Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.593
|
čitano: 4.715.322
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sjajan event, samo 97,6% igara su bili dvorci, mačevi i fantazija.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Lies of P je super.
Moderna verzija Bloodborne, cak bih i rekao bolji od Bloodbornea.
Fora je što ti se flask puni kad udaras neprijatelje.
Stilski je igra potpuna kopija Bloodbornea, barem ono sto sam vidio u demu, kočije, psi i kretnje mobova su cisti Bloodborne.
Bit ce ovo vrhunska igra.
Moj PC  
7 1 hvala 1
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav ekipa,

imam pitanje/a. Uzeo sam ps5 i šibam ga na stari account koji mi je prijavljen u UK. E sad , budući da mi kartice ne prepoznaje da li da otvaram Hrv. ili da idem na šemu paypaly-a ? Vidim da im je sad popust na sub pa bi to uzeo ali nzbn kako.

 

Tnx

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
DesertRat kaže...

Pozdrav ekipa,

imam pitanje/a. Uzeo sam ps5 i šibam ga na stari account koji mi je prijavljen u UK. E sad , budući da mi kartice ne prepoznaje da li da otvaram Hrv. ili da idem na šemu paypaly-a ? Vidim da im je sad popust na sub pa bi to uzeo ali nzbn kako.

 

Tnx

 Moj savjet ti je da napravis HRV account i kupis 1 mjesec pretplate preko bonova kojih mozes kupit u Sancti, preko KEKS-a itd. S obzirom da jos uvijek traje "tranzicija" Hrvatskog storea s HRK na EUR, Sony produzuje pretplatu svima kojima je istekla, tako da postoji mogućnost da ćeš platit 1 mjesec, a produžili bi ti za besplatno do daljnjeg.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dostupan je Final Fantasy xvi demo.
Nudi preko 2 sata gameplaya.
Moj PC  
3 0 hvala 2
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

PlayStation 5 C chassis (disk verzija) paket u Kauflandu uz Kaufland karticu 549 eura. Ako je onako kako u ponudi piše, za 549 eura bi se trebalo dobiti PS5 + dodatni kontroler + FIFA 23 pa mi se čini kao dosta dobra s obzirom da je gola konzola inače 549. :)

Nisam bio u Kauflandu ni zvao info pult, samo naletio na ponudu u njihovom aktualnom katalogu (7.-13.6.). Ponuda vrijedi danas i sutra.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mata94 kaže...

PlayStation 5 C chassis (disk verzija) paket u Kauflandu uz Kaufland karticu 549 eura. Ako je onako kako u ponudi piše, za 549 eura bi se trebalo dobiti PS5 + dodatni kontroler + FIFA 23 pa mi se čini kao dosta dobra s obzirom da je gola konzola inače 549. :)

Nisam bio u Kauflandu ni zvao info pult, samo naletio na ponudu u njihovom aktualnom katalogu (7.-13.6.). Ponuda vrijedi danas i sutra.

 Ne dobivaš dodatni kontroler, dobivaš jedan s konzolom, a Fifa ne vrijedi mrkvu, tak da ništa posebno ponuda. Napuhana cijena da se vidi nekakav popust.

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Igra li tko Deathloop? Ne znam jesam li jedini kojem se igra čini malo prenapuhana.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa je ne znam nikoga kome je ta igra stvarno dobra. Meni je dosadila nakon 2h.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

meni je genijalna, igrao ju 52 sata...igrao bi dalje kao lovac u multiju da nema drugih igara na čekanju. Hrpa pozitivnih recenzija je skroz opravdana.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.6.2023 7:24 (forumaš).
Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
forumaš kaže...

meni je genijalna, igrao ju 52 sata...igrao bi dalje kao lovac u multiju da nema drugih igara na čekanju. Hrpa pozitivnih recenzija je skroz opravdana.

 

 forumaš

 

Ti se ne računaš ti igraš na PC-ju 

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Kakve veze ima na čemu se igram?

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
forumaš kaže...

Kakve veze ima na čemu se igram?

 Ma zeza te. I meni je bas zanimljiva i zabavna, svidja mi se fazon i bas mi je gameplay loop bio dobar.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Znam...smatra me pc fanbojem a imam PSN račun i gore desetak odigranih ekskluziva na PS4. Također igram na PCu praktički sve Sony igre i ne vidim problem da ovdje komentiram.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Probao Lies of P. Ne mogu reći da me baš posebno nešto oduševilo, ali to je ipak samo djelić igre. Izgledala mi je zanimljivo čim je najavljena i tu se ništa nije promijenilo. Super mi je setting, lijepo izgleda i barem na PS5 se vrti kako treba.

Jedino ne znam je li ova težina u demu reprezentativna jer je stvarno jako lagano. Ne znam bude li difficulty levela. Najčešće ih takve igre nemaju.

Neprijatelji su tromi i nedovoljno agresivni da bi predstavljali pravu opasnost. Još sam uzeo ovu klasu koja je jako brza pa je razlika još očiglednija.

Ali sve u svemu, držim palčeve da igra uspije. I dalje mi je ta Soulslike formula dovoljno zabavna da igri dam šansu samo na temelju toga.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nemoj gluposti pisat.Bolji od Bloodbornea nit blizu nije.Al ga besramno kopira po mehanikama.
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Bitno da je igra odlična. Iako je From Software jedan od aktivnijih developera po izbacivanju broja igara, kao netko kome su souls igre žanr br. 1, uvijek mi je drago kad izlazi neka dobra soulslike igra, a Lies of P to itekako je. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ma da, na kraju je najbitnije da se svi skupa zabavimo. Skoro uvijek je nešto kopija nečega. Igra je očigledno jako inspirirana baš Bloodbornom i meni je to samo plus. Ako bude upola toliko dobra biti će hit.

Naravno, reći na temelju dema da je bolja od možda najbolje igre zadnjih 10 godina je blago rečeno pretjerivanje. Ali kolega ima Youtube kanal, click baitanje mu je u krvi.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Sony PlayStation 5

Bloodborne.... jel to ona igra što je i dan danas zalockana na 30 FPSa i manje?

I sa ekstra-pretjeranom kromatskom aberacijom.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
2 3 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Bloodborne.... jel to ona igra što je i dan danas zalockana na 30 FPSa i manje?

I sa ekstra-pretjeranom kromatskom aberacijom.

 

 Je da je barem lock na 30 hehe

Zato se svi nadamo da je u izradi neki remake od bluepoint-a ili cak nastavak

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.6.2023 10:01 (Santana).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Bloodborne.... jel to ona igra što je i dan danas zalockana na 30 FPSa i manje?

I sa ekstra-pretjeranom kromatskom aberacijom.

 

 Da to je ona igra, sa najboljom atmosferom u igrama ikad, sa najboljim level designom, sa fenomenalnim boss bitkama, i vjerovatno najbolja igra koju sam ikad igrao na konzoli, je to je ona igra. 

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
BeLLicus kaže...

 Da to je ona igra, sa najboljom atmosferom u igrama ikad, sa najboljim level designom, sa fenomenalnim boss bitkama, i vjerovatno najbolja igra koju sam ikad igrao na konzoli, je to je ona igra. 

 

"Najbolja atmosfera u igrama ikad"... ah, nećemo dalje.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.6.2023 10:19 (Bitanga).
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Pa je ne znam nikoga kome je ta igra stvarno dobra. Meni je dosadila nakon 2h.

Prebacio sam se na Returnal, 100x više moj stil

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Odličan izbor kolega. Ja sam ju prošao prije mjesec dva. Definitivno must play.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Odigrao Lies of P demo,  pokušavaju kopirati Bloodborne na sve moguće načine.

Očekujem ocjenu oko 75, Bloodborne je jedna od najboljih igara zadnjih 10 godine i

vjerovatno vodi na listama želja za PC port. Reći da će ju Lies of P nadmašiti

i da je ovo prikazano u demou na razini ili bolje od remekdjela kao što je Bloodborne

je blago rečeno optimistična izjava.

Demo je solidan, i to je to. 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni se stvorio popriličan backlog igara, što je naravno dobro. Imam za odigrati Horizon DLC, bilo bi ok odigrati i Cyberpunk prije DLC-a, Resident Evil Village me isto intrigira, a sve to u iščekivanju novog Alan Wakea za kojeg se nadam da neće razočarati. 

 

Btw, javna isprika bitangi za višegodišnje osporavanje razlike između 30 i 60 fps-a. Igram zadnjih mjeseci samo u 60 fps i onda sam kod prijatelja vidio Horizon u 30 fps-a na base PS4. Uglavnom, nema više povratka na 30 fps. 

 
2 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

Imam za odigrati Horizon DLC

 Dosta je dobar i zanimljiv, a nije pretjerano dug.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pod bolji sam mislio fluidniji i s puno sadržaja, tesko je reći ukupan dojam jer se radi u demu.
Meni je igra super, slab sam na soulslike igre a ovo je cista kopija Bloodbornea u nekom puppetpunk stillu. Sve je tako dobro obavljeno, priča, borba, kretnje.
Svida mi se naglasak na parry, dodge nije najbolja opcija.
Cak i atmosfera, nije toliko tmurna ali zanimljiva mi je mehanika istine i laži. Priča o pinokiju je puno dublja i slozenija nego nam se cinila kao djeci.
Kombinacije oružja, upgrade tijela, prostetska ruka iz sekira, popravljanje oruzja u hodu... Igra nudi toliko toga i naravno da pomislis da je bolja jer nudi više.
Meni je igra extra, presao sam demo 3 puta i jedva čekam igru. Souls igre su mi najdraži žanr igara.
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

 

"Najbolja atmosfera u igrama ikad"... ah, nećemo dalje.

 

Definitivno konkurira. Fantastična igra u svakom pogledu... osim u određenim tehničkim aspektima.

 

Lies of P izgleda kao kopija nastala iz ljubavi prema Bloodborneu, a ne pokušaj kačenja na slavu. Čini se kao da je ogromna razina truda uložena u dizajn. Nadam se da će i ostatak igre bit na razini.

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Bloodborne.... jel to ona igra što je i dan danas zalockana na 30 FPSa i manje?

I sa ekstra-pretjeranom kromatskom aberacijom.

 

 Da ta je, kaj te bubalo okeko od 30fpsa? Ili te Gascoigne nabubao?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice