Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.575
|
čitano: 4.701.001
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav momčine (i djevojke naravno),

 

stigla plejka 5, sada si mislim uzeti ps plus. Uzeo bi Extra verziju, spojio sam account da je u Hrvatskoj.

Kako najjeftinije do ps5 plus extra verzije? Ima li jeftinija varijanta od službenog playstation storea?

Hvala unaprijed. :)

 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

evo kupljena ps5 disk verzija. i znam da se o tome pricalo i znam da je njih 100 sigurno pitalo ovo pitanje i znam da pise po netu ali vise vjerujem vama nego internetu. disk verzija uspravno? moram je stavit radi mjesta jer mi polegnuto ne pase nikako. ce biti problema sa igranjem disk igrica ako je uspravan?

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Bome danas dosta konzola kupljeno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zec04 kaže...

evo kupljena ps5 disk verzija. i znam da se o tome pricalo i znam da je njih 100 sigurno pitalo ovo pitanje i znam da pise po netu ali vise vjerujem vama nego internetu. disk verzija uspravno? moram je stavit radi mjesta jer mi polegnuto ne pase nikako. ce biti problema sa igranjem disk igrica ako je uspravan?

 Doslovno je konstruirana da moze stajat u jednom od dva polozaja. Zasto bi postojali problemi, nije mi jasno tocno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

e hvala, bolje da provjerim. jer imam vise mjesta onda. a iskreno nikad je nisam vidio van kutije i ostao sam sokiran velicinom. a malo sam lud jer nisam spremio od last of us 2 load game. ja msilio instalirat na ps5 last of us i nastavit di sam stao

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
BeLLicus kaže...

Setup spreman. Tv mi podržava apsolutno sve benificije 65  incha, 4K, hdr10+ 120hz, vrr i allm. Sad da stignu igre i to je to. Do tad odigrati astro kažu da je super.

Koji TV?

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
BeLLicus kaže...

Setup spreman. Tv mi podržava apsolutno sve benificije 65  incha, 4K, hdr10+ 120hz, vrr i allm. Sad da stignu igre i to je to. Do tad odigrati astro kažu da je super.

Koji TV?

 Samsung Q70T QLED

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo i kod mene stigla plejka, imam samo jedno pitanje, dali je možda netko primjetio glitcheve u ps storeu kada ide otvorit katalog igara i slično, prvih 20ak igara ili nemaju game art ili je skroz zglitchano.

Sony Alpha A7III, 16-35mm 2.8 GM, 70-200mm 2.8 GM II, 55mm 1.8, 85mm 1.4, DJI Ronin S2
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kelam kaže...

Evo i kod mene stigla plejka, imam samo jedno pitanje, dali je možda netko primjetio glitcheve u ps storeu kada ide otvorit katalog igara i slično, prvih 20ak igara ili nemaju game art ili je skroz zglitchano.

 Pa zna se dogodit da ne ucita odmah game art ili verziju igre (npr PS4/PS5), ali to pripisujem malo i svom internetu

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
crorockycro kaže...

 Pa zna se dogodit da ne ucita odmah game art ili verziju igre (npr PS4/PS5), ali to pripisujem malo i svom internetu

 

Pripiši to radije najgorem smeću od storea ikad :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.3.2023 0:18 (Bitanga).
2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
WillyWonka kaže...

Pozdrav momčine (i djevojke naravno),

 

stigla plejka 5, sada si mislim uzeti ps plus. Uzeo bi Extra verziju, spojio sam account da je u Hrvatskoj.

Kako najjeftinije do ps5 plus extra verzije? Ima li jeftinija varijanta od službenog playstation storea?

Hvala unaprijed. :)

 Zna li tko, pa da popodne krenem u akciju? :D

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
WillyWonka kaže...

Pozdrav momčine (i djevojke naravno),

 

stigla plejka 5, sada si mislim uzeti ps plus. Uzeo bi Extra verziju, spojio sam account da je u Hrvatskoj.

Kako najjeftinije do ps5 plus extra verzije? Ima li jeftinija varijanta od službenog playstation storea?

Hvala unaprijed. :)

 

Jedino da pričekaš neki sale, možda sad za Uskrs bude. U svibnju-lipnju budu obično rasprodaje i 30% niže cijene. Ako ti se ne čeka, uzmi mjesec po mjesec dok ne bude rasprodaja. U ovom trenutku mislim da nećeš nigdje naći jeftinije od storea.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

evo dojmovi, mislim, samo sam probao malo igrat. ostao sam razocaran radi tih load gameova na last of us 2, dosao sam do nekih 50% ali mislim da nemam volje ispocetka. ali sam intro malo odigrao i cak na full hd tvu je grafika cudo, bas je velika razlika i bas sam zadovoljan

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
BeLLicus kaže...

 Super. Za njega po yt kažu da je najbolji jer ima offical potvrdu da je optimiziran i prilagodjen za ps5 dolazi sa heatsinkom tako da nema greške.

A što točno znači da je optimiziran za PS5? Mazanje očiju, ništa drugo. Bilo koji Gen 4 koji čita brže od 5500 MB/s kako Sony traži će raditi i više nego dobro.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
robogo kaže...
BeLLicus kaže...

 Super. Za njega po yt kažu da je najbolji jer ima offical potvrdu da je optimiziran i prilagodjen za ps5 dolazi sa heatsinkom tako da nema greške.

A što točno znači da je optimiziran za PS5? Mazanje očiju, ništa drugo. Bilo koji Gen 4 koji čita brže od 5500 MB/s kako Sony traži će raditi i više nego dobro.

Optimiziran je marketinška spika, al si siguran da će sa heatsinkom stati u PS5.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tchia je dobila 60fps update na ps5.
30 je stvarno premalo za takvu igru i ps5.
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

 Pale su vec odavno i ovo je skupo imas ih svugdje za 3750 https://www.ekupi.hr/Elektronika/Gaming/Konzole/c/10093

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
nike098 kaže...

 Pale su vec odavno i ovo je skupo imas ih svugdje za 3750 https://www.ekupi.hr/Elektronika/Gaming/Konzole/c/10093

 

Samo ova gore je BluRay, a inače je digitalna 499€.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
nike098 kaže...

 Pale su vec odavno i ovo je skupo imas ih svugdje za 3750 https://www.ekupi.hr/Elektronika/Gaming/Konzole/c/10093

 Nije skupo nego usporedujes Blu-ray i digital verziju. 513 eura je top cijena, otislo odmah naravno.

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da pitam da li je netko kupovao preko keysforgames.hr

Imaju zanimljive cijene za poneke igre.

 

edit: Ništa, oni daju linkove za kupnju preko Amazon-a fizičkih kopija + astronomski troškovi dostave ili stranice za kupnju računa sa igrom. Ponadao sam se da jeftino prodaju baš serijske ključeve igara.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.3.2023 13:43 (MasterOfDisaster).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MasterOfDisaster kaže...

Da pitam da li je netko kupovao preko keysforgames.hr

Imaju zanimljive cijene za poneke igre.

 

edit: Ništa, oni daju linkove za kupnju preko Amazon-a fizičkih kopija + astronomski troškovi dostave ili stranice za kupnju računa sa igrom. Ponadao sam se da jeftino prodaju baš serijske ključeve igara.

Have Atomic Heart PS5 delivered at your doorstep or get a Key Code / Game Account or PSN Account and activate it in your PlayStation 5 (PS5) Network.

 

Kako znam da nije uobićajeno dijeljenje accounta, meni tako smrdi

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gran Turismo 7 120fps s novim updateom
Moj PC  
6 0 hvala 2
4 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

 

https://amzn.to/3yK0ykc

 

Šta kažete, stvarno zvuči primamljivo?

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Platinirao sinoć Astra, fantastično iskustvo i lijep flashback na sve što nam je Sony predstavio od 1994... Na koji vi način peglate igre, težite li ka grafici ili framerateu. Ja imam 120hz tv sa vrr podrškom pa valjda ću morati sam istražiti što mi više odgovara, sad tu ima hrpa opcija u Ragnaroku čak 6 različitih vrsta. Najčešće je to fidelity mod 4k native 30fpsa, sve češće imamo balanced mod 40 fpsa uncapped ako se ima 120hz tv i vrr i standardni preformanse 1800p 1440p 60fpsa opet se može staviti uncapped ako se imaju mogućnosti za to. 

 

Znam sigurno da na 30 neću igrati to mi nikako ne paše. A ostalo valja isprobati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

besplatne igre za psn plus za travanj su:

Sackboy A Big Adventure,

Meet Your Maker

i Tails Of Iron

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.3.2023 18:02 (Wolverine).
Moj PC  
3 0 hvala 3
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PS Plus Essential April 2023


+Meet Your Maker
+Sackboy
+Tails of Iron

Moj PC  
4 0 hvala 5
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

los mjesec za igre, nista po mom ukusu

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
PS Plus Essential April 2023


+Meet Your Maker
+Sackboy
+Tails of Iron

Prvi put u valjda godinu dana da su stavili nesto sto nemam,odlicno 🥂

8 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav, kad se vec pricalo o ssd diskovima za plejku, jel moze netko dat procjenu koliko realno vrijedi samsung 980 pro 1Tb sa heatsinkom. Najnormalnije radi, star cca 4 mjeseca, dobio ga s plejkom, racun nisam dobio. I ako je netko zainteresiran prodajem ga jer mi ne treba

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice