Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.741.007
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...

Ja sam mijenjao prije par mjeseci i lik mi je rekao da mi garancija ide od početka, kao da sam kupio novi gamepad. Dobio sam za njega novu garanciju s datumom s kojim sam ga dobio, neovisno o konzoli. Inače to mi je bio gamepad koji je došao uz konzolu. Sad imam račun i garanciju za konzolu i novu garanciju za gamepad.

 A koliko su ti rekli da je garancija? Dobio si ovakav račun-otpremnicu i na njoj je naveden samo datum preuzimanja novog kontrolera i od tada počinje teći nova garancija. Meni je prije 6 mjeseci rečeno 1 god., a kolegi sad 2 god. 

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
NathanDrek kaže...
movie kaže...

Ja sam mijenjao prije par mjeseci i lik mi je rekao da mi garancija ide od početka, kao da sam kupio novi gamepad. Dobio sam za njega novu garanciju s datumom s kojim sam ga dobio, neovisno o konzoli. Inače to mi je bio gamepad koji je došao uz konzolu. Sad imam račun i garanciju za konzolu i novu garanciju za gamepad.

 A koliko su ti rekli da je garancija? Dobio si ovakav račun-otpremnicu i na njoj je naveden samo datum preuzimanja novog kontrolera i od tada počinje teći nova garancija. Meni je prije 6 mjeseci rečeno 1 god., a kolegi sad 2 god. 

2g garancija. Neki dan frisko odnio svojeg koji je došao uz konzolu kao dodatni kontroler. Lik me samo pogledal i uzeo DualSense iz ruke i donio novi. Dobio novi racun i to mi je garancija. Isto tako promjenio i onaj koji je dosel sa konzolom. 

Najgore mi je kaj nema dodatnog jamstva na konzolu. Milio sam produzit dok mi jos traje na PS5, ali nemaju tu opciju.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
crorockycro kaže...

Koristi li itko od vas Indijski amazon za kupovanje bonova? Prvo me trazio prilikom izrade acc broj mobitela da pošalju OTP broj pa sam zaobisao tako sto sam na .com dodao indijsku adresu, ali sad me prije kupnje samog bona trazi broj mobitela da pošalju broj za autentifikaciju. Jeste upisali svoj broj s obzirom da vidim da nude i naš pozivni ili ne koristite više/uopće indijski amazon?

Sa svojim regularnim amazon accountom uđeš na indiski amazon i samo na googlu nađeš neku random adresu u indiji i dodaš je na amazon account. Ako ti se ne traži evo ti

  

Kad naručiš digitalni kod računaj da ti treba oko sat do dva da ti pošalju na email. 

 

K. S Property Deale
Railway Colony
LUDHIANA, PUNJAB 141001
India
Phone number: ‪1111111111

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.3.2023 9:09 (Gajotres).
12 mjeseci
offline
Sony PlayStation 5

Evo ja sam novi na forumu, napravio račun baš zbog ove teme jer sam kupio PS 5 preko webshopa Sancta Domenice. Uzeo sam Bluray verziju God of war s Horizon Forbiden west i Death stranding. Naručio prošli četvrtak, stigla u ponedjeljak i na njoj nemam ni sata igranja te je šaljem nazad na reklamaciju jer imam problema s bluray čitaćem...Isprva sam naopako ubacio disk (prva konzola nakon play stationa 1), ali u vertikalnom položaju mi nije htio izbacit disk te nakon guglanja sam nasao da ga prebacim u horizontalni položaj i uspjelo je ali ni nakon što ubacim disk pravilno ne očitava ništa ni na jedanom disku. Zvao njih, dogovorio da će konzolu pokupit GLS i sada se samo nadam da će stići prije Uskrsa da uspijem uhvatit nešto igranja za produženi vikend...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
NathanDrek kaže...

 A koliko su ti rekli da je garancija? Dobio si ovakav račun-otpremnicu i na njoj je naveden samo datum preuzimanja novog kontrolera i od tada počinje teći nova garancija. Meni je prije 6 mjeseci rečeno 1 god., a kolegi sad 2 god. 

Lik mi rekao dvije godine. To je bilo negdje polovicom 9 mjeseca prošle godine. Sad ću otići ponovno jer imam problema s edege kontrolerom. Počela je lijeva gljivica tu i tamo bježati po ekranu. Nije konstantno pa ne žurim. Vjerojatno će mi dati novi modul. Baš me interesira jer ih nisam još vidio u prodaji.

23 mjeseca
offline
Sony PlayStation 5

baš imaju problema s tim lijevim gljivama 

 

nek mijenjaju dobavljača dijelova

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zec04 kaže...

evo dojmovi, mislim, samo sam probao malo igrat. ostao sam razocaran radi tih load gameova na last of us 2, dosao sam do nekih 50% ali mislim da nemam volje ispocetka. ali sam intro malo odigrao i cak na full hd tvu je grafika cudo, bas je velika razlika i bas sam zadovoljan

 nemoj puno zalit. igra je ionako dobra samo tih prvih 50%.

3 godine
offline
Sony PlayStation 5

"Poštovani,

 

garancija na konzolu je dvije godine te se može produžiti za dodatne 3 u našim fizičkim poslovnicama, a na kontroler je standardno dvije godine garancije.

 

Srdačan pozdrav,

Vaša Sancta Domenica"

 

S 1 godine garancije na 5 :D, je li itko znao za ovo?

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...
crorockycro kaže...

Koristi li itko od vas Indijski amazon za kupovanje bonova? Prvo me trazio prilikom izrade acc broj mobitela da pošalju OTP broj pa sam zaobisao tako sto sam na .com dodao indijsku adresu, ali sad me prije kupnje samog bona trazi broj mobitela da pošalju broj za autentifikaciju. Jeste upisali svoj broj s obzirom da vidim da nude i naš pozivni ili ne koristite više/uopće indijski amazon?

Sa svojim regularnim amazon accountom uđeš na indiski amazon i samo na googlu nađeš neku random adresu u indiji i dodaš je na amazon account. Ako ti se ne traži evo ti

  

Kad naručiš digitalni kod računaj da ti treba oko sat do dva da ti pošalju na email. 

 

K. S Property Deale
Railway Colony
LUDHIANA, PUNJAB 141001
India
Phone number: ‪1111111111

 Sve sam to napravio, samo prilikom kupnje me trazi da upisem svoj broj mobitela radi neke verifikacije pa sam pitao traži li još nekog, tj. jel mogu upisat svoj hrv broj ako uzimam preko xy adrese i preko amazon.in

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

to mi je par njih reklo, nekako mi je dosta mrsko igrat s abby. prebacio sam se opet na red dead redemption 2 i hogwarts legacy sam poceo. do horizon burning shores imam sta za igrat

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tututuru kaže...
Zec04 kaže...

evo dojmovi, mislim, samo sam probao malo igrat. ostao sam razocaran radi tih load gameova na last of us 2, dosao sam do nekih 50% ali mislim da nemam volje ispocetka. ali sam intro malo odigrao i cak na full hd tvu je grafika cudo, bas je velika razlika i bas sam zadovoljan

 nemoj puno zalit. igra je ionako dobra samo tih prvih 50%.

 

to mi je par njih reklo, nekako mi je dosta mrsko igrat s abby. prebacio sam se opet na red dead redemption 2 i hogwarts legacy sam poceo. do horizon burning shores imam sta za igrat

15 godina
offline
Sony PlayStation 5
PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
crorockycro kaže...

"Poštovani,

 

garancija na konzolu je dvije godine te se može produžiti za dodatne 3 u našim fizičkim poslovnicama, a na kontroler je standardno dvije godine garancije.

 

Srdačan pozdrav,

Vaša Sancta Domenica"

 

S 1 godine garancije na 5 :D, je li itko znao za ovo?

 2g je garancija na sve u RH. Zakonom odredeno u kompletnoj EU. 

 

Meni je fascinantnije kako su meni rekli da ne mogu kupiti dodatnu garanciju nakon kupovine. Samo u trenutku kupovine konzole je moguce uzet dodatnih 3 g garancije.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
23 mjeseca
offline
Re: Sony PlayStation 5
crorockycro kaže...

"Poštovani,

 

garancija na konzolu je dvije godine te se može produžiti za dodatne 3 u našim fizičkim poslovnicama, a na kontroler je standardno dvije godine garancije.

 

Srdačan pozdrav,

Vaša Sancta Domenica"

 

S 1 godine garancije na 5 :D, je li itko znao za ovo?

 Znači, može se bilo kada produžiti na dodatne 3, ne mora pri kupovini?

 

Zna li se cijena?

 

Možda i odem kad otvore poslovnicu u OS. Još mi je 5 mjeseci pod garancijom

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vive24 kaže...

 Znači, može se bilo kada produžiti na dodatne 3, ne mora pri kupovini?

 

Zna li se cijena?

 

Možda i odem kad otvore poslovnicu u OS. Još mi je 5 mjeseci pod garancijom

 Pri kupovini na žalost.

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Tek sam nedavno primjetio da sad na glavnom ekranu pise koliko sam koju igru igrao i koliki postotak iste sam prosao.

Fenomenalno,vidim GT7 za sad 90 sati...nije lose 🥂

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

U novoj verziji m-zabe se mogu kupovati playstation bonovi. 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
2 0 hvala 3
23 mjeseca
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

U novoj verziji m-zabe se mogu kupovati playstation bonovi. 

 upravo ažurirao ali ne vidim gdje je u aplikaciji..vidim kao i dosad bonove za mobitel i cestarinu

 

edit: vidim sada

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.4.2023 10:33 (Vive24).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
MEGATAMA kaže...

Ekipa tko god ima GT7 obavezno prebacite na 120fps,to morate ukljucit u opcijama.

Gameplay je lockan na 120fps,barem sve sto sam do sad probao dok je replay u globalu 100+ fps.

Kad se sjetim da smo presli na ps5 sa generacije koja je vrtila 95% igara u 30fps....kaos.

 Jesu to sa zadnjim updateom dodali 120 fps? I jel grafika osjetno lošija u tom modu u usporedbi sa 60 fps modom?

 

A slažem se da je veliki skok u odnosu na prošlu generaciju ali Gran Turismo igre su oduvijek bile na minimalno 60 fps, čak i na PS2.

 

Probao sam sad 120 Hz GT7.

Drastično je lošija slika na 120 Hz nego na 60 Hz. Vidi se da je sve puno mutnije, pogotovo u daljini. Izgubi se ljepota 4k rezolucije, a moram priznati da u ovakvim sim-racing igrama razlika između 60 Hz i 120 Hz je gotovo nevidljiva.

Da je arkada isplatilo bi se, ali ovako baš i ne. I ja koji sam kuhan i pečen na visokim FPSima nisam uspio primjetiti benefite 120Hz, a nedostataka ima i previše.

Ugasio sam nakon jedne utrke.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.4.2023 11:03 (Bitanga).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

 

Tipično britansko preseravanje, da vijest nije od 31. ožujka mislio bih da je prvotravanjska šala. :)

 

BAFTA, britanska akademija, dodjeljuje glavnu nagradu britanskom developeru sa sjedištem u Londonu. Surprise, surprise. 

 

Sad vidim i Elden Ring kao najbolja multiplayer igra. Mislim da je na stolovima žirija bilo bijelih linija za povući... 

 

 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Q-Tip kaže...
Bitanga kaže...

 

Tipično britansko preseravanje, da vijest nije od 31. ožujka mislio bih da je prvotravanjska šala. :)

 

BAFTA, britanska akademija, dodjeljuje glavnu nagradu britanskom developeru sa sjedištem u Londonu. Surprise, surprise. 

 

Sad vidim i Elden Ring kao najbolja multiplayer igra. Mislim da je na stolovima žirija bilo bijelih linija za povući... 

 

 

 

Da, na to sam posebno nasmijao.

Svaka "game of the year" nagrada je takva. To posebno ide za one koji se lože na te nagrade.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
antimadridista kaže...
MEGATAMA kaže...

Ekipa tko god ima GT7 obavezno prebacite na 120fps,to morate ukljucit u opcijama.

Gameplay je lockan na 120fps,barem sve sto sam do sad probao dok je replay u globalu 100+ fps.

Kad se sjetim da smo presli na ps5 sa generacije koja je vrtila 95% igara u 30fps....kaos.

 Jesu to sa zadnjim updateom dodali 120 fps? I jel grafika osjetno lošija u tom modu u usporedbi sa 60 fps modom?

 

A slažem se da je veliki skok u odnosu na prošlu generaciju ali Gran Turismo igre su oduvijek bile na minimalno 60 fps, čak i na PS2.

 

Probao sam sad 120 Hz GT7.

Drastično je lošija slika na 120 Hz nego na 60 Hz. Vidi se da je sve puno mutnije, pogotovo u daljini. Izgubi se ljepota 4k rezolucije, a moram priznati da u ovakvim sim-racing igrama razlika između 60 Hz i 120 Hz je gotovo nevidljiva.

Da je arkada isplatilo bi se, ali ovako baš i ne. I ja koji sam kuhan i pečen na visokim FPSima nisam uspio primjetiti benefite 120Hz, a nedostataka ima i previše.

Ugasio sam nakon jedne utrke.

Ocito nisi skuzio da je i quality mode u FHR,prosjecno 95fps na stazama gdje sam testirao.

Na performance tojest 120fps lock meni nije nista mutno nego se primjete jaggies kao sto sam vec prije naveo.

Pretpostavljam da igras na Vivid ili tako nesto,klasika.

23 mjeseca
offline
Sony PlayStation 5

možda zavisi od tv-a

 

imam oled i puno je lošija slika na 120. Nisam čak niti prvi krug odvozio. prekinuo i stavio 120 off

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.4.2023 11:36 (Vive24).
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Ocito nisi skuzio da je i quality mode u FHR,prosjecno 95fps na stazama gdje sam testirao.

Na performance tojest 120fps lock meni nije nista mutno nego se primjete jaggies kao sto sam vec prije naveo.

Pretpostavljam da igras na Vivid ili tako nesto,klasika.

 

Kakav FHR, kakav Vivid, kakvi jaggies? 

Znam što sam vidio. Vidi se najbolje na linijama za kočenje, užasne su.

Vidi se da je rendering reza manja i to naočigled. Izgleda kao igra koja nije u 4k, jer i nije, nego se radi o dinamičkoj rezoluciji.

Ako mene pitaš to se uopće ne isplati.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.4.2023 11:48 (Bitanga).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vive24 kaže...

možda zavisi od tv-a

 

imam oled i puno je lošija slika na 120. Nisam čak niti prvi krug odvozio. prekinuo i stavio 120 off

 

Pa jasno, i slijepac bi vidio :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...

Ocito nisi skuzio da je i quality mode u FHR,prosjecno 95fps na stazama gdje sam testirao.

Na performance tojest 120fps lock meni nije nista mutno nego se primjete jaggies kao sto sam vec prije naveo.

Pretpostavljam da igras na Vivid ili tako nesto,klasika.

 

Kakav FHR, kakvih 95 FPS ako je 60 FPSa lock?

Kakav Vivid, kakvi jaggies? 

Znam što sam vidio. Vidi se najbolje na linijama za kočenje, užasne su.

Vidi se da je rendering reza manja i to naočigled. Izgleda kao igra koja nije u 4k.

Ako mene pitaš to se uopće ne isplati.

Naravno da ne razumijes nista sto sam napisao.

Ako imas tv koji podrzava 120hz i VRR onda stavis na Quality i imas 120hz mode uz VRR,nemas lock 120fps u samoj voznji kao performance mode ali imas rezoluciju i postavke quality moda uz prosjecnih 95fps u samoj voznji(na stazama na kojima sam probao).

Dali sad razumijes?

Ekipa,piskarate samo da piskarate,onaj clan forumas je potopio 2 teme sa svojim ludorijama a niti par vas ostalih nije daleko iza njega 🥂

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...

Ocito nisi skuzio da je i quality mode u FHR,prosjecno 95fps na stazama gdje sam testirao.

Na performance tojest 120fps lock meni nije nista mutno nego se primjete jaggies kao sto sam vec prije naveo.

Pretpostavljam da igras na Vivid ili tako nesto,klasika.

 

Kakav FHR, kakvih 95 FPS ako je 60 FPSa lock?

Kakav Vivid, kakvi jaggies? 

Znam što sam vidio. Vidi se najbolje na linijama za kočenje, užasne su.

Vidi se da je rendering reza manja i to naočigled. Izgleda kao igra koja nije u 4k.

Ako mene pitaš to se uopće ne isplati.

Naravno da ne razumijes nista sto sam napisao.

Ako imas tv koji podrzava 120hz i VRR onda stavis na Quality i imas 120hz mode uz VRR,nemas lock 120fps u samoj voznji kao performance mode ali imas rezoluciju i postavke quality moda uz prosjecnih 95fps u samoj voznji(na stazama na kojima sam probao).

Dali sad razumijes?

Ekipa,piskarate samo da piskarate,onaj clan forumas je potopio 2 teme sa svojim ludorijama a niti par vas ostalih nije daleko iza njega 🥂

 Expert! 

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...

Ocito nisi skuzio da je i quality mode u FHR,prosjecno 95fps na stazama gdje sam testirao.

Na performance tojest 120fps lock meni nije nista mutno nego se primjete jaggies kao sto sam vec prije naveo.

Pretpostavljam da igras na Vivid ili tako nesto,klasika.

 

Kakav FHR, kakav Vivid, kakvi jaggies? 

Znam što sam vidio. Vidi se najbolje na linijama za kočenje, užasne su.

Vidi se da je rendering reza manja i to naočigled. Izgleda kao igra koja nije u 4k, jer i nije, nego se radi o dinamičkoj rezoluciji.

Ako mene pitaš to se uopće ne isplati.

Smijeh zivi,90% ovog foruma igra na IPS monitorima 1440p rezolucije i sa medium postavkama ali sad vas par puritanaca place jer ima 120fps u gt7 i nema nativnih 4k na konzoli od 499eu 🤣🤣🤣

Kaos

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
x18x05x kaže...
MEGATAMA kaže...
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...

Ocito nisi skuzio da je i quality mode u FHR,prosjecno 95fps na stazama gdje sam testirao.

Na performance tojest 120fps lock meni nije nista mutno nego se primjete jaggies kao sto sam vec prije naveo.

Pretpostavljam da igras na Vivid ili tako nesto,klasika.

 

Kakav FHR, kakvih 95 FPS ako je 60 FPSa lock?

Kakav Vivid, kakvi jaggies? 

Znam što sam vidio. Vidi se najbolje na linijama za kočenje, užasne su.

Vidi se da je rendering reza manja i to naočigled. Izgleda kao igra koja nije u 4k.

Ako mene pitaš to se uopće ne isplati.

Naravno da ne razumijes nista sto sam napisao.

Ako imas tv koji podrzava 120hz i VRR onda stavis na Quality i imas 120hz mode uz VRR,nemas lock 120fps u samoj voznji kao performance mode ali imas rezoluciju i postavke quality moda uz prosjecnih 95fps u samoj voznji(na stazama na kojima sam probao).

Dali sad razumijes?

Ekipa,piskarate samo da piskarate,onaj clan forumas je potopio 2 teme sa svojim ludorijama a niti par vas ostalih nije daleko iza njega 🥂

 Expert! 

Ti...u Playstation temi,nanjusio si priliku?

Odi trazi gamepass u Turskoj ili Kongu za 2 eura  3 godine 🥂 

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...

Ocito nisi skuzio da je i quality mode u FHR,prosjecno 95fps na stazama gdje sam testirao.

Na performance tojest 120fps lock meni nije nista mutno nego se primjete jaggies kao sto sam vec prije naveo.

Pretpostavljam da igras na Vivid ili tako nesto,klasika.

 

Kakav FHR, kakav Vivid, kakvi jaggies? 

Znam što sam vidio. Vidi se najbolje na linijama za kočenje, užasne su.

Vidi se da je rendering reza manja i to naočigled. Izgleda kao igra koja nije u 4k, jer i nije, nego se radi o dinamičkoj rezoluciji.

Ako mene pitaš to se uopće ne isplati.

Smijeh zivi,90% ovog foruma igra na IPS monitorima 1440p rezolucije i sa medium postavkama ali sad vas par puritanaca place jer ima 120fps u gt7 i nema nativnih 4k na konzoli od 499eu 🤣🤣🤣

Kaos

 Biseru, ako nije po tvom odmah vrijeđaš. Konzola koja je reklamirana kao 8K - 4K 120 - HDR. Logično da očekuješ da to bude tako. 

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice