Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.576
|
čitano: 4.697.637
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vive24 kaže...

Nikad nisam kužio tu nestrpljivost koja te tjera da unaprijed platiš igru i nestrpljivo čekaš da bi je zaigrao prve minute kad izađe ili kad čekaš 36 sati ispred trgovine da bi kupio novi iphone...

 

valjda sam staromodan 

 Mene to drzi jos od ladder reseta u Diablu 2, satima bi se cekalo da dignu servere. Ima mi to neki poseban gust.

Dosad sam preordera RDR2, Sekiro i Elden Ring i uvik sam gusta u tom iscekivanju. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.2.2023 11:26 (Tututuru).
23 mjeseca
offline
Sony PlayStation 5

onda sam vjerovatno škrtica 

 

uvijek si mislim da će za pola godine biti u pola cijene...a strpljenje u životu smatram kao neku vrlinu pa onda valjda spajam ugodno sa korisnim

 

a neka, što je tu je...

 

svako radi ono što mu čini da se osjeća dobro 

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.2.2023 11:34 (Vive24).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vive24 kaže...

onda sam vjerovatno škrtica 

 

uvijek si mislim da će za pola godine biti u pola cijene...a strpljenje u životu smatram kao neku vrlinu pa onda valjda spajam ugodno sa korisnim

 

a neka, što je tu je...

 

svako radi ono što mu čini da se osjeća dobro 

 Ovo je baš tip igre za koju je najpametnije pričekati pola godine - godinu i onda kupiti. Može biti samo bolja nakon patcheva, a sigurno će biti jeftinija. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ako cemo uvijek cekat, kako ti kazes , za pol god ce biti jeftinija, cemu zivit onda ako si nemozemo nesto priustit (naravno ako se ima mogucnosti) nesto sto nas veseli

 

Ima tu par pojedinaca. Koji su su se izrugivali kada se prenarucivao ps5, govorili kao kasnije ce biti jeftiniji, bit ce ga na svakom cosku, mislim, svi smo svjedocili da bas tako nije bilo

 

Onda su govorili, meni je dobar ps4 , ionako nema igara za ps5, cekat cu god dvije pa uzet, a u biti, u sebi, gorili od zelje za ps5 i onda se na taj nacin pokusavali "tjesiti" sami sebe,

 

Tako mozemo uvijek bit samo u iscekivanju, sta cu sad uzimat ps5 , bolje uzet ps5 pro koji ce "izac" za god dvije, onda kad dodje ps5 pro onda ce rec bolje se strpit do ps6 i tako u krug

 

Brate mili ak te nesto veseli, raduje, imas mogucnosti pa priusti si nesto , zivot je prekratak da bi stalno nesto cekali

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.2.2023 11:50 (Marcek555).
Moj PC  
14 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marcek555 kaže...

Ako cemo uvijek cekat, kako ti kazes , za pol god ce biti jeftinija, cemu zivit onda ako si nemozemo nesto priustit (naravno ako se ima mogucnosti) nesto sto nas veseli.

 Ako umreš u slijedećih 6 mjeseci, javi, pa ću priznati da sam bio u krivu.

 

Više manje sve takve igre su najlošije na dan izlaska pa je samim tim preorderanje promašen potez. I dokazano loš za nas kao konzumente video igara. Jer ako si mogao 30 godina bez Harry Potter igre valjda možeš i još pola godine. Osim, velim, ako umreš.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Marcek555 kaže...

Ako cemo uvijek cekat, kako ti kazes , za pol god ce biti jeftinija, cemu zivit onda ako si nemozemo nesto priustit (naravno ako se ima mogucnosti) nesto sto nas veseli

 

Ima tu par pojedinaca. Koji su su se izrugivali kada se prenarucivao ps5, govorili kao kasnije ce biti jeftiniji, bit ce ga na svakom cosku, mislim, svi smo svjedocili da bas tako nije bilo

 

Onda su govorili, meni je dobar ps4 , ionako nema igara za ps5, cekat cu god dvije pa uzet, a u biti, u sebi, gorili od zelje za ps5 i onda se na taj nacin pokusavali "tjesiti" sami sebe,

 

Tako mozemo uvijek bit samo u iscekivanju, sta cu sad uzimat ps5 , bolje uzet ps5 pro koji ce "izac" za god dvije, onda kad dodje ps5 pro onda ce rec bolje se strpit do ps6 i tako u krug

 

Brate mili ak te nesto veseli, raduje, imas mogucnosti pa priusti si nesto , zivot je prekratak da bi stalno nesto cekali

 

A nije isto preorderat jedan jedini hardver ili igru kojih ima tisuće za igrati.

Nije problem čekati, samo jedan dan da pričekaš sa svakom igrom, za pol godine imaš već debeli backlog i više nikad ne moraš kupovati igre na releaseu.

 

Evo, prije par mjeseci odigrao Spidermane, neki dan završio EldenRing, sad počeo Jedi Fallen Order koja je izašla još prije 4 godine, to ću igrati par tjedana. Onda će već nešto drugo doć besplatno na PS+ ili ću kupit nešt na akciji i tako stalno.

Na releasu nikakve pare više ne dajem za igru. Da je ne znam kakvo zlato, 600kn ne dajem za igru i točka. 

Uz djecu i posao, te toliko serija za pogledati i igara za odigrati nema nikakvog razloga da kupujem zabagiranu igru na releaseu.

Tko voli nek izvoli, pogotovo ovi preprodavači diskova :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Evo ja sam se dogovorio s njima da će ga GLS dostavljač pokupiti (ne živim blizu ZG-a pa ne mogu osobno do dućana) pa će onda na servisu vidjet stanje kontrolera i poslati mi novi ili složiti ovaj.
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kingston KC3000 sjeo u konzolu, na prvi pogled izrazito minimalna razlika u učitavanju i performansama u odnosu na interni SSD (možda sekunda, max. dvije dulje učitavanje igara, ali in-game ni ne primjećujem razliku).

Dobra kupovina! :)
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Vidim u SD nakon dosta vremena ima konzola na webu za kupit, normalno, uz neke igrice u paketu.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Moze li prijedlog za neki volan za PS5, da nije preskupo nesto jer bih ponekad probao u nekim igrama.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...

 

Ja sam nosio Dualsense koji je driftao u SD dućan. Testirali su ga na licu mjesta (spoje ga na laptop i provjere da li drifta) i ako se potvrdi drift dobiješ odmah novi.

 

Pretpostavljam da su imali ogroman broj zamjena kad testiraju u dućanu i više ne šalju na servis pa na taj način vjerojatno ubrzavaju proces i rasterećuju servisere.

Ja sam došao u 10 mjesecu prošle godine u SD zbog driftanja. PS5 kupio na njuškalu i nakon mjesec dana počeo mi driftati. To mi je bio četvrti PS5 i prvi takav slučaj. Imao sam samo kopiju otpremnice. Pokazao liku, lik uzeo gamepad te ga bacio u neku kutiju i dao mi zapakirani novi. Još mi je za taj novi napisao novu garanciju na moje ime. Sve gotovo u par minuta. To im je valjda pod normalno. Prodao taj PS5 početkom prvog mjesec a krajem istog kupio novi, peti po redu. Sad sam isprobao sve verzije PS5 koje su izašle na tržište. Ova zadnja je najbolja. Doslovno nečujan uređaj i kada uho prisloniš na njega.

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
greysaint0 kaže...

 

Ja sam nosio Dualsense koji je driftao u SD dućan. Testirali su ga na licu mjesta (spoje ga na laptop i provjere da li drifta) i ako se potvrdi drift dobiješ odmah novi.

 

Pretpostavljam da su imali ogroman broj zamjena kad testiraju u dućanu i više ne šalju na servis pa na taj način vjerojatno ubrzavaju proces i rasterećuju servisere.

Ja sam došao u 10 mjesecu prošle godine u SD zbog driftanja. PS5 kupio na njuškalu i nakon mjesec dana počeo mi driftati. To mi je bio četvrti PS5 i prvi takav slučaj. Imao sam samo kopiju otpremnice. Pokazao liku, lik uzeo gamepad te ga bacio u neku kutiju i dao mi zapakirani novi. Još mi je za taj novi napisao novu garanciju na moje ime. Sve gotovo u par minuta. To im je valjda pod normalno. Prodao taj PS5 početkom prvog mjesec a krajem istog kupio novi, peti po redu. Sad sam isprobao sve verzije PS5 koje su izašle na tržište. Ova zadnja je najbolja. Doslovno nečujan uređaj i kada uho prisloniš na njega.

 Kakav specijalan razlog da prodaš jedan PS5 pa kupiš odmah istog novog?

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
nikonja kaže...
movie kaže...
greysaint0 kaže...

 

Ja sam nosio Dualsense koji je driftao u SD dućan. Testirali su ga na licu mjesta (spoje ga na laptop i provjere da li drifta) i ako se potvrdi drift dobiješ odmah novi.

 

Pretpostavljam da su imali ogroman broj zamjena kad testiraju u dućanu i više ne šalju na servis pa na taj način vjerojatno ubrzavaju proces i rasterećuju servisere.

Ja sam došao u 10 mjesecu prošle godine u SD zbog driftanja. PS5 kupio na njuškalu i nakon mjesec dana počeo mi driftati. To mi je bio četvrti PS5 i prvi takav slučaj. Imao sam samo kopiju otpremnice. Pokazao liku, lik uzeo gamepad te ga bacio u neku kutiju i dao mi zapakirani novi. Još mi je za taj novi napisao novu garanciju na moje ime. Sve gotovo u par minuta. To im je valjda pod normalno. Prodao taj PS5 početkom prvog mjesec a krajem istog kupio novi, peti po redu. Sad sam isprobao sve verzije PS5 koje su izašle na tržište. Ova zadnja je najbolja. Doslovno nečujan uređaj i kada uho prisloniš na njega.

 Kakav specijalan razlog da prodaš jedan PS5 pa kupiš odmah istog novog?

nikonja

Igra čovjek FIFU i kad ga igra raspizdi on odma proda konzolu da je ne razbije i tako u krug.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.2.2023 15:45 (hummer0).
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Marcek555 kaže...

Ako cemo uvijek cekat, kako ti kazes , za pol god ce biti jeftinija, cemu zivit onda ako si nemozemo nesto priustit (naravno ako se ima mogucnosti) nesto sto nas veseli.

 Ako umreš u slijedećih 6 mjeseci, javi, pa ću priznati da sam bio u krivu.

 

Više manje sve takve igre su najlošije na dan izlaska pa je samim tim preorderanje promašen potez. I dokazano loš za nas kao konzumente video igara. Jer ako si mogao 30 godina bez Harry Potter igre valjda možeš i još pola godine. Osim, velim, ako umreš.

 Znači obećaješ da ćeš Starfield skinuti tek 6 mjeseci nakon izlaska na Gamepassu, sumnjam da će izaći u boljem stanju nego Hogwarts

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Si ti vidio ikad koju Bethesdinu igru?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Si ti vidio ikad koju Bethesdinu igru?

 Znači nećeš, jer ne bi imalo smisla da se ne držiš svoje propovijedi gore.

5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
greysaint0 kaže...

 

Ja sam nosio Dualsense koji je driftao u SD dućan. Testirali su ga na licu mjesta (spoje ga na laptop i provjere da li drifta) i ako se potvrdi drift dobiješ odmah novi.

 

Pretpostavljam da su imali ogroman broj zamjena kad testiraju u dućanu i više ne šalju na servis pa na taj način vjerojatno ubrzavaju proces i rasterećuju servisere.

Ja sam došao u 10 mjesecu prošle godine u SD zbog driftanja. PS5 kupio na njuškalu i nakon mjesec dana počeo mi driftati. To mi je bio četvrti PS5 i prvi takav slučaj. Imao sam samo kopiju otpremnice. Pokazao liku, lik uzeo gamepad te ga bacio u neku kutiju i dao mi zapakirani novi. Još mi je za taj novi napisao novu garanciju na moje ime. Sve gotovo u par minuta. To im je valjda pod normalno. Prodao taj PS5 početkom prvog mjesec a krajem istog kupio novi, peti po redu. Sad sam isprobao sve verzije PS5 koje su izašle na tržište. Ova zadnja je najbolja. Doslovno nečujan uređaj i kada uho prisloniš na njega.

 

Koja je zadnja revizija konzole? tj koju ti imas?

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne da neću nakon 6 mjeseci nego neću uopće. Pa tko više uopće vjeruje da taj Starfield neće biti smeće ko i sve njihovo zadnjih 10 godina.

Bethesda je živi primjer toga o čemu pričam. Koja njihova igra nije bila drastično bolja mjesecima nakon releasa?

Što točno gubiš ako ne zaigraš Starfield u svom svom bugovitom, glitchavom i loše optimiziranom izdanju na dan izlaska?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hogwarts Legacy - prvi dojam
Igra djeluje čarobno, nekako su uspjeli prenijeti onu atmosferu i sarm iz filmova. Igra lijepo izgleda i prepuna je detalja, svijet je ogroman i bit ce uzitak istrazivati. Prica je zanimljiva, lica su dobro napravljena, voice acting je vecinom dosta kvalitetan.

Ima tu i sitnica koje nisu po mom ukusu. Combat mi se cini pre plitak, lip sync nije ispoliran, a teksture nisu na razini ps5 igre.

Ako ste gladali HP filmove, igra ce vas s lakocom uvesti u taj svijet i ocarati atmosferom i muzikom.
Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
O combatu sam čuo samo dobre stvari pa pretpostavljam da tako izgleda samo na početku.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Hogwarts Legacy - prvi dojam
Igra djeluje čarobno, nekako su uspjeli prenijeti onu atmosferu i sarm iz filmova. Igra lijepo izgleda i prepuna je detalja, svijet je ogroman i bit ce uzitak istrazivati. Prica je zanimljiva, lica su dobro napravljena, voice acting je vecinom dosta kvalitetan.

Ima tu i sitnica koje nisu po mom ukusu. Combat mi se cini pre plitak, lip sync nije ispoliran, a teksture nisu na razini ps5 igre.

Ako ste gladali HP filmove, igra ce vas s lakocom uvesti u taj svijet i ocarati atmosferom i muzikom.

 

Koja je poanta sa 72hours early access ak je igra singleplayer?

Baš fina ženidba nestrpljivih.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Čitam da Hogwarts Legacy podržava onu HDR kalibraciju iz PS5 menija i po tome se vodi, tako da je HDR u igri jako dobro implementiran. Jedva čekam to zaigrati na OLEDu.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Po meni je to genijalna ideja, uveo bih to za sve najiscekivanije igre.
Da ponude istu stvar s Spiderman 2, vjerujem da bi prodaja deluxe verzije skocila u nebo. Neki ne mogu cekati da odigraju igru prije drugih, treba to naplatiti 😅
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Po meni je to genijalna ideja, uveo bih to za sve najiscekivanije igre.
Da ponude istu stvar s Spiderman 2, vjerujem da bi prodaja deluxe verzije skocila u nebo. Neki ne mogu cekati da odigraju igru prije drugih, treba to naplatiti 😅

 

Upakirati u deluxe verziju 3 dana igranja prije ostalih je žešći moneygrab.

To mi je ko da Last Of Us gledaš srijedom iako plaćaš pretplatu, a oni koji plate još ekstra oni gledaju ponedjeljkom.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Naravno da je moneygrab, nitko ne tjera ljude da plate 10$ više da bi igrali ranije, sudeci po prodaji deluxe verzije, ima strasno puno ljudi koji bi platili da igraju ranije.
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Naravno da je moneygrab, nitko ne tjera ljude da plate 10$ više da bi igrali ranije, sudeci po prodaji deluxe verzije, ima strasno puno ljudi koji bi platili da igraju ranije.

 

Uopće nije stvar u tome jel ima ili nema. Praksa je jadna i ne treba ju podržavati.

Nije to fizički artikl kojeg nigdje nema pa da plaćaš ekstra da ga dobiješ prije ostalih, ovo je digitalna kopija igre. 

 

Što je sljedeće, plati 20€ više pa možeš igrati 10 dana ranije?

Ajmo, igranje godinu dana ranije za 400€, ostali smrtnici neka čekaju.

 

I onda se čudimo nešto cijenama. Treba dić cijenu normalne verzije još više. Očito je previše ljudi spremno platiti još više od 80€ (639 kn je 85€).

 

Pa PC gameri nikad nisu bili toliko blesavi :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Čitam da Hogwarts Legacy podržava onu HDR kalibraciju iz PS5 menija i po tome se vodi, tako da je HDR u igri jako dobro implementiran. Jedva čekam to zaigrati na OLEDu.

 Je, ali je iskreno losa grafika. UE4 je bas outdatean. Steta sto ovo nije prva UE5 igra

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.2.2023 20:41 (Mitch).
9 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Gogy7 kaže...
Naravno da je moneygrab, nitko ne tjera ljude da plate 10$ više da bi igrali ranije, sudeci po prodaji deluxe verzije, ima strasno puno ljudi koji bi platili da igraju ranije.

 

Uopće nije stvar u tome jel ima ili nema. Praksa je jadna i ne treba ju podržavati.

Nije to fizički artikl kojeg nigdje nema pa da plaćaš ekstra da ga dobiješ prije ostalih, ovo je digitalna kopija igre. 

 

Što je sljedeće, plati 20€ više pa možeš igrati 10 dana ranije?

Ajmo, igranje godinu dana ranije za 400€, ostali smrtnici neka čekaju.

 

I onda se čudimo nešto cijenama. Treba dić cijenu normalne verzije još više. Očito je previše ljudi spremno platiti još više od 80€ (639 kn je 85€).

 

Pa PC gameri nikad nisu bili toliko blesavi :-)

 

Nakon kojeg posta ranije sam ti mislio nabiti na nos ono kad si mi prije koji mjesec rekao "nek ljudi rade šta hoće sa svojim novcem" jer sam ja bio srao kako ne znam tko normalan može dati 7500-8000 kn za konzolu.

 

Nisam previše razmišljao dosad o tome s ranijim igranjem  tko prednaruči, ali sad kad ovo čitam mislim da si u pravu. To je užas praksa.

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

 

Nakon kojeg posta ranije sam ti mislio nabiti na nos ono kad si mi prije koji mjesec rekao "nek ljudi rade šta hoće sa svojim novcem" jer sam ja bio srao kako ne znam tko normalan može dati 7500-8000 kn za konzolu.

 

Nisam previše razmišljao dosad o tome s ranijim igranjem  tko prednaruči, ali sad kad ovo čitam mislim da si u pravu. To je užas praksa.

 

Hehe. Ma i dalje mislim nek svatko radi sa svojim novem šta hoće, ali nekad treba ljude educirati i zaštititi ih od samih sebe. Kao naprimjer kockare ili ovisnike o alkoholu i drogama, seksu i sl :-)

Htjeli bi da nam bude bolje, ali da nam netko da malo šuta za sitnu lovu, uzimamo odmah. I onda se čudimo kako cijene idu gore, kako plaćamo pretplatu za multiplayer i kako će izbaciti fizičke medije da bi nas navukli na digitalni najam.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Narucio sam igricu za pc hogwarts legacy na instant gamingu. Platio visa karticom i kad je trebalo odobrit placanje zastekalo nesto a skinulo mi 60 eura. A nisam dobio mejl ni kod za igricu😪. Jel ko imao slicnih problema. Placao sam visa karticom preko george aplikacije.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice