Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.618
|
čitano: 4.738.449
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ottozje kaže...

Ekipa ako se kupi GTA V na disku za PS5 dolazi li i mogućnost igranja online s tim?

 Naravno

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Skrivene funkcije PS5 konzole,za neke sam znao za neke nisam.

 

Moj PC  
3 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marcek555 kaže...
freddie kaže...
Ja neki dan uzeo taj Aircash baš zbog playstation store- a.

Ugl pušijona žešća, imaš na računu € a na store- u su cijene u kunama i nemreš ništa kupiti.

 Napravis nadopunu lisnice , i jos mozes prebacit u kune, kliknes tamo di pisu euri i otvori ti se prozor i izaberes kune

 Gdje tocno? Na konzoli? Na mobilnoj aplikaciji? Ne vidim gdje to tocno mogu odraditi.

 

Topupam eure? I onda negdje konvertiram te eure u kune na ps walletu?

Kill or be killed!
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

U aircash aplikaciji i nadopunis lisnicu

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

btw ovaj PS5 3 mjeseca premiuma što je dolazio s A1 paketom plejke i igara, ima li neki time limit do kada ga je potrebno aktivirati? Nigdje na njemu ne vidim da piše do kada ga je potrebno iskoristiti.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

samo da napisem ukratko iskustvo s povratom PlayStation Plus-a... znaci kupljen je 28.12. po punoj cijeni, niti tjedan dana poslije dolazi 40% snizenja. Ako pogledate racun, imate 14 dana za povrat, iako na racunu pise da ti mozda ne vrate full refund, ja sam skinuo dvije igre i na jednoj (GOW) napucao 45h, vratili su mi full. E sad, na stranici nigdje ne pise broj telefona da ih se nazove i otkaze nego moras ici preko contact forme, preko toga mi se nitko nije javljao par dana, pa sam probao preko online agenta (robot), to smece uopce nije radilo, pisalo mi je da nema agenata za razgovor jer sam van radnog vremena (9-17), makar nisam bio. Na kraju sam dosao do support broja telefona preko FB supporta, ovo je broj: 01 7757 104. Support preko telefona je bio super, sve smo rijesili u 3 minute. Tak da evo, ako imate nekih problema, odmah zovite, sve ostalo je smece.

Samo da jos dodam da sam odmah kupio PS Plus s tim popustom, nije bilo nikakvih problema, osim trenutno zeznute situacije oko kune/eura, pa je sve islo preko redeme coda i aircasha.

Btw. mislio sam da necu niti dobiti odgovor preko contact forme, ali prije koju minutu su mi napisali da su oni UK support te su mi dali broj telefona da nazovem svoju regiju, 100% sam siguran da sam bio na /hr-hr kad sam ispunjavao tu contact formu...

Moj PC  
9 0 hvala 6
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Blade18 kaže...

samo da napisem ukratko iskustvo s povratom PlayStation Plus-a... znaci kupljen je 28.12. po punoj cijeni, niti tjedan dana poslije dolazi 40% snizenja. Ako pogledate racun, imate 14 dana za povrat, iako na racunu pise da ti mozda ne vrate full refund, ja sam skinuo dvije igre i na jednoj (GOW) napucao 45h, vratili su mi full. E sad, na stranici nigdje ne pise broj telefona da ih se nazove i otkaze nego moras ici preko contact forme, preko toga mi se nitko nije javljao par dana, pa sam probao preko online agenta (robot), to smece uopce nije radilo, pisalo mi je da nema agenata za razgovor jer sam van radnog vremena (9-17), makar nisam bio. Na kraju sam dosao do support broja telefona preko FB supporta, ovo je broj: 01 7757 104. Support preko telefona je bio super, sve smo rijesili u 3 minute. Tak da evo, ako imate nekih problema, odmah zovite, sve ostalo je smece.

Samo da jos dodam da sam odmah kupio PS Plus s tim popustom, nije bilo nikakvih problema, osim trenutno zeznute situacije oko kune/eura, pa je sve islo preko redeme coda i aircasha.

Btw. mislio sam da necu niti dobiti odgovor preko contact forme, ali prije koju minutu su mi napisali da su oni UK support te su mi dali broj telefona da nazovem svoju regiju, 100% sam siguran da sam bio na /hr-hr kad sam ispunjavao tu contact formu...

Nećeš napisati da su smeće jer su ti vratili novce koje nisu trebali? 

Pitam se što bi pisalo da je bilo obrnuto, kako je i trebalo biti, tako da sa moje strane sve pohvale za Sony i njihovu politiku kod ove situacije.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

vratili su novce koje su trebali vratiti, mislim da svugdje imas pravilo od 14 dana povrata bez pitanja,  to nije do Sony-a, jer da je to do bilo koje kompanije ili tvrtke, tu pogodnost nikad nebi ostvario... napisao sam da je contact forma smece i da je robo-agent smece, jer realno to i je, ali sam s druge strane pohvalio korisnicku sluzbu. Ono kaj je dobro treba pohvaliti, ali isto tak kaj je lose treba pokuditi...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Blade18 kaže...

vratili su novce koje su trebali vratiti, mislim da svugdje imas pravilo od 14 dana povrata bez pitanja,  to nije do Sony-a, jer da je to do bilo koje kompanije ili tvrtke, tu pogodnost nikad nebi ostvario... napisao sam da je contact forma smece i da je robo-agent smece, jer realno to i je, ali sam s druge strane pohvalio korisnicku sluzbu. Ono kaj je dobro treba pohvaliti, ali isto tak kaj je lose treba pokuditi...

Ako sam te ja dobro shvatio ti si tu uslugu konzumirao, tako da to pravilo od 14 dana više ne vrijedi, u protivnom svi se možemo besplatno igrati, skinemo igru, odigramo je unutar 14 dana i vratimo je nazad i dobijemo povrat novaca.

 

Možda te nisam dobro shvatio, ali napisao si da si skinuo dvije igre i da si ih igrao. Po kojoj logici ili pravilu su ti trebali vratiti novce?

Meni je ovo kao da kupim čokoladu, pojedem jedan red i onda je vratim nazad i tražim novce za cijelu čokoladu.

 

Zato sam napisao da je Sony postupio za svaku pohvalu jer mi se čini da su zaobišli vlastita pravila i tebi izašli u susret.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

nebitno je kaj ti mislis ili kak ti shvacas stvari... bitno je jedino kaj pise u terms and agreements: "At the time you made your purchase, you asked for immediate access to your purchase, which means you have 14 days from that date in which you can change your mind, cancel your purchase and request a refund, subject to the following restrictions: ... " nije tu Sony nist napravio za svaku pohvalu niti iz dobrote svog srca, jednostavno slijede EU regulative... mozda je drugacija prica za kupovinu pojedine igrice, ali ja gore govorim iskljucivo o Playstation Plus pretplati.

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da, mislim da igre nemos vratit nikako cak i ako ni minute ne odigrao. Ako stisnes download nema refunda.

Recimo steam je dobar jer mozes isprobat sat vremena i ako ti se ne svida mozes trazit refund i brzo ga vrate.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Blade18 kaže...

nebitno je kaj ti mislis ili kak ti shvacas stvari... bitno je jedino kaj pise u terms and agreements: "At the time you made your purchase, you asked for immediate access to your purchase, which means you have 14 days from that date in which you can change your mind, cancel your purchase and request a refund, subject to the following restrictions: ... " nije tu Sony nist napravio za svaku pohvalu niti iz dobrote svog srca, jednostavno slijede EU regulative... mozda je drugacija prica za kupovinu pojedine igrice, ali ja gore govorim iskljucivo o Playstation Plus pretplati.

Slažem se da je nebitno, ali eto sad smo naučili nešto novo i korisno.

 

After purchasing a subscription through PlayStation Store, you have 14 days to request a refund. However, we may reduce your refund amount based on how much you have used the service. For example, if a player buys a PlayStation Plus 12-Month Membership and requests a refund seven days after the purchase date, the refund amount may be reduced to reflect any use of the subscription, such as playing online, downloading monthly games, using cloud storage etc.

 

Znači bili su fer, kako sam i ranije napisao, mogli su ti slobodno naplatiti mjesec dana korištenja, a nisu.

 

Inače kod igara je drugačije i kad klikneš download gotovo je:

After purchasing this type of content through PlayStation Store, you have 14 days from purchase to request a refund. If you have started to download or stream the purchased content, you will not be eligible for a refund unless the content is faulty.

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.1.2023 16:02 (mzopg).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

I tu je Sony malo prestrog. Na Xboxu sam odigrao igru (ne sjećam se točno koju) na sat vremena, vidio da je teško sranje, zatražio refund i dobio ga odmah par sati nakon. Mislim da je jedini uvjet da ne smiješ odigrati preko određenog broja sati. Dok na PlayStationu dočim pokreneš download nema povratka.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.1.2023 16:25 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gemmy kaže...
Da, mislim da igre nemos vratit nikako cak i ako ni minute ne odigrao. Ako stisnes download nema refunda.

Recimo steam je dobar jer mozes isprobat sat vremena i ako ti se ne svida mozes trazit refund i brzo ga vrate.

 

2 sata na steamu. Jednom sam vratio igru kou sam igrao 1 sat i 58 minuta. također mora biti unutar 2 tjedna od kupnje

 

a što se tiče osnovne priče, i meni je bilo čudno što je mogao vratiti a igra je igru 50 sati, ali radi se o ps plusu, a ne o jednoj igri, ako piše da je samo bitno u roku od 14 dana to je super

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Naporan si jbt, sve sam to ja napisao u prvom postu, daj vise odustani s tim sony fanboy stavom da su oni nekome nesto dali ili da su dobrocinitelji... post nisam napisao da se pohvalim kak sam dobro prosao nego da ekipa ne gubi vrijeme ispunjavajuci forme i klikajuci po online agentu koji ne radi, nego da direktno zovu i sve se rijesi. Nemam vise namjere spamati skupa s tobom ovaj thread. 

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da li na tisku mogu kupiti bon točno 438kn? Ili su spike kao kod svih, bon od 150kn prodaju za 160kn?!
Vidim da ništa od plaćanja karticom, a da ne prođe akcija za ps+ dok se oni sjete prebaciti sustav na eure...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Blade18 kaže...

Naporan si jbt, sve sam to ja napisao u prvom postu, daj vise odustani s tim sony fanboy stavom da su oni nekome nesto dali ili da su dobrocinitelji... post nisam napisao da se pohvalim kak sam dobro prosao nego da ekipa ne gubi vrijeme ispunjavajuci forme i klikajuci po online agentu koji ne radi, nego da direktno zovu i sve se rijesi. Nemam vise namjere spamati skupa s tobom ovaj thread. 

 Lako je meni za Sony, nego što si ti na ovom forumu 13 godina, pa je pretpostavka da imaš barem 30+ u guzici, a diskusija ti je i dalje na nivou nezrelog tinejdžera. Svaka čast na tome.

 

Inače tvoj post je mogao biti za svaku pohvalu da ti nije svaka druga "smeće ovo", "smeće ono"... poradi malo na tome.

 

Da fanboy. 

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Fallen87 kaže...

Da li na tisku mogu kupiti bon točno 438kn? Ili su spike kao kod svih, bon od 150kn prodaju za 160kn?!
Vidim da ništa od plaćanja karticom, a da ne prođe akcija za ps+ dok se oni sjete prebaciti sustav na eure...

 Ja sam kupio bon od 182 kn (mislim euri su ali sam ja trošio još papirnate kune) i toliko mi se prikazalo kuna prilikom unošenja podataka sa bona. 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mzopg kaže...
Blade18 kaže...

Naporan si jbt, sve sam to ja napisao u prvom postu, daj vise odustani s tim sony fanboy stavom da su oni nekome nesto dali ili da su dobrocinitelji... post nisam napisao da se pohvalim kak sam dobro prosao nego da ekipa ne gubi vrijeme ispunjavajuci forme i klikajuci po online agentu koji ne radi, nego da direktno zovu i sve se rijesi. Nemam vise namjere spamati skupa s tobom ovaj thread. 

 Lako je meni za Sony, nego što si ti na ovom forumu 13 godina, pa je pretpostavka da imaš barem 30+ u guzici, a diskusija ti je i dalje na nivou nezrelog tinejdžera. Svaka čast na tome.

 

Inače tvoj post je mogao biti za svaku pohvalu da ti nije svaka druga "smeće ovo", "smeće ono"... poradi malo na tome.

 

Da fanboy. 

 

Meni je ok smeće nazvati smećem. Nikakvih problema tu nema :-)

Definitivno najgori store i support koji sam vidio, a vidio sam ih dosta.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.1.2023 18:41 (Bitanga).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
mzopg kaže...
Blade18 kaže...

Naporan si jbt, sve sam to ja napisao u prvom postu, daj vise odustani s tim sony fanboy stavom da su oni nekome nesto dali ili da su dobrocinitelji... post nisam napisao da se pohvalim kak sam dobro prosao nego da ekipa ne gubi vrijeme ispunjavajuci forme i klikajuci po online agentu koji ne radi, nego da direktno zovu i sve se rijesi. Nemam vise namjere spamati skupa s tobom ovaj thread. 

 Lako je meni za Sony, nego što si ti na ovom forumu 13 godina, pa je pretpostavka da imaš barem 30+ u guzici, a diskusija ti je i dalje na nivou nezrelog tinejdžera. Svaka čast na tome.

 

Inače tvoj post je mogao biti za svaku pohvalu da ti nije svaka druga "smeće ovo", "smeće ono"... poradi malo na tome.

 

Da fanboy. 

 

Meni je ok smeće nazvati smećem. Nikakvih problema tu nema :-)

Definitivno najgori store i support koji sam vidio, a vidio sam ih dosta.

 

Moram reć da je sam support zapravo super. Imaš telefonski broj na koji će ti se javiti osoba iz hrvatske i s kojom možeš sve fino raspraviti. Koja još takva firma to ima? Xbox nije službeno ni dostupan u Hrvatskoj, kamo li nešto više.

S termsima se možeš ne slagat, al meni su svaki put izašli u susret unatoč njima. Par puta mi se već desilo da sam zaboravio otkazati PS plus, pa se automatski produžilo. Svaki put su mi vratili pare ako sam ih kontaktirao u roku par dana, i sve je uvijek riješeno idući dan. Pred koji mjesec sam kupio Outer Wilds Echos of The Eye jer sam mislio da je standalone dodatak, kliknuo na download, skužio grešku. Po termsima mi ne bi trebali vratiti pare, al sam nazvao i u ugodnom razgovorčiću sam objasnio grešku, bez frke vratili.

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
mzopg kaže...
Blade18 kaže...

Naporan si jbt, sve sam to ja napisao u prvom postu, daj vise odustani s tim sony fanboy stavom da su oni nekome nesto dali ili da su dobrocinitelji... post nisam napisao da se pohvalim kak sam dobro prosao nego da ekipa ne gubi vrijeme ispunjavajuci forme i klikajuci po online agentu koji ne radi, nego da direktno zovu i sve se rijesi. Nemam vise namjere spamati skupa s tobom ovaj thread. 

 Lako je meni za Sony, nego što si ti na ovom forumu 13 godina, pa je pretpostavka da imaš barem 30+ u guzici, a diskusija ti je i dalje na nivou nezrelog tinejdžera. Svaka čast na tome.

 

Inače tvoj post je mogao biti za svaku pohvalu da ti nije svaka druga "smeće ovo", "smeće ono"... poradi malo na tome.

 

Da fanboy. 

 

Meni je ok smeće nazvati smećem. Nikakvih problema tu nema :-)

Definitivno najgori store i support koji sam vidio, a vidio sam ih dosta.

Hoćeš reći da je epic i steam bolji  evo prije par dana mi ponudi nekakav bundle sa 4-5 nastavaka u njemu i ne možeš ga ubaciti u wishlistu nego samo jednu po jednu igru. 

 

Probaj doći do Google supporta pa da vidiš što je "smeće". Sve te velike firme su ukinule regularne načine komunikacije, ubacile botove, community forume, a za doći do kontakt broja treba preokrenuti pola interneta. Refund preko Sonya još i šljaka relativno ok, barem ja nisam imao problema, a da bi support mogao biti bolji to uopće nije upitno.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Chronosus kaže...

Moram reć da je sam support zapravo super. Imaš telefonski broj na koji će ti se javiti osoba iz hrvatske i s kojom možeš sve fino raspraviti. Koja još takva firma to ima? Xbox nije službeno ni dostupan u Hrvatskoj, kamo li nešto više.

S termsima se možeš ne slagat, al meni su svaki put izašli u susret unatoč njima. Par puta mi se već desilo da sam zaboravio otkazati PS plus, pa se automatski produžilo. Svaki put su mi vratili pare ako sam ih kontaktirao u roku par dana, i sve je uvijek riješeno idući dan. Pred koji mjesec sam kupio Outer Wilds Echos of The Eye jer sam mislio da je standalone dodatak, kliknuo na download, skužio grešku. Po termsima mi ne bi trebali vratiti pare, al sam nazvao i u ugodnom razgovorčiću sam objasnio grešku, bez frke vratili.

 

 

Znači supper ti je support jer su ti kad god nazoveš vratili pare.

Kad su meni blokirali Zaba MC karticu iz čistog mira na PSNu jer je njihova transakcija failala, support mi apsolutno nikako nije pomogao. Rekli su mi da čekam mjesec dana da će se unlockati, a u međuvremenu da koristim bonove.

 

Kakav telefon. Dobar support ne treba telefon, ima ticketing sustave i rješavaju probleme. U životu nisam nijedan support zvao telefonom osim HTa kad ne radi internet.

 

 

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mzopg kaže...

Hoćeš reći da je epic i steam bolji  evo prije par dana mi ponudi nekakav bundle sa 4-5 nastavaka u njemu i ne možeš ga ubaciti u wishlistu nego samo jednu po jednu igru. 

 

Probaj doći do Google supporta pa da vidiš što je "smeće". Sve te velike firme su ukinule regularne načine komunikacije, ubacile botove, community forume, a za doći do kontakt broja treba preokrenuti pola interneta. Refund preko Sonya još i šljaka relativno ok, barem ja nisam imao problema, a da bi support mogao biti bolji to uopće nije upitno.

 

Sa Epicom nisam nikad imao problema kod kupovine, a niti sa Steamom. Podržavaju čak i PayPal iz HR! Support mi nikad do sad nije niti trebao osim za par refundova neki igara koje sam požalio što sam kupio, i to je doslovno 2 klika mišem.

 

Steam je vrh pogotovo sad kad su ga sredili da bude prilagođen i za konzole (Steam Deck), Epic store je jadnički, ali i dalje masu bolji od PSN storea. A na PSN webu ne možeš niti screenshote ili filmiće igre vidjeti, nema komentara, reviewova, foruma, a da ne pričamo o tome kako kompliciraju s hrpom verzija iste igre pa više ne znaš šta kupuješ.

 

Također PSN još uvijek ima cijene u valuti koja ne postoji, niti možeš plaćati u valuti koja je aktualna... ne poštuju niti zakone tržišta na kojem djeluju. Smeće!

Još na kraju ispadaju najbolji ovi koji nikad nisu niti uveli kunu nego je sve oduvijek bilo u eurima.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.1.2023 20:15 (Bitanga).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Chronosus kaže...

Moram reć da je sam support zapravo super. Imaš telefonski broj na koji će ti se javiti osoba iz hrvatske i s kojom možeš sve fino raspraviti. Koja još takva firma to ima? Xbox nije službeno ni dostupan u Hrvatskoj, kamo li nešto više.

S termsima se možeš ne slagat, al meni su svaki put izašli u susret unatoč njima. Par puta mi se već desilo da sam zaboravio otkazati PS plus, pa se automatski produžilo. Svaki put su mi vratili pare ako sam ih kontaktirao u roku par dana, i sve je uvijek riješeno idući dan. Pred koji mjesec sam kupio Outer Wilds Echos of The Eye jer sam mislio da je standalone dodatak, kliknuo na download, skužio grešku. Po termsima mi ne bi trebali vratiti pare, al sam nazvao i u ugodnom razgovorčiću sam objasnio grešku, bez frke vratili.

 

 

Znači supper ti je support jer su ti kad god nazoveš vratili pare.

Kad su meni blokirali Zaba MC karticu iz čistog mira na PSNu jer je njihova transakcija failala, support mi apsolutno nikako nije pomogao. Rekli su mi da čekam mjesec dana da će se unlockati, a u međuvremenu da koristim bonove.

 

Kakav telefon. Dobar support ne treba telefon, ima ticketing sustave i rješavaju probleme. U životu nisam nijedan support zvao telefonom osim HTa kad ne radi internet.

 

 

 

 Bitanga

Čitaju tvoje postove tu na forumu pa su te odlučili malo zajebava* nemoj se odmah ljutiti. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.1.2023 20:54 (hummer0).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Slazem se, ps store je vjerojatno najgori store. Koju god igru upisem u trazilicu moram listati 2-3 strane da bih nasao igru. Prva strana je krcata mikrotransakcijama.
Mozda je to i cilj?

Support im je ocaj, a PR užas, godinama se natezem s Sonijem oko podrske kanala. PS hrvatska ne odgovara to sto mi je kanal na engleskom, a PS USA i UK smeta to sto ne zivim u US ili UK.
Ako mislis da je support loš, probaj kontaktirati Sony direkno pa da vidiš.
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
mzopg kaže...
Blade18 kaže...

Naporan si jbt, sve sam to ja napisao u prvom postu, daj vise odustani s tim sony fanboy stavom da su oni nekome nesto dali ili da su dobrocinitelji... post nisam napisao da se pohvalim kak sam dobro prosao nego da ekipa ne gubi vrijeme ispunjavajuci forme i klikajuci po online agentu koji ne radi, nego da direktno zovu i sve se rijesi. Nemam vise namjere spamati skupa s tobom ovaj thread. 

 Lako je meni za Sony, nego što si ti na ovom forumu 13 godina, pa je pretpostavka da imaš barem 30+ u guzici, a diskusija ti je i dalje na nivou nezrelog tinejdžera. Svaka čast na tome.

 

Inače tvoj post je mogao biti za svaku pohvalu da ti nije svaka druga "smeće ovo", "smeće ono"... poradi malo na tome.

 

Da fanboy. 

 

Meni je ok smeće nazvati smećem. Nikakvih problema tu nema :-)

Definitivno najgori store i support koji sam vidio, a vidio sam ih dosta.

 Ja sam kupio WRC za Ps5 dok sam ga imao, al kak je to mutavo bilo slozeno ispalo je da sam kupio ps4 verziju.

Upalio igru i odma sam skuzio da dualsense ne radi tj. njegov haptic ugasio sam igru (znaci max 15min " igranja")

Javio sam se supportu da sam kupio krivu verziju i kaj mislis kaj je bilo ?

 

Nema šanse da išta dobijem. Upgrade na ps5 verziju ili povrat novaca. Nedaju nist. Vide da sam pokrenuo igru i to je to dalje ih ne zanima.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ima li koji volan za PS5 a da nije G29 od Logitecha?

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Blackcastle kaže...

Ima li koji volan za PS5 a da nije G29 od Logitecha?

 

 

Thrustmaster T300 RS

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PS Plus Extra and Premium - January 2023
Moj PC  
2 0 hvala 3
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice