Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.593
|
čitano: 4.715.232
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

@Gogy7 zato igram na fidelity, gušt je na 60 fps i RT, ali da nešto ne štima je.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne znam da li je ovo isto neki problem, ali maloprije sam igrao Sleeping Dogs par minuta i nakon toga je igra zablokirala i plejka se ugasila. Sva sreća radi, ali moram priznat da se nije od prve upalila.
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.12.2020 17:01 (foofajter).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
alscaul kaže...
Damir22 kaže...
A cuj, realno, trenutno je ps4 isplativija kupnja od ps5.

Em ih nema nigdje, em nema nekih ekskluzivnih naslova.

Naravno to ce se brzo promjeniti, no opet....

Koji ti je... PS5 je samo malo skuplji, osiguraš se za sljedećih 5+ godina i dobiš 20 top tier igra s PS collectionom...
Sam moroni trenutno kupuju ps4

 Sorry, ali ovo je izjava, ono...

 

Pa i bmw je samo malo skuplji od mazde, golfa... pa su moroni svi koji ih kupe?

 

Get real....

 

20 top tier igara su fenomenalna ponuda za nekoga tko je prvi put u ps svijetu, za igrace koji igraju od ps4 (a da ne spominjem ps3)..... ta ponuda je ono - meh.... Hvala vam, od srca, lijepo od vas, no, ne dizem vam spomenik, sony.

 

Kao prvo, hajmo realno - koliko od tih 20 top tier igara imate vec ili ste odigrali? Evo npr. ja.... nisam odigrao personu i final fantasy, jer me uopce ne zanimaju, sve ostale sam u nekom momentu imao i igrao.

 

Da, zaboravio sam - ali sad ih igramo na PS5. 5 covjece....

 

Sto tocno te igre donose na next gen konzolu, da bi se igrace iskustvo toliko drasticno razlikovalo od peasanta koji iste igre igraju na ps4?

 

Aha, nista. Pa da. 2 igre imaju fps patch, ostale... sto? Nista? Aha.

 

A da ce se kompanije lomiti i truditi raditi neke drasticne patcheve, da bi poboljsali kvalitetu prikaza, ili napravili neki drasticni odmak "xy" naslova u odnosu na ps4 - e nece. Barem nece djabe, u trendu su remasteri, a remasteri nisu djabe, dakle, koliko od tih 20 top tier igara ce dobiti neki kvalitativni apgrejd besplatno? Prije ce ici remaster, nego nesto djabe.

 

Jesam spomenio da tih 20 top tier igara ne "dobis", vec - platis? Nisam? Sad jesam.

 

Da rezimiram, a vi slobodno udrite po TD - trenutno ps5 prodaje jedino hype, naslova za nju nema, launch naslovi su remasteri/multi izdanja, naravno kako sam rekao, to ce se promjeniti, no, sony sigurno nece napraviti toliko drastican rez, pa ce u slijedecih par dana prestati izdavati igre i za ps4 konzolu.

 

Cak i kao neko ulaganje u buducnost je pisanje uz vjetar, konzola jos nije posteno niti izasla, da ne spominjem da se prakticki nigdje ne moze ni kupiti - a gle cuda, vec najavljuju ps5 pro. Ispravak, suska se o njemu.

 

Dakle, kad ih bude u trgovinama na svakom cosku, kad bude par postenih naslova koji su ps5 only, onda bi svakako isla preporuka "kupite ps5 ako mozete". Nikako "moroni koji kupuju ps4".

Children Shouldnt Play with Dead Things
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
alscaul kaže...
Damir22 kaže...
A cuj, realno, trenutno je ps4 isplativija kupnja od ps5.

Em ih nema nigdje, em nema nekih ekskluzivnih naslova.

Naravno to ce se brzo promjeniti, no opet....

Koji ti je... PS5 je samo malo skuplji, osiguraš se za sljedećih 5+ godina i dobiš 20 top tier igra s PS collectionom...
Sam moroni trenutno kupuju ps4

 Sorry, ali ovo je izjava, ono...

 

Pa i bmw je samo malo skuplji od mazde, golfa... pa su moroni svi koji ih kupe?

 

Get real....

 

20 top tier igara su fenomenalna ponuda za nekoga tko je prvi put u ps svijetu, za igrace koji igraju od ps4 (a da ne spominjem ps3)..... ta ponuda je ono - meh.... Hvala vam, od srca, lijepo od vas, no, ne dizem vam spomenik, sony.

 

Kao prvo, hajmo realno - koliko od tih 20 top tier igara imate vec ili ste odigrali? Evo npr. ja.... nisam odigrao personu i final fantasy, jer me uopce ne zanimaju, sve ostale sam u nekom momentu imao i igrao.

 

Da, zaboravio sam - ali sad ih igramo na PS5. 5 covjece....

 

Sto tocno te igre donose na next gen konzolu, da bi se igrace iskustvo toliko drasticno razlikovalo od peasanta koji iste igre igraju na ps4?

 

Aha, nista. Pa da. 2 igre imaju fps patch, ostale... sto? Nista? Aha.

 

A da ce se kompanije lomiti i truditi raditi neke drasticne patcheve, da bi poboljsali kvalitetu prikaza, ili napravili neki drasticni odmak "xy" naslova u odnosu na ps4 - e nece. Barem nece djabe, u trendu su remasteri, a remasteri nisu djabe, dakle, koliko od tih 20 top tier igara ce dobiti neki kvalitativni apgrejd besplatno? Prije ce ici remaster, nego nesto djabe.

 

Jesam spomenio da tih 20 top tier igara ne "dobis", vec - platis? Nisam? Sad jesam.

 

Da rezimiram, a vi slobodno udrite po TD - trenutno ps5 prodaje jedino hype, naslova za nju nema, launch naslovi su remasteri/multi izdanja, naravno kako sam rekao, to ce se promjeniti, no, sony sigurno nece napraviti toliko drastican rez, pa ce u slijedecih par dana prestati izdavati igre i za ps4 konzolu.

 

Cak i kao neko ulaganje u buducnost je pisanje uz vjetar, konzola jos nije posteno niti izasla, da ne spominjem da se prakticki nigdje ne moze ni kupiti - a gle cuda, vec najavljuju ps5 pro. Ispravak, suska se o njemu.

 

Dakle, kad ih bude u trgovinama na svakom cosku, kad bude par postenih naslova koji su ps5 only, onda bi svakako isla preporuka "kupite ps5 ako mozete". Nikako "moroni koji kupuju ps4".

 Znači PS4 u dućanu košta valjda 1000 kuna manje od PS5. A PS5 igra sve te PS4 igre koje si nabrojio i uz to je novi hardver koji će trajati 6-7 godina. Dok je PS4 vrijeme pregazilo što se tiče novih igara. I sad ti uvjeravaš ljude da se PS4 isplati pored PS5? 

 

Jednom sam naparavio tu grešku. Kad je izlazio PS3 kupio sam PS2. Nikad više. Kad su počele izlaziti nove igre, na PS2 su bile lošije verzije znatno nego ista igra na PS3, ako su uopće i izlazile. A pogotovo sad nema smisla kupovati staru konzolu kad nova ionako igra sve sa stare.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.12.2020 18:03 (antimadridista).
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
 Znači PS4 u dućanu košta valjda 1000 kuna manje od PS5. A PS5 igra sve te PS4 igre koje si nabrojio i uz to je novi hardver koji će trajati 6-7 godina. Dok je PS4 vrijeme pregazilo što se tiče novih igara. I sad ti uvjeravaš ljude da se PS4 isplati pored PS5? 

 Ne.

 

Samo kazem da ljudi koji danas kupe ps4 svakako nisu moroni.

 

O svemu ostalome mozemo diskutirati, jbg, nekome ce i tih 1000kn razlike u cijeni prevagnuti, netko bi mozda uzeo polovni....

 

Etiketirati takve ljudie s "moroni".... yebesga, nije u redu. Niti ima smisla.

 

 

 

 

Children Shouldnt Play with Dead Things
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.12.2020 18:05 (Damir22).
6 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

January’s PlayStation Plus games: Maneater, Shadow of the Tomb Raider, and Greedfall

RD
Moj PC  
6 0 hvala 4
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
antimadridista kaže...
 Znači PS4 u dućanu košta valjda 1000 kuna manje od PS5. A PS5 igra sve te PS4 igre koje si nabrojio i uz to je novi hardver koji će trajati 6-7 godina. Dok je PS4 vrijeme pregazilo što se tiče novih igara. I sad ti uvjeravaš ljude da se PS4 isplati pored PS5? 

 Ne.

 

Samo kazem da ljudi koji danas kupe ps4 svakako nisu moroni.

 

O svemu ostalome mozemo diskutirati, jbg, nekome ce i tih 1000kn razlike u cijeni prevagnuti, netko bi mozda uzeo polovni....

 

Etiketirati takve ljudie s "moroni".... yebesga, nije u redu. Niti ima smisla.

 

 

 

 

Isplati se kupit ps4 ako ga uzmes sa oglasnika za 1000kn ili manje u dobrom stanju. Po meni novi se uopce ne isplati.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Dat ces 2500kn a za 3500kn uzmes ps5 kada bude na lageru.

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
REDDEVILS kaže...

January’s PlayStation Plus games: Maneater, Shadow of the Tomb Raider, and Greedfall

 

Ma nek se jebu, taman sam kupio Maneatera prošli mjesec :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Jučer i danas se u par navrata mogao naručiti PS5 preko Amazona, Playstation Directa, Tergeta i GameStop-a. Naravno, vrijedi samo za UK, USA ali sam se nadao da će možda kakav update biti na stranici od Sancta Domenice, pa bar da znamo kada ju očekivati. Ali prave hype, kontam. 

 

Nije mi u dan, ali trenutno nemam ništa pametnije za raditi.  

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa zna se, nakon veljače 🙂
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Radi ovih ljuljanja sam odlucio konzolu spustiti unutar ormarica, prostora i ventilacije ima dovoljno, a ipak je zasticenija nego na vrhu kraj televizora. Nemoze tako lako pasti, a ne moze nista ni na nju lupiti....

Naravno stavio sam je horizontalno... I tek sad skuzio koliko je ruzna, ocogledno je dizajn isao prema vertikalnom polozaju.

No sto je sigurno, sigurno je.
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
REDDEVILS kaže...

January’s PlayStation Plus games: Maneater, Shadow of the Tomb Raider, and Greedfall

 Vrh! 

Gledam ME otkako je izašao i planirao sam ga svejedno nabaviti, dobro da nisam.

Tako da je ovo super što je free.

Taman ću odigrati days gone i imati što igrati dalje.

Ne znam zašto nisam prije kupio DG, igrica mi je fenomenalna. Definitivno mi ne bi bilo žao platiti punu cijenu, a još mi je manje žao što ju sada igram u sklopu ps+ collection free i u najboljoj verziji. Dugačka, zanimljiva igra. 

Pitanje: ovo mi se čini da je u 4k i 60 fps automatski? Dali se to negdje može provjeriti ili postaviti? Pošto ne vidim ništa u postavkama igre

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

 Znači PS4 u dućanu košta valjda 1000 kuna manje od PS5. A PS5 igra sve te PS4 igre koje si nabrojio i uz to je novi hardver koji će trajati 6-7 godina. Dok je PS4 vrijeme pregazilo što se tiče novih igara. I sad ti uvjeravaš ljude da se PS4 isplati pored PS5? 

 

Jednom sam naparavio tu grešku. Kad je izlazio PS3 kupio sam PS2. Nikad više. Kad su počele izlaziti nove igre, na PS2 su bile lošije verzije znatno nego ista igra na PS3, ako su uopće i izlazile. A pogotovo sad nema smisla kupovati staru konzolu kad nova ionako igra sve sa stare.

PS5 trenutno ne možeš kupiti u dućanu, tako da se uspoređuje konzola koja je dostupna (PS4) i ona koja nije (PS5) i ne zna se kada će biti, prema nekim najavama to neće biti prije ožujka 2021.

 

Alternativa je kupiti PS5 za 1000 eura, ali onda više nije razlika između nje i PS4 1000kn.

 

Zadnja rečenica je jedini argument radi kojeg sam se ozbiljno razmišljao kupiti PS5 odmah u prvom valu, vuće me to što ću moći igrati sve što nisam odigrao na PS4 i dosta toga u 60fps, to je svakako veliki plus. Ali opet to natezanje i dežuranje oko kupovine me na kraju odbilo.

8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Greedfall, man eater and shadow of tr u prvom mjesecu na ps plus

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da si uzeo prije par dana dobio bi refund, Sony je počeo djeliti refund ako imas ps plus a kupio si igru nekoliko dana prije objave ps plus igara.
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Da si uzeo prije par dana dobio bi refund, Sony je počeo djeliti refund ako imas ps plus a kupio si igru nekoliko dana prije objave ps plus igara.

 
Doduše kupio sam ga na US accountu, sad ću imati i na HR 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Otkad imam ps+ i gamepass skoro da uopće ne kupujem igre za koje pretpostavljam da će kad tad doći na jedan od tih servisa.


Bajdevej. Ako imam aktivan ps+, a trenutno nemam konzolu mogu bez brige dodati free igre na account putem weba? PS5 mi neće prije proljeća kako izgleda.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Da mozes ih dodat bez problema preko app ili preko weba

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Otkad imam ps+ i gamepass skoro da uopće ne kupujem igre za koje pretpostavljam da će kad tad doći na jedan od tih servisa.


Bajdevej. Ako imam aktivan ps+, a trenutno nemam konzolu mogu bez brige dodati free igre na account putem weba? PS5 mi neće prije proljeća kako izgleda.

 

Da, ja sam uvijek tako i dodavao.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Zavrsen Jedi Fallen Order nakon 25 sati. Po meni 6.5, max 7/10. Kombinacija God of Wara i Sekira (linearnost te forsira da ponovo prolazis kroz iste zone). Na 1. planetu nenormalni fps dropovi, load time nakon smrti oko minute. Kroz cilu igru ima bugova, doduse nista strasno. Gameplay sam po sebi nije los, gust je borba sa lightsaberon i koristenje Sile. Boss fighteovi prelagani, jedino mi za zadnji tribalo 15ak pokusaja (igra san na hardu, tj. 3. od 4 razine teskosti) i premalo je pravih bosseva, prakticki 3. Prica me zainteresirala i uvukla u radnju, i onda zadnjih 10-15% igre razocarenje, iako san pred sami kraj pretpostavija kako ce zavrsit. Ocekiva san i malo bolju muziku.

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.12.2020 9:52 (Tututuru).
 
4 0 hvala 3
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Dali nekome možda radi spotify na PS5? uopće ne mogu pronaći aplikaciju na storeu

 

Hrvatska je na listi koja bi trebala podržavati spotify

https://www.playstation.com/en-us/support/subscriptions/spotify-playstation-countries/

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

 

Ma nek se jebu, taman sam kupio Maneatera prošli mjesec :-D

 https://ffa.hr/vijesti/maneater-je-nova-ps-igra-a-sony-ce-vam-vratiti-novac-ako-ste-je-kupili-nedavno/55128/

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Meni je kod Fallen Ordera combat sustav bio jako razočaravajuć. U nastavku očekujem puno kvalitetniji combo sustav koji kombinira hand to hand, lightsaber i space magic.

Jer kad uspoređuješ s nečim ranga novi God of War ili Spiderman... ne mogu u istu rečenicu.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Meni je kod Fallen Ordera combat sustav bio jako razočaravajuć. U nastavku očekujem puno kvalitetniji combo sustav koji kombinira hand to hand, lightsaber i space magic.

Jer kad uspoređuješ s nečim ranga novi God of War ili Spiderman... ne mogu u istu rečenicu.

 Mene je razocaralo sta nisi moga u borbama toliko manipulirat objektima koristeci Silu, jel to podrazumijevas pod soace magic? Leviathan axe iz GoW je meni osobno najbolja stvar koju san osjetija u gamingu zadnjih par godina, toliko je zadovoljavajuce koristit je i modificirat raznim sposobnostima. 

 

Sta ti je toliko dobro u combat sistemu Spidermana?

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Combat u spidermanu je dobar, brz, imas vise napada i mozes bacati objekte i ljude, plus gadgeti i moći. Kad vidis koliko toga možeš u spidermanu ili gow, SW combat se cini sterilan.
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ma da, force = space magic. Moglo se to puno kreativnije odraditi, ali ajd za prvi pokušaj čist ok igra.

Spiderman ima savršene kontrole, super fluidnu borbu, interakciju s okolišem, lako vezanje napada u komboe. Meni jedan od boljih sustava borbe zadnjih godina. Ne donosi ništa posebno novo, ali sve radi kao po špagi i ne dosadi. Jedva čekam PS5 i 60fps u toj igri.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mm4993 kaže...

Dali nekome možda radi spotify na PS5? uopće ne mogu pronaći aplikaciju na storeu

 

Hrvatska je na listi koja bi trebala podržavati spotify

https://www.playstation.com/en-us/support/subscriptions/spotify-playstation-countries/

 Jok. Ni meni. Pitao sam ovdje - samo se jedan korisnik javio koji koristi HK account (Hong Kong regija).

Ja sam poslao upit Playstationu na support - automatski odgovor dobio da će mi se javiti... Ništa još.

12 godina
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Ne znam kak vi al ja u ova tri dana nemam volje upalit ps5, ništa.... ubilo me psihički sve ovo kaj se zdogađalo... ne znam, izgubio sam svo ono veselje oko ps5 i naslova koje sam htio odigrati...

 
1 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Han kaže...

Ne znam kak vi al ja u ova tri dana nemam volje upalit ps5, ništa.... ubilo me psihički sve ovo kaj se zdogađalo... ne znam, izgubio sam svo ono veselje oko ps5 i naslova koje sam htio odigrati...

 Razumijem te. Meni je supruga i njena obitelj iz Petrinje i Siska... Srećom živi i zgrada/kuća ok prošle... Dobro je kako je moglo biti.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice