Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.742.619
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
nije vezano uz ps5 ali ja kupio ps4 pro(2018) da isprobam te Sony exclusive...evo tek ovog svibnja po prvi put HZD prvi... jučer ga završio...ono ne vuče za druge nastavke... Uncharted isto meh...GOW...isto...zasada jedino Ratchet i TLOU su mi top


Tako da...da riješim ove zaostatke...i vjerojatno više nikada konzole...PC only...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 13 hvala 1
11 mjeseci
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ako je ovo istina onda Sony nije ništa bolji od Microsofta jer su oni isti. Ako Sony kupi npr. Square Enix onda će blokirati da buduće SE igre dođu na Xbox i Nintendo konzole

 

https://gamerant.com/sony-acquire-more-studios-playstation/

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.5.2023 22:56 (Spellcaster).
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
HCMAA kaže...
nije vezano uz ps5 ali ja kupio ps4 pro(2018) da isprobam te Sony exclusive...evo tek ovog svibnja po prvi put HZD prvi... jučer ga završio...ono ne vuče za druge nastavke... Uncharted isto meh...GOW...isto...zasada jedino Ratchet i TLOU su mi top


Tako da...da riješim ove zaostatke...i vjerojatno više nikada konzole...PC only...

 HCMAA 

Da i koja je poanta tvog posta?

Kupio si konzolu staru 100 godina i sad nisi zadovoljan?

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Covjek nije zadovoljan igrama, a ne konzolom....

Sta bi bilo drugacije da je sve to igrao na ps5.... Iste igre. Isto zadovoljstvo, ili u ovom slucaju, nezadovoljstvo....

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sony je sveta krava na ovim prostorima koja se ne dira...još od doba časopisa PSX...ono izađe prvi Xbox a ovi da štogod napišu...ma jok...eto Lauš u jednom broju Hackera obradi Xbox i igre i ja na osnovu toga kupim prvi Xbox

Stvarno iskreno TLOU 1 mi je među top gamer iskustvima... Uncharted...GOW ..s druge strane...HZD ono nategnuta 8/10

Još mi ostaje:
Spider-Man
TLOU 2
Ghost Of Thushima
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jedna od onih osoba na forumu koja po 45 puta u danu napiše "samo treba igrati na PC". Pa kupi i igraj. Šta bilo koga u ovoj temi zanima gdje ćeš ti igrati igre? Ajde da napišeš jednom, ili par puta. Ali svaka tema o bilo kojoj konzoli je zatrpana tvojim "PC bolji" postovima. Jebote skužili smo.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
9 0 hvala 3
11 mjeseci
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
HCMAA kaže...
Sony je sveta krava na ovim prostorima koja se ne dira...još od doba časopisa PSX...ono izađe prvi Xbox a ovi da štogod napišu...ma jok...eto Lauš u jednom broju Hackera obradi Xbox i igre i ja na osnovu toga kupim prvi Xbox

Stvarno iskreno TLOU 1 mi je među top gamer iskustvima... Uncharted...GOW ..s druge strane...HZD ono nategnuta 8/10

Još mi ostaje:
Spider-Man
TLOU 2
Ghost Of Thushima

 Odes u Ps4 temu,napises da si kupio Ps4 2018,poceo igrat danas,nisi zadovoljan.

Nema na cemu 🥂

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Covjek nije zadovoljan igrama, a ne konzolom....

Sta bi bilo drugacije da je sve to igrao na ps5.... Iste igre. Isto zadovoljstvo, ili u ovom slucaju, nezadovoljstvo....

Ovo je Ps5 tema,na forumu postoji Ps4 tema.

 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne mozete kupnju Activision Blizzard Kinga usporediti s ni jednom Sonijevom kupnjom.

Sony nije u rangu s Microsoftom. Ostali Studiji i izvodaci nisu u rangu Activisiona.

Microsoft bi se isto zalio na sve strane da Sony osvoji Take Two i izbaci GTA 6 Samo na PS5. Takav deal bi propao.
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ne mozete kupnju Activision Blizzard Kinga usporediti s ni jednom Sonijevom kupnjom.

Sony nije u rangu s Microsoftom. Ostali Studiji i izvodaci nisu u rangu Activisiona.

Microsoft bi se isto zalio na sve strane da Sony osvoji Take Two i izbaci GTA 6 Samo na PS5. Takav deal bi propao.

Gogy sutra je presica zar ne,znas mozda u koliko sati po nasem vremenu?

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ne mozete kupnju Activision Blizzard Kinga usporediti s ni jednom Sonijevom kupnjom.

Sony nije u rangu s Microsoftom. Ostali Studiji i izvodaci nisu u rangu Activisiona.

Microsoft bi se isto zalio na sve strane da Sony osvoji Take Two i izbaci GTA 6 Samo na PS5. Takav deal bi propao.

 Da, ali Microsoft se kupnjom morao obvezat da ce bit cross-platform za sve postojece serijale te buduce (unutar 2-3 god)

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
U 22 h pocinje, traje oko sat vremena
11 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ne mozete kupnju Activision Blizzard Kinga usporediti s ni jednom Sonijevom kupnjom.

Sony nije u rangu s Microsoftom. Ostali Studiji i izvodaci nisu u rangu Activisiona.

Microsoft bi se isto zalio na sve strane da Sony osvoji Take Two i izbaci GTA 6 Samo na PS5. Takav deal bi propao.

 Da Sony kupi Square Enix to bi bilo pogubno za Nintendo

11 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mitch kaže...
Gogy7 kaže...
Ne mozete kupnju Activision Blizzard Kinga usporediti s ni jednom Sonijevom kupnjom.

Sony nije u rangu s Microsoftom. Ostali Studiji i izvodaci nisu u rangu Activisiona.

Microsoft bi se isto zalio na sve strane da Sony osvoji Take Two i izbaci GTA 6 Samo na PS5. Takav deal bi propao.

 Da, ali Microsoft se kupnjom morao obvezat da ce bit cross-platform za sve postojece serijale te buduce (unutar 2-3 god)

Da je Sony kupio Activision isto bi se morao obvezati da će buduće igre morati dolaziti na sve platforme

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.5.2023 20:32 (Spellcaster).
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

dal netko ima samsung 55q80 i spojen ps5 na njega, kad je upaljen vrr slika titra na nekim scenama

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 mjeseci
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.5.2023 9:15 (Spellcaster).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

U jednoj godini novi Diablo,Final Fantasy,Zelda....zadnji put se to poklopilo 1998...to je bila jedna od najboljih gaming godina.

Ova 2023 ce po svemu sudeci bit i bolja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

U jednoj godini novi Diablo,Final Fantasy,Zelda....zadnji put se to poklopilo 1998...to je bila jedna od najboljih gaming godina.

Ova 2023 ce po svemu sudeci bit i bolja.

 Ako se ne varam Diablo je 1998. izašao za PlayStation i Mac OS, a FF VII te iste godine za PC

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.5.2023 9:20 (Spellcaster).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

U jednoj godini novi Diablo,Final Fantasy,Zelda....zadnji put se to poklopilo 1998...to je bila jedna od najboljih gaming godina.

Ova 2023 ce po svemu sudeci bit i bolja.

 

Jel i tad isto Merkur bio u konjunkciji sa Jupiterom i Neptunom?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

 

Jel i tad isto Merkur bio u konjunkciji sa Jupiterom i Neptunom?

Koliko pratim je. Po svemu sudeći Hrvatska bi trebala osvojiti broncu ove godine.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...

Koliko pratim je. Po svemu sudeći Hrvatska bi trebala osvojiti broncu ove godine.

 

Ma bit će i bolje, ako ne srebro, onda zlato možda čak.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

U jednoj godini novi Diablo,Final Fantasy,Zelda....zadnji put se to poklopilo 1998...to je bila jedna od najboljih gaming godina.

Ova 2023 ce po svemu sudeci bit i bolja.

 yep! izvrstna godina za gejmanje

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sony ce u slijedecih par mjeseci najaviti svoj Cloud gaming servis.

Ja ocekujem najavu nekog handheld uređaja koji ce uz ps remote moći poslužiti i za cloud gaming.

Cloud gaming ce biti dio ps plus premiuma.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Sony ce u slijedecih par mjeseci najaviti svoj Cloud gaming servis.

Ja ocekujem najavu nekog handheld uređaja koji ce uz ps remote moći poslužiti i za cloud gaming.

Cloud gaming ce biti dio ps plus premiuma.

 Sonyju bi bilo pametnije da omoguci streamanje PS igara na mobitelima bez posjedovanja konzole

 

 

https://blog.playstation.com/2023/05/23/backbone-one-playstation-edition-launches-on-android-today/

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
To i mislim da ce napraviti. Uredaj slican backboneu, ali s ekranom i komponentama. Hardware bi bio cisto da moze pokrenuti ps remote ili cloud servis. Tesko da ce praviti prenosnu konzolu poput switcha.
Igranje na mobitelu ili na njihovom nekom uredaju bi bilo savršeno.
11 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
To i mislim da ce napraviti. Uredaj slican backboneu, ali s ekranom i komponentama. Hardware bi bio cisto da moze pokrenuti ps remote ili cloud servis. Tesko da ce praviti prenosnu konzolu poput switcha.
Igranje na mobitelu ili na njihovom nekom uredaju bi bilo savršeno.

 Jos da omoguce streamanje igara na TV-u bez posjedovanja PS5 kao sto je Microsoft omogucio streamanje Xbox igara na Samsung TV-ima bez da posjedujes Xbox bilo bi savrseno

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.5.2023 15:36 (Spellcaster).
11 mjeseci
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.5.2023 16:44 (Spellcaster).
 
0 0 hvala 0
11 mjeseci
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

izlazi Talos Principle II

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice