Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.582
|
čitano: 4.708.553
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Prva igra kad se vratim sa godisnjeg ce bit Rachet and Clanck a nakon toga mozda Returnal.

Moram pohvatat sto sam propustio kad "gubim vrijeme" na ponavljanje Metro Exodusa po treci put 😁

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
sminigo kaže...

 Ali nismo crnčići, nego smo bijela rasa, svoja na svome, a tim crnčićima, ako ne žele prilagoditi neka im je sretan put, i to ne samo crnčićima, nego svima koji to ne žele... I oni tebe vole !!!

 Ovako nekako je i Hitler razmišljao, mora da si ponosan na svoj stav. 

 

"Bijela rasa, svoja na svome" je tu mizernih cca 2.500 godina, dok je prvi moderni čovjek na Zemlji bio već prije 250.000 godina pa bi se dalo diskutirati na čijem si. I čisto informacije radi i tvoji preci su potekli iz Afrike migracijom od prije nekakvih 70.000 godina.

Sjeverni Amerikanci su isto "bijela rasa, svoja na svome", kao i mnogi drugi...

 

uniball kaže...
mzopg kaže...

 Drugačije bi razmišljali da ste se rodili kao mali crnčići i živjeli u nekoj od "prijateljskih" država početkom i sredinom prošlog stoljeća.

 Daj ne seri.

 Tako si vjerojatno navikao komunicirati sa ostatkom stanara svoje pećine, u kulturnom svijetu se malo drugačije diskutira, ali previše je to očekivati od potomka Homo neanderthalensisa.

 

Zanimljivo je da baš u ovoj temi ima popriličan broj pojedinaca koji su facinirani i iznimno opterećeni gej populacijom i drugim rasama, očito se mnogi nisu još makli od materine sise i van svog kvarta. Želim vam svima da malo proširite vidike, prođete svijeta i počnete dijeliti ljude prema njihovim vrlinama i manama, a ne seksualnoj opredjeljenosti i rasi i to u 21. stoljeću.

 

Današnje igre, serije, filmovi su takvi upravo radi vas, kad već ne živite u multikulturalnoj zajednici već kako kolega kaže "okruženi bijelom rasom, koja je svoja na svome" lakše shvatite i prihvatite da postoje ljudi koji izgledaju drugačije od vas i razmišljaju drugačije, ali to ih ne čini boljima ili lošijima. Onima koji drugačije razmišljaju to previše ne smeta i film/igra/serija je dobra ili loša radi onoga što je bitno, a ne zbog toga jer je u njoj 16 crnaca ili 16 bijelaca.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mzopg kaže...
sminigo kaže...

 Ali nismo crnčići, nego smo bijela rasa, svoja na svome, a tim crnčićima, ako ne žele prilagoditi neka im je sretan put, i to ne samo crnčićima, nego svima koji to ne žele... I oni tebe vole !!!

 Ovako nekako je i Hitler razmišljao, mora da si ponosan na svoj stav. 

 

"Bijela rasa, svoja na svome" je tu mizernih cca 2.500 godina, dok je prvi moderni čovjek na Zemlji bio već prije 250.000 godina pa bi se dalo diskutirati na čijem si. I čisto informacije radi i tvoji preci su potekli iz Afrike migracijom od prije nekakvih 70.000 godina.

Sjeverni Amerikanci su isto "bijela rasa, svoja na svome", kao i mnogi drugi...

 

uniball kaže...
mzopg kaže...

 Drugačije bi razmišljali da ste se rodili kao mali crnčići i živjeli u nekoj od "prijateljskih" država početkom i sredinom prošlog stoljeća.

 Daj ne seri.

 Tako si vjerojatno navikao komunicirati sa ostatkom stanara svoje pećine, u kulturnom svijetu se malo drugačije diskutira, ali previše je to očekivati od potomka Homo neanderthalensisa.

 

Zanimljivo je da baš u ovoj temi ima popriličan broj pojedinaca koji su facinirani i iznimno opterećeni gej populacijom i drugim rasama, očito se mnogi nisu još makli od materine sise i van svog kvarta. Želim vam svima da malo proširite vidike, prođete svijeta i počnete dijeliti ljude prema njihovim vrlinama i manama, a ne seksualnoj opredjeljenosti i rasi i to u 21. stoljeću.

 

Današnje igre, serije, filmovi su takvi upravo radi vas, kad već ne živite u multikulturalnoj zajednici već kako kolega kaže "okruženi bijelom rasom, koja je svoja na svome" lakše shvatite i prihvatite da postoje ljudi koji izgledaju drugačije od vas i razmišljaju drugačije, ali to ih ne čini boljima ili lošijima. Onima koji drugačije razmišljaju to previše ne smeta i film/igra/serija je dobra ili loša radi onoga što je bitno, a ne zbog toga jer je u njoj 16 crnaca ili 16 bijelaca.

 Jedno je bit multikulturalan a sasvim drugo je nametanje svojih stavova nasilnim metodama manipulacije medija.

 

Uopce nije problem jer netko homo, apache ili nesto 10to. Al budi to u svoja 4 zida. Nemoj unistavat nesto sto nije tako. Ne mozes staviti jebenog crnca ako prica govori o bijelcu. Ista stvar je u obrnutom smislu. Zamisli da stavis vec navedenog Martina Luthera Kinga u film a njega glumi bijelac... Jel to ok? Ja bi rekel da nije iz povijesnog apspekta stvari.

Isto tako ako prica napisana prije 10-20 godina ide bit ekranizirana i ti razjebes sve likove... Naravno da nitlo ziv nece to gledat. Od oceanovih 11 do ghostbusters. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Lik pise o tome kako treba prosiriti svoje vidike i slicno a ovdje namece ljudima sve moguce bez da ih uopste poznaje. Zna lik da vjerovatno niko nije makao nigdje, da smo homofobi i slicno  Koji cirkus, likovi sami od sebe prave klaunove. Ne treba se zamarati raspravom kada vide samo pravo i ono sto zele vidjeti, uopste ne shvataju bit zbog cega se uopste zalimo i pokusaju ugurati svoja misljenja na silu.


@MEGATAMA  Ratchet je odlican, malo pokratak ali et meni je trebalo 20 sati za platinu i super je igra.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.7.2021 14:08 (gamex1423).
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
SimeKZ kaže...

 Jedno je bit multikulturalan a sasvim drugo je nametanje svojih stavova nasilnim metodama manipulacije medija.

 

Uopce nije problem jer netko homo, apache ili nesto 10to. Al budi to u svoja 4 zida. Nemoj unistavat nesto sto nije tako. Ne mozes staviti jebenog crnca ako prica govori o bijelcu. Ista stvar je u obrnutom smislu. Zamisli da stavis vec navedenog Martina Luthera Kinga u film a njega glumi bijelac... Jel to ok? Ja bi rekel da nije iz povijesnog apspekta stvari.

Isto tako ako prica napisana prije 10-20 godina ide bit ekranizirana i ti razjebes sve likove... Naravno da nitlo ziv nece to gledat. Od oceanovih 11 do ghostbusters. 

Nitko tebe ne sili gledati nešto što ti se ne gleda. Objasnio sam zašto je to "sadržajno" danas tako. Isto je bilo sa gej paradama, dok ih se kamenovalo svi su pričali o tome 24h dnevno, sada kad su ljudi to prihvatili kao nečiji izričaj to je postala jedna od tisuću dnevnih vijesti i nitko više ne obrača pažnju, što je i bio cilj. U budućnosti ih neće ni biti jer neće biti potrebe za njima. Tako će biti i sa trenutnim "naputcima" za serije/filmove/igrice.

 

Kako misliš da netko bude Apache ili crnac ili kinez u svoja četiri zida? Zašto bi ti imao slobodu biti što jesi, a oni ne? Ovo je osnova rasizma, možda nisi toga svjestan, ali braniti nešto nekome jer drugačije izgleda je rasizam.

 

Martin Luther King je povijesna ličnost i slažem se da nema smisla da njega glumi bijelac, mada se i tu može pričati o kontekstu gdje će možda autor zamijeniti teze kako bi nešto dočarao drugoj rasi... uglavnom to bi bio nekakav umjetnički izričaj. Nego koju su to povijesnu ličnost glumile osobe druge rase? Obično se pazi da glumac i sliči na tu osobu, a kamoli da je "krive" rase. Ne kažem da nije nemoguće, ali onda to treba gledati kroz cijelu poruku tog djela, a ne samo površno prema castingu.

 

Ekranizacije književnih djela su često bile predmet slobodne volje autora i to nije ništa novo, dok to drastično ne utječe na samu osnovu priče ne vidim tu ništa strašno. Jednako kao što se i sama priča često zna adaptirati i prilagoditi i značajno odstupati od originalnog predloška. Evo pada mi na pamet Kubrickov Shining kojeg se Stephen King odrekao, i treba li sad zamjeriti Kubricku kad je napravio horor klasik. Ili od novijih adaptacija Watchmena, gdje imamo glavni lik crne rase, pa što? Da je serija loša bila bi loša bez obzira je li lik crn, zelen ili bijel.

 

Bi li mi smetalo da je Gandalf Kinez ili crnac? Vjerojatno ne bi. Bi li mi bilo glupo? Vjerojatno bi, ali i razumljivo s obzirom na kontekst i vrijeme u kojem živimo. Na kraju bi opet kvalitetu odredila priča.

 

Dugo godina je Hollywood bio "bijel" dok su druge rase uglavnom prikazivane u podređenom položaju, što misliš kako je njima to bilo gledati? Sada je red na njihovih pet minuta, a na nama da im odamo priznanje da smo svi ravnopravni svatko sa svojim vrlinama, manama, preferencijama i određenim rasnim karakteristikama. Kad to prevaziđemo možemo preći na sljedeći level.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Lik pise o tome kako treba prosiriti svoje vidike i slicno a ovdje namece ljudima sve moguce bez da ih uopste poznaje. Zna lik da vjerovatno niko nije makao nigdje, da smo homofobi i slicno  Koji cirkus, likovi sami od sebe prave klaunove. Ne treba se zamarati raspravom kada vide samo pravo i ono sto zele vidjeti, uopste ne shvataju bit zbog cega se uopste zalimo i pokusaju ugurati svoja misljenja na silu.


@MEGATAMA  Ratchet je odlican, malo pokratak ali et meni je trebalo 20 sati za platinu i super je igra.

Treba prvo savladati čitanje s razumijevanjem da bi se moglo kvalitetno sudjelovati u nekakvoj raspravi. To što si se prepoznao u skupini kojoj sam zaželio da malo prođe svijeta je čisto tvoje viđenje, a ne nametanje mišljenja. Nisam ni znao da imam toliku moć da mogu nekome preko foruma "ugurati svoje mišljenje na silu" kako ti kažeš, možda mi je to nekakva posebna X-men moć koje nisam ni svjestan.

 

Problem je što je tebi očito svako iznošenje različitog mišljenja od tvog "nametanje tuđe volje" jer bi svi trebali razmišljati kao i ti, a tko ne razmišlja njega treba limitirati na njegova četiri zida ili "naučiti pameti". Je li tako, lik?

Znaš li koji je stručni termin za takav stav?

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
mzopg kaže...
gamex1423 kaže...

Lik pise o tome kako treba prosiriti svoje vidike i slicno a ovdje namece ljudima sve moguce bez da ih uopste poznaje. Zna lik da vjerovatno niko nije makao nigdje, da smo homofobi i slicno  Koji cirkus, likovi sami od sebe prave klaunove. Ne treba se zamarati raspravom kada vide samo pravo i ono sto zele vidjeti, uopste ne shvataju bit zbog cega se uopste zalimo i pokusaju ugurati svoja misljenja na silu.


@MEGATAMA  Ratchet je odlican, malo pokratak ali et meni je trebalo 20 sati za platinu i super je igra.

Treba prvo savladati čitanje s razumijevanjem da bi se moglo kvalitetno sudjelovati u nekakvoj raspravi. To što si se prepoznao u skupini kojoj sam zaželio da malo prođe svijeta je čisto tvoje viđenje, a ne nametanje mišljenja. Nisam ni znao da imam toliku moć da mogu nekome preko foruma "ugurati svoje mišljenje na silu" kako ti kažeš, možda mi je to nekakva posebna X-men moć koje nisam ni svjestan.

 

Problem je što je tebi očito svako iznošenje različitog mišljenja od tvog "nametanje tuđe volje" jer bi svi trebali razmišljati kao i ti, a tko ne razmišlja njega treba limitirati na njegova četiri zida ili "naučiti pameti". Je li tako, lik?

Znaš li koji je stručni termin za takav stav?

 Jao bas si mi inteligentan. Bolan nisi mi bitan uopste da bih ulazio s tobom u raspravu. Procitaj naziv teme u kojoj si nasao pametovati.

3 godine
protjeran
offline
 
5 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

 Time si samo potvrdio ovo sto su kolege iznad pisale. Da je Ghost of Tsushima imao gej, samurai power woman kao glavnu junakinju sigurno bi dobio jos vise nagrada 

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.7.2021 14:33 (gamex1423).
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Živimo u 21. stoljeću a vi se svađate oko jedne igre.

 

Pa naravno da je u igru namjerno implementiran istospolni odnos, feminizam kao i američka propaganda. Autori su imali svoj naum i u tome su vraški dobro uspjeli jer se i dan danas priča o samoj igri.

 

Neki ljudi su tako rođeni, drukčiji,i zašto im uskratiti ljubav i sreću? Pa nek se ljudi vole i nek uživaju. 

 

A igra ko igra, svaki normalan ju prođe jednom, dvaput, eventualno platinira i amen. Dal su neke stvari isforsirane, pretjerane, ili je neki lik dobio premalo/previše pažnje? Who cares? Autori igre su je tako zamislili i to je to.

 

A raspravljat zašto je to ovako i onako nema smisla.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.7.2021 14:40 (amd freak).
Moj PC  
10 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
amd freak kaže...

Živimo u 21. stoljeću a vi se svađate oko jedne igre.

 

Pa naravno da je u igru namjerno implementiran istospolni odnos, feminizam kao i američka propaganda. Autori su imali svoj naum i u tome su vraški dobro uspjeli jer se i dan danas priča o samoj igri.

 

Neki ljudi su tako rođeni, drukčiji,i zašto im uskratiti ljubav i sreću? Pa nek se ljudi vole i nek uživaju. 

 

A igra ko igra, svaki normalan ju prođe jednom, dvaput, eventualno platinira i amen. Dal su neke stvari isforsirane, pretjerane, ili je neki lik dobio premalo/previše pažnje? Who cares? Autori igre su je tako zamislili i to je to.

 

A raspravljat zašto je to ovako i onako nema smisla.

 

 

 Slazem se. Problem je sto cim neko napise za neku igru da je to namjerno ubaceno (i da nekome smeta, ne sama ta pojava nego guranje iste na silu) odmah se jave SJW da "se bore" protiv tih osoba i izjava.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mzopg kaže...
SimeKZ kaže...

 Jedno je bit multikulturalan a sasvim drugo je nametanje svojih stavova nasilnim metodama manipulacije medija.

 

Uopce nije problem jer netko homo, apache ili nesto 10to. Al budi to u svoja 4 zida. Nemoj unistavat nesto sto nije tako. Ne mozes staviti jebenog crnca ako prica govori o bijelcu. Ista stvar je u obrnutom smislu. Zamisli da stavis vec navedenog Martina Luthera Kinga u film a njega glumi bijelac... Jel to ok? Ja bi rekel da nije iz povijesnog apspekta stvari.

Isto tako ako prica napisana prije 10-20 godina ide bit ekranizirana i ti razjebes sve likove... Naravno da nitlo ziv nece to gledat. Od oceanovih 11 do ghostbusters. 

Nitko tebe ne sili gledati nešto što ti se ne gleda. Objasnio sam zašto je to "sadržajno" danas tako. Isto je bilo sa gej paradama, dok ih se kamenovalo svi su pričali o tome 24h dnevno, sada kad su ljudi to prihvatili kao nečiji izričaj to je postala jedna od tisuću dnevnih vijesti i nitko više ne obrača pažnju, što je i bio cilj. U budućnosti ih neće ni biti jer neće biti potrebe za njima. Tako će biti i sa trenutnim "naputcima" za serije/filmove/igrice.

 

Kako misliš da netko bude Apache ili crnac ili kinez u svoja četiri zida? Zašto bi ti imao slobodu biti što jesi, a oni ne? Ovo je osnova rasizma, možda nisi toga svjestan, ali braniti nešto nekome jer drugačije izgleda je rasizam.

 

Martin Luther King je povijesna ličnost i slažem se da nema smisla da njega glumi bijelac, mada se i tu može pričati o kontekstu gdje će možda autor zamijeniti teze kako bi nešto dočarao drugoj rasi... uglavnom to bi bio nekakav umjetnički izričaj. Nego koju su to povijesnu ličnost glumile osobe druge rase? Obično se pazi da glumac i sliči na tu osobu, a kamoli da je "krive" rase. Ne kažem da nije nemoguće, ali onda to treba gledati kroz cijelu poruku tog djela, a ne samo površno prema castingu.

 

Ekranizacije književnih djela su često bile predmet slobodne volje autora i to nije ništa novo, dok to drastično ne utječe na samu osnovu priče ne vidim tu ništa strašno. Jednako kao što se i sama priča često zna adaptirati i prilagoditi i značajno odstupati od originalnog predloška. Evo pada mi na pamet Kubrickov Shining kojeg se Stephen King odrekao, i treba li sad zamjeriti Kubricku kad je napravio horor klasik. Ili od novijih adaptacija Watchmena, gdje imamo glavni lik crne rase, pa što? Da je serija loša bila bi loša bez obzira je li lik crn, zelen ili bijel.

 

Bi li mi smetalo da je Gandalf Kinez ili crnac? Vjerojatno ne bi. Bi li mi bilo glupo? Vjerojatno bi, ali i razumljivo s obzirom na kontekst i vrijeme u kojem živimo. Na kraju bi opet kvalitetu odredila priča.

 

Dugo godina je Hollywood bio "bijel" dok su druge rase uglavnom prikazivane u podređenom položaju, što misliš kako je njima to bilo gledati? Sada je red na njihovih pet minuta, a na nama da im odamo priznanje da smo svi ravnopravni svatko sa svojim vrlinama, manama, preferencijama i određenim rasnim karakteristikama. Kad to prevaziđemo možemo preći na sljedeći level.

 Nista nije razumljivo.

 

Napisi svojz pricu od nule i implementiraj kaj hoces. Nemoj napravit bogovski prvi dio a onda drugi dio usrat SJW sranjima jer ti pricu pise SJW warrior sa twitcha.

Druga stvar ti isti SJW kompletno generalizira do te mjere da su na twitchu slozili lobby gdje nisi smio ni zajebanciju terat.

Sloboda govora je unistena i danas ili sutis ili si sa njima... Druge nema. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

 Time si samo potvrdio ovo sto su kolege iznad pisale. Da je Ghost of Tsushima imao gej, samurai power woman kao glavnu junakinju sigurno bi dobio jos vise nagrada 

 Pajdo ti i neki ovdje provlačite priču da je TLOU2 razočarao MNOGE a ustvari je razočarao tek ŠAČICU ekipe a od te šačice većina su homofobi. To se vidi iz nekih postova ovdje. Igra je skupila hrpetinu nagrada kritike i PUBLIKE i jedna je od najbolje prihvaćenih igara u povijesti.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.7.2021 15:45 (user2206).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
user2206 kaže...
gamex1423 kaže...

 Time si samo potvrdio ovo sto su kolege iznad pisale. Da je Ghost of Tsushima imao gej, samurai power woman kao glavnu junakinju sigurno bi dobio jos vise nagrada 

 Pajdo ti i neki ovdje provlačite priču da je TLOU2 razočarao MNOGE a ustvari je razočarao tek ŠAČICU ekipe a od te šačice većina su homofobi. To se vidi iz nekih postova ovdje. Igra je skupila hrpetinu nagrada kritike i PUBLIKE i jedna je od najbolje prihvaćenih igara u povijesti.

 Koji si ti, samo ti jos cirkus fali  Jos si pri tom i ogromni homofob, ccc. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.7.2021 16:03 (gamex1423).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Obje last of us igre su mi super ali bio sam pisao o tome kako lou2 pokriva gotovo sve manjine, od latino-amerikanaca, indijanaca, azijata, trans osoba, Židova, crnaca, gey osoba, trudnica, invalida itd... Stvarno ima svega u igri, cak i nasilja nad zivotinjama.
Ali većine tog nije bilo u prvom dijelu i opet je prvi dio bio vrhunska igra.
Postavlja se pitanje zar je stvarno potrebno podilaziti raznim društvenim skupinama.
Zar je potrebno raditi nastavak Ghost of Tsushima (parafraziram) tako da Jinov najbolji prijatelj bude crnac, da mu žena bude Židovka a kcer da mu se nemoze odluciti dali da bude lezbijka ili da promjeni spol u muškarca.
Da li je to potrebno? Samo zbog nagrada?
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.7.2021 17:44 (Gogy7).
2 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Novo normalno nažalost, fascinatno je koliko samo

utjecaja ti "drugačiji" imaju na "formiranje" svijeta.

 

nemam ništa da čak i budu u igrama, ali onoj abbie 

onakve ruke nisu trebale. 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
Faded4 kaže...

Nemam nista protiv samo prigovaram kad izade bilo koja serija. Priznajte si, laksi ce vam zivot biti. Ionak je poznato da su gejmeri rasisti, homofobi i sl.

 

baš ti hvala na lijepim epitetima, drago mi je da si prošao sve gejmere uzduž i poprijeko zemaljske kugle, i da si donio ovaj zaključak temeljen na ozbiljnim istraživanjima i statistikama.

 

A sad da ti ja nešto kažem za ubuduće, čisto da znaš šta većinu ekipe ovdje muči u toj priči. Problem je što filmovi i serije budu smeće, ali kad se ubace homoseksualci i manjine onda ne smiješ reći da je film smeće jer si ksenofob. I tako smo došli do toga da je pametna filmska industrija došla na genijalnu ideju da ubacuju sve moguće manjine u film/seriju i to onda koriste kao štit, jer su itekako svjesni da su servirali apsolutno smeće.

 

Evo prije dva tjedna sam pročitao na IGN-u recenziju filma Fear Street, dali su filmu ocjenu 9/10. I sad si ja mislim kako to mora biti dobar film, fantastična ocjena, pa Kum mi je 9/10. I odlučim gledat film jer mi žena voli takve hororčiće pa ajde, kad ono film govno na kvadrat. Takvo klišejsko smeće dugo nisam vidio. Ali je glavni lik žena, crnkinja, lezbijka, i to ti je to, to je recept za uspjeh i to je razlog zašto IGN daje gotovo savršenu ocjenu. 

 

Super mi je kako si prozvao citiranog što je zaključak donio na malom uzorku, a onda u drugom i trećem paragrafu napravio posve isto. Prvo si potpuno generalizirao kompletan Hollywood i sve serije s LGBT-om i manjinama proglasio nedodirljivima za bilo kakvu kritiku, a onda to utemeljio na jednoj jedinoj recenziji jednog filma, i to onoj iz IGN-a. Čak i da sve to ignoriramo, citirati IGN kao nekakav relevantan izvor recenzija za filmove je fail teških razmjera. IGN jedva da više može napraviti dobru recenziju igre, a filmova bolje da se nije ni hvatao.

 

I nije mi namjera uopće se svađati ili prozivati, ali sam htio ukazati na dvostruka mjerila. Generaliziranje si prvo popljuvao, pa onda i ti generalizirao. Ista stvar je i s tolerancijom u Hrvatskoj. Jedna mjerila postoje za prosječnog bijelog hetero Hrvata, druga za bilo kakvu drugu rasnu skupinu ili spolnu orijentaciju. Ne razumijem zbog čega je ljudima toliko teško jednostavno živjeti i pustiti druge da žive. Ako ne dozvoliš da te nešto smeta, neće te ni smetati, ali na svaku različitost ljudi reagiraju kao da si im osobno dirnuo u centar njihovog postojanja. 

 

Ajmo jednom dati priliku toleranciji. Preskoči, prešuti, live and let live.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kakav je Plague Tale PS5 verzija? Još nisam uopće igrao igru ni na PS4. Ne znam dal da čekam dok mi dođe OLED sljedeći tjedan ili da već počnem.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Prvi level je lijep i šaren, ostali su mracni i tmurni.
Platinirao sam ju za 7h.
Jako je linearna i straight forward po pitanju neprijatelja u zagonetki, nemas puno slobode.
Svakako igraj u game modu zbog svjetline jer je igra dosta mračna. Lijepo izgleda na trenutke ali uglavnom graficki dosta slicna Dishonoredu
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Vjerujem da cemo u globalu skoro svi bit iznenadjeni sto ce se na konzolama vrtit kroz 2-3 godine.

 

https://wccftech.com/jim-ryan-picks-ratchet-clank-rift-apart-as-last-years-best-game-wonders-about-future-ps5-exclusives/

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Kakav je Plague Tale PS5 verzija? Još nisam uopće igrao igru ni na PS4. Ne znam dal da čekam dok mi dođe OLED sljedeći tjedan ili da već počnem.

Nisam igrao Ps5 verziju,odigrao sam na xbox one x ili pc ne sjecam se.

Izvrsna zanimljiva igra.

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Vjerujem da cemo u globalu skoro svi bit iznenadjeni sto ce se na konzolama vrtit kroz 2-3 godine.

 

https://wccftech.com/jim-ryan-picks-ratchet-clank-rift-apart-as-last-years-best-game-wonders-about-future-ps5-exclusives/

 

Ja ću bit iznenađen ako kroz 2-3 godine uopće izađe neka dobra igra vrijedna igranja.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.7.2021 21:17 (Bitanga).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Kakav je Plague Tale PS5 verzija? Još nisam uopće igrao igru ni na PS4. Ne znam dal da čekam dok mi dođe OLED sljedeći tjedan ili da već počnem.

 1440p nativno uz upscaling, 60fps stabilnih s tim da u tutorial levelu ima screen tearinga. Sve nove konzole imaju manji draw distance trave da li namjerno ili gresko ne zna se. Igra mi se cini super za sad.

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...

Vjerujem da cemo u globalu skoro svi bit iznenadjeni sto ce se na konzolama vrtit kroz 2-3 godine.

 

https://wccftech.com/jim-ryan-picks-ratchet-clank-rift-apart-as-last-years-best-game-wonders-about-future-ps5-exclusives/

 

Ja ću bit iznenađen ako kroz 2-3 godine uopće izađe neka dobra igra vrijedna igranja.

 Jbg nemas srece,ja uzivam u hrpi vrhunskih igretina zadnjih vise od pola desetljeca pogotovo.

Taman prije godisnjeg rijesio vrhunski Village a sad kad se vratim Racheta i Returnal....mozda mjesec dana nazad u WOW da vidim sto je donio patch...

Ali ok ako si na jednoj platformi onda razumijem da nemas sta igrat,ja rotiram PC,XsX,Ps5 pa cak i NS kad nesto dodje sto me zanima.

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...

Vjerujem da cemo u globalu skoro svi bit iznenadjeni sto ce se na konzolama vrtit kroz 2-3 godine.

 

https://wccftech.com/jim-ryan-picks-ratchet-clank-rift-apart-as-last-years-best-game-wonders-about-future-ps5-exclusives/

 

Ja ću bit iznenađen ako kroz 2-3 godine uopće izađe neka dobra igra vrijedna igranja.

 Jbg nemas srece,ja uzivam u hrpi vrhunskih igretina zadnjih vise od pola desetljeca pogotovo.

Taman prije godisnjeg rijesio vrhunski Village a sad kad se vratim Racheta i Returnal....mozda mjesec dana nazad u WOW da vidim sto je donio patch...

Ali ok ako si na jednoj platformi onda razumijem da nemas sta igrat,ja rotiram PC,XsX,Ps5 pa cak i NS kad nesto dodje sto me zanima.

 Jesi ti sin nekog multimilijardera 😅

PSN: user432b2b
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
malak kaže...
MEGATAMA kaže...
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...

Vjerujem da cemo u globalu skoro svi bit iznenadjeni sto ce se na konzolama vrtit kroz 2-3 godine.

 

https://wccftech.com/jim-ryan-picks-ratchet-clank-rift-apart-as-last-years-best-game-wonders-about-future-ps5-exclusives/

 

Ja ću bit iznenađen ako kroz 2-3 godine uopće izađe neka dobra igra vrijedna igranja.

 Jbg nemas srece,ja uzivam u hrpi vrhunskih igretina zadnjih vise od pola desetljeca pogotovo.

Taman prije godisnjeg rijesio vrhunski Village a sad kad se vratim Racheta i Returnal....mozda mjesec dana nazad u WOW da vidim sto je donio patch...

Ali ok ako si na jednoj platformi onda razumijem da nemas sta igrat,ja rotiram PC,XsX,Ps5 pa cak i NS kad nesto dodje sto me zanima.

 Jesi ti sin nekog multimilijardera 😅

Ma nije to nista extra preskupo,pogotovo kad ti je gaming strast i hobi od osamdesetih...onda to ne promatras kroz novac 😁😁😁😁

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
malak kaže...
MEGATAMA kaže...
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...

Vjerujem da cemo u globalu skoro svi bit iznenadjeni sto ce se na konzolama vrtit kroz 2-3 godine.

 

https://wccftech.com/jim-ryan-picks-ratchet-clank-rift-apart-as-last-years-best-game-wonders-about-future-ps5-exclusives/

 

Ja ću bit iznenađen ako kroz 2-3 godine uopće izađe neka dobra igra vrijedna igranja.

 Jbg nemas srece,ja uzivam u hrpi vrhunskih igretina zadnjih vise od pola desetljeca pogotovo.

Taman prije godisnjeg rijesio vrhunski Village a sad kad se vratim Racheta i Returnal....mozda mjesec dana nazad u WOW da vidim sto je donio patch...

Ali ok ako si na jednoj platformi onda razumijem da nemas sta igrat,ja rotiram PC,XsX,Ps5 pa cak i NS kad nesto dodje sto me zanima.

 Jesi ti sin nekog multimilijardera 😅

 malak

Ma nije samo je zadnji put krečio prije 20 godina svu lovu je ulupao u igre, konzole i PC. 

16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Vise sam mislio na problem vremena nego financija. Bilo kakav ozbiljniji posao da radis tesko ces uklopiti gaming. Povremeni da, ali covjek igra na 4 konzole u isto vrijeme 😅.

I ja sam bio stravstveni gamer, nisi me mogao odlijepiti od monitora, ali jbga, dodju druge obsveze, ne znam gdje bih ugurao ps5. Imam ga od 11 mjeseca i tek sam uspio zavrsiti days gone 😅

PSN: user432b2b
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Znači da je čovjek sposban kad ima vremena za tolike konzole, veliku obitelj, privatni poslovni život.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Mozda bih trebao otvorit gaming YT kanal i strimat pa usput i zaradim dok gejmam 😁

Imam vremena a i najvise volim igrat kad djeca odu spavat.

 

Ali kao sto rekoh...da zivim u Hr zivot mi ne bi bio ovakav ali ne zivim.

 

Mozda radi toga nisam opterecen lezbama u igrama i ne smetaju mi...zivim svoj zivot a ne tudje.

Moj PC  
4 3 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice