Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.578
|
čitano: 4.700.555
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ja pratim sve popuste. Uskoro ce Big in Japan Sale ali tesko da ce biti Village na popustu, svakako ti javim

 Ja sve čekam kad bude, sve neke druge su a ova ne.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Pisao sam vec da sam u returnal dosao do prvog bosa mozda u petom runu te ga ubio iz prve. Sinoc nastavim taj run i izgubim poprilicno brzo, ali naredni run mi je bio tako dobar da je bilo bas ludo i bio sam toliko op da sam do drugog bosa dosao bez problema i cak i njega ubio iz prvog pokusaja 

 

Igra je odlicna i bas zarazna, nisam se nadao da ce mi se ovoliko svidjeti.

 Prvi bos je najteži ali to samo radi toga zato što se uči mehanika igre. Bosovi su umjetnička djela. Kad vidiš Hyperiona i Ophiona ne bude ti žao ni jedne kune za igru. Oba bosa poželiš 10 puta pobjediti posebno Hyperiona. Ne želim ništa spojlati više od toga. 

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
RobiDM kaže...
Help
Ne prima mi kredit..pise da regija nije tocna.
Playstation kupljena u italiji ali registrirao sam se u hr
Hvala na pomoc

Ako imas talijanski "kredit" a hrvatski acc... To ti nece ici. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...
gamex1423 kaže...

Pisao sam vec da sam u returnal dosao do prvog bosa mozda u petom runu te ga ubio iz prve. Sinoc nastavim taj run i izgubim poprilicno brzo, ali naredni run mi je bio tako dobar da je bilo bas ludo i bio sam toliko op da sam do drugog bosa dosao bez problema i cak i njega ubio iz prvog pokusaja 

 

Igra je odlicna i bas zarazna, nisam se nadao da ce mi se ovoliko svidjeti.

 Prvi bos je najteži ali to samo radi toga zato što se uči mehanika igre. Bosovi su umjetnička djela. Kad vidiš Hyperiona i Ophiona ne bude ti žao ni jedne kune za igru. Oba bosa poželiš 10 puta pobjediti posebno Hyperiona. Ne želim ništa spojlati više od toga. 

 Upravo sam imao run svih runova, u prvoj biomi sam vec imao 200 integrity i sve ostalo daleko pojacano, artifakti i paraziti ne mogu bolji biti i onda najednom igra samo zaledi i evo ne mogu nista.

 

Igra je vrhunska ali su kretencine ovi devovi, izbacit igru ovakvom tipa a ne ispraviti ovakve greske.... vidim po redditu cesto se raji desava da kresja u sred dobrog runa.... odmah me prodje volja za igrom kad znam da se ovo random moze desit bilo kad....

 

Vidim po netu cak pise da moze sad coruptad save... 

 

 

Edit: sreca sejv je ostao ali sam morao hard reset konzolu i nakon prvog boota zvuk konzole bio ubagovan ali nakon restarta je sve ok. Ovaj put je stradao samo run, bas mi je zao, ali je gore sto sad ne mogu igrat s mirom kad se ovo uvijek moze desiti i cak zna napravit probleme sa sejvom ili konzolom... wtf igra izasla u aprilu a jos nisu fiksali.

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.9.2021 14:29 (gamex1423).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jel itko od vas zainteresiran za Kena Bridge of Spirits igru? Izlazi u utorak, kosta 40$ i digital only je.
Radi se o prvoj igri malog indie studia.
Ja igru cekam jos od prve najave.
Graficki stil podsjeca na pixarove animirane filmove i znam da neki ne vole takav childish still no meni je predivna igra.
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Jel itko od vas zainteresiran za Kena Bridge of Spirits igru? Izlazi u utorak, kosta 40$ i digital only je.
Radi se o prvoj igri malog indie studia.
Ja igru cekam jos od prve najave.
Graficki stil podsjeca na pixarove animirane filmove i znam da neki ne vole takav childish still no meni je predivna igra.

 I meni se svidjela od prvog prikazivanja i vjerovatno cu je uzeti.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Jel itko od vas zainteresiran za Kena Bridge of Spirits igru? Izlazi u utorak, kosta 40$ i digital only je.
Radi se o prvoj igri malog indie studia.
Ja igru cekam jos od prve najave.
Graficki stil podsjeca na pixarove animirane filmove i znam da neki ne vole takav childish still no meni je predivna igra.

 Lijepo izgleda.

 

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ev i treci boss iz prvog pokusaja. Sad sam vec poceo misliti da nisam samo sretan sa runovima, nego dobro igram 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Jel itko od vas zainteresiran za Kena Bridge of Spirits igru? Izlazi u utorak, kosta 40$ i digital only je.
Radi se o prvoj igri malog indie studia.
Ja igru cekam jos od prve najave.
Graficki stil podsjeca na pixarove animirane filmove i znam da neki ne vole takav childish still no meni je predivna igra.

 upravo zeto što izgleda kao jako dobar animirani film me privlači...uzeti ću ju, ali sigurno ne odmah...makar tih 40$ i nije tako puno iskreno....dalo bi se podijeliti sa nekime doduše

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mozes pričekati fizičku kopiju. Trenutno je nema no bit ce je uskoro, ovisno o prodaji igre
2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Izgleda svakako bolje od gta v za ps5. :)

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Bas je steta sto je i GT7 multigen naslov jer kako mogu napravit od jezgre podrsku za dual sennse kada moraju podrzat i ps4....nikako.

Grafiku i framerate mogu boostat na ps5 ali fiziku i ostalo ne mogu radi ps4 i jaguar proca koji je bazna startna tocka.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Je li moguca opcija uzeti ea play pretplatu na ps5 koja iznosi 0,99$ prvi mjesec a onda iskoristiti 10% popusta na fifu 22 koja se nudi sa ea pretplatom a nakon toga otkazati pretplatu??? Ustedim 10$ tako
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Perfekcionista kaže...
Je li moguca opcija uzeti ea play pretplatu na ps5 koja iznosi 0,99$ prvi mjesec a onda iskoristiti 10% popusta na fifu 22 koja se nudi sa ea pretplatom a nakon toga otkazati pretplatu??? Ustedim 10$ tako

 Je

Koristite blage riječi i jake argumente
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
tako je i moj sin uzeo pa sad uživa u ea naslovima dok ne stigne fifa 22 ;)
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dobro vece narode, zanima me je li tko gledao filmove preko ps5, 4k blu-ray disc baš. Kakvi su dojmovi?
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.9.2021 19:39 (markoveliki).
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Kena PS4 verzija 8GB a PS5 17GB tako da je prva igra da je veca na PS5 a bas me zanima razlog 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
2K i 4K teksture
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

PS5 Firmware 2.0 Reportedly Brings (Small) Performance Improvements To Some Games

 

"In very select scenarios, it does seem as though [all] PlayStation 5s are running faster than they were before with this new firmware," Digital Foundry's Richard Leadbetter said.

 

PS5 Firmware 2.0 Reportedly Brings (Small) Performance Improvements To Some Games - IGN

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Jel itko od vas zainteresiran za Kena Bridge of Spirits igru? Izlazi u utorak, kosta 40$ i digital only je.
Radi se o prvoj igri malog indie studia.
Ja igru cekam jos od prve najave.
Graficki stil podsjeca na pixarove animirane filmove i znam da neki ne vole takav childish still no meni je predivna igra.

 Dobio si igru za review ili?

Ja bi kupio pola pola s nekim.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ja sam zainteresiran za kupiti po pola. Poslao sam ti pp.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.9.2021 11:23 (mariclius).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dobio sam na review, igra je totalno za opuštanje, predivno izgleda, linearna i šarmantna.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Evo sad narucio u tscumu ps5 2 igre (ne znam koje nisam pitao) i dodatni kontroler.

Unlimited gb tarifa 229
Jednokratno 1800 + 85 kn rata za uredjaj.

Na kraju me ispalo 3840 sa dvije igre i dodatni kontroler. Jos ne vjerujem.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Zna li netko koliko treba nekoj novoj igrici da dođe na popust? Zanima me ovo općenito, a sada mi konkretno treba info za Ratchet Rift apart. Imam digitalnu konzolu i htio bi to odigrati, a stalno je 600kn na ps storeu, nikako da dođe na neki popust, bilo kakav. 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
snake44 kaže...

Zna li netko koliko treba nekoj novoj igrici da dođe na popust? Zanima me ovo općenito, a sada mi konkretno treba info za Ratchet Rift apart. Imam digitalnu konzolu i htio bi to odigrati, a stalno je 600kn na ps storeu, nikako da dođe na neki popust, bilo kakav. 

 e je****, zato treba uzet disk verziju i kupovrat rabljene igrice, ovako to sto si usparao na konzoli izgubiš na prvih par igara. Sad već na njuškalu vidim da ima po 250-300 kuna taj R&C.

 

A konkretan info oko popusta sumnjam da ti itko može dat, kolko se ja sjećam iz svojih ps4 dana, nema nikakvog pravila. Ima na store-u gro starih igara po maltene punoj cijeni dok se rabljene daju nac za 30% vrijednosti nove, pa i manje, ovisno o igri.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Rift Apart je u planu vjerojatno vec ovaj tjedan ali samo 15% popusta.
Bolje gledaj na njuski
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

A šta ću gledat njuškalo kad mi treba digitalna verzija :) 

 

Hvala na info za popust, pratim ionako stalno. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.9.2021 14:17 (snake44).
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jbt ja racheta oglasio za 250kn i nitko da bi se javio hehe

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marcek555 kaže...

Jbt ja racheta oglasio za 250kn i nitko da bi se javio hehe

 Mozda zato jer plejku ne mozes prakticki kupit bez te igre u bundleu :D

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Došao Pre order na DE store.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice