro, pa za PS5 nisu još krenuli igre izdavati, Pro možda tamo za 3 godine.

 

Imaš pravo, ništ se ne grebe. All is well.

USB port se jedva vidi po mraku, crn na crnome, a oko njega sve izgrebano ko da su ga životinje koristile... a uštekavao sam kabel 3 puta radi updejta kontrolera.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Playstation Plus Extra Igre za Kolovoz

Bugsnax
Dead by Daylight
Everspace
Metro Exodus
Monopoly Madness
Monopoly Plus
Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands
Trials of Mana
Uno
Yakuza 0
Yakuza Kiwami
Yakuza Kiwami 2

Moj PC  
4 0 hvala 3
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Playstation Plus Extra Igre za Kolovoz

Bugsnax
Dead by Daylight
Everspace
Metro Exodus
Monopoly Madness
Monopoly Plus
Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands
Trials of Mana
Uno
Yakuza 0
Yakuza Kiwami
Yakuza Kiwami 2

 

Uf kakav mjesec, apsolutno ništa za mene... 

 

Metro sam odigrao na PC-ju, eventualno Wildlands ako mi bude jako, jako dosadno... 

 

 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Jarvan kaže...

Nit se grebe, nit  je prašnjavo.

Dizajn je ok.

 

Kakv PS5 pro, pa za PS5 nisu još krenuli igre izdavati, Pro možda tamo za 3 godine.

 

Imaš pravo, ništ se ne grebe. All is well.

USB port se jedva vidi po mraku, crn na crnome, a oko njega sve izgrebano ko da su ga životinje koristile... a uštekavao sam kabel 3 puta radi updejta kontrolera.

 Ja kabal nisam nikad naprijed ustekao, nazad mi je uvijek kabal spreman za punjenje pa ipak ta crna plastika sva puna mikroogrebotina. Pri brisanju koristim mikrofiber krpu i opet se grebe.

 

Ja svoje konzole redovno cistim tako sto ispusem sa kompresorom i nikada niti sa jednom nisam imao problema.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Playstation Plus Extra Igre za Kolovoz

Bugsnax
Dead by Daylight
Everspace
Metro Exodus
Monopoly Madness
Monopoly Plus
Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands
Trials of Mana
Uno
Yakuza 0
Yakuza Kiwami
Yakuza Kiwami 2

 Mislio sam da cu sigurno uraditi upgrade kad dodaju nove igre, ali svakim dodavanjem novih igara me manje zanima. Najgluplje mi je sto svaki mjesec ubace bar 1-2 igre koje su svakako dijelili na ps plus ranije.

11 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Jarvan kaže...

Nit se grebe, nit  je prašnjavo.

Dizajn je ok.

 

Kakv PS5 pro, pa za PS5 nisu još krenuli igre izdavati, Pro možda tamo za 3 godine.

 

Imaš pravo, ništ se ne grebe. All is well.

USB port se jedva vidi po mraku, crn na crnome, a oko njega sve izgrebano ko da su ga životinje koristile... a uštekavao sam kabel 3 puta radi updejta kontrolera.

 Moj nema ni crtice.

Očito ga životinje koriste.

U tom slučaju da je od titana izjebali bi ga nemarom.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Jarvan kaže...

Nit se grebe, nit  je prašnjavo.

Dizajn je ok.

 

Kakv PS5 pro, pa za PS5 nisu još krenuli igre izdavati, Pro možda tamo za 3 godine.

 

Imaš pravo, ništ se ne grebe. All is well.

USB port se jedva vidi po mraku, crn na crnome, a oko njega sve izgrebano ko da su ga životinje koristile... a uštekavao sam kabel 3 puta radi updejta kontrolera.

 Moj ni crte nema. 

Kak funkcionira drugo u mraku... 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jarvan kaže...

 Moj nema ni crtice.

Očito ga životinje koriste.

U tom slučaju da je od titana izjebali bi ga nemarom.

 

Prvo, logika i moć izvođenja zaključaka iz ponuđenih informacija ti možda nisu baš na zavidnoj razini.

 

Drugo, evo ti link pa prouči tematiku... s noktom ili papirnatim ručnikom ju izgrebeš bez problema.

https://www.google.com/search?q=ps5+black+plastic+scratches&sxsrf=ALiCzsZzi1fTNSsGfx6xMCOVnI6ym92f3A:1660164982572&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjiurfAlL35AhUqi_0HHfyCB54Q_AUoAXoECAEQAw&biw=2048&bih=1010&dpr=1.25

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.8.2022 23:01 (Bitanga).
11 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Jarvan kaže...

 Moj nema ni crtice.

Očito ga životinje koriste.

U tom slučaju da je od titana izjebali bi ga nemarom.

 

Prvo, logika i moć izvođenja zaključaka iz ponuđenih informacija ti možda nisu baš na zavidnoj razini.

 

Drugo, evo ti link pa prouči tematiku... s noktom ili papirnatim ručnikom ju izgrebeš bez problema.

https://www.google.com/search?q=ps5+black+plastic+scratches&sxsrf=ALiCzsZzi1fTNSsGfx6xMCOVnI6ym92f3A:1660164982572&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjiurfAlL35AhUqi_0HHfyCB54Q_AUoAXoECAEQAw&biw=2048&bih=1010&dpr=1.25

 Neznam jel stvarno su "nove" generacije toliko maloumne ili?

 

Uvjeravaš čovjeka koji ima dotičnu konzolu, i nema "problema" s njim da ih ima.

 

Kako čistiš unutrašnjost auta?

Isto tako prebrišeš bilo koju drugu "glosy" površinu i GG.

Ta 3 zrna prašine krpa pobere i adio. Čisto i bez ogrebotina.

 

Ako si toliko malouman (vidim da su velike šanse za to), i fizički nabijaš i fulaš usb port za njegove 2 širine, pa mehanički oštetiš sve okolo ... đabe ti sve, najbolje od tubinga da kućište daš napraviti.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.8.2022 1:42 (Jarvan).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jarvan kaže...
Bitanga kaže...
Jarvan kaže...

 Moj nema ni crtice.

Očito ga životinje koriste.

U tom slučaju da je od titana izjebali bi ga nemarom.

 

Prvo, logika i moć izvođenja zaključaka iz ponuđenih informacija ti možda nisu baš na zavidnoj razini.

 

Drugo, evo ti link pa prouči tematiku... s noktom ili papirnatim ručnikom ju izgrebeš bez problema.

https://www.google.com/search?q=ps5+black+plastic+scratches&sxsrf=ALiCzsZzi1fTNSsGfx6xMCOVnI6ym92f3A:1660164982572&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjiurfAlL35AhUqi_0HHfyCB54Q_AUoAXoECAEQAw&biw=2048&bih=1010&dpr=1.25

 Neznam jel stvarno su "nove" generacije toliko maloumne ili?

 

Uvjeravaš čovjeka koji ima dotičnu konzolu, i nema "problema" s njim da ih ima.

 

Kako čistiš unutrašnjost auta?

Isto tako prebrišeš bilo koju drugu "glosy" površinu i GG.

Ta 3 zrna prašine krpa pobere i adio. Čisto i bez ogrebotina.

 

Ako si toliko malouman (vidim da su velike šanse za to), i fizički nabijaš i fulaš usb port za njegove 2 širine, pa mehanički oštetiš sve okolo ... đabe ti sve, najbolje od tubinga da kućište daš napraviti.


Ne uvjeravam ja tebe ništa. Pametan čovjek prihvati činjenice. Ta plastika na PS5 je od takvog materijala da se lako izgrebe normalnim korištenjem. Ako ju ne diraš, neće se izgrebati. To što kod nekih ljudi nije izgrebana ne znači da problem ne postoji. Zanimljivo, na nijednom drugom uređaju sa USB utorima mi nije izgrebana plastika, a svi su plastični.

 

Nevjerojatno mi je da se netko na izjavu ”nadam se da će u novim verzijama poboljšati plastiku” toliko uzjebe da krene vrijeđati. Stari, imam konzolu od prvog dana, skoro 2 godine. Uz to je najmanje korišteni uređaj u stanu u te 2 godine :)

 

Al da se spustim na tvoj nivo, jesam, malouman sam, i djeca su mi maloumna, guramo usb kablove dok ne probijemo rupu u kućištu, neće nas oni zajebavati. Ali najviše sam malouman što uopće odgovaram padobrancu poput tebe.

No, nemoj se samo nervirati, nije to toliko veliki problem. Kupit ću novu kad ju jako izgrebem. Nek ju naprave i od kartona, mi ćemo kupovati, samo nek je ima.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.8.2022 6:20 (Bitanga).
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
hummer0 kaže...

Koje te vi pice meni se dizajn sviđa.

Moja je puna prašine i boli me briga kako izgleda glavno da dobro radi i ima dobro hlađenje. 

 

Na staru sam bar mogao stavit nešto u polegnutom položaju, nova em se klima čim ju takneš jer postolje nije čvrsto fiksirano, em skuplja prašinu i ispod i iznad, em je zaobljena pa ne možeš ništa stavit gore (a puno mjesta zauzima polegnuta).

U vertikalnom položaju je puno bolje ako imaš gdje staviti tako.

 

Dizajn je fancy, ali nije praktičan.

Kriste,ti si jedan od onih sto na komad hardvera stavljanu vazu sa cvijecem i slicna sr.nja 🙄

Prasinu u kuci trebas barem povremeno ocistit,nije na meni da sudim u kakvim "uvjetima" tko zivi ali onda barem nemoj cvilit po internetima da ti je sve u prasini 😐

Sto se tice izgrebanosti icega ako moram sudit kakav si profil osobe po svemu sto si napisao onda se ne moze niti ocekivat drugo nego da ti je sve izgrebano i prljavo.....

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
Bitanga kaže...
hummer0 kaže...

Koje te vi pice meni se dizajn sviđa.

Moja je puna prašine i boli me briga kako izgleda glavno da dobro radi i ima dobro hlađenje. 

 

Na staru sam bar mogao stavit nešto u polegnutom položaju, nova em se klima čim ju takneš jer postolje nije čvrsto fiksirano, em skuplja prašinu i ispod i iznad, em je zaobljena pa ne možeš ništa stavit gore (a puno mjesta zauzima polegnuta).

U vertikalnom položaju je puno bolje ako imaš gdje staviti tako.

 

Dizajn je fancy, ali nije praktičan.

Kriste,ti si jedan od onih sto na komad hardvera stavljanu vazu sa cvijecem i slicna sr.nja 🙄

Prasinu u kuci trebas barem povremeno ocistit,nije na meni da sudim u kakvim "uvjetima" tko zivi ali onda barem nemoj cvilit po internetima da ti je sve u prasini 😐

Sto se tice izgrebanosti icega ako moram sudit kakav si profil osobe po svemu sto si napisao onda se ne moze niti ocekivat drugo nego da ti je sve izgrebano i prljavo.....

 

Svaka čast na zaključcima. Ali sve si fulao. Čak si fulao i razumjeti što sam napisao, no to se od tebe i očekuje, tako da ni ovaj put nisi razočarao.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
online
Sony PlayStation 5

Ta glossy crna plastika je kurac od ofce, ja je izgrebao kad sam prvi puta probao ocistiti plejku sa obicnim usisavačem, a izgrebao sam je sa nastavkom sa slike.

Od onda je ne diram dok ne bude vidljive prašine a onda samo stranicu dolje, kompresor i udri. 

Moj PC  
8 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Prva verzija mora izgledat fancy na promo materijalima.

Druga verzija vec izgleda normalno. Stave prave tipke umjesto touch i stave plastiku koja se ne grebe lagano, ne packa i ne skuplja prasinu

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...

Prva verzija mora izgledat fancy na promo materijalima.

Druga verzija vec izgleda normalno. Stave prave tipke umjesto touch i stave plastiku koja se ne grebe lagano, ne packa i ne skuplja prasinu

 

Vidjet ćemo.

 

No ovo s prašinom što sam komentirao je potpuno krivo shvaćeno kao da živim u svinjcu. A lijepo sam napisao.

 

Znači, kad je PS5 u polegnutom položaju, prašina pada na gornju bijelu površinu + donju bijelu površinu koja strši, a onda još pada i ispod konzole na komodu jer je konzola odignuta par cm i valovita.

To dovodi do puno kompliciranijeg redovnog brisanja prašine (ne ispuhivanja kompresorom i ne usisavanja) nego kod PS4 koji si samo maltene prebrisao po gornjoj površini i rubovima i to je bilo to. I svaki put kad podižem PS5 da obrišem prašinu ispod njega uvijek stalak otpadne ili se pomakne, jer nije ušarafljen kao kad stoji okomito.

 

I da, za pacijente koji misle da vazu držim na konzoli, na PS4 mi je stajao maxtv STB, da mi ne troši mjesto sa strane. Na PS5 ne može stajati lijepo.

 

No, nema veze, nedavno sam ubo centralni zvučnik, tako da je on sad ispod TVa, a konzolu sam šibnuo skroz na drugo mjesto pokraj printera, i postavio okomito. Tako puno manje mjesta troši i manje prašine skuplja.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.8.2022 9:50 (Bitanga).
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja je imam od "prvog dana" i nisam do sad "uspio" napraviti ogrebotinu. Meni je konzola odlicna i estetski i kvalitetom, ali ja i nisam nesto zahtijevan korisnik pa mozda je i do toga....

PSN: user432b2b
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ovdje covjek vise ne moze nista napisati a da ga netko ne napada.

Bitanga je sad, osim sto je bitanga, ispao i neuredna bitanga ;)

Prasina je neizbjezna, blago brisanje krpom u sklopu tjednog ciscenja sobe nije nesto sto me zabrinjava.

A ako cemo iskreno, 5 stoji na istom mjestu gdje je stajao i 4, i zbog bijele boje se daleko manje vidi prasina.
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ova prica me podsjeca na onu kada su pojedinci tvrdili da mi koji smo imali drift na kontrolerima krivo rukujemo istim pa se desi, a argument im je da njima kontroler nije poceo driftati . "Logika" im je "meni se nije desilo i problem ne postoji zbog toga".

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jarvan kaže...
Bitanga kaže...
Jarvan kaže...
Bitanga kaže...
Jarvan kaže...

 Moj nema ni crtice.

Očito ga životinje koriste.

U tom slučaju da je od titana izjebali bi ga nemarom.

 

Prvo, logika i moć izvođenja zaključaka iz ponuđenih informacija ti možda nisu baš na zavidnoj razini.

 

Drugo, evo ti link pa prouči tematiku... s noktom ili papirnatim ručnikom ju izgrebeš bez problema.

https://www.google.com/search?q=ps5+black+plastic+scratches&sxsrf=ALiCzsZzi1fTNSsGfx6xMCOVnI6ym92f3A:1660164982572&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjiurfAlL35AhUqi_0HHfyCB54Q_AUoAXoECAEQAw&biw=2048&bih=1010&dpr=1.25

 Neznam jel stvarno su "nove" generacije toliko maloumne ili?

 

Uvjeravaš čovjeka koji ima dotičnu konzolu, i nema "problema" s njim da ih ima.

 

Kako čistiš unutrašnjost auta?

Isto tako prebrišeš bilo koju drugu "glosy" površinu i GG.

Ta 3 zrna prašine krpa pobere i adio. Čisto i bez ogrebotina.

 

Ako si toliko malouman (vidim da su velike šanse za to), i fizički nabijaš i fulaš usb port za njegove 2 širine, pa mehanički oštetiš sve okolo ... đabe ti sve, najbolje od tubinga da kućište daš napraviti.


Ne uvjeravam ja tebe ništa. Pametan čovjek prihvati činjenice. Ta plastika na PS5 je od takvog materijala da se lako izgrebe normalnim korištenjem. Ako ju ne diraš, neće se izgrebati. To što kod nekih ljudi nije izgrebana ne znači da problem ne postoji. Zanimljivo, na nijednom drugom uređaju sa USB utorima mi nije izgrebana plastika, a svi su plastični.

 

Nevjerojatno mi je da se netko na izjavu ”nadam se da će u novim verzijama poboljšati plastiku” toliko uzjebe da krene vrijeđati. Stari, imam konzolu od prvog dana, skoro 2 godine. Uz to je najmanje korišteni uređaj u stanu u te 2 godine :)

 

Al da se spustim na tvoj nivo, jesam, malouman sam, i djeca su mi maloumna, guramo usb kablove dok ne probijemo rupu u kućištu, neće nas oni zajebavati. Ali najviše sam malouman što uopće odgovaram padobrancu poput tebe.

No, nemoj se samo nervirati, nije to toliko veliki problem. Kupit ću novu kad ju jako izgrebem. Nek ju naprave i od kartona, mi ćemo kupovati, samo nek je ima.

 Jedini padobranac si ovdje ti.

Primitivan, nekulturan, okružen neandertalcima (sam si rekao).

Bez obzira što otvaraš padobran, noge bi ti mogle se polomiti. Nekima je i za manje.

 Jarvan 

Daj ne drobi.

Bitanga  je legenda, a ti si padobranac kako ti je i rekao jučer si došao tu na naš PS5 forum i napadaš ljude.

Ako Bitanga  kaže da je plastika sranje onda i je što se ti oko toga uzbuđuješ?

Idem sad na pljažu jer si me iživcirao. Buć buć. 

Moj PC  
4 0 hvala 3
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Stvarno je već velika kriza sa manjkom novih igara ako je najzanimljivija rasprava zadnjih 6 mjeseci ona o nakupljanju prašine na konzoli. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
9 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kakav odvratni prasnjavi svinjac ste napravili od ove teme,98% postova je cviljenje i kukanje kako vas ps5 maltretira kako nemate sta igrat na njemu itd itd.

Pa svatko normalan bi se rijesio takve situacije,ps5 na njuskalo i miran zivot.

 

Tuzno je da upletena ekipa ne moze skuzit niti onaj bazni sarkazam kojim obogacujem postove namjenjene navedenima 🙃

 

Bitanga,tvoji postovi u ovoj temi su u globalu kukanje...to sto ti radis je kao da si kupio gace sa bodljama pa places mjesecima da te pikaju ali ih ne zelis skinut......

Prodaj ps5,blokiraj sam sebi ulazak u bilo kakve playstation related teme i zivot bi ti se trebao popravit a onima koji uistinu zele sudjelovat u temi neces zgadit svaki ulazak u istu,hvala 🥂

Moj PC  
0 8 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...

Stvarno je već velika kriza sa manjkom novih igara ako je najzanimljivija rasprava zadnjih 6 mjeseci ona o nakupljanju prašine na konzoli. 

 Zar ti uopste imas PS5? Koliko sam upratio koristis Xbox a redovno ovdje udjes da napises istu stvar?

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jarvan kaže...

 Jedini padobranac si ovdje ti.

Primitivan, nekulturan, okružen neandertalcima (sam si rekao).

Bez obzira što otvaraš padobran, noge bi ti mogle se polomiti. Nekima je i za manje.

 

Popratio sam tvoje poruke i na ostalim topicima u zadnjih par mjeseci koliko si ovdje čisto da vidim s kim imam posla.

Nekulturnost i primitivizam je tvoja karakterna osobina. Čudi me da te nitko nije reportao do sad.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Kakav odvratni prasnjavi svinjac ste napravili od ove teme,98% postova je cviljenje i kukanje kako vas ps5 maltretira kako nemate sta igrat na njemu itd itd.

Pa svatko normalan bi se rijesio takve situacije,ps5 na njuskalo i miran zivot.

 

Tuzno je da upletena ekipa ne moze skuzit niti onaj bazni sarkazam kojim obogacujem postove namjenjene navedenima 🙃

 

Bitanga,tvoji postovi u ovoj temi su u globalu kukanje...to sto ti radis je kao da si kupio gace sa bodljama pa places mjesecima da te pikaju ali ih ne zelis skinut......

Prodaj ps5,blokiraj sam sebi ulazak u bilo kakve playstation related teme i zivot bi ti se trebao popravit a onima koji uistinu zele sudjelovat u temi neces zgadit svaki ulazak u istu,hvala 🥂

 

Otkad znam za sebe forumi i služe za rasprave i kukanje, te savjete onima koji kukaju.

A zašto si ti ovdje?

 

Ne budem prodao PS5, imam ga samo da smijem ovdje legitimno komentirati.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.8.2022 11:16 (Bitanga).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice